Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - August 18, 2018

סוזי וורד – מתקשרת את Matthew Ward - 18 באוגוסט 2018

ם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  מרבית משאלותיכם ומהערותיכם הם לגבי הפגישה הפרטית בין נשיא ארצות הברית, דונלנד טראמפ לבין נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, לכן הבה נתחיל עם זה. הפגישה היתה צריכה להיות פרטית, רק עם נוכחות מתרגמיהם, כיוון  שנדרשת סודיות בשל האופי של המידע המאוד חיוני שדנו עליו.  זה מה שחברי הכוחות החוצנים המיוחדים בסוכנויות המודיעין ספרו לנו: לרוסיה ישנם מספר עצום של קבצי מחשב ושיחות מוקלטות שהינם הראיה על פשעי האילומינאטי כנגד האנושות.

הראיה  שנאספה היתה מכריעה  כשפוטין, אחד מהאנשים המאוד עוצמתיים ובעלי ידע בעולמכם, מוביל את קבוצת העבודה מאחורי הקלעים כדי לעצור ולתבוע את האנשים האשמים. בנוסף לשני הנשיאים, אנשים אחרים בעלי השפעה בממשלות ובמגזרים הכלכליים, המשפטיים, התאגידיים, הצבאיים הדתיים ואמצעי התקשורת מעורבים במחויבות זו בעלת היקף מסיבי; ועד שכול אבני הדומינו נמצאות במקום, ההיבט המשמעותי ביותר  בשיחתם של פוטין וטראמפ בפגישה בהלסינקי לא יכול להתגלות בפומבי.

מנהיגי האילומינאטי הרגישו כי משהו מתחיל לקרות. במקור, האשמותיהם כנגד פוטין ורוסיה כעושי צרות שנגרמו על ידי עובדי האילומינאטי היו נקמה  בגין סירובו החוזר על עצמו להצטרף לכוחות אתם. עכשיו, הכפישו אותו ומדינתו הפכה לעניין של דחיפות. "התערבותה של רוסיה בבחירות ב-2016 בארצות הברית" ו"יצירת מחלוקת בין הבוחרים דרך אמצעי התקשורת החברתיים" הוסלמו ל"רוסיה מנסה לעשות מניפולציה בבחירות בכול המדינות הדמוקרטיות", "פוטין מנהל לוחמה במרחב הסייבר" ו"רוסיה יכולה לסגור רשתות כוח וליצור כאוס".

מטרתה של תעמולה האנטי-רוסית המוגברת היא לשכנע את האוכלוסייה כי לא ניתן להאמין בשום דבר המתפרסם ממדינה זו, ולא ניתן להאמין לשום דבר מדבריו של פוטין, כך שכאשר הראיה שאוזכרה לעיל מתפרסמת, יתעלמו ממנה. התגובה צפויה לקרות וכך גם הכחשותיהם הנמרצות של האילומינאטי, אבל בסופו של דבר האמת והצדק יגברו. אם שמעתם או קראתם לגבי האירוע של מעצרים והרשעות, היו בעלי הבחנה - חלק ממידע זה הוא מדויק, חלק לא, וכאשר האילומינאטי שולטים על אמצעי התקשורת, המדויק מדווח כ"תיאורית קונספירציה "( קונספירציה= מזימה חשאית של קשירת קשר סודית למטרות הרס ופשע - המתרגמת).

הרטטים שעולים יותר מאי פעם מחזקים את מאמצי שיתוף הפעולה כדי לסיים את משטרם הארוך של הונאה ושליטה על העולם באמצעות האימפריה הבינלאומית המרושעת שלהם. אולם, כאשר אימפריה זו נהפכת לרק אבק ושברי אבנים, המאמצים של החורבן הכלכלי והמניפולציה החברתית שלהם ידעכו עבור אנשים רבים, ואנשים רבים אחרים יהיו עדיין מדוכאים על ידי המשטרים הרודניים. משימתכם כעובדי האור ממשיכה להיות חיונית! לשלוח קדימה אנרגית אהבה-אור במחשבותיכם, בהרגשותיכם ובמעשיכם ולדמיין את כדור הארץ טבול באור זהב תעזור לזרז את היום בו כול האנשים יכולים לשמוח בגין החופש ולחלוק את השפע העולמי.

ועכשיו, אנו תמיד רוצים להתייחס להתעניינותכם באירועים בעולם, ובעשותנו זאת בהקשר לחוקים האוניברסליים ולהתעלות הפלנטרית והאישית מעלה את מודעותכם המודעת. כמו כן מטרת מסרינו היא להעניק הארה לגבי נושאים אחרים שהם חשובים באותה מידה לכם לדעת, ואנו מקדמים בברכה את כול ההערות והשאלות בעלות אופי רוחני.

"אני מבינה כי אני נשמה עם גוף של אדם, ולא להיפך. הבעיה היא, כי איני יודעת בדיוק מהי נשמה או  האם או מהיכן היא מגיעה. האנשים המעטים שאני יכולה לדבר אתם לגבי המטפיזיקה (=חקר הדברים המופשטים- המתרגמת) לא נראה כי יודעים. מה יכול Matthew לספר לנו  על הנשמה המסתורית?" אנו נעשה כמיטב יכולתנו להבהיר את "המסתורין". הנשמה מגיעה מהבורא/הבריאה (Creator/Creation) - הבורא, המקור של כול דבר בקיום; הבריאה, "המוצר" של יצירת פעולה. לשם פשטות נאמר הבורא, וייעודים האחרים לישותקוסמית מוחלטת ((Ultimate Cosmic Being כוללים את המכלול (Totality), את כול מה שיש (All That Is), את אני (I AM) ואת האחדות של הכול. מרבית האנשים משייכים מונחים מקיפים אלה לאלוהים (God), מה שלא יהיה השם שהדתות נתנו לנשמה שהיא הישות העליונה ((Supreme Being  של יקום זה, כיוון שהדתות מכילות את הוא (He ) והבורא שהם אחד ואותו הדבר והמדע שלכם אינו מבחין בין יקום זה והקוסמוס, שהוא כיום מכיל שבעה יקומים בעלי גודל לא ישוער.

אין אנו יודעים מה היה קיים לפני הביטוי העצמי הראשון של הבורא, לעיתים קרובות מכונה,  וכפי שנאמר לנו, באופן כה שגוי, כ"מפץ הגדול". הביטוי היה שחרור שקט של כוח עוצמתי ביותר בקוסמוס, המהות הטהורה של אהבה-אור של הבורא. אנרגית אלוהית אינסופית בלתי ניתנת להריסה זו שמרכיבה את התודעה הקוסמית, או את נפש ( (Mindהבורא, היא ההתחלה וההרכב של כול נשמה ברחבי הקוסמוס.

בשלב מסוים, הבורא העניק לנשמות מתנה של רצון חופשי ויכולת מתן ביטוי הטבועה שלו. זה הבסיס של החיים ביקום זה, המקום בו ניתן ביטוי לנשמות על ידי האלוהים, הנשמה שנבחרה על ידי הבורא להיות השולט של יקום זה באמצעות כוחות שיתוף היצירה שלו עם הבורא. אלוהים משתמש בסינרגיה (=שיתוף פעולה - המתרגמת) של הבורא כדי להביא לפועל את רעיונותיו; וכמיקרוקוסמוס של אלוהים, לכול אחד ולכול נשמה במשפחה האוניברסאלית שלו יש  באופן יחסי את אותה יכולת שיתוף יצירתי כשלו.

הנשמה עשויה לחיות בגוף הפיזי או באתרי או כרוח חופשית חסרת צורה, הזוכרת את התחלתה ויודעת את משימת מחזור חייה. כאשר נשמה בוחרת מחזור חיים פיזי, בתלות במצב האבולוציוני של תודעתה, הבחירה עשויה להיות גוף אנושי או כול הופעה מגולמת אחרת בציוויליזציה, כול בעל חיים או זני צמחים, פלנטה, שמש או גוף כוכבי אחר. באיזו צורה ובאיזה מקום ביקום בו נשמה בוחרת להיות, תמיד היא ישות לא אלימה, עצמאית ונצחית וכן באותו הזמן היא בלתי נפרדת אנרגטית המחוברת עם אלוהים ועם הבורא ועם כול הנשמות האחרות ברחבי הקוסמוס.

עכשיו הבה נביא זאת למטה לכדור הארץ, השם הנוכחי של הפלנטה שנבחרה כגוף של הנשמה ששמה גאיה. היא מקור החיים של כול דבר שקיים על ובתוך גופה, וכול נשמה שמתגלגלת שם היא כוח החיים של אישיותה שהיא שיתוף יצירה עבור גיוונה של החוויה הפיזית. כאשר נשמה מייצרת אישיות, הנשמה הופכת לנשמה "מצטברת" או "מקור", וכול הידע שהושג על ידי כול אישיות בשושלת זמין לכול האחרים. כאשר נשמות אישיות מייצרות צאצאים, הן הופכות לנשמות מצטברות, וכש"משפחה" זו ממשיכה לגדול, מחסן התבונה, הידע והחוויה שמוענקים לכול אישיות חדשה מתרחבים בהתאם.

אנו אומרים נשמה מצטברת כדי להצביע על הצבירה של האישיויות בשושלת, אבל מה שלמעשה מצטבר הם חלקים וחתיכות של ידע שזכור מההתחלה. הידע הוא בתוך כול אחד ובכול נשמה, אבל כול זה האישיות שוכחת כך שהוא או היא יכולים לפעול בהתאם לרצון החופשי ולבחירות שבאות לידי ביטוי.

אבל אין המשמעות היא כי הנשמה נוטשת את צאצאיה! לכול אישיות יש גישה לכול דבר במחסן המשפחה, לתודעה הקולקטיבית של ציוויליזציית כדור הארץ, מצבור התודעה של יקום זה, ותודעה קוסמית; כך שזה לא עניין של לימוד מחדש, אבל ליתר דיוק היזכרות במה שידוע ברמת הנשמה ויישום ידע זה למחזור החיים הפיזי. יתר על כן, הנשמה נותנת לאישיות שלה מערכת הדרכה מצוינת: מצפון, קיבולת ללא גבולות לאהבה, חוש של כבוד, אינסטינקט הישרדות, אינטואיציה, השראה, שאיפה, יצירתיות - כול הביטויים של האומנויות המגיעות מהנשמה - והיכולת לתקשר טלפתית ולבצע פעילויות פאראנורמליות (= פעילויות לא מוסברות על ידי כוחות הטבע או על ידי המדע - המתרגמת) אחרות. כניסה לתוך מקורות המידע תלויה ברמת המודעות המודעת של האישיות ונהנית ממערכת ההדרכה בתלות בבחירות הרצון החופשי.

כאשר אותן נשמות בוחרות שיהיו להם מחזורי חיים רבים ביחד, הן עשויות להיקרא אשכול נשמה, ואלה משתנים במידה ניכרת בכמויות גדולות. אם אשכול גדל לאלפים רבים של נשמות, יחסית כמה משתפים מחזור חיים ספציפי. כול נשמה שעושה זאת, יוצרת קשר לתפקידה - הורה, ילד, סבא, אח, קרוב משפחה אחר, בן זוג, מורה, מעביד, חבר, עמית עסקי, מתחרה, יריב. הדורות השונים מתאימים בקלות כיוון שהנשמות נמצאות ברצף נצחי, בו כול מחזורי החיים קורים באופן סימולטני, והחוזים הקולקטיבים נהפכים להסכם טרום לידה של הקבוצה. ההסכמים נעשים עם אהבה ללא תנאי ומתוכננים עם אפשרויות צמיחה - שיעורים קרמתיים - לכול משתתף. חלק מהנשמות מסכימות לשחק תפקידים "כבדים" כדי לספק נסיבות שאחרים בקבוצה בוחרים לאזן חוויות במחזורי זמן אחרים, וכשכול אישיות מתקדמת במודעות רוחנית ומודעת, כך עושות כול האחרות.

הנשמה לא ניזוקה אם גופה מפוצץ לרסיסים או נהרס על ידי מחלה, כמו כן נשמה לא מושפעת לרעה על ידי הפלה. הנשמה בתפקיד האישה בהסכם עשויה היתה לבחור לחוות את הטווח של רגשות נלוות; ועם מודעות מלאה של בחירה זו, נשמה עשויה להיכנס לעובר, ולאחר מכן לעזוב ואז נשמה אחרת נכנסת כך ששתיהן יכולות להרגיש את אותן תחושות שהאישה מרגישה - חשיפה קצרה זו יכולה לשרת את שתי הנשמות כמו גם מחזור חיים פיזי של החוויה של רגשות אלה.

ישנו היבט אחר חשוב של הנשמות. למרות שמתייחסים לאלוהים כ"הוא", אלוהים הוא אנדרוגיני, האיזון המושלם של אנרגיות הנשית והגברית. לכול הנשמות האחרות יש גם את שתי האנרגיות, אבל אחת שולטת במהלך התהליך  של התקדמות לכיוון אנדרוגיני - לדוגמה, גאיה היא בעיקרה נשית והנשמה שמגולמת בפלנטה המכונה מאדים (Mars)  היא בעיקר גברית.

לאישיות יש את אותן אנרגיות בדרגות שונות נרחבות, אבל בניגוד לנשמות, לגוף יש מגדרים ונטייה מינית, ואלה נבחרים על ידי הנשמה בהתאם למה שהיא רוצה לחוות במהלך מחזור החיים. זה עשוי להיות אדם הטרוסקסואלי (=מעדיף את בני המין השני מבחינה מינית - המתרגמת) עם בעיקר אנרגיה נשית שמשאילה עצמה לטבע עדין ומתחשב ומאזנת את מחזור החיים של הנשמה כגבר או כאישה אסרטיביים ותוקפניים. זה יכול להיות כנקבה בהרכב מנטאלי ורגשי שנולדה בגוף זכרי - אתם מכנים אנשים אשר מתקנים חוסר התאמה זה טרנסג'נדרים - או  מחזור חיים בו הומוסקסואליות היא בחירת הנשמה של הרכב מיני טבעי. המטרה של כול נשמה בכול מחזור חיים פיזי היא להשיג חוויה מאוזנת, וללא קשר למספר הגלגולים  שעשויים להיות לנשמה, ויכולים להיות מאות או אלפים, כול אחת מהאישיויות שלה היא נשמה, עצמאית מכול האחרות, עם זאת מחוברת אנרגטית לנצח איתן.

בין הגלגולים, האישיויות של הנשמות חיות בעולם הרוח בגוף אתרי, שאין לו אברי רבייה או תחושות מיניות. וחלק מהנשמות הן כה מפותחות באופן גבוה כך שאינספור מספרים חיים כקולקטיב במצב חסר צורה של קבוצת תודעה שבה ישנם איזון והרמוניה מושלמים, מצב של אושר מעבר לדמיונכם, או יותר במדויק, מעבר לרמתכם הנוכחית של מודעות מודעת.

אם עדיין הסברנו משאיר את הנשמה "מסתורית", זה עקב  עודף הסבר.  המציאות יכולה להיות מסוכמת בפשטות: תוך שימוש באנרגיה מושלמת של אהבה-אור של הבורא, אלוהים עשה את הישות המפוארת, האלוהית בת האלמוות שהיא אתם: נשמה.

"האם יש מספר סופי של נשמות בבנק הקולקטיבי של הנשמות שיהפוך לאנושי והם פשוט ממשיכים להיות ממוחזרים או להתגלגל מחדש שוב ושוב.... או חלק מהתינוקות שנולדים נוצרים חדשים עבור כדור הארץ הזה והם מהווים גלגול ראשון עם לידתם?  אין מספר סופי של נשמות ביקום זה, גם לא יכול להיות אי פעם, אבל אין זה עקב מיחזור או גלגול חוזר - מישהו שעובר ממחזור חיים בכדור הארץ לא מגיע חזרה כאותו אדם בגוף חדש [ מסר מיום 3 בפברואר 2014 הכולל הסבר מקיף].  בהחלט תינוקות "נוצרים מחדש" כדי להיוולד על כדור הארץ! בשעה שזה יכול להיות "הגלגול הראשון" של הנשמה - זהו הזמן הראשון כנשמה "מצטברת " או "מקור" - זה רק הגלגול של אדם קטן חדש זה, או האישיות. לנשמת "המקור" יהיו גלגולים אחרים וכך גם הנשמה שרק התגלמה; כול מחזור חיים פיזי הוא "הראשון ורק" עבור כול אחד מהצאצאים של אישיות הנשמה.

הבה נגיב כאן לשאלה קשורה אחרת של קורא. כשהתינוק גדל ותכונות ויכולות אישיות יוצאות, שדומות לירושה הגנטית של חבר משפחה שנפטר שמשחקת תפקיד, אבל  בעקבותיו של קרוב משפחה זה עשויה להיות  בחירת הנשמה בהסכם טרום לידה של המשפחה. או, כשהשנים חולפות, הילד עשוי לפתח יכולות ומאפיינים אחרים ולרדוף אחר התעניינויות שונות. בשעה שכול נשמה נכנסת עם שפע של ידע שדברנו עליו בהסברנו על "הנשמה", בהתאם לתכנון האלוהי כול זאת נשכח במהירות כך שהילד יכול לגדול בהתאם לרעיונותיו/רעיונותיה, בחירתו/בחירתה/ ומטרותיו/מטרותיה.

"האם יש דרך עבור מוח תלת מימדי להבין את מערכת היחסים בין הנשמה והאישיות ואיך יכול להיות כי כול אישיות ממשיכה להיות קיימת באופן עצמאי? האם המשמעות היא כי האישיות (בזמן?) הופכת לנשמה?"ראשית, הרשו לנו לומר, המוח הוא מחשב. כול הנתונים נכנסים - כול דבר שהאדם חווה עד כה ביחד עם כול הלימוד שנרכש והמחשבות - מאוחסנים בבנק הזיכרון של המוח. כאשר הצורך עולה להחזיר משהו מנתונים אלה, הנפש מגישה מידע רלוונטי למצב הקיים כך שהאדם יכול לפעול או להגיב באופן קונטיבי.

אולם, יכולת המוח בדחיסות השלישית לקבל נתונים מוגבלת - מידע חייב להתאים למערכת האמונות של האדם או לקיבולתו לדמיין - ובציוויליזציה בכדור הארץ, מערכת היחסים בין הנשמה והאישיות, עולה על מגבלות המוח. לכן, אין נתונים זמינים לנפש להחזיר ולהבין אירועים של מחזורי חיים מרובים של הנשמות הנצחיות המתרחשים באופן סימולטני ועצמאי של אחד לשני, עם זאת מחוברים באופן אנרגטי בלתי נפרד.

ממידע אחר במסרינו, אתם יודעים כי אישיות לא נהפכת עם הזמן לנשמה - כול אישיות היא נשמה ברחבי הנצח.

אחיות ואחים אוהבים, אנו תומכים בכם עם אהבה ללא תנאי כשאתם עוזרים לחברי כדור הארץ של משפחתנו האוניברסלית להתעורר לתוך המודעות של העצמי האלוהי הרב מימדים שלהם.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge