Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - March 20, 2014

 

מסר של  Matthew Ward מיום 20  במרץ 2014

 

 

 ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. ועכשיו אני אדבר בשמי. כאשר המטוס המלזי נעלם, סייעתי לציביליזציה בגלקסיה אחרת ולא ידעתי על האירוע עד שלושה ימים לאחר מכן, כאשר אמי שמעה לראשונה על זה ושאלה אותי מה אני יודע.

מיד לאחר מכן יצרתי קשר עם עמית בנירוונה, שחקירתו גילתה כי שלושה אנשים היו במטוס מייד לפני שהגיעו לנירוונה ביום שהמטוס נעלם. עמיתי אמר לי שהרשומות שלהם מראות שהם מתו מסיבות טבעיות בהתאם לחוזי הנשמה שלהם, והוא לא יכול לוודא שהם היו על המטוס האמור.

מאז, אמי הייתה עסוקה במחויבויות וביקורי משפחה, וכשהיא שאלה היום אם יש לי עכשיו מידע הניתן לאימות, אמרתי לה שכן, אבל אני מעדיף שהיא תקבל אותו ישירות מהמקור שלי, אשתר.

אמא, הוא ממתין לברכתך.

____________________

שלום, אשתר! Matthew  אמר שיש לך מידע על המטוס הנעדר. הוא היה רוצה שאקבל אותו ישירות ממך במקום שהוא ינסח את מה שסיפרת לו.

כן, סוזי, אני יודע, ושלום! עבר הרבה זמן מאז שדברנו, ואני שמח על ההזדמנות הזאת להיות שוב ביחד. לאחר ש Matthew  ביקש ממני לספר לך מה שאני יודע, חיברתי מצגת קטנה ואני אגיע ישר לעניין.

כל האנשים במטוס הנעדר הועברו לפלנטה קטנה עם אטמוספירה דומה לשלכם ובמידה מסוימת הטופוגרפיה והתושבים די דומים לאוכלוסייה שלך במראם. כשהחלו במטוס תקלות חמורות שלא ניתן הייתה לתקנן, העברנו אותו לממד גבוה יותר והפנינו את מסלולו לפלנטה הזו. אף אחד מחוזי הנשמה של הצוות והנוסעים לא כלל הרפתקה כזו, אבל הם גם לא כללו מוות באותו הזמן. במקרים כאלה, אנו מורשים להתערב.

החוויה הבלתי צפויה הייתה אמיתית עבורם, כי כולם ראו את הפנייה הפתאומית של המטוס, ובכל זאת סוריאליסטית משום שהם טסו בחלל השונה מכל דבר שהם ראו אי פעם. לא הייתה פאניקה, כי מייד המצילים השתמשו במערכת התקשורת שלנו כדי לספר להם את מה שמתרחש, והאנרגיה של ההסבר האוהב יצרה הסכמה שלווה באנשים שעתידם השתנה.

המטוס התאיין אחרי שכולם ירדו. הם נפגשו עם חלק מחברי הצוות שלנו, שלבשו צורת בני אנוש מכדור הארץ כדי להקל על הרגעים הראשונים של העולים החדשים בארץ החדשה שלהם, ונלקחו למה שאתם הייתם מכנים אתר נופש יוקרתי. זוהי נקודה של "התחלה מחדש" לכל הנשמות מכדור הארץ שניצלו על ידי תרבויות אחרות, והיו מקרים רבים כאלה במאות השנים שלכם בעבר.

בימים הראשונים קיבלה הקבוצה "הורדה"  (“downloading”) של השפה היחידה המדוברת באותו עולם וידע בסיסי על האוכלוסייה . זהו הליך פשוט, כמו הפעולה של המחשבים שלכם. לאחר תדרוך התמצאות וסקירה מצולמת של מה שמציע האזור , לכל אדם ניתנה הבחירה מבין סוגים שונים של מגורים, סוגי תחבורה, ותעסוקה או לימודים. כל אחד קיבל נייר שמתפקד כמו כרטיס להשתתף בכל האירועים הנחשקים והרבה "אסימונים" המשמשים לקבלת מאמרים או שירותים.

מהאתר, כולם נלקחו לשכונות שהם בחרו ונתנו להם את הסוג הנבחר של תחבורה פרטית, ואוכל וכל יתר הצרכים הבסיסיים סופקו למשק הבית. אתם יכולים לחשוב על זה כעל שירות משוכלל  בצורה יוצאת דופן  של "ברוכים הבאים". הידע, הכישרונות ותחומי העניין של המצטרפים החדשים ינוצלו  היטב ויעריכו אותם בעולם הזה, ובדיוק כפי שעל פני כדור הארץ , החיים שם הם מספקים ומלאי משמעות לכל מי אחד כפי שהוא בוחר לעשות זאת.

 

עכשיו, סוזי , אני אענה על השאלות מתרוצצות בראש שלך. לא, לא יכולנו להחזיר את האנשים האלה בחזרה לכדור הארץ. היה עלינו לפעול מהר, אבל כל גורם אפשרי הובא בחשבון והעולם הזה היתה האפשרות הטובה ביותר עבורם—זו היתה האופציה היחידה שיכלה להבטיח את הישרדותם.

לא יכולנו לשים את המטוס על מסלול ההמראה בשדה התעופה—בלי אישור נחיתה, זה היה יוצר כאוס וסכנה לתנועה אווירית נכנסת ויוצאת. ומי היה יכול להסביר איך המטוס הפגוע מופיע פתאום על הקרקע שעות לפני הזמן? איך היה אפשר להסביר את ההופעה הפומבית הפתאומית שלו בכל מקום? ובכן, אי אפשר היה, אבל זה לא היה הגורם המכריע. לא היתה מספיק אספקה במטוס, בעיקר מים, שיספיקו לכולם כדי לחיות זמן רב מאוד ללא השלמת ציוד, ואין מקום מבודד על הפלנטה שלכם שבו יכולנו להניח אותו ולהבטיח את הישרדותם של האנשים האלה עד שיימצאו.

הלוואי וכל האנשים בעולמכם היו יכולים לדעת שהם בחיים ומרגישים טוב על פלנטה דומה מאוד לכדור הארץ, אבל מי יצהיר הצהרה כזו? מי יאמין לזה? במיוחד ברצוננו שהמשפחות והחברים של האנשים שנעלמו יידעו שיקיריהם חיים בנוחות ובשמחה בעולם הרבה יותר טוב משלכם ברגע זה.

עוד שאלות , סוזי ?

תודה שענית לי על אלה שהיו לי בראש, אשתר. זה מדהים איך האנשים האלה טופלו  בצורה כל כך נפלאה וצרכי ​​המחיה שלהם סופקו ! אתה יודע אם הם והאנשים שאוהבים אותם יכולים להתאחד בגלגול הזה?

לא, אני לא יודע , אבל אני חושב שזה מאוד לא סביר. האנרגיה של קשרי אהבה מבטיחה איחוד ברוח , אבל רוב תושבי כדור הארץ יש עוד דרך ארוכה לעבור בהעלאת רמת המודעות שלהם לפני פגישה פיזית במציאות שלהם.

האם מדיומים או קוראים כאן, מתקשרים עם אנשי "המטוס" ומקבלים מידע למשפחותיהם?

תקשורת טלפתית נמצאת ברחבי היקום כולו , אבל יצירת קשרים אלו תהיה קשה. רק מתווכים יוצאי דופן קשובים לרטטים של נשמות הרחוקות הרבה מעבר לנירוונה—העולם שהם צריכים להגיע אליו הוא מחוץ למערכת השמש שלכם—ושוב אתם עוסקים עם חוסר מודעות. רוב האנשים על כדור הארץ מאמינים רק למה שהם חוו באופן אישי או שלמדו, ותקשורת טלפתית אינה נפוצה באף אחת מהקטגוריות .

טוב, בסדר , אבל האם העובדות על מה שקרה יסופרו  אחרי שיהיו הרבה נחיתות של חלליות וחוצנים שחיים כאן יהפכו  להיות מוכרים ?

כן, בהחלט!

אשתר, האם אתה יודע מתי כל זה יתרחש ?

סוזי , אם הייתי יודע, הייתי צועק זאת מראש הגג שלך! לא ממש, אבל בהחלט נספר למנהיגיכם, כך זה יגיע ממקורות רשמיים לפני שכמה מאיתנו יופיעו בגופים "המולדים" שלנו. זה כמו ש Matthew- ו-Hatonn אמרו לכם, אלוהים לקח את הפיקוד על לוח הזמנים, משום שרק הוא יכול לדעת מתי הנפש הקולקטיבית של תרבותכם תהיה מוכנה לקבל זרים כמונו.  אינכם מסתדרים אחד עם השני עדיין!

אתה צודק, וזה כואב מאוד לכל כך הרבהמיליארדים סובלים. מה עוד יכולים עובדי אור לעשות כדי לשנות זאת?

לב יקר, כל מה שאני יכול להגיד לך זה מה שעובדי האור כבר עושים, מראים את כוחה של האהבה על ידי חיים בדרך זו. אבל, את יכולה לספר יותר על החוק האוניברסלי של המשיכהאת לא צריכה לקרוא לזה כך, אבל האנשים צריכים לדעת שהאנרגיה של המחשבות, הרגשות והפעולות שלהם מתקרבים לתוך המרק האוניברסלי וחוזרים כבומרנג חזרה עם יותר מאותו הדבר. יותר מחשבות רבות מדי הן על פחד, מלחמה, דעות קדומות , מחלות, עוני, ייאושמה שהחושבים  לא רוצים ולכן השינוי מגיע לאט לאט, בהדרגה, אבל באיטיות.

זה נראה יותר איטי מאשר יציב. אין לי עוד שאלות כרגע, אשתר. תודה לך על כל מה שסיפרת לי .

בבקשה, כמובן, אבל אני לא רוצה לסיים זאת בנימה האיטית החמוצה הזו שלי. אנחנו מוכנים כבר שנים להצטרף אליכםאנחנו אוהבים אתכם, אחינו ואחיותינו!וכשהגעתי לשלב הזה, נתתי לקוצר רוח לקבל את המיטב ממני. האמת היא, שההתקדמות שלכם במהלך ההתעלות של כדור הארץ הדהימה את כוחות אור בכל רחבי היקום! העמידות, התושייה והנחישות שלכם לתת לדורות הבאים עולם טוב יותר כבר עשו את זה כך. אתם עדיין עובדים על זה במושג הזמן שלכם, אבל ברצף, זה זוהי עסקה גמורה, אסיים עם HOORAH לנצחון המפואר שלכם!

כן! תודה לך, אשתר . צ'או לעת עתה.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YMShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge