Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - December 14, 2014

 

מסר של Matthew Ward מיום 14 בנובמבר 2014

נחיתת רובוט בכוכב שביט; הצבעה באוקראינה; בחירות אמצע הקדנציה בארה"ב; האפיפיור פרנציסקוס, הוותיקן; נאומו של פוטין; מסר מאלוהים; נשמות "חוזרות בהן"

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. אנו שמחים לענות על שאלות לגבי המסר הקודם שלנו, כמו גם בקשות על השקפותינו בנוגע לאירועים אחרונים, ואנו מתחילים עם הנחיתה של הלווין הרובוטי על כוכב שביט. תמרון אובייקט כך שהוא יכול להיפגש עם גוף אחד שנמצא בתנועה בחלל הוא הישג לא קטן, ואנחנו אומרים, הופעה טובה! ברור, זו חגיגה ראויה כנצחון טכנולוגי, אבל אנו גם רואים את חשיבותה הגדולה: הציביליזציה שלכם מסתכלת לכיוון הכוכבים בשלום—לא לפני זמן רב הכוונה של כמה על פני כדור הארץ הייתה לנהל מלחמה בחלל, עם הזמן לציביליזציה שלכם יהיה את הרצון והיכולת לבקר את המולדת הרחוקה של אחים ואחיות אוניברסליים.

עכשיו, דעתנו לגבי שתי בחירות מתוקשרות—ראשית, לפי סדר ההתרחשות, האנשים בדרום מזרח אוקראינה מצביעים להתחבר לרוסיה. אנו רואים את הקול הזה של הרוב שנשמע בתהליך דמוקרטי כצעד מבורך והרחק מחוסר ההגינות ההיסטורי. רלוונטית כאן תשובתנו לשאלה במסר קודם:

מה מעשיו של ולדימיר פוטין באוקראינה מבשרים לאזור זה? לטווח הקצר, בלבול כללי ובאזורים מסוימים, לחימה. פוטין רוצה מה שמנהיגים לאומיים אחרים רוצים: כלכלה חזקה, ממשלה יציבה ואזרחים רגועים. הוא לא הבין את רוחב היריעה של אי שביעות הרצון בקרב אוקראינים או צפה את המחאה אחרי שאלה המתגוררים בחצי האי קרים הצביעו להתחבר לרוסיה, שבה רוב הבוחרים מרגישים קרבה נוחה. לאורך כל ההיסטוריה המתועדת שלכם גבולות לאומיים נעו הלוך ושוב בהתאם למנצחים במלחמות, גורמים להשגת או איבוד שליטה, וצורך במשאבים טבעיים. אף פעם המעטים בכוח לא הביאו בחשבון איך זה ישפיע על האוכלוסייה, שהייתה צריכה לסבול את התוצאות של פיצול תרבותי לנאמנויות לאומיות שונות או לשילוב של תרבויות שונות תחת דגל אחד. [2 יוני 2014]

זה עניין אחר בארצות הברית, אשר מכל המדינות הגדולות יש בה את התערובת הנרחבת ביותר של גזעים, דתות, לאומים, אתניות ותרבויות, עושר שיכול לשפר להפליא אומה עם ממשל חכם. נשמות בתחנה זו הן א-פוליטיות וללא משוא פנים, ואנו רואים ללא שיפוט שבחירות אמצע הקדנציה של המדינה הזו משפיעות מעט מאוד אם בכלל בסטטוס קוו שמבחינה כלכלית ומשפטית שלל זכות בחירה מרוב אוכלוסיות ה"מיעוט". אנו מסכימים עם האנליסטים שלכם שצופים עוד האשמות פרטיזניות, חבלה שיטתית ופעולת חקיקה המעדיפה אינטרסים של בעלי ההון.

אבל זה רק לטווח הקצר ולא סיבה ליאוש. דיונים המתרחשים מאחורי הקלעים, ישרתו את טובת הכלל. מנהיגים בממשלות שונות, תעשיות ומדעים מטפלים בנושאים כגון הסכמי שלום, יציבות כלכלית עולמית, הסביבה, פירוק נשק גרעיני, פליטים, התרוששות, אנרגיה מתחדשת, הפחתת זיהום, בריאות וטכנולוגיות חדשות, וחלק מהשיחות כולל חברים מהמשפחה שלכם מחוץ לכדור הארץ. השפעות של מאמצים אלה לשיתוף פעולה בינלאומי ייראו באופן הדרגתי, והמסלול היציב של כדור הארץ למישורים של רטטים גבוהים יותר ויותר מבטיח כי בסופו של דבר מנהיגים חכמים, צדק ושיתוף פעולה הרמוני ימלכו בתוך ובין כל הממשלות.

נעבור לשתי התבטאויות אחרונות, גם לפי סדר התרחשות, אנו מצטטים הערות המבטאות רגשות של קוראים אחרים, גם: "למה הפתיחות של האפיפיור פרנציסקוס לגבי הפלה והומואים גורמת סערה של אי-הסכמה משאר הוותיקן וכמה כמרים? האם הוא היחיד שמבין שהכנסייה שלנו הולכת להפסיד חברים אם היא לא תצא מחשכת ימי הביניים ותתחיל לשרת את הקהילה העכשווית? "

האפיפיור פרנציסקוס פועל עם אכפתיות אמיתית, כנות, ענווה והשראה ברמת נשמה. אחרים בהיררכיית הכנסייה פועלים מתוך הפחד שכל סטייה מהדוגמה עלולה להחליש את שליטתם בחסידים אדוקים ויותר גרוע, לגרום ליותר גילויים על אמיתות שהוסתרו מזמן. לאחר החשיפה לפני כמה שנים שהוותיקן מגן על כמרים פדופילים, הגוף הזה היה נחוש למנוע חשיפתם של כל הסודות האחרים. כלומר, שזהו המטה הבינלאומי של השטניות ובתי אוצרות של אמנות וזהב שהושגו על ידי שיתוף פעולה עם הנאצים במלחמת העולם השנייה; חלק מהקרדינלים הם אילומינטי; הבסיס של הנצרות תוכנן על ידי שליטים מוקדמים של מדינה וכנסייה כדי לשלוט באמונות ובאמצעים הכספיים של ההמונים, ובמשך מאות השנים מאז שהקתוליות הוסיפה שקרים בוטים על מנת לחזק את השליטה על הקהילה הגלובלית שלהם; אפיפיורים שתמכו ברפורמות נרצחו. כאשר אמיתות אלה יצאו לאור, רק היבטים רוחניים של דת זו, ושל כל הדתות האחרות גם כן, יישמרו.

בישירות של ולדימיר פוטין על מצב עולמכם בפגישת קבוצת הדיון הבינלאומית בוולדאי, הוא גם קורא לשינוי. אנו לא רואים בו "צבוע בהאשמת ארצות הברית כגורם הצרות בעולם," אבל הוא לא היה מדויק בהטלת אחריות מלאה על מדינה זו ב"התערבות באירועים בכל רחבי העולם." היינו רוצים שהוא יאמר כי לאורך כל דרך זו היתה פעולתו של האילומינטי בתוך והרבה מעבר לממשלה זו.
בחרנו כמה מהתבטאויותיו כדי להראות למה אנו רואים בנאום הזה על ידי אחד מהמנהיגים החזקים ביותר שלכם כנקודת ציון לחברה שלכם. בכל פעם שמידע מוצא מהקשרו, מלוא המשמעות יכולה להתפרש לא נכון; אם יש לכם עניין וזמן, אנו ממליצים לקרוא את הנאום במלואו. ]http://gffreepages.blogspot.pt/2014/10/a-must-speech-at-valdai-clubs-meeting.html[
"נכנסנו לתקופה של פרשנויות שונות ושתיקות מכוונות בפוליטיקה עולמית. המשפט הבינלאומי נאלץ לסגת שוב ושוב על ידי המתקפה של ניהיליזם משפטי. אובייקטיביות וצדק הוקרבו על המזבח של תועלתיות פוליטית. פרשנויות שרירותיות והערכות מוטות החליפו נורמות חוקיות. באותו הזמן, שליטה מוחלטת בתקשורת ההמונים העולמית הפכה זאת לאפשרי בעת הצורך להציג לבן כשחור ושחור כלבן. ....

"לאחרונה, יש לנו גם ראיות רבות שסחיטה מקיפה נמצאת כבר בשימוש ביחס למספר מנהיגים. זה לא לחינם שה'אח גדול' מוציא מיליארדי דולרים על מעקב על כל העולם, כולל את בני הברית הקרובים ביותר שלו. "....

"אולי העמדה יוצאת דופן של ארצות הברית והדרך בה הם מבצעים את מנהיגותם היא באמת ברכה לכולנו, והתערבותם באירועים בכל רחבי העולם מביאה שלום, שגשוג, התקדמות, צמיחה ודמוקרטיה, ואולי אנחנו רק צריכים להירגע וליהנות מכל זה?
הרשו לי לומר שזה לא המקרה, ממש לא המקרה. "....

"אין זה סביר שמישהו יכול לספק פתרונות מקיפים לחלוטין, מוכנים עכשיו. אנו צריכים עבודה נרחבת בהשתתפות מגוון רחב של ממשלות, עסקים הגלובליים, חברה אזרחית, ופלטפורמות מומחיות כמו שלנו. "

עכשיו, בזמן שהרהרנו איך להגיב לקוראים ששאלו על הצהרתי במסר הקודם, "אפילו אלוהים לא יודע" על העיתוי של התרחשויות בעתיד, אלוהים אמר שהוא רוצה לעשות את זה.

ילדי היקרים, כאן אלוהים. נראה שחלקכם התרגש מאד מההערכה המדויקת של מתיו לגבי מה שאני יודע, או במקרה הזה, לא יודע. כבר הוטעיתם על ידי התפישה של הדת לגבי מי אני ו"אַךְ אַל יְהֵא כִּרְצוֹנִי כִּי אִם כִּרְצוֹנְךָ." אני לא מגדיר את כל פרמטרים עבור כל אחד מהצאצאים שלי! הכל הוא בעניין של הרצון חופשי, ואני לא יודע מה אתם עומדים לעשות עם שלכם עד שאתם כבר עושים זאת. ואני אף פעם לא מתערב במה שאתם עושים, גם כשזה לא לטובתכם העליונה, כאשר אתם סוטים ממה שבחרתם לעשות. אני מכיר את הבחירות שלכם—למדתי כאשר שמתם אותן בחוזי הנשמה שלכם.
רצון חופשי ניתן לכל אחד מכם על ידי הבורא, לא לי, אבל בדיוק כמו שהמנהיגים של היקומים האחרים חייבים לכבד את המתנה, כך גם אני ביקום הזה. אין לי מחלוקת עם ההסדר. אחרי הכל, האנרגיה שיוצרת שמשות ותינוקות ופרחים—כל מה שקיים בכל רחבי היקום—מגיע מהמפץ הגדול של הבורא, כפי שאתם קוראים לזה. אתם יכולים להשתמש באנרגיה זו איך שתרצו—זה מה שנקרא רצון חופשי.

יש לי שאלה. במקום לקבל מתנה זו, הייתם מעדיפים שאני אחליט מה תוכלו לעשות מרגע אחד למשנהו, מה יהיו תחומי העניין שלכם, עם מי אתה תתיידדו, מה עליכם לעשות לגבי כל מערכת יחסים או עבודה או היכן תגורו וכל דבר אחר לאורך כל חייכם? האם לא הייתם רק בובות אם ככה הדברים היו?

כן, כך הייתם ולכן הדברים אינם כך. אלו החיים שלכם, ילדי היקרים, אלו לא חיי שלי לחיות עבורכם בדיוק כמו שהחיים שלכם ולא של הוריכם שיחיו בעבורכם. מה שקורה הוא, שאני חווה הכל כפי שאתם חווים אותו, אני לומד כמו שאתם לומדים, אני גדל כשאתם גדלים. כולכם וכל שאר הנשמות ביקום הזה הם מי שאני. אני חלש כמו החלש ביותר, חזק כמו החזק ביותר, מלא צער כמו אלה שמתאבלים, שמח כמו אלה ששמחים. אני אוהב כל אחד ואחד, ללא תנאי ולא משנה כמה הם משתמשים—או פוגעים—במתנה של הבורא.

עם זאת, מכיוון שאני הוא כולכם ואנחנו בזה ביחד לנצח, אני כן יודע את התמונה הגדולה, מה העצמיים המורכבים שלנו ממשים ביקום שלנו. ליתר דיוק, אנחנו הננו היקום הזה, והוא כל הזמן משתנה בגלל בחירות הרצון החופשי הבלתי מוגבלות של כל נשמה. הם כוללים את כל מי שרוצה גוף שמימי, כל האנשים, בעלי החיים, הצמחים ויצורים אחרים בכל תרבות ועולם רוח בכל מערכות סולריות בכל גלקסיה. אין לכם מספר כל כך גדול.

כמו ה"מטרייה העצמית" שלי, כפי שסוזי קוראת למה שאני מכנה התמזגות, אני שומר את הגלקסיות במסלול מסודר, מאשר לעצמיים היותר מתקדמים שלי, למנוע מלחמה גרעינית—זה היוצא מן הכלל שהבורא עשה לרצון החופשי—ועוזר לעצמיים שלי שמבקשים זאת, ואני משוחח עם האלים והאלות שהם עמיתי ביקומים האחרים. אתם לא מעורבים בכל זה, אז אני אביא את זה בחזרה לכדור הארץ שבו דברים הם פשוטים כמו כל דבר שאתם עושים, כל מה שאתם חושבים ומרגישים, הופך להיות באותה המידה מי שאני כמי שאתם. זה קורה מכיוון שאנו אחד, ילדי האהובים, ותמיד כך יהיה.

תודה לך, אלוהים. תשובתך הייתה כל כך הרבה יותר ברורה ממה שהיה נובע מהתהיות שלנו. חלק מהקוראים שאלו אם האזכור שלנו לאלוהים ולבורא במסר האחרון שלנו אומר שהם לא אותו הדבר, וביקשתי מאמי כדי לאתר את המסר שמסביר כיצד הוא והבורא שונים. [4 ינואר 2006] *[1]

תודה לך, אמא. אנו מודים גם לאדון שכתב את הדוא"ל אותו אנו מצטטים בחלקו משום שהמחשבות והשאלות שלו דומות לכאלו שהובעו ע"י אחרים גם, ואנו גם נענה על שאלות רלוונטיות נוספות.

"חשבתי שזה היה חוק אוניברסלי שאחד או קבוצת אנשים/נשמות לא הורשו לעצור או להגביל את עלייתם של אלה שרוצים להתעלות. אם זה כלל/חוק אמיתי, מדוע המועצה סרבה להתערב ולסלק אילומינטי אלו ואחרים? מועצה זו, שמינתה את אותן הנשמות שחזרו בהן מהחוזים שלהם, נראית כאילו ניקתה אותם, הפנתה את גבה אלינו בני אדם ונטשה את ההתעלות של האנושות.

"המערכת התאגדה נגד ההתעלות של האנושות. יש לתהות אם כדור הארץ הוא מקום בו אפשר לעשות כל מה שרוצים, ללא השלכות. חיים נחיים, הרסניים, קונסטרוקטיביים, מה ומתי שהנשמה מחזירה אותם היא מקבלת טפיחה על הגב שלה, איחולים וכוכב זהב לעבודה שנעשתה יפה מאוד. אז, כל השלכות של נשמה נראות עלובות, אם נשמות מהימנות חזרו בהן, ולא אכפת להן מה קורה כאשר הן חוזרות למקום התמוה הזה שנקרא גן עדן. "

כאשר הנשמות חזרו בהן מחלקו השני של ההסכם שלהם, המועצה לא הפנתה את גבה אל בני האדם. הם לא יכלו למנוע מהנשמות "החוזרות בהן" את בחירת רצונן החופשי להמשיך ביצירת הרס וייאוש, אבל הם היו יכולים להתחנן בפניהן שלא ימשיכו. האמצעים שבהם המועצה פעלה ברמת נשמה שלחה שפע של אור כדי לחזק את המצפון של כל נשמה "שחזרה בה" שהייתה מוכנה לקבל אותו; וחוצנים שחיים ביניכם הופיעו בגוף עולמם המקומי כדגש נוסף כאשר הם אמרו להם במה שהם ייתקלו בחיי הרוח ובהתגלמות הבאה, אם הם לא יכבדו את ההסכם המלא שלהם. אנו נחזור לזה.

בניגוד להתאגדות המערכת נגד ההתעלות של האנושות, התכנית של המועצה תוכננה בזהירות מירבית על מנת לסייע לאנושות של כדור הארץ בהתאם לרצונה של גאיה שהם יתעלו מבחינה פיזית עם כדור הארץ. זו הסיבה שנכללו הוראות לפיהן נשמות חזקות יכולות לסייע לחלשות בנוסף לאור החזק שתרבויות רבות עוצמה מקרינות לכדור הארץ. לנשמות "החוזרות בהן" הייתה הזכות לסרב לאור בעצמן, אבל הן לא יכלו למנוע מאחרים לקבל אותו. במשך כל הזמן שהאילומינטי יצר אי סדר ואומללות מתמשכים לאחר ה"חיתוך", שהגיע לפני כשבע-עשרה שנים בזמן ליניארי, מיליארדים ויותר נשמות משתוקקות ומוכירות תודה אימצו את האור. זה באופן חלקי מדוע קידומה של החברה שלכם עוכב רק בעשור, לא יותר; עדיין, לא היה אמור להיות כל עיכוב.

באשר להשלכות הפוקדות את אותן נשמות מהימנות שחזרו בהן ... כאשר הם חוזרים למקום התמוה הזה הנקרא שמים (או גן עדןheaven ), מה שקורה אחרי שהן נכנסות לנירוונה, השם הנכון של עולם הרוח של כדור הארץ, הוא הרבה יותר חמור ממה שאתם יכולים לדמיין. נירוונה כוללת הרבה שכבות אנרגיה גמישות, ובהתאם לחוקי הפיסיקה ששולטים בחיים ביקום הזה, נשמות שעוברות מכדור הארץ באופן אוטומטי נמשכות לשכבה שהיא בקנה אחד עם אנרגיית תקופת החיים שלהם שנרשמה בכל רגע ורגע ברשומות האקאשיות האמינות.

אתם נשמות שיש להן חוויות פיזיות, ולכן לרוב אנו מדברים על אנשים כעל נשמות ולא אישיויות. משהו נאמר במסר לפני כמה זמן לא חזר על עצמו באופן תמציתי: זה הנפש והגוף האתרי של האישיות שהולכת לשכבת האנרגיה המתאימה של נירוונה. כמהות אהבה-אור של בורא, הנשמה משוחררת, חופשיה ליצור במשותף אישיות אחרת שכמו כל האחרים בשושלת כמו—כל היצורים בכל רחבי היקום—היא נשמה עצמאית, בלתי פגיעה, אלמותית אנרגטית ובאופן מודע מחוברת לכל השאר.

נמשיך, איחולים וכוכב זהב לעבודה טובה מאוד היה על מנת שהנשמות "שחזרו בהן" ככל שקיימו את חלקו הראשון של ההסכם שלהם. בגלל שהם עשו זאת לאות, מיליארדי נשמות—רבים מהן נהנו מהעזרה הנוספת שסופקה בתכנית של המועצה—השיגו את מטרתם כדי להשלים שיעורים קארמתיים של דחיסות מימד שלישי והתפתחו לרביעי. עם זאת, סירובם לכבד את החלק השני של ההסכם שלהם הועיד אותן לשכבה הגסה ביותר של נירוונה, שבו הם מרגישים את אותו כאב רגשי ופיזי שהם גרמו לכל האחרים לאחר זמן "החיתוך".

כל תושבי השכבה הזו חוששים מהאור, כך שרק מעט מאד זמין כל הזמן בעולם חשוך זה שבו הם חיים עם כל הזוועות שהם גרמו במהלך חייהם בכדור הארץ. כשהם מתגברים על הפחד שלהם מהאור, הם עוברים לרמה שיש בה קצת יותר אור, וכן הלאה עד שהם ספגו מספיק כדי להתגלם בעולם כלשהו עם דחיסות של מימד שלישי ברמת התודעה של שבלולים או חרקים, למשל. התחלה בשלב זה הוא מעשה של חסד אלוהי; זה מוחק את כל הדפוסים התאיים שאחרת היו עלולים להשפיע על אישיויות אחרות לקחת את אותו המסלול כאחד מאלו שהחיים הכניסו אותו או אותה לאזור השפל ביותר. כמו כן, זהו חסד אלוהי שכל אחד קובע את קצב הצמיחה שלו, כל אחד מקבל את האור כאשר הוא מוכן, כך שהגעה ל שלב "התחלה מחדש" של גלגולי נשמות והתפתחות למעמד אנושי בתרבות עם דחיסות של מימד שלישי עשוי לבוא מהר יחסית, נאמר אלף שנים שלכם, או יתארך למליון.

מעטים מאוד, אם בכלל יחשיבו את כדור הארץ היום כסוג של גן העדן הנהדר שרבים מאמינים כי הוא המקום של החיים שלאחר המוות לאנשים "טובים"ו—השכבות הגבוהות ביותר של נירוונה הן כאלה!—אבל כדור הארץ יהפוך לכזה. האור—אהבה! —ההולכים וגדלים בעולמכם מגשימים את גן העדן של החזון של גאיה שמחכה לכם ברצף.

אחיות ואחים אהובים, תמיד המילים שלנו עם אהבה ללא תנאי ואנו מכבדים את העמידה האיתנה שלכם באור.

__________________________________________________________________
* [1] - הערת המתרגמת – המסר האמור נמצא בקישור הבא ואינו מתורגם לעברית: http://www.matthewbooks.com/mm/anmviewer.asp?a=47&z=2

אהבה ושלום LOVE and PEACE                                       

______________________________________

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YMShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge