Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - March 20, 2016

מסר מ- Matthew Ward מיום 20 במרץ 2016

הבחנת מידע; אלימות של אנשים צעירים; דונלד טראמפ (Donald Trump); מושגים, מציאות; כעס; “walk-ins”(נשמה של אדם שעוזבת את גופו ומתחלפת עם נשמה חדשה, באופן זמני או קבוע); "גוף שלם"; בריאות, הפחתת מתח; חיות מחמד.

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. הרבה מאוד מתרחש אנרגטית בעולמכם, כמו תמיד הגדלת שיעורי הרטט מפרידה במהירות חיטה מהמוץ, אם אפשר כך לומר. בדרך כלל, הזרם המרכזי של אמצעי התקשורת הנשלטים על ידי האילומינאטי מפיצים את המוץ באמצעות כיסוי בררני ומעוות של "החדשות". למרות שיכולתם הקודמת לפרסם רק את מה שהם רצו שתדעו נחלשה במידה ניכרת באמצעות מהירות אמצעי התקשורת החברתיים וסרטי הווידאו המופצים באינטרנט ומאמרים, אשר מבחינים בחריפות במידע מכל המקורות, כולל מהאינטרנט.

כדי להתמודד במידע אמיתי בפרסום זה, עוזרי האילומינאטי משתמשים בכך כדי לעסוק חברתית עם מידע כוזב כדי לשמור על פחד ובלבול בחזית ובמרכז על במת העולם. האמון באינטואיציה שלכם באשר למה הינו אמת ומה לא מאפשר לכם "ללכת מאחורי הקלעים" של המשחק המתגלגל על הבמה. הידיעה שזה מסתיים בפריחתו המלאה של עידן הזהב של כדור הארץ מאפשר לכם להבחין באופיים בתפקידם הקרמתי ולא להילכד בדרמה החוזרת בסערה שתמה ונשלמה.

לעיתים קרובות הזכרנו היבט אחר של הגברת הרטטים, העצמה של מאפיינים והתנהגות, ואלימות מתעצמת שעוררה מספר מיילים הדומים לזה מקוראה באוסטרליה, אשר הביעה דאגה לגבי הופעתן של קבוצות עוינות במדינתה: "האם יכולה את לשאול אתMatthew מדוע ישנה עכשיו אלימות כה רבה של אנשים צעירים"? אנשים צעירים רבים מסביב לעולם מרגישים כועסים, מדוכאים, אפילו אבודים לגבי עתידם. הסיבות עשויות לכלול עוני, חוסר בחינוך ובמיומנויות עבודה, אבטלה, משפחות שבורות, מעמד נמוך אליו החברה שלחה אותם, ממשלות שמתעלמות מצרכיהם, מצבו של העולם כולו, או שלוב של נסיבות אלה. אנשים צעירים אשר חייהם הושפעו במידה ניכרת משליליות משחקים תפקיד של רגשותיהם המוגברים באמצעות ביצוע פעולות אלימות. כמה היינו רוצים שכול הנשמות האלה אשר כה יקרות לנו היו יודעות שמגיעים שינויים מיטיבים.

אמי הוצפה במיילים מקוראים בארצות הברית וממדינות שונות לגבי דונלד טראמפ. למרות שאנו מסרבים לבקשות לדבר על כישוריו להיות נשיא המדינה - התושבים צריכים להעריך זאת - ואיננו יודעים אם הוא ייבחר - המצביעים יחליטו מי יהיה נשיאם הבא - אנו רוצים להגיב לחלק מהשאלות ומההערות האחרות.

"האם טראמפ הוא משיח שקר בהתאם לנצרות שיילחם בישו?". לא משיח שקר, כמו ארמגדון, הוא רק מושג, רעיון. אף על פי כן, עבור אנשים המאמינים שמושגים אלה אמיתיים, משיח שקרארמגדון מגיע. אולם, הרחק מכל רעיון עובדתי שיכול להיות, זו המציאות של אנשים אלה המאמינים שזה אמת. אמונה יוצרת מציאות.

"מציק לי מאוד שדונלד טראמפ תדלק את הלהבות של קנאה עיוורת וגזענות באמריקה. מהי ההשקפה המוארת על כל זאת?"זו אמת עצובה שקנאה עיוורת וגזענות פעילים ונמצאים היטב בארצות הברית, יחד עם דור אחד המלמד את הדור הבא חוסר סובלנות של הבדלים - צבע עור, הרכב מיני, מוצא, דת, פילוסופיות, השקפות עולם. חלק מהאנשים "הלא סובלניים" הגיבו להערותיו של מר טראמפ כראיה שהם רשאים לבוז ולפעול בתוקפנות כלפי אנשים "שונים". "ההשקפה המוארת" של הנשמות בתחנה זו הוא שכל בני משפחת כדור הארץ שלנו נוצרים ממהות טהורה של אור- אהבה של הבורא ואנו אוהבים את כולם ללא תנאי אפילו כשאנו רוצים בלהט שכל נשמה בעולמכם תהיה אוהבת, טובה ורוחשת כבוד. יום אחד, יקרים, הכול יהיה!

" האם אתה חושב שדולנד טראמפ אחראי להתנהגותם התוקפנית של תומכיו בעצרות?" כל אדם אחראי להתנהגותו או להתנהגותה. הערותיו של אף אחד יכולות להניע אדם לפעול באופן אשר מנוגד לערכי האדם, לכלליו ולכבודו העצמי.

"האלימות בעצרותיו הגדולות של דולנד טראמפ אינה הדימוי שלי למערכת הפוליטית הדמוקרטית של מדינתכם. מה קורה?" תושבים רבים כועסים לגבי התנאים כך שהם מאשימים את הממשלה ורוצים את השינוי שמר טראמפ מבטיח. אנרגית הכעס מונעת שיפוט של מחשבה וקול ברורים, כך שתומכיו לא שואלים איך הוא יעשה את מה שהוא אומר שהוא יעשה - הם רוצים שיינתן לכעסם פורום ציבורי והוא מספק זאת. המספר הגדול של תומכיו הנאמנים בעצרות מעודדים את אלה אשר בוחרים להתבונן על הרטוריקה התוקפנית כשזכותם להתנהג באותה דרך כלפי אנשים המבטאים חילוקי דעות איתו. תשובותינו לשתי השאלות הקודמות גם ישימות כאן.

תושבי כל המדינות המרגישים שממשלותיהם מתעלמות מהם רוצים שקולם יישמע, וקול קולקטיבי שהתעלמו ממנו זמן רב לפעמים מוביל למרד אלים של ציבור האזרחים. כשהרטטים ממשיכים לעלות, שימוש באלימות כדי להשיג צדק והגינות יסתיים באופן הדרגתי. במדינות שעכשיו נמצאות בהסלמה, יציבות ושלווה יגיעו יחד עם מנהיגים כנים אשר מאזינים ושמים לב; חוסר בית והתרוששות יוקלו ובסופו של דבר יהיו בתים וכמות מספקת פיננסית עבור כל אחד בעולמכם. אתם יודעים שאתם עובדי האור ומיליונים אשר גם משרתים את האור מבלי להבין מובילים את כדור הארץ לתקופה של שלום, אהבה ושפע עבור הכול.

"איך תשפיע ההתעלות על נשמות ב- Walk-in(החלפת נשמה)? האם "גופם "השאול" ישתנה או הם יחזרו לגופם המקורי? לחלק נאמר כי חלק שגופם נמצא "בקיפאון" בעולם "הבית" שלהם וחלק נמצאים על סיפון ספינת הכוכבים שנכנסו אליה ויחזרו אליה". יש צורך במעט הסבר עבור קוראים שאינם מכירים את המונח "Walk-in". נשמה בעולם הרוח נכנסת להסכם עם נשמה שרוצה לעזוב את גופה כשמותשת בהתמודדות עם מצבים פיזיים ו/או רגשיים. היתרון הוא יתרון הגיל לעומת התחלה כרך נולד ובילוי שנים בגדילה לבגרות, אלא שאחיזה בחיים אותם נשמה אחרת עזבה אינו פיקניק ו"walking in" זה נדיר; אפילו נדיר ביותר זה נשמה העושה הסכם מעין זה עם ילד כיוון שאין יתרון לגיל. אולם, במהלך תקופה ייחודית זו באופן אוניברסאלי, מספר נשמות מפותחות walked-in""(התחלפו) כדי לסייע בהתמרת עולמכם; בדרך כלל רמות הרטט שלהם יכולות לרפא את הגוף ולהרגיע את המוח כך שאנשים אלה יכולים לבצע את המשימות שנטלו על עצמם.

כאשר המשימה הסתימה, הנשמה תחליט מה לעשות הלאה: להמשיך לחיות על כדור הארץ עד למותה הפיזי, לאחר מכן להיכנס לנירוונה למחזור רוחני מלא; לבלות חופשה בעולם הרוח הזה היפהפה בשעה שמתכננים את מחזור החיים הבא; או חוזרת ישירות למולדתה המקורית או לספינת כוכבים, אם זה המקום בו היא חיתה לפני שנכנסה לגופו של כדור הארץ. אנו נוסיף כי לכל הנשמות יש את היכולת המולדת לאבד גשמיות, ולאחר מכן להתגשם לתוך גוף או לתת ביטוי לגוף חדש, אבל רק נשמות מפותחות יודעת שיש להן את היכולת הזו והן משתמשות בה.

"לא נראה כי Matthewהתייחס למצבי הבריאות של עובדי האור ואפילו לחיות המחמד שלנו כשההתעלות ממשיכה. זה עניין של לראות את עצמכם שוב שלמים?" אנו מודים לקורא זה שהזכיר לנו שזהו הזמן לבחון זאת מחדש ולהוסיף למה שאמרנו קודם לכן לגבי בריאות, אבל תחילה אנו אומרים שלדמיין זה אכן כלי עוצמתי, אבל כל אחד הרואה את עצמם כ"שוב שלמים" אין זה מספיק לעשות זאת כך.

אנו ממהרים להוסיף שאף פעם גוף מושלם זו דרישה להתעלות אישית; אולם, תגובה למצב של בריאות בסכנה לא משפיעה על תהליך ההתעלות. אפשרו לנו לומר שאדם עם מחלה כרונית הבוחר את אותה חוויה כדי ללמוד על חמלה וסבלנות, כך שבמחזור חיים אחר הוא לא היה עם אנשים שהיו חולים או היתה לו ניידות מוגבלת או פקחות מנטלית. אם השיעור שנבחר הופך לשיעור שנלמד, ישנה התקדמות במודעות ובמודעות הרוחנית - המטרה של כל נשמה בכל מחזור חיים. בניגוד לכך, אם האדם צורך רחמים עצמיים, מתלונן ללא הרף ודורש תשומת לב, יש לחזור על השיעור במחזור חיים אחר. כתזכורת, מה שאתם מכנים "גלגול נשמות" אינו החזרה של האדם שחי קודם לכן, אלא נשמה "חדשה" אשר אישיותה מתוכננת למחזור פיזי שנבחר על ידי הנשמה המצטברת. [זה הוסבר במסר מיום 3 בפברואר, 2014].

תודה, אמא, שהוספת הערה זו. אז עכשיו, גוף הופך ל"שלם" - כל המחלות מתרפאות; גפיים חסרות צומחות מחדש; שיניים חדשות בריאות, עצמות, מפרקים ואיברים מחליפים תחליפים מלאכותיים או תמיכה מכנית - יתרחש באופן אישי כתהליך, לא כמבצע מיידי. ביחד עם הקצב של האחד לספוג את האור אשר מתמיר מבנה תא המבוסס על פחמן לתוך גבישי ואמונה שהתמרות פיזיות אלה הן מציאות, בחירות של חוזה הנשמה מיושמות.

סביר שקשישים אשר היו להם את כל אחד מהמצבים האמורים בחרו אותם ביחד עם המעבר לחיים רוחניים לפני בריאות זוהרת וגוף טבעי מושלם שהם דבר שבשגרה בעולמכם. הוראות חוזה הנשמה ישימות באופן שווה לצעירים; הם עשויים היו לבחור מחלה ויציאה בגיל צעיר או לחוות את המחלה או הנכות ולאחר מכן להירפא. כפי שנאמר במסרים קודמים, הסכמים טרום לידה נותנים הזדמנויות לצמיחה רוחנית לכל הנשמות החולקות את תקופת החיים, וחוזים אישיים מתוכננים בהתאם.

בריאותם של עובדי האור תלויה ברמה בה מבנה התא הפך למספיק גבישי כדי להגן על מערכות החיסון מהרעלים באוויר, באדמה ובמים ובמזון הטעון בכימיקלים ובתרופות אשר גורמות לגוף להיות רגיש להפרעות מנטאליות, רגשיות ופיזיות. אולם, סיבת השורש של כל המחלות היא מתח. מתח זורק את מערכות הגוף מחוץ לאיזון ותוקף את החלקים הפגיעים ביותר, והקטנת מתח יכולה לעזור לשפר בריאות ולרומם את הרוח.

חשוב במיוחד הוא השיקום העצמי שמציעה התבודדות. עולם בשלום מתחיל עם האנשים המשיגים את השלום בתוכם, והרטטים הגבוהים של אהבה, סליחה, חמלה וכבוד לאחרים מתחילים עם אותו דבר עבור העצמי. כיבוד עצמי הוא גם הכרה והרגשת הכרת תודה לכל הטוב בחייכם ולא לתת אנרגיה לזעם, לכעס, לקנאה, לקטנוניות או לחשוש לגבי "מה אם". בילוי (recreation) - בריאה מחדש (re-creation)! – זה חשוב. אולי לקרוא, להאזין למוסיקה החביבה עליכם, לכתוב, לעשות פאזלים או תשבצים, תפירה, פיסול או כל צורה אחרת של ביטוי אמנותי; ועבור יותר פעילות, בילוי מחוץ לבית, אולי ריצה, רכיבה על אופניים, הליכה, החלקה על גלגליות, החלקה על קרח או שחיה.

אם אתם לא יכולים להימנע מלפגוש את אותה חוויה המספרת לכם שאתם עשויים להיות לא נעימים, היכנסו לתוכם רגועים, בטוחים והיו ממושמעים לראות את נקודת המבט של אחרים. אין המשמעות היא לשכוח את רעיונותיכם או את עקרונותיהם, אלא להציג התנהגות שיכולה לעורר דיון הגיוני במקום התנשאות עיקשת. הגדירו עדיפויות כך שבסוף היום, הגשמתם הרגשה של הישג. כאשר היום הופך להיות "מאורע מדכא", חשבו איך אתם יכולים לעשות דברים בצורה אחרת כדי להשיג תוצאות יותר משביעות רצון בפעם הבאה, ולכו לישון כשמוחכם רגוע.

חשוב לישון מספיק, לאכול אוכל תזונתי, לשתות הרבה מים, לעמל את הגוף ואת המוח, ולבלות זמן בטבע. מתי שאתם יכולים, לכו בפארק או ביער או לאורך שביל בהר, לכו יחפים על החול בחוף או על דשא, שימו את ידיכם באדמה כאשר אתם שותלים פרחים וירקות. אם אתם יכולים, שתהיה לכם חיית מחמד, אמצו אחד או יותר ממקלט - הכרת התודה של החיות שחיות עם אנשים טובי לב מביאה לבית רטטים גבוהים.

מדיטציה, נשימה עמוקה, יוגה, תרפיה ארומטית ועיסויים גם אמצעים מצוינים להפחתת מתח. התנדבות בפעילויות הקהילה כמו הוספיס, מקלטים לחיות, תוכניות בית ספר וסיוע לחסרי בית מרומם את חייכם כשאתם מרוממים את חייהם של אחרים. חיוכים וצחוק מאירים לא רק את לבכם, אלא את ליבם של האנשים אתכם. בקרו חברים; לכו לגלריות אמנות, מוזיאונים, סרטים, ולאירועי ספורט.

בקיצור, קחו זמן לעשות מה שמקנה חוש של ערך, זה מרגיע, מהנה ומהווה הפוגה מאחראויות היומיומיות. יש לכם את האמרה "רקדו כאילו אף אחד מסתכל" - כן! הצעתינו אינן שונות בהרבה מהמקצוענים של שירותי הבריאות, אבל אפשרו להם להוות תזכורות מסייעות לאהוב את העצמי, להשגיח על העצמי. וזכרו ששליחיו של אלוהים תמיד נמצאים אתכם. בקשו עזרה והיא תינתן באהבה - זה עשוי לא להיות מה שבקשתם, אבל זה יהיה מה שאתם צריכים.

חיות המחמד שלכם הן נשמות רב-מימדיות כמו אנשים. מרבית המין האנושי אינם יודעים זאת לגבי עצמם, הרבה פחות לגבי חיות; חיות יודעות, והן יודעות שאין דבר כזה כמו מוות. הן זוכרות את ביקוריהן בנירוונה במהלך מצב השינה ואיך הם שם צעירים, בריאים ופעילים. אם חיות המחמד שלכם יכלו לספר לכם מה הן רוצות, זה היה ללכת לשם ולהישאר במקום לסבול כאב וחולשה. כאשר איכות חייהם של חיות המחמד שלכם משתנה למצב זה, בבקשה דעו שהן מוקירות תודה כאשר אתם מחליטים החלטה קורעת לב לסיים ברחמים את סבלן. כאשר זמנכם למעבר מגיע, האנרגיה של קשר האהבה בינכם לבין חיות המחמד שלכם יאחד אתכם.

אנו מכבדים אתכם, אחים ואחיות אהובים שלנו, ועם אהבה ללא תנאי אנו מלווים אתכם לאורך כל מסעכם בכדור הארץ.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge