Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - March 3, 2014

 

מסר של  Matthew Ward מיום 3  במרץ 2014

 

מצב עולמי; חשיבות העלאת רטטים; איך עובדים קוים מנחים ברמת-נשמה; התמודדות עם אתגרים; עזרה לכדור הארץ; "נשמות ותיקות"; צפייה מרחוק; שפות; ההכנה של הנשמה לאישיות הבאה; השירות של  Matthew, יחס לעובדי אור

 

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. למרות מה שעשוי להיראות להיפך, התרחשויות סביב עולמכם מניעות בהתמדה את חברתכם קדימה. מחאת אזרחים נגד הנהגת ממשלה או מדיניות מרמת קהילה לרמה לאומית מאלצת רזולוציה של נושאים שכבר גרמו חוסר שביעות רצון ניכרזה משחרר שליליות כך שזה לא יכול להתבסס. התפרעויות באוקראינה ימשיכו לסעור, אבל אין מספיק מומנטום בשדה האנרגיה של כדור הארץ לפוטנציאל להתפרצות לשדה קרב נרחב.

מעשים אקראיים של אלימות ימשיכו לספק התנסויות קרמתיות לכל מי שמעורב בזה, וזה צפוי שמשא ומתן מדיני ודיפלומטי ייתקעו ((will bog down  מעת לעת בדרך להסכמי שלום. אפשר לצפות ליותר מעצרים, פיטורים והתפטרויות בקהילה הבנקאית הבינלאומית ובכמה ממשלות, ונראה כי טלטלה בוותיקן נמצאת באופק. קבוצות שונות כגון כנסיות, תאגידים בינלאומיים, ארגונים אזרחיים ובית ספריים וגופים ללא מטרות רווח משתפים פעולה בפרויקטים גדולים כדי להרחיב הזדמנויות חינוכיות ותעסוקתיות.

הזרם הבלתי ניתן לעצירה של התקדמות למישורי אנרגיה יותר ויותר קלים מתבצע בסיוע נשמות שמתחילות להרהר באופן עמוק יותר מאשר בתפקוד היומיומי. נשמות מתעוררות אלה מוסיפות יותר אור לשפע שנוצר על פני כדור הארץ ומומטר על הפלנטה ממקורות רחוקים, וכל ניצוץ חדש מגביר את רמות הרטט. בענף הנדל"ן שלכם מדברים על החשיבות של "מיקום, מיקום, מיקום". חשיבות רבה יותר לאין שיעור לעולמכם ולכל תושביו היא "רטטים, רטטים, רטטים," ולעזור להעלות את הרטטים היא הסיבה לכך שאתם שם.

לפיכך, אנו להוטים לענות על שאלות של קוראים שרוחשות גם במוחם של עובדי אור רבים אחרים. איך אנחנו יכולים לדעת אם אנחנו דבקים, או מכבדים, את חוזי החיים שלנו? מהם הסימנים למימוש או לכישלון במשימת חיינו? אני מיואש בנוגע למיליונים שנמצאים בנסיבות חמורות, אבל מה אני יכול לעשות כדי לעזור להם? האם אנחנו עושים מספיק כדי לעזור לכדור ארץ עצמו? איך אני יכול להתמודד עם מצבים שהם מעבר לשליטתי, כמו החלטות שאנשים מקבלים המשפיעות בחומרה על חיי? אחרים שואלים איך לעזור ליקירים שמתנגדים למידע אמיתי אם זה לא תומך בדעות צרות האופקים שלהם וכיצד להסתדר עם מחלות מחלישות או עם קשיים כלכליים.

בעוד אלה עשויים להיראות נושאים שונים לגמרי, התשובות לכולם באים מאותו מקור כל-יכול: הנשמה שלכם.

לכן ראשית אנו אומרים, הנשמה כל הזמן שולחת הנחיות לתודעה כדי לשמור אתכם מתואמים עם הבחירות של החוזה שלכם. הנחיות אלה, שהן ברורות כמו שלטי ניאון מצביעים בכיוונים שבחרתם, יכולות לבוא בתור מילים אבל לרוב הן תחושות חזקות. כשאתם מקשיבים למסרים של הנשמה שלכם, בלב ובנפש אתם מרגישים כאילו שאתם זורמים בקלילות עם הזרם, אם אפשר לומר כךזו הנשמה שלכם אומרת "עבודה טובה!" לעומת זאת, כאשר החלטת הרצון החופשי, הפעולה או אי הפעולה שלכם הולכת כנגד החוזה שלכם, אתם חווים חוסר נוחותאתם חשים שהיה עדיף לו עשיתם בחירה שונה.

התחושה הקלילה של מצפון "נקי" מאפשרת לך לדעת כי מה שעשית היה נכון; רגשות אשם, חרטה או ייסורי מצפון מסמנים שזה לא היה נכון. היו מודעים לכך שאם מתעלמים מהרגשות האחרונים פעם אחר פעם, המצפון מתחיל להתנוון ורוע לב ואדישות מתחילים להרגיש טבעי.

 

אינסטינקט הוא תגובה ספונטנית למצב שמהווה סכנה חמורה לכם, לאהוב או לאדם זר, ופעולה אינסטינקטיבית יכולה להיות מצילת חיים.

שימוש באינטואיציה הוא תהליך קונטמפלטיבי של "לבקש מבפנים" עצה, ואז להשקיט את המיינד. אולי אתם רוצים לדעת, לדוגמה, אם אדם מסוים הוא הבחירה הטובה ביותר כשותף לכל החיים; אם מיזם עסקי מוצע הוא לטובתכם העליונה; כאשר השקעה של זמן, אנרגיה או כסף היא חכמה; אם שינוי מקום עבודה או קבלה הצעת עבודה היא רעיון טוב. כשאתם שוקלים מצבים כאלו או עניין אחר בעל חשיבות רבה לעתידכם, אם הדחף לפעול בנוגע לרעיון מתחזק, הנשמה שלכם מדברת בקול רם יותר כדי להניע אתכם לפעולה רלוונטית. אם חוסר הרצון לקחת את הצעד הבא נמשך, הנשמה שלכם אומרת "אל תעשו זאת".

בתרגול כוח ההבחנה שלך הוא דומה, הוא מספק תשובות שאתם מחפשים באותו הרגע. זה יכול להיות אם זה יהיה חכם לשתף את המחשבות שלכם עם מישהו, איזה מידע הוא אמת עבורכם ואיזה מידע אינו כזה, אם שתיקה על עניין מסויים היא נעימה יותר מאשר לדבר עליו, האם מצב מסוים ראוי לתשומת ליבכםכלומר, הפרדת הטריוויאלי מהכדאי. פעולה מתוך השראה ושאיפה מובילה לתחומי עשייה ופעילויות עיקריות שבחרתם בחוזה הנשמה שלכם. להיות נאמן לעצמכם בעניין זה גורם לתחושת סיפוק של הגשמה ואילו לבלות את חייכם בעשיית מה שמישהו אומר שאתם צריכים לעשות במקום ללכת עם תשוקות הלב שלכם מביא חוסר שקט ואי שביעות רצון.

למה אנו מספרים לכם את מה שאתה כבר יודעים? כי, משפחה אהובה שלנו, אתם לא משתמשים בידע הזה במלואו! חקירה ברמות עמוקות ומופנמות היא מאוד חשובה, והצעד הענק החוצה מתוך תודעת דחיסות של מימד שלישי הוא מסע מפרך ללא ספק. עם זאת, הצעד הבא—קבלת התשובות שלכם מבפנים—באה בקלות ובמהירות כפי שתאפשרו זאת. בתוך נשמתכם יש את כל הידע, הביטחון, הביטחון העצמי, האכפתיות, החוכמה והכוח שאי פעם תזדקקו לו בגלגול הזה. דרשו ותמצאו.

אם כן, ייתכן שעקבתם אחר הדרכת רמת-נשמה שלכם ל"T (צומת T) ועדיין מתמודדים עם כאבי לב, התנגדות, מחלות, קשיים כלכליים או מכשולים אחרים. יקירים, בחירות חוזה נשמה כוללים במיוחד סוגים כאלו של אתגרים. בלעדיהם לא תיתכן למידה, לא תהיה צמיחת נשמה, והשליטה שיש לכם על מה שאתם נתקלים בו היא תגובתכם אליו. יחד עם הדרכת רמת-נשמה, יש לכם יותר כוח פנימי ממה שאתם יכולים לדמיין ויכולת בלתי מוגבלת לאהוב ולסלוח; להרגיש אסירי תודה, רחומים וסבלניים; לחלוק בנדיבות, לפעול בכבוד ולצעוד קדימה ממכשולים רגעיים.

רבים מכם התנדבו לחוות בעיות בריאותיות או כלכליות קשות או נסיבות קשות אחרות במיוחד כדי להועיל לאחרים. כשאתם מצליחים להסתדר עם מצוקות בנחישות וברוח חזקה, אתם משמשים כמגדלור של עידוד לאנשים המתמודדים עם מצבים דומים, ועל ידי המחשת כוחם של המשאבים המולדים שלכם, אתם מהווים השראה עבורם כדי לנצל את המשאבים שלהם עצמם.

החוק האוניברסלי שכל אדם הוא אחראי רק לבחירות שלו/שלה לעולם אין פירושו להיות אדיש למשפחה, חברים ועמיתים אשר מתמודדים עם קשיים. אינכם יודעים אם הם סטו מהחוזים שלהם או אם הם עוקבים אחריהם במדוייק בעניינים המשפיעים על חייהם, ולעתים קרובות גם על שלכם. הסכמים טרום לידה, שנעשו באהבה ללא תנאי, תוכננו להיטיב עם כל המשתתפים בחיים המשותפים; וכדי להתקדם במודעות רוחנית ומודעת, חלק חייבים לבחור במצבים שהם אכן קשים עבורם ולעתים קרובות גם לאחרים. בדרך כלל זה רק במבט לאחור שאנשים מבינים כמה למידה הם הפיקו כתוצאה ממעשיהם והחלטותיהם של אחרים.

הרוב הגדול של המיליונים הרבים שחיים ומתים בנסיבות לא מוסריות משלימים שיעורים קארמתיים, כך שיוכלו להתפתח. וגם, כחלקים של האחדות של הכל, הם מציעים לחברה שלכם הזדמנות מצוינת ללמידה והתפתחות רוחנית, וזה לא על ידי תחושת ייאוש עבורם. חוק המשיכה הוא בפעילות מתמדת, ומכיוון שאין לו יכולת חשיבה, הוא לא יכול להבחין בין מה שאתם רוצים ומה שאתם לא רוצים, כך שהוא מחזיר יותר מהאנרגיה שמתאימה למחשבות והרגשות הנואשים שלכם.                          אם זה אפשרי להשתתף או לתמוך כלכלית בארגונים שפועלים כדי לשפר את התנאים באזורים שבהם העזרה נחוצה במידה רבה כל כך, עשו זאת. אבל עבור רבים מכם שלא יכול, נא דעו שרגשות של חמלה כלפי אלה שסובלים והכרת תודה על הברכות בחייכם הם מלאי- אור, וככל שיש יותר אור בתוככם, יותר אור אתם מקרינים לעולם עבור ההתעלות של כל הנשמות.

בכל פעם שאתם עושים מעשה של חסד, מרגישים שמחה בראותכם חיוך ראשון של תינוק, הוד והדר ביופי של שקיעה או עוזרים לבעל חיים במצוקה, אתם עוזרים לכדור הארץ. סוגים אלו של רגשות ופעולות הם מלאים באור שעוזר לגוף הפלנטרי של גאיה להחלים מאלפי שנים של התעללות והזנחה, ולדמיין את כדור הארץ באור זהוב-לבן היא תמיד דרך נפלאה להעלות את הרטטים.

אחד הקוראים שאל אם חירשות נבחרה כשיעור קרמתי, האם זה יכול להסתיים כך שהאדם יוכל להיות בעל יכולת שמיעה בגלגול הזה. התשובה תקפה לכל החסכים הגופניים והנפשיים, אובדן איברים וגפיים, ומחלות כרוניות. סוגים אלו של תנאים נבחרו כהזדמנויות להתפתחות נשמה לחולים ולמטפליהם, והשינוי תלוי בחוזה הנשמה—האם הוא כולל היפוך של המצב? אם כן, שני גורמים יחולו. אם האדם הוא צעיר ובחר בתוחלת חיים ארוכה, המצב יכול להשתנות באופן הדרגתי כאשר כדור הארץ יגיע למישורי אנרגיה גבוהים יותר. הגורם האחר הוא מידת האור בתוך האדם. מנגנוני הריפוי של הגוף מופעלים על ידי רטטים גבוהים של אור, ורמת הרטט הינה בהתאם למחשבות, רגשות ופעולות החיוביים או השליליים של האדם.

עכשיו אדבר בשם עצמי כדי לענות לעוד שאלות שעלו מהמסר על חיי כ Matthew המקראי.

איך האמת על התנ"ך ((Bible תשפיע על הנצרות? כאשר אמיתות מתגלות על מקור המידע של התנ"ך, נוצרים רחבי-אופקים יימנעו מהאמונה שהומצאה כדי לשלוט בהמונים וישמרו את החלק הרוחני של אמונתם. פרשנויות רדיקליות של כל הדתות ייפלו על שולי הדרך וכל העמים יאמצו את הרוחניות האמיתית ששרה בלב. כנסיות רבות של אמונות שונות כבר החלו לנוע בכיוון זה.

אתה מדבר בחוכמה עתיקה של נשמה ותיקה. בן כמה אתה? לא יותר ותיק מכל אחד מכם! "המרכיב", כך אומרים, של כל נשמה הוא האהבה-אור של הבורא, ומאחר ולכל הנשמות ברחבי היקום יש אותה ההתחלה, כולנו באותו הגיל בחוסר הזמניות (timelessness) של הרצף. אנשים שנראים לכם כ"נשמות ותיקות" זוכרים יותר פרטים על חיי האישיויות שלהם מאשר נשמות "חדשות", וההתנסות הקולקטיבית הזו מגיעה לידי ביטוי כ"חוכמה עתיקה". זה חל על ילדים כפי שזה חל על בני שמונים, שהיו להם הרבה יותר שנים לזכור את מה שהם יודעים ברמת נשמה, וזה משמח עבורנו לראות הורים שמזהים זאת ומטפחים חוכמה זו בילדיהם.

מהו הסיפור האמיתי על תכריכי טורינו? פעם במאה השמינית מישהו נתקל ביריעת פשתן שתוארה כתכריך עם תמונה של גבר. אינני יודע מי מצא זאת, ומה שאני כן יודע הוא לא יותר ממה שאתם: מאז גילויים, זה היה נושא לדיון מלומד ובדיקות ללא מסקנה. הכנסייה הקתולית לא טענה שזו דמותו של ישוע, אך חברי כנסייה אדוקים רבים מאמינים שזה הוא, והתכריכים נחשבים סמל דתי.

האם הנשמות בתחנה שלך הן "אשכול נשמה"? לא במובן שביטוי זה מיושם בדרך כלל, לקבוצת נשמות ששיתפו תקופות חיים רבות ביחד. פשוט, נשמות כאן הגיעו לאותה רמת התפתחות באמצעות תהליך הגילוי העצמי.

האם יכול צופה מרחוק לאסוף את כל תקופת החיים שלך של השליח מתי? כן, זה אפשרי, אבל אינני יכול לדמיין מישהו עם יכולת כזו שיש לו עניין מספיק כדי לחפש ברצף על זה. כפי שציינתי במסר הקודם, תקופת חיים זו, איננה כלל ראויה לציון בהקשר אוניברסלי.

אדבר מעט על צפייה מרחוק. זמן ליניארי אינו קיים ברצף, כך שאין דרך לדעת אם משהו הוא בשלבים של ללכת במעלה ההר או במורד. צופה מרחוק שרוצה לראות את העתיד של כדור הארץ יכול לראות כוכב שנראה הרוס ושומם בזמן צופה אחר יכול לראות כוכב לכת יפה עם סביבה פורחת, ושני הצופים חושבים שהם רואים את "עתיד" כדור הארץ. אף אחד מהם לא רואה את כדור הארץ עצמו—עולמות מקבילים גם קיימים ברצף, מה שמגביר את המורכבות של הקביעה מה בעצם נצפה.

האם אתה מדבר בשם כל הנשמות שם כי אתה ואמך מדברים אנגלית והאחרים לא? לא. כולנו מכירים טוב את כל השפות והניבים שלכם כמו גם את הספקטרום של הצלילים המוזיקליים והצבעים שהם קודים של תקשורת בהרבה תרבויות מתקדמות מבחינה רוחנית. כמו כן, קיימת מערכת תרגום אלקטרומגנטית  בטוחה הזמינה לכל הנשמות בכל היקום הזה. תופעה זו ידועה ברמת נשמה, ובמצב השינה שלכם, ייתכן שחלקכם מתקשרים באמצעות מערכת זו. זה יכול להיות עם אנשים שעימם יש לכם קשרי אהבה בחיים אלו או אחרים בכל שפה שהם מדברים עכשיו או השתתפות בישיבות של סוגים שונים של פדרציות גלקטית או בין גלקטיות או מועצות אוניברסליות.

האם בחרת באמך לשלוח לה הודעות מפני ששניכם חלקתם תקופות חיים רבות? התשובה הקצרה היא "כן", אבל יש בזה יותר. אמי הייתה האישיות הראשונה שלי—אנחנו כמו נקודות זו לצד זו  ע"ג מעגל אינסופי ו"פועלות" באותו תדר גבוה. חלקנו כמעט את כל אלפי תקופות החיים שלנו כבני אדם וכמינים אחרים בכל מערכת יחסים פרט לאויבים—אף פעם לא רצינו לשחק תפקידים אלה ולא היו שום חילוקי דעות מאחרים שהיו שותפים לתקופות החיים. באשר לשליחת מסרי לאמי, היא הייתה בחירה טבעית, וכחלק מהסכם טרום הלידה של משפחת וורד, היא הסכימה לקבל מידע שאני וכל האחרים נעביר אליה ושהיא תטפל בפרסום הספר ומשימות הפצת המסרים.

איך ומתי אתה, Matthew, מקבל החלטה לגלם עוד נשמה? האם יש לך ידע על זה או שזה רק קורה כאשר המקור קורא לך? זה אותו התהליך עבור כל הנשמות. במהלך התקופה בעולם הרוח בין התגלמויות, הנשמה סוקרת את חייה בעבר המיידי שלה, יחד עם כל אישיויות האחרות בתקופות החיים שלה. הסקירה חושפת אזורים ספציפיים שבהם הידע המצטבר לא ייצר למידה יסודית, באופן שנדרש להתנסות מאוזנת. לאחר שנעשית ההחלטה על הבחירות להתגלמות הבאה, עשויה להיות מוצעת הדרכה על ידי אלה שהתמחו באזורים שהנשמה בחרה לאישיות שלה, אבל זו הבחירה של הנשמה לקבל או לסרב לקבל סיוע.

אגביל את ההסבר הזה למודעות של דחיסות של מימד שלישי, שבו כמעט תמיד הנשמות צריכות ומקבלות הדרכה בברכה, ובשיעורים בהתמודדות עם רגשות כי אלה נדרשים במיוחד על ידי כל הנשמות במצב ההתפתחות הזה. ומכיוון שפלנטת הבית שלכם היא אחת מבתי הספר הטובים ביותר בגלקסיה שלה לשיעורים רגשיים, אשתמש בכדור הארץ ובנירוונה לדוגמה זו.

תמיד הפחד הוא הרגש הראשון שיש לטפל בו—פחד הוא מה שמחזיק את האישיויות תקועות בדחיסות של מימד שלישי ולא מסוגלות לראות מעבר למה שפוחדים ממנו. יתר על כן, פחדים מולידים את התכונות והמעשים השליליים החמורים ביותר: תאוות בצע, דעות קדומות, שנאה, תאוות כוח, קנאה, עריצות, רצון לשלוט באחרים, מרמה, כעס, חוסר כבוד, מנטליות לוחמנית, שחיתות מכיוון שזה יכול לקחת אלפי תקופות חיים כדי להתגבר על תחושת פחד, נשמות בוחרות את השיעור הזה ביחד עם אחד מהמאפיינים שנולדו מתוך פחד, לדוגמה כעס.

יש לכם קורס שנקרא "ניהול כעס,"  בנירוונה יש קורס שאפשר לכנות "החלפת כעס." שוב ושוב הנשמה נפגשת עם מצבים שגרמו לאישיויות להגיב בכעס, כך שהיא תוכל לתרגל סבלנות במצבים אלה, ללמוד להתייחס אליהם מנקודת מבט אחרת, ולהגיב בשלווה, בתבונה ובאופן בונה. כאשר הנשמה ויועציה סבורים כי האימונים הכינו כראוי את האישיות החדשה, הנשמה בוחרת חלקים אחרים של החוזה שלה, ולאחר מכן נכנסת להסכם טרום לידה עם נשמות שיהיו הוריה, אחיה, בני זוגה, חברים, חונכים, וכן הלאה בחיים המשותפים. הקשר היחידי למקור הוא המטרה של כל נשמה—חיבור מחדש עם אלוהים וכל מה שבא לאחר מכן.

עקב השמטת ​​פרטים לשם קיצור, ההסבר שלי על ההכנה אולי נשמע יותר כמו עונש, וזה בהחלט לא! הכל נעשה באהבה וברגישות—באחדות של כולם, יועצים רוצים שהאישיות החדשה תצליח כמו שהנשמה רוצה—ותרגול אינו מוגבל לתקופה אינטנסיבית , מפרכת קצרה. זה יכול להקיף כמה שנים ומפגשים יכולים להתרחש בכל פעם שהנשמה מבקשת—יועצים תמיד יהיו זמינים.

ובמהלך ההתמחות של הנשמה בנירוונה, היא יכולה לבחור מספר עצום של פעילויות שאינן תרגול, כגון נסיעות ברחבי העולם בכל צורת תחבורה שהיא רוצה. היא יכולה ללמוד להגשים כל מה שהיא רוצה, ליהנות מחברתם של חברים ובני משפחה במקום, לעבוד בתפקידים משמעותיים, ללמוד מה שהיא רוצה, להשתתף בקונצרטים והרצאות של מאסטרים, להשתתף באומנויות או בספורט, לתקשר באופן טלפתי עם נשמות אהובות בכדור הארץ ובעולמות אחרים. החיים בממדים הגבוהים יותר של נירוונה הם נשגבים!

סקירת תקופות חיים קולקטיביות עלולה לגרום לאפשרויות אחרות מאשר תקופת חיים נוספת בכדור הארץ. אם נשמה מרגישה שאישיויותיה התמחו במודעות רוחנית והכרתית של דחיסות המימד השלישי ויועצים מסכימים, האישיות הבאה שלה יכולה להיוולד לתוך תרבות הנמצאת בדחיסות של מימד רביעי ללמידה מתקדמת. או שהאישיות יכולה להיוולד על כדור הארץ כדי להוסיף רטטיה הגבוהים יותר לכדור הארץ ולעזור לנשמות רדומות להתעורר או לשרת באותה הדרך בתרבות שונה עם דרך מודעות של דחיסות של מימד שלישי—בכל דרך יהיה קידום בצמיחתה של הנשמה. כמו כן, נשמות מפותחות מאד שהקדישו תקופת חיים לשירות אור על פני כדור הארץ חוזרות לעתים קרובות לארצות מוצאם לפני בחירת היעד הבא להמשך צמיחה.

האם אתה עדיין בנירוונה או שנולדת מחדש במקום כלשהו? למרות שאני לא מתגורר בנירוונה, אני עדיין חושב עליה כעל  "בסיס הבית", לשם אני חוזר מדי פעם לזמן קצר בין ביקורים בתרבויות פיזיות בגלקסיה זו ואחרות. השירות שלי בחמש עשרה השנים האחרונות היה להעריך את העולמות הרוחניים שלהם, המקבילים לנירוונה של כדור הארץ, וסיוע בשיפורם; ובכל מקום אליו אני הולך, אני מתגשם בצורה שמתאימה לאוכלוסייה. ישנן תרבויות החיות בתדרים שבהם כבר לא נחוץ גוף פיזי, ובעולמות של דחיסות מימד שלישי אני מייצר גוף עם תדרים גבוהים מספיק כדי לא להיתקע ברטטים הנמוכים יותר של האנשים.

במהלך ביקורי בעולמות דחוסים של מימד שלישי ואלו שהגיעו לאחרונה לרביעי, לעתים קרובות אני נמצא עם נשמות שהרטטים שלהן גם גבוהים מהציביליזציה בכללותה. תמיד המטרה שלנו היא לסייע לאנשים ולמולדתם בתהליך ההתעלות שלהם ותמיד הנוכחות שלנו היא בהזמנה, בהתאם לחוקים אוניברסליים. מה שרבים מכם עושים עבור כדור הארץ הוא דומה. עזבם את העולמות שלכם כדי לענות על קריאתה של גאיה לעזרה, ועל אף שאתם מספקים סיוע בדרכים מגוונות—כולל המחשת כוחן של תכונות וכוח מולדים—תמיד הרטטים הגבוהים שלכם עוזרים לכדור הארץ ותושביו לאורך מסלולי ההתעלות שלהם.

 

לאורך כל מסע חייכם, נמצאים איתכם החברות, האהבה ללא תנאי, הכבוד וההערצה של ישויות אור ברחבי היקום הזה.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YMShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge