Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - may 19, 2016

מסר מ- Matthew Ward מיום 19 במאי 2016

שינויים באקלים; שינוי בקוטב; מסלול פלנטרי; בחירות לנשיאות בארצות הברית; התעוררות, הדרכה; מטרת החיים; אשליה, מציאות; מחבלים מתאבדים; אמונה בעתידה של האנושות.

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. הבה נקל על מוחכם לגבי נושאים שגורמים לרגעי דאגה. ראשית, לגבי שינוי באקלים, נושא עליו דנים באופן גלובלי, ישנו דיבור לגבי האוקיאנוסים המכסים איים ומציפים את אזורי החוף עד לרכסי ההרים ומיליוני אנשים טובעים. זה לא יתרחש - כדור הארץ לא עומד לסכן את החיים של תושביו האוהבים במהלך חזרתו לאקלים מתון גלובלית. כשקרח וקרחונים בקוטב ממשיכים להימס, מפלס המים ימשיך לעלות באיטיות ובמידה קטנה באופן כללי, והתושבים של שטחים שיכולים להיות מושפעים פוטנציאלית - איים בגובה פני הים, קווי החוף היבשתיים, גדות של נהרותיכם הגדולים, ומדינות בפרופיל נמוך - יהיה להם זמן רב לנקוט בפעולה מניעתית דרושה או לשנות מיקום מגורים.

לאחר מכן ישנה נבואה ששינוי פתאומי בקוטב עומד להחריב את הפלנטה. זה יכול היה לגרום לחורבן אם השינוי עמד להתרחש בפתאומיות, אבל הוא לא יתרחש כך. לפני כשמונים שנה, ציר כדור הארץ היה כה מחוץ לאיזון כך שהוא היה בסכנה לעוף החוצה לתוך החלל ולהרס מסוים. תרבויות עוצמתיות הקרינו אור מסיבי כדי לייצב את כוכב הלכת כדור הארץ ואפשרו לו להתחיל את מסלול ההתעלות, וזה היה השינוי ההדרגתי המתמשך של הקוטב.

קוראים אחרים מודאגים לגבי תוואי כדור הארץ לתוך מסלול התנגשות עם פלנטה שחלק חושבים שהיא ניבירו (Nibiru) ואחרים חושבים שהיא פלנטה גדולה באופן משמעותי מכדור הארץ שזוהתה לאחרונה. המידע שהופץ לגבי מצב ספקולטיבי זה הוא רק כדי ליצור פחד, אבל השורה העיקרית לכך הוא חוסר ידע. האסטרופיזיקאים שלכם לא יודעים כי יותר משמונה עשורים כדור הארץ ערך את מסעו לתוך משטחי אנרגיה רציפים גבוהים יותר, ולכן הם מבולבלים ומבוהלים בכך שהם רואים גופים שמימיים חדשים. אנו מרגיעים אתכם, משפחה יקרה, כדור הארץ ימשיך לנוע בבטחה וביציבות כל הדרך לייעדו בדחיסות החמישית!

מיילים לגבי הבחירות לנשיאות בארצות הברית התקבלו במשך מעל שנה, ועכשיו שני אנשים אלה הוכרזו המועמדים המשוערים של מפלגותיהם. תיבת הדואר של אמי מלאה בשאלות לגבי מי ינצח. בהתבסס על הרטטים המאיצים יותר מאי פעם שמחזקים מלמטה אנשים עם מוסר ויושרה רוחנית וחושפים את אלה אשר חסרה להם האיכות, אנו רואים כי הסבירות כי אף אחד מהמועמדים המשוערים ייהפך לנשיא, אלא סנטור ברני סנדרס (Senator Bernie Sanders) יצליח בכך. אם תנופת הרטט ממשיכה, הסבירות על זכייתו תמשיך לנוע לכיוון וודאות בשדה הפוטנציאל האנרגטי של כדור הארץ ובחודש נובמבר, המצביעים יבחרו נשיא חכם וישר.

תמיד אנו מאושרים לקבל את שאלותיכם והערותיכם, ובמיוחד בשלב זה של התהליך ההתמרתי של כדור הארץ, אנו מקדמים בברכה את אלה אשר נותנים לנו את ההזדמנות להעניק הדרכה לאנשי מחקר של הנשמה חדשים. "ההתעוררות יכולה להיות מאמץ בודד ולעיתים קרובות מבלבל. האם Matthew יכול להעניק עצה כלשהי לעובדי האור אשר נראה שנתונים במתקפה נפשית כיוון שהמטרה היא לבלבל אותם ולגרום להם להיות יעילים פחות בעבודתם?"

התעוררות שונה באופן עמוק מכל דבר שאתם יכולים להיזכר בו, ואם אף אחד ממשפחתכם או מחברכם הזכיר משהו דומה, היסוס לדבר על מה שאתם חווים הוא טבעי; וההבנה שאתם חלק מאלוהים יכולה להיראות מהממת, כאילו זה חילול אפילו לחשוב על עצמכם בדרך זו. השילוב על להרגיש בודד ונבוך לגבי מצב המודעות הגבוה שלכם ולקבל את העצמי-האלוהי יכול להיות אכן מלחיץ וחושבים על כך כמתקפה נפשית. כאשר רמות הרטט היו הרבה יותר נמוכות כיוון שהחשיכה עדיין אפפה את הפלנטה, ההילות הבהירות של עובדי האור הפכו אותם למטרות להתקפת האופל. עכשיו גם האור שנמצא על הפלנטה הוא חזק עבור כך, אבל באמצעות החוק האוניברסאלי של משיכה, מחשבות על מתקפה משיגות זרמי אנרגיה עם תחושות דומות ומביאות אותם חזרה אליכם.

בבקשה החליפו סוגי מחשבות אלה עם הידע שאתם אף פעם לא לבד! לא רק המלאך השומר שלכם והמדריכים הרוחניים תמיד לצדכם, אלא לנשמות רבות יש חוויה מעוררת במידה מסוימת כמו שלכם ואחרים נעים בבטחה לאורך הנתיב של גילוי-עצמי. לעיתים קרובות חנויות ספרים רוחניות ומטפיזיות מארחות קבוצות של אנשים בעלי צורת חשיבה דומה או מפרסמות הודעות על פגישות חברתיות, סמינרים וסדנאות. לחנויות ספרים כלליות יש גם ספרים באותו סגנון, ואם אתם מרגישים לא בטוחים במה לבחור, בקשו בתוככם להיות מובלים לאלה אשר יהיו המאירים ביותר. חפשו באינטרנט אתרים עם פרסומים באמצעות אנשים רוחניים דומים ומסרים מישויות אור כמו Patricia Cota-Robles, ותמיד אתם יכולים לבקש עזרה אלוהית כדי להרגיש בטחון עצמי ונלהבים לגבי התעוררות. בקרוב, אתם תכנסו בקלות למערכת יחסים שמחה עם העצמי-האלוהי שלכם ואפיקים ייפתחו לשטחים בו אתם יכולים לשרת את האור ביעילות ובשביעות רצון מעמיקה.

"האם יכולה את לשאול את Matthew איך אנו יכולים לגלות את מטרת חיינו בשעה שאנו פה על כדור הארץ?" הדרך הטובה ביותר לגלות מה בחרתם כמטרת חייכם הינה גם הפשוטה ביותר: שימו לב למסרים מרמת הנשמה לתודעתכם - אינטואיציה, אינסטינקט, השראה, השגיות ומצפון. כאשר אתם עומדים בקווים המנחים האלה שמיושרים במיוחד עם הבחירות בחוזה נשמתם, יהיה לכם חוש חזק לנוע באופן חלק לאורך נתיב החיים בניגוד למאבק עם החלטות ואולי לשאול אחרים מה הם חושבים הכיוון ההגיוני ביותר עבורכם.

"האם זה נכון שישויות אופל מוסרות מכדור הארץ ונלקחות לכדור ארץ הולוגרפי חליפי? אם כך זה יהיה נהדר כיוון שזה מקטין את החשיכה על פני הפלנטה ומאיץ את לוח הזמנים לגילוי מלא. ומה המשמעות היא בכך שאנו חיים ביקום הולוגרפי או במטריקס, האם המימד השלישי הוא חלום ומימדים גבוהים יותר הם אמיתיים או זה הכול פשוט הקרנה של תודעתנו?" ישויות אופל עוזבים את כדור הארץ באותה דרך בה עוזבים ישויות אור, מוות של הגוף הפיזי; וכמו ישויות אור, הם נכנסים לחלק של נירוונה, העולם הרוחני שלכדור הארץ, מקום בו האנרגיה תואמת לאנרגיה שהם יצרו במשך תקופת החיים על כדור הארץ.

ישנם הסברים טובים על היקום ההולוגרפי בספרים ובמאמרים באינטרנט ככל שהקוסמולוגיה שלכם גלתה. הם הסיקו באופן מתמטי שהיקום התחיל עם המפץ הגדול - או, אנרגיה ותודעה קוסמית - הינם אחד ואותו הדבר: מהות אור-אהבה של הבורא, הכוח העוצמתי ביותר בקוסמוס והמקור של כל דבר בקיום.

מימדים גבוהים יותר הם אמיתיים, וזה לחלוטין לא נכון לומר שהמימד השלישי הוא רק הקרנה של תודעתו של אחד. כל מה שאדם מאמין, גם אם רחוק מהעובדתיות שעשויה להיות, זו מציאותו של אותו אדם, וככל הנראה אתם תקבלו טענה רצינית מכל אחד אשר אתם מנסים לשכנע שמה שהוא או היא מאמינים הוא "רק הקרנה של תודעתכם". אולם, מה שנראה אמיתי בעולם המימד השלישי שלכם הוא "חלום" או יותר נכון לומר "אשליה", ואנו יכולים להסביר זאת לא יותר ברור מאשר מה שניתן במסר לפני כמה שנים. אמא, בבקשה מצאי את המסר הזה והעתיקי את החלק הרלוונטי. אנו חושבים שזה יהיה לעזר במיוחד לנשמות מתעוררות ואולי גם לעובדי האור לזמן ארוך.

"למה Matthew מתכוון כאשר הוא אומר "אנו חיים באשליה"? האם לכל אדם יש את המציאות שלו או שלה או האם כולנו חולקים מציאות אחת?"

מעצם ההגדרה אשליה היא מטעה, משהו שנתפס כאמיתי אך בלי בסיס במציאות. האשליה של הדחיסות השלישית היא כי אלה הם החיים על כדור הארץ, לאחר מכן מתים ולאחרי מכן, בהתאם לרבים, ישנו מקום מעורפל "לאחר החיים" שהינו או מבורך או אש וגופרית של הגיהינום, מקום בו אתם נשארים לעד. המציאות היא שזה זה אבל אחת ממאות רבים או אלפים רבים של חוויות של נשמה שחייה בצורות ובמיקומים שונים רבים בו זמנית ביקום.

האשליה היא שאתם הגוף שלכם, האישיות שלכם, המאפיינים שלכם, ההרגשות שלכם, ההישגים שלכם ובדרך אגב, יש לכם נשמה שהולכת רק אלוהים יודע להיכן ומתי אתם תמותו. המציאות היא שאתם הנשמה, חלק מאלוהים, בלתי נפרדת ממנו ומכל הנשמות האחרות ביקום זה; יש לכם את החוויה הפיזית שבחרתם לאזן את מחזורי החיים האחרים; ואתם ישות נצחית.

האשליה היא לחלוטין, בהתאם להשתייכות הדתית של אחד, שההוויה העליונה של יקום זה מתוארת באופן נאות רק על ידי הדתשלכם וחוקיה שמפורשים באמצעות הדת שלכם. המציאות היא שההוויה העליונה של יקום זה היא כפופה לבורא, ההוויה העליונה של הקוסמוס; אלוהים הוא התמזגות של כל הנשמות, כל צורות החיים, בכל יקום זה והוא יודע כל מחשבה ומרגיש כל הרגשה של כל חיים; הוא לא יכול להתערב בחוק של הבורא על רצון חופשי כאשר הנשמות סוטות מהסכמיהם טרום לידה, לכן אין זה "זה ייעשה" שלו; למרות שאנו בדרך כלל אומרים "הוא" אלוהים, או המקור בהתאם לבחירת השם שלכם, הוא התמצית של אנדרוגיניות, אנרגיות של זכר ונקבה המאוזנות באופן מושלם; והוא לא מייעץ לדתות - כמה מהחלקים המוטעים של העצמי של אלוהים עשו זאת.

האשליה היא אותו רוע שהינו הניגוד של יראת שמיים. המציאות היא שחשיכה זו היא העדר האור חוסר האהבה ובהירות רוחנית.

האשליה היא שכדור הארץ הוא פלנטה קטנה מוצקה אשר תושביה הם רק החיים האינטליגנטים שניתנים להוכחה ביקום. המציאות היא שכדור הארץ הוא נשמה עם גוף פלנטרי שהינו בית לישויות בתוכו, על פניו ומעל לו, ותושביו על פני השטח על פי רוב הם הרבה פחות מתקדמים רוחנית, אינטלקטואלית וטכנולוגית מאשר תרבויות רבות אחרות.

כן, לכל נשמה יש את האשליה שלו או שלה כשזה מתייחס לעצמי, כל היבט של מחזור החיים, פלנטה כדור הארץ, והמקור של הכול, אבל בסופו של דבר, הכול יחלוק את המציאות האוניברסאלית הדומה. [ 23 במאי, 2005 ].

תודה לך, אמא. מספרם הרב של מחבלים מתאבדים עורר שאלות רבות, ותחילה אנו אומרים, כי אף פעם אין זה מהווה חלק מחוזה הנשמה להפוך למחבל מתאבד. כיון שכל חוזה של אדם הוא חלק אחד מהסכם טרום לידה שנעשה עם האחרים שרוצים לחלוק את מחזור החיים, זה חייב לכלול לא רק את האדם שרוצח מישהו כדי לאזן את החוויה של להירצח ואדם שבחר להירצח כדי לאזן מחזור חיים אחר אבל חייב להעניק לכל המשתתפים האחרים הזדמנויות לחוות את מה שהם בחרו לצורך התפתחות הנשמה.

זה כך שחלק מההסכמים כוללים נשמות שרוצות לצאת כקבוצה. בכזה מקרה, זה מהווה שרות לכל האחרים, הצריכים לחוות קשיים רגשיים ופיננסים כלשהם שעשויים לבוא בעקבות אירוע המעבר של הקבוצה. בתלות במספר הנשמות המעורבות - המספר יכול להשתנות מיחסית מעטים לאלפים רבים - האירוע עשוי להיות תאונות עקב אמצעי תחבורה שהורס, חיילים קרביים, חברי משפחה החיים באזור מלחמה, אסון טבע או הפצה מהירה של מחלה קטלנית.

חלק מהאנשים הצעירים ההופכים למחבלים מתאבדים לומדים מילדותם ואילך להאמין שהם חייבים להגן על דתם באמצעות רצח אנשים מדתות אחרות, והם פועלים בהתאם לצורה העוצמתית של שליטה מוחית. סקירת מחזור חייהם בנירוונה קשה מאוד רגשית כשהם מרגישים את מלוא הסבל שפעולתם הסופית גרמה לאחרים. כיוון שהם פעלו בהתאם לתכנות עוצמתי, הם לא נוטלים על עצמם שיעורים קרמתיים קשים, ומחזור החיים הבא שלהם יוקדש לעזור לאנשים הנזקקים ביותר בתרבות בדחיסות השלישית שהתחילו להתעורר מבחינה רוחנית ומבחינת מודעות.

מחבלים מתאבדים שהינם בוגרים כאשר הם מחליטים להפוך למחבלים פועלים בהתאם לחוש מעוות קיצוני של העצמה שהיא חוסר אכפתיות להתחשב בתוצאות עבור האחרים. בנוסף לסקירת מחזור חיים כואבת מאוד, סובלים בדיוק כפי שסבלו אותם אנשים אשר חייהם הושפעו מהרס עצמי שלהם, הם יחוו מחזורי חיים קשים אחד או יותר בתרבויות בדחיסות השלישית הנמוכה בה מערבולת של אירועים קרמתיים קורית במהירות מרבית. משלוח עצמי לא נקבע רק על ידי פעולתם הסופית של האנשים; האנרגיה של רצונם לרצוח אנשים רבים ככל האפשר והפעולה לכשעצמה היא כה מהווה אופל שהיא גוברת על כל ההיבטים האחרים של מחזורי חייהם.

קורא בלגי החי בקרבת מקום לשדה התעופה בבריסל כתב: "אני חייב להודות שזה הופך קשה יותר מאשר אי פעם לשמור על חיוביות ואמונה בעתידה של האנושות. איני יודע מה לספר יותר לאנשים אחרים כאשר נידונים נושאים כמו אלה (מחבלים מתאבדים). זה גם הפך קשה יותר ויותר להישאר משוכנעים שלאחר חיים אלה קיום אחר ממתין. אני תוהה אם קוראים אחרים של מסריכם מתנסים באותם ספקות. אם הם גם מרגישים לא מחוברים יותר לעולם מחוץ לגוף".

איבוד של אמונה בעתידה של האנושות היא תגובה מובנת לאלימות כאשר אנשים שאתם מכירים הושפעו ישירות, ובשעה שאתם עשויים לא לחשוב על "ניתוק" מהעולם כצורה של חסד אלוהי, זה - זה נותן הפוגה ללב ולמוח מההלם ומהייאוש ומהעצבות. בזמנים מעין אלה, זה קשה לחשוב על החיים לאחר חיים אלה ולהפיק נחת כלשהי ממה שעשוי להיראות רק רעיון מעורפל שישנו עולם רוחני נהדר של אהבה ושל שלום. אבל אחיזה בחוזקה במציאות זו היא מה שירומם את הרוח וישקם בחזרה את האמונה בנחישותו של המין האנושי ויכולתו להפוך עולם זה למקום הרבה יותר טוב מאשר הוא ברגע זה. אחים ואחיות אוהבים, בבקשה אל תטילו ספק שהתמרה זו בתרבויות כדור הארץ מתרחשת!

באשר לדיבור עם אנשים לגבי אירועים טרגיים, אפשרו להרגשותיכם האמיתיות לזרום. בכי הוא כה הרבה יותר בריא מאשר הבלגה ודיכוי רגשות, לכן אפשרו לדמעות להגיע בשפע. בקשו את עזרת האלוהות כדי לרפא; ראו את היופי בטבע; חשבו על נס הלידה, תמימותם של ילדים קטנים ומסירותם של חיות המחמד שלכם; דעו שיש הרבה יותר טוב מאשר רע בעולמכם והאור מתחזק בהמשכיות טובה, ומחליש את הרע. הביטוי שלכם "זמן מרפא את כל הדברים" הוא רק נכון בחלקו - זה איך אתםמשתמשים בזמן שמביא ריפוי, חזרה לרווחה וחיוביות, או לא.

עכשיו אני מדבר רק כ- Matthewכדי לומר שמתח פילס דרכו במסר האחרון שלנו. בהתייחס את חורבנה של האיטי להוריקן במקום לרעידת אדמה היה מקרה נדיר של מחשבתה של אמי - וכשל בזיכרונך, אמא – בעקיפת השידור שלי. היא מיואשת בגין השבוע של מתח לגבי הקשיים הטכניים של המחשב שלה, אשר חסם את האתר שלה ואת כתובת המייל, ואפשר לה יציאה רגעית מלשמוע בבירור את מילותיי.

אנו נפרדים נכון רק לרגע זה כיוון שאנו נמצאים לנצח אתכם באהבה ללא תנאי.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge