Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - January 18, 2016

מסר מ- Matthew Ward מיום 18 בינואר 2016

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. אנו שמחים אתכם כאשר הימים המסתיימים של שנת 2015 הביאו קדימה ברכות שמחה מהדהדות כיוון שאושר הסכם בינלאומי לרסן את הסיבות מעשי ידי אדם לאקלים המשתנה שלכם. זה כך כשאמא כדור הארץ עוברת בהדרגתיות לכיוון אקלים מתון גלובלית; אולם, הפעולה השקולה של ממשלותיכם חיונית למען בריאותכם, בריאות הפלנטה שלכם והדורות העתידיים והרטטים הגבוהים של מלוא התקווה לגבי מאמץ שיתוף הפעולה המהווה נקודת מפנה, המחזקים את ההחלטה הנחושה לעמוד במטרות שנקבעו. הנציגים מ-200 או כך אומות חתמו על תנאי ההסכם שנידונו במשך זמן רב אשר הינו לכשעצמו ראיה על השפעותיהם החיוביות של הרטטים.

משהו אחר שגם משפיע על מצבו של כדור הארץ ועל כל צורות החיים שלו הוא שכיחותם של הכימיקלים, אף על פי שלאורך כל הדרך חברי המשפחה האוניברסאלית שלכם הקטינו את השפעות הרעילות שלהן. לפני כמה שנים, אזל כסף עבור הריסוס, אבל השמיים שלכם נשארו בהירים רק לזמן קצר. האילומינאטי מימנו מחדש את הפרויקט שלהם כך שהוא יכול לחדש את ייזום הטמפרטורות ברמת שיא, בצורת, והצפה יחד עם גרימה למחלות מערכת הנשימה באנשים בעלי מערכות חיסון חלשות.

אין אנו יודעים מתי יפסיקו הכימיקלים, אבל הם יפסיקו - מודעות ציבורית על הנזק אותו הם גורמים גדלה והשפעת האילומינאטי ממשיכה לקרוס. בינתיים, ההסבר שניתן לריסוס הוא שהוא נועד להגן על שכבת האוזון המונעת מקרני השמש המזיקות להגיע אלכדור הארץ. העובדה היא, כי לפני אלף שנה בזמנכם, אלה שהם בתוך כוחות האופל הקימו רשת של מולקולות אוזון כדי למנוע מקרני השמש המועילות להגיע אל הפלנטה, והדלדול ההדרגתי שלה זה מה שאמא כדור הארץ עושה כדי לעזור לשיקומה של בריאות סביבתית ולהגדיל את רווחתם של תושביה.

במשך מספר שנים אמרנו שמאה השנים של האילומינאטי של שליטה על הכלכלה, המסחר ועל המטבעות ברחבי העולם יסתיימו. תנודתיות בשוקי ניירות הערך - העסקאות הם לא יותר מאשר המולה של פעילות מחשב בכל מקום כיוון שאין להם גיבוי מוניטארי - בסופו של דבר תוביל לסיומה של אחיזת החנק הפיננסית של האילומינאטי כך שהמערכת הכלכלית הגלובלית החדשה יכולה להיות מיושמת. תהליך מורכב זה לא יתרחש בן לילה והוא מתוכנן כך שהמהפך מהמערכת המושחתת בצורה רווחת לאחת המבוססת על מתכות יקרות תהיה מינימלית ומשובשת באופן זמני. קדמו בברכה את כל הסימנים שמערכת כלכלית ישרה והוגנת המנוהלת על ידי אנשים בעלי ידע עם מוסר ויושרה רוחנית נמצאת בדרכה.

בבקשה אל תחשבו ש"התפרצות אכזרית ולחימה" במזרח התיכון ובכמה מדינות בצפון אפריקה מבשרת רעות לשלום אשר אי פעם מגיע לאזור זה. מה שאתם רואים הוא המשכה של אנרגיה אשר החלה לפני זמן רב באמצעות היצמדותה ל"הוראות" של דפוסי מחשבה עמוסי שליליות שנורו מהפלנטה. האנרגיה לא יכולה לעשות פנית פרסה. ברגע שנקבע הכיוון, זה יישאר על המסלול עד שהצמדותיה מפוזרות וברגע שהאנרגיה שוב חופשית להיות בעצמי הניטראלי שלה, מוכנה להוראות חדשות, ובאותו אזור חוזקו הוראות שהן ששות לקרב במשך אלף שנה. הזמן לסיומו של מחזור נצחי זה הוא בהישג יד, ובכך תפקידכם חיוני - בהיותכם אופטימיים, בטוחים, נעימים, מוקירי תודה, רחומים וסולחים זה גורם לפליטת הרטטים הגבוהים שדוחפים את עמודי האנרגיה לכיוון עולם שלוו שאתם נמצאים שם כדי לעזור להובילו.

מספר קוראים כתבו לגבי מה שאחד מתייחס כ "האסלאמיזציה של העולם המערבי", אחר שאל אם "חוסר יציבות מכוונת של אירופה", ואי הנוחות של הקוראים בארצות-הברית נובעים מפעילות הטרור שבוצעה על ידי הזוג המוסלמי בקליפורניה וונדליזם האנטי-מוסלמי שבא בעקבותיו. זה הגיוני לייחס נקודות מבט אלה לאל קאידה (Al Qaeda) ולמדינות האסלם, אבל בחלק, זה פחד בשל ההבדלים, תגובה רגילה לכל דבר שנתפס כשונה במידה ניכרת ממה שהינו מוכר. כדי לטפל בחששות האמורים, היחידים שהושפעו מקבוצות אלה טוענים שהם פועלים בשם דתם, אבל התעלמותם הברוטלית לחיים ולשליטה באמצעות טרור היא לחלוטין בניגוד לכללי היסוד של האסלם. לפני מאות שנים, הנוצרים שהתחילו את ההיסטוריה עקובת הדם של הדת גם פעלו על אידיאולוגיות קיצוניות שהיו עיוותים מצערים של האמונה שהתכוונו להפיצה.

היסטוריה זו קרתה במהלך תקופה של רטטים נמוכים מאוד אשר לא רק עודדה, אלא נתנה דחיפה לברבריות - לתבונה, המונים מריעים כאשר אנשים אשר אמונות הדת שלהם היו שונות מאלו שלהם הוכנסו לזירה כדי שייפצעו על ידי אריות. תוצאה אחת של קצב הרטט הגובר דרמטית נכון להיום, היא הגדלה של התכונות וההתנהגויות האישיות שיש להן את אותה השפעה רבה על יחידים עם נטיות סדיסטיות, אשר מרביתם פועלים על פי מושגים מסולפים לגבי הדתות של עצמם ושל אחרים. למעט אותם יחידים - אבל קומץ מאוכלוסיית העולם – מוסלמים ונוצרים אדוקים החיים בהתאם לעקרונות הנדיבים של דתותיהם ונמנעים ממעברים קשים קיצונית בקוראן ובתנ"ך שאין להם מקום בחיים היום.

משפחתנו האהובה מכל הדתות, המצוות ונוהגים הדתיים הרשמיים שלכם שונים. הבסיס של חייכם דומה. אתם רוחשים כבוד ומתפללים לישות העליונה; אתם מסורים למשפחה ומנחילים בילדיכם ערכים מעולים; אתם רוצים להיות יצרנים בעלי משמעות, לחיות בביטחון, בשלום, להיות בריאים ומשגשגים; אתם עוזרים לאנשים בנסיבות נחוצות. כשהמודעות המודעת ממשיכה להתרחב ברחבי עולמכם, כל הדתות יתפתחו לתוך הטוהר והרוחניות כך שאנשים בכל אמונה יתחבקו בלב מלא. החברה תכבד כל אדם כעצמי של אלוהים, כחלק בלתי נפרד המחובר ברמת הנשמה עם כל האחרים, והפחד מהבדלים אשר מונח בבסיס טינה, קנאה עיוורת ומריבות לא יהיו קיימים בכדור הארץ.

"מה עומד מאחורי, גורם ומזרז את כל היריות האלה?. אנו לא מאמינים שאנשים או נשמות מתנדבים למות, וכו'". אף על פי שהקורא מתייחס ליריות הרבות בארצות הברית, מדובר בעניין חובק-עולם. גם כאן, זו ההשפעה של רטטים שכיחים: יחידים עם אמונות מוקצנות או עם בלבול מנטאלי פועלים בהתאם לרגשות שליליות מאוד. והגורם לכמה מקרי מוות היה התנקשויות על ידי אחד מהאמצעים או על ידי אחרים - מדענים, עיתונאים, רופאים, יחידים בממשלה שלא ניתן לקנותם - כל אחד שיש לו מידע אותו האילומינאטי לא רוצים שייוודע ברבים.

אם קארמה לא מעורבת, מיושם גורם "מאזן". אנשים אשר חוזי נשמתם לא כולל מוות כאשר החיים הפיסיים מסתיימים מקבלים הכרה בגין הגשמת השיעורים הקרמתים בדחיסות השלישית, במידה ונחוץ; אם לא, מוות טרם זמנו מבטל חוויה קשה שהיתה נבחרת בגלגול אחר. בכל אחת מהדרכים, היחידים מתקדמים במצב התפתחותי, וזו מטרתה של כל נשמה. זה דומה לאנשים אשר תומכים בפצעים המשנים חיים אשר אינם בחירה חוזית, ורוצחים הפועלים מחוץ לחוזיהם ונוטלים על עצמם עול קרמתי כבד בגלגול אחר.

באשר לטענה שהאפיפיור פרנסיס והנשיא אובמה השתתפו בטקסים שטניים ובפדופיליה, נראה שמאז ניסיונות האילומינאטי להתנקש בחייהם של אנשים אלה שנכשלו שוב ושוב, השתמשו בתוכנית ב': לפגוע באמינותם של שני היחידים העוצמתיים ביותר אשר עוקרים את הרשת הגלובלית שלהם. האמת היא, שהמפקדה הבינלאומית של הפולחן השטני נמצאת בקרביו של הוותיקן, ואפיפיור פרנסיס ומספר קרדינלים אשר חולקים את נחישותו, נוקטים בצעדים כדי לחשוף ולסיים טקסים שטניים אלה. כמו כן זה נכון שלכת השטן ישנה אחיזה חזקה בארצות הברית, כולל בתעשיית הבידור היכן שסרטים "מזויפים" מפוברקים בקלות, והנשיא אובמה עובד עם האחרים כדי לבטל את הטקסים במדינה זו.

עכשיו אני מדבר רק כ- Matthew. מה שאני אומר ידוע לכל הנשמות בתחנה זו, אבל בשל שתי סיבות זה יהיה נאות שאני אדבר עבור עצמי. הראשונה היא מכיוון שהייתי אורח ברוח, אתם יכולים לומר, בשיחה אחרונה בין אחותי, אמי ושני חברים שביקרו. הם חושבים כי מרבית האנשים בארצות הברית יהיו בהלם כאשר האמת תפורסם שפקידים ברמה הגבוהה ביותר בממשלה היו מעורבים בטרגדיה הלאומית שקרתה ב-11 בספטמבר , 2001.

מכיוון שזמן קצר לאחר אירוע זה, צילומים; ניתוח מדעי של נפילת המגדל; דיווחים ממהנדסים, ארכיטקטים ויחידים בתעשיית התעופה; ומספר חריגות מנוהלים התקניים שהיו זמינים באינטרנט, מראים בבירור שהסיפור הרשמי הינו זיוף. עדיין, מרבית האנשים אשר היו רואים ראיות אלה היו בוחרים לא להאמין לזה. מדוע?מהינקות מספרים לכם כי מה ש"הרשויות" אומרות הוא נכון ומשרת את האינטרסים הטובים ביותר שלכם. בתחילה אלה ההורים ושאר חברי המשפחה המבוגרים, ובגיל הילדות, הרשויות כוללות מורים, מנהיגים דתיים, רופאים, רופאי שיניים ונבחרי ציבור. ללמוד שאנשים אשר המידע שלהם לכם נחשב לבשורה טעו, זו התפכחות. לא יעלה על הדעת שנשיא ועמיתיו בגדו ללא רחמים ובבוגדניות באומתם ושיקרו לעולם.

הסיבה האחרת לכך שאני מדבר בשם עצמי גם נוגעת ל-11 בספטמבר. אחות אשר מטופליה לפעמים מדברים אליה לאחר שנפטרו שלחה לאמי מייל. היא כתבה שנציגם של האנשים שמתו כאשר המגדלים נהרסו סיפר לה שהם רצו לשלוח דרכי את מסריהם לעולם, ומילותיהם משכנעות עכשיו כמו לפני אותן שנים:

"אפשרו שיותר חיים לא יילקחו. זהו הזמן לשמור על אהבה מעל הכול, עבור חמלה, עבור הבאת ריפוי לשכולים ולנפגעים, עבור הבאת ריפוי לכדור הארץ. בבקשה דעו שהלבבות שהתקשו לרצות להרוג אחרים כמחוותם לנו, הם צריכים אור מעל הכול. אנו עותרים לכם מהשלם של עולם זה של השמיים לדבר על אהבה, על פתיחת עיניים לראות בבירור מה מתרחש על כדור הארץ, ולעלות מעל הטרגדיה שבוצעה על ידי החשיכה שאינכם אפילו יכולים לדמיין, היכן שעולמכם כולו מתכלה. אנו רואים מכאן. אנו צריכים אתכם לעזור לעובדי האור העצומים באמצעות העלאת לבכם ולאפשר לאור להיכנס, בכך שתנתבו את אלה בצער טרי. אתם חייבים לשמע את בקשתנו. אנו עובדים באור כדי לסייע לכם, ואנו קשורים לנצח אתכם באהבה".

כל הנשמות הרגישות ביקום זה עצובות בשל המשך שפיכות הדמים, וברגעים מסוימים אפילו אתם עובדי האור חושבים שזה לא יסתיים. יקרים, ההרג יסתיים וכך גם הקבלה ללא עוררין של מידע מ"הרשויות". אתם אומרים "האמת תשחרר אתכם לחופשי" .כן! לא רק שהאמיתות שהוסתרו במשך זמן רב יתגלו, אלא אנשים מתחילים להאמין להדרכה ברמת הנשמה היכן שידועה האמת, ושינויים הנדרשים על ידי האנשים המוארים יביאו את העולם לשלום.

המידע לגבי הנשמה במסרים קודמים ממשיך להפיק תגובות ושאלות, ואנו מקדמים בברכה הזדמנויות אלה להציע יותר תובנה. אבל ראשית אנו רוצים להתייחס למה שקורא בארצות הברית כתב:מדוע Matthewמדבר כה הרבה לגבי כל המידע הזה על הנשמה אותו הוא הסביר בעבר בהרחבה כאשר ישנם כה הרבה יותר נושאים חשובים המתרחשים כאן?"

שום דבר מתרחש בכל מקום בעולמכם יותר חשוב מאשר ידיעתכם על הנשמה שאתם! בלי זה, לא יכולה להיות הבנה של החיים עצמם. שלא קיימת מודעות לכך שמהותכם היא אנרגית אור-אהבה טהורה או שאתם עצמי-אלוהי רב מימדים עם יכולת בלתי מוגבלת לתת ביטוי או שיש לכם זמני חיים סימולטניים במקום אחר ביקום ומעצבים זמן חיים זה כך שאתם יכולים לעזור להתמרת כדור הארץ. אתם לא הייתם מבינים שכשנשמה שזו אתם, אתם יודעים כל זאת והרבה, הרבה יותר, אבל הדחיסות של הפיזיות מונעת מהמחסן הענק שלכם של הידע האוניברסאלי מלהשיג את תודעתכם. תמיד מטרת מסרינו היתה להציע הארה, הדרכה ועידוד במהלך זמנים מאתגרים באופן ייחודי אלה, וזה גורם לסיפוק על פי אלפי המיילים והמכתבים הנשלחים לאמי, המסרים משרתים את מטרתם.

למרות זאת, הנושאים המצוטטים על ידי הקורא קשורים למצב הפוליטי שמתודלק על ידי אמצעי התקשורת, ואנו מבינים את דאגותיו. קוראים אחרים ביטאו את אותן הרגשות, והם נמצאים בחברה של מיליונים רבים הגרים במדינות אחרות שגם מרגישים את ההשפעה החזקה של ההחלטות שנעשות בארצות הברית. נשמות בתחנה זו הם א-פוליטיים ואינם שיפוטיים, וכאשר אנו מדברים על עניינים אלה, המטרה היא להסביר מדוע תמיד הפוליטיקה היתה מגיפה על הפלנטה - מהזמן העתיק ואילך, המטרה של החשיכה היתה "להפריד ולמשול" – ואיך זה משתנה.

כמו כל דבר אחר ביקום זה, כל היבט של פוליטיקה - אמנות הדיבור, כוונה ופעולות - מהווה תנודות אנרגיה בתדר אחד, או קצב בעל רטט, או אחר. לפני שנים רבות. הקצב התחיל ופחת והסתחרר כלפי מטה עד שהתרבות נתקעה בדחיסות השלישית העמוקה במודעות, ברוחניות ובמיקום-חכם. כאשר גאיה לא יכלה יותר לציית לייסורים שהמנהיגים הפוליטיים גרמו להמונים, היא בכתה לעזרה; מקורות עוצמתיים הקרינו מיד את האור האינטנסיבי אשר הציל את החיים על גופה הפלנטרי ואפשר לו להתחיל להתעלות. מתנדבים מעולמות מתקדמים מבחינה רוחנית התחילו להגיע כדי ליצור אור על הפלנטה, מוסיפים לשפע הזורם ממקורות רחוקים. כשהאור התעצם, קצב הרטט עלה.

הקצב היום אשר קשור מבחינה עולמית למועמדים וליחידים המחזיקים תפקידים הוא זה: אלה אשר מתסיסים פחד; תומכים או מעסיקים כוח עוין; מדכאים תושבים על בסיס של מין, גזע או דת; או הם נגד תוכניות ומדיניות אשר תועיל לפלנטה ולכל תושביה שוחים כנגד הזרם שזורם אפילו יותר חזק לכיוון דיפלומטיה, פיוס, שיתוף פעולה, כבוד הדדי ושמירה על איכות הסביבה.

לכל אלה השואלים את אותו הדבר כמו קורא זה: " מי עומד להיות הנשיא הבא של ארצות הברית?" אנו יכולים רק לחזור על מה שאמרו לפני זמן: אין אנו יודעים. מפקחי כדור הארץ בנירוונה מספרים לנו שהאנרגיה מסביב למועמדים היא גם כאוטית מכדי לקבוע כמה הרבה נוצר באמצעות אמצעי התקשורת, וכמה הרבה באמצעות הציבור. כמו כן, הרבה יתרחש בין הזמן עכשיו לבין הבחירות אשר ישפיעו על החלטות הבוחרים.

אנו יכולים לספר לכם שמתצפיותינו מנקודת תצפית זו, פעילות בשדה האנרגיה של כדור הארץ הינה בעלת פוטנציאל, הפעילויות של החוקים האוניברסאליים, איך תרבויות אחרות מסייעות לכם, והפלאות של עידן הזהב בפריחה מלאה. זו הסיבה מדוע אנו היינו יכולים לספר לכם בביטחון שלא תהיה מלחמת עולם שלישית, שלא יהיו פיצוצים גרעיניים בחלל, ושלא יהיו שינויים מסיביים בתצורת הקרקע והים, לא תהיה פלישה על ידי תרבות שתשעבד אתכם, לא יהיה תוקף לנבואות של אחרית הימים או לתחזיות אחרות שגורמות לפחד.

אבל מכיוון שרצון חופשי ישלוט באופן כללי ואינסוף החלטות שחברתכם עושה כל דקה משפיעות אחד על השני, אין אנו יודעים מה יעשה מה או בדיוק מתי משהו יתרחש. מה שאנו יודעים הוא, כי אנשים בכל מדינה רוצים מנהיגים מכובדים, כנים וחכמים המבטיחים כי השירות שניתן לתושביהם הוא הוגן וצודק. משפחה אהובה, ישויות אור בכל רחבי היקום רוצים זאת עבורכם, וזה מגיע - זו אבן הפינה של גורל כדור הארץ!

כן, אמא, אני רואה שאין מקום לשאלות נשמה כלשהן. אנו נענה להן במסר הבא - אני חושב שהקוראים יהיו במיוחד מעוניינים במסר הראשון ברשימתך.

אנו אומרים בפרידה, אנו מכבדים את עמידתכם האיתנה בשירות לאור ונמצאים אתכם ברוח לאורך מסעיכם בכדור הארץ.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge