Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - July 15, 2018

סוזי וורד – מתקשרת את Matthew Ward – 15 ביולי 2018

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  הבה נתחיל בהתייחסות לדאגות הגוברות שקורא אחד ביטא בדרך זו: " ישנן התרחשויות רבות בו זמנית המאיימות על רווחתם של האמריקאים, כמו גם חתירה תחת הדמוקרטיה כאן. איך זה משווה עם הצהרותיו של Matthew שהקנוניה מאבדת את כוחה? זה בוודאי מרגיש כאילו  היא עומדת להטביע אותנו". ואחר: "איך יכול האור לגדול במדינה זו? זה מרגיש כאילו במקום זה גדלה החשיכה".

 

אם הקנוניה, אליה אנו מתייחסים לעיתים קרובות כאילומינאטי, לא היתה מאבדת את כוחה במהירות, לא היתה מהומה כזו בארצות הברית או בכול מקום אחר בעולמכם. בבסיס נמצאים ניסיונותיהם המטורפים של אנשי האופל לשמור על רסיסי הכוח שיש להם עדיין בממשלות ובכלכלה הגלובלית באמצעות יצירת מחלוקת ופחד רבים ככול האפשר - המדמימה את איחוד האנשים והם צריכים את האנרגיה של פחד ואלימות לצורך המאוד הישרדותם.

 

לכן אכן הסערה שופעת, אבל יש במידה רבה טוב יותר והתקדמות מאשר מהפכים! עניינים חיוניים נעים קדימה במהירות מאחורי דלתות סגורות ומה שאתם יכולים לראות לא תמיד זה מה שנראה. חלק מהמנהיגים הנראים כמגנים על הדמוקרטיה ברצונם או שלא במכוון הם בובות של החשיכה; חלק מהמנהיגים הנראים כחותרים תחת הדמוקרטיה עובדים כדי לחשוף ולסלק את החשיכה  שבמשך עידנים שלטה על החיים בכדור הארץ. חלק מהמנהיגים בקבוצה האחרונה החליטו החלטות שאינן חכמות  שרבים מוצאים אותן מדאיגות ובצדק, אבל החלטות אלה או שתפעלנה לרעה על המאמצים לעקור את אנשי האופל או יכול שהן תישארנה לאורך זמן. התעלותו היציבה של כדור הארץ במידה הולכת וגוברת לתוך מישורים מוארים יותר מבטיחה שרק מה שמיושר עם רטטים גבוהים של מישורים אלה יכול לשאתם. שמרו במחשבותיכם בראש ובראשונה כי שום דבר יכול להיות שווה להרבה פחות שיבוש בכוחו של האור!

 

וכן, אפשרו לנו לדבר הלאה לגבי מה מתרחש ברגע זה ואיך זה משפיע עליכם. האצת האנרגיה שאתם חשים כשהזמן עובר מהר ומהר יותר תורמת לתפיסה כי רווחתם של אנשים מאוימת והחשיכה גוברת. לא רק הפעילות ברחבי העולם היא דחוסה, בצורת דיבור, כך שהשיעורים הקרמתיים של הדחיסות השלישית יכולים להסתיים לפני "שהזמן אוזל", אלא אתם חווים את המתח הפיזי והמנטלי של הסתגלות לתדרים המשתנים במהירות. אמא, בבקשה העתיקי כאן מה שאמרנו לגבי ההשפעות של מתח והצעות להקלתו.

 

היו בטוחים, כי האנרגיה המועצמת גובה מחיר מהגוף, בעיקר בצורה של עייפות או חולשה - יש לכם בקושי זמן להסתגל לנחשול האנרגיה האחרון לפני פגישה עם האחר. מקרים לא סדירים של כאבי ראש, דיכאון, קשיי זיכרון, כאבים בשרירים ובמפרקים, צלצול באוזניים, שעות שינה והתעוררות בלתי רגילים, ראייה מטושטשת, התכווצויות, בחילה וגירוד הם גם תסמינים שכיחים.

 

כדי לצמצם את ההשפעות, לכו לישון שינה שקטה מספיקה, אבל אל תיקחו תרופות כעזרי שינה או המרצה או הרגעה, עסקו בפעילות גופנית המתאימה לגיל, ושתו מים רבים. אכלו פחות מאשר הרגיל: הימנעו מסוכר, אלכוהול למעט כמויות קטנות של יין אדום, ומאוכל עם תוספות כימיות; אם תקציבכם מאפשר, בחרו בתוצרת אורגנית, מאכלי ים בלי זיהום, וביצים "חופשיות", עוף ובשר. אין הפרדה בין הגוף המוח והרוח; לכן, זה חשוב באותה מידה להקטין מתח מנטאלי ורגשי. שנו מחשבות שליליות לחיוביות; היו לעיתים קרובות כפי שאתם יכולים בטבע , קבעו עדיפויות כך שיומכם עובר באופן משביע רצון; שמרו זמן לבדידות, חופשיים מאנרגיה של אחרים; ומדיטציה גם עוזרת בהפגת מתח.

 

יקרים,  אתם ייחודיים, לכן גם תגובתכם לרמות האנרגיה החדשה; אבל כאשר אתם משגיחים על עצמכם באופן נאות, התאים סופגים יותר אור וזה גורם לתהליך ההתאמה להיות פחות מטלטל. והיו מודעים כי השפעות נחשולי האנרגיה דומים לסימני התחלת התקדמותה של מחלה. אם התסמינים שלכם מורעים או הופכים לכרוניים, התייעצו עם רופא, עדיף רופא עם גישה הוליסטית כדי לאבחן את הטיפול [ מספר מסרים מכילים מידע דומה - קטע זה הוא ממסר מיום 17 בנובמבר 2017 שהינו תמציתי ביותר. הפניות ארוכות יותר מזכירות את התועלות של צמחונות ודיאטות טבעוניות ].

 

תודה לך, אמא. היבט נוסף של ההתרחשויות שנתפסות כאיום או חשיכה הם הרגשות הקשורים לתופעות, כמו פחד, דאגה, בלבול, כעס, רפיון רוח, חוסר סבלנות גובר עבור עולמכם שיהיה  שלוו. המתח הגורם חסימות אנרגיה בשל צורות רגשות כבדים יכול להשתחרר באמצעות שאיפות איטיות ועמוקות, ולאחר מכן נשיפות איטיות. תרגיל נשימה פשוט זה נעשה אפילו רלבנטי יותר אם אתם נמצאים עם אחרים - כיוון שהאנרגיה של כול אדם בקבוצה משפיעה על כול האחרים, מתח מדבק, כך לומר. הערת אזהרה: זעזועי שאיפה פתאומית חוסמות את האנרגיה במקום לשחרר אותה באופן חלק כך שהיא יכולה להתחיל לזרום. ואם אתם נמצאים בקבוצה בה חילוקי דעות הגיעו למבוי סתום לוהט, נשימה עמוקה פתאומית יכולה להיראות על ידי אחרים כהתנשמות של רוגז כיוון שהם אינם מכירים את כוונתכם המועילה. שקלו להיות אמיצים ולומר "הבה כולנו ניקח רגע וניקח נשימה עמוקה".

 

סיבה נוספת למתח הוא "עידן המידע" שלכם. יחד עם הדיווחים האותנטיים, אתם מוצפים עם נבואות מפחידות, שמועות, תמונות ווידאו "מזויפים", השמטות או תיאור מסולף של עובדות חשובות ושקרים מוחלטים בכלי התקשורת העיקריים, ומסרים מתוקשרים מישויות אופל שטוענות שהן ישויות ידועות מכובדות ומפותחות. למה להאמין?

 

קורא כתב: שמעתי כמה סיפורים קדרות ואבדון בהם האנושות לא תהיה מסוגלת להתעלות ומלחמות מסיביות תפרוצנה. האם זה יתרחש?" לא, זה לא יתרחש, אבל אף אחד מכם צריך לשאול מקור חיצוני לתשובות כלשהן - הן ידועות ברמת הנשמה. כדי לסייע  בהבחנה בין מה שהינו אמת לבין מה שהינו לא, הרגיעו את מחשבותיכם ושימו לב למה שמגיע. זו עשויה להיות תמונה או מילים שמצביעים על "אמת" או "שקר", או לתחושה פיזית. זרימה עדינה באזור הלב - כפי שאלוהים אומר, הלב הוא מושבה של הנשמה - מעידה שסביר מאוד כי המידע הוא אמיתי; התנגדות, משיכה קלה, זה דגל אדום - סביר מאוד כי המידע הוא שקרי.

 

אם מדיטציה מונחית או מדיטציה של מוסיקה עוזרת בהשקטת מוחכם, השתמשו בהחלט בעזרים אלה, אבל דעו בבקשה כי המידע מרמת הנשמה מגיע באופן אינטואיטיבי ללא סיוע. בשום פנים ואופן אין אנו מזלזלים במדיטציה - זו אחת מהדרכים היפות ביותר להתרומם מעל הדאגות של עולם עייף ולאפשר לעצמכם פשוט להיות! - הנשמה אינה צריכה זאת כדי לדעת את התשובות שאתם מחפשים. אולם, כאשר המוח סגור בהתחשב באפשרות כי המידע שונה מאמונות שעדיין יכולות להיות תקפות, זה יכול למנוע את מסרי הנשמה מלהגיע לתודעה.  זה מתייחס רק למידע, לא לערכים בסיסיים - אל תתפשרו אף פעם על ערכיכם!

 

אחיות ואחים אהובים, במשך שנים רבות צפינו בכם פוגשים ומתגברים על מצבים סוערים. אתם תצליחו במיומנות להסתדר עם מה שנשאר ולשמוח עם התוצאה המנצחת!

 

"זה נכון כי האילומינאטי מנסים לטשטש את אוכלוסיית העולם באמצעות אמצעים שונים?" האילומינאטי, החברה הסודית שנוצרה רק לפני מאתיים וחמישים שנה, לכן  די חדשה בהיסטוריה שלכם, השתמשה באמצעים שונים כדי לשמור על האוכלוסייה בורה מאמיתות.  אבל "הטשטוש" של התרבות הנוכחית של כדור הארץ התחיל בימי קדם, בדברנו פשוטו כמשמעו, עם המניפולציה של הדנ"א.

 

בתחילתם של צורות החיים ביקום זה, המבנה התאי של הגוף האנושי היה גבישי, הרכיב המואר האפשרי ביותר בצורה דחוסה. אי שם באמצע הדרך, האנשים הושפעו על ידי כוחות האופל שהשתמשו במתנת הרצון החופשי של הבורא ויכולתו הטבועה הבאה לידי ביטוי לעשות מניפולציה של הדנ"א באוכלוסייה שהיתה לה מעט או שלא היתה לה את חווית ההתנגדות.

 

כמו כול דבר אחר בקיום, הרכב גדילי הדנ"א הוא אנרגיה העולה ויורדת  בתדר אלקטרומגנטי אחד או אחר וכזו, לא ניתן להשמידה. אולם, יכולים להכניס את הגדילים לתוך מצב של תרדמה, וזה מה שאותן ישויות אופל עשו למעט השניים הנדרשים במבנה של גוף דחוס. הם מושכים כמות גדולה של אור משני גדילים פעילים אלה כדי להקטין את תדר הרטט ולשנות את תאי הגוף מגבישיים לפחמן. זה מאפשר לישויות להקטין את חווית האינטליגנציה של התרבות ואת רמות המודעות יחד עם מתן ביטוי לקיבולת ולהחדרת רגשות של נפרדות ואגוצנטריות; מאפיינים של אלימות, זעם, חמדנות, חוסר יושר, אכזריות, קנאות ותאווה לשליטה; פגיעות למחלה וצורות אחרות של ניוון פיזי ומנטאלי; הזדקנות ומוות. הצאצאים של אוכלוסייה זו ירשו את המבנה התאי שלהם עם כול חולשותיו והעבירו אותו לילדיהם, שהעבירו אותו לשלהם, וכך הלאה במשך עידנים.

 

המצב התחיל להשתנות כאשר תרבויות מפותחות גבוהות הקרינו עירוי אור מסיבי לכדור הארץ לפני שמונה עשורים. הגוף של אנשים המחבקים אור זה יזם את תהליך התמרת התאים, ומספר נשמות שהתגלגלו במהלך כשלושת העשורים האחרונים, הגיעו עם תאים גבישיים. ביניכם נמצאים הילדים אשר עבורם אנשי האופל המציאו בתעשייתכם הרפואית את האבחנה של הפרעת קשב וריכוז או זו יחד עם היפראקטיביות, והסמים שנרשמו על ידי רופאים הקטינו את פיתוחם של יכולות מולדות בילדים אלה. חלק מההורים הקטינו באופן אינטואיטיבי את התרופות של ילדיהם, אבל רובם הלכו אחר עצת הרופאים - האזרחים  עברו שטיפת מוח כדי להאמין  כי "הרשויות יודעות הכי טוב". אנשי האופל גם דכאו את הטכנולוגיה שיכלה לטפח את הייחודיות של ילדים אוטיסטים בעלי תא גבישי, והכימיקלים במזון והרעלים בחיסונים הוסיפו את נזקם. כאשר אמיתות אלה תהפוכנה  לידע ציבורי, סימומם של הילדים יסתיים, כך גם מימון הכימיקלים והחיסונים, וכול הטכנולוגיות המועילות ייוצרו. כשיותר ויותר נשמות נכנסות עם דנ"א מחודש, באופן הדרגתי תרבות כדור הארץ תשוקם למבנה המקורי של המין האנושי.

 

"הכמות של פסולת פלסטית באוקיאנוסים שלנו היא פשוטו כמשמעו חונקת למוות את החיים הימיים. בספריך, התייחסת לישויות של חוצנים אשר תשפרנה את הזיהום באטמוספירה שלנו, האם ישנה תקווה כלשהי של קבלת עזרה לניקוי הזיהום הפלסטי? בוודאי שזה משהו שבני האדם לבדם לא יכולים להשיג". שיפור ההשפעות של זיהום מוטס וניקוי האוקיאנוסים ממוצקים דורש צורות התערבות שונות, והאחרונה היא לא משהו שטכנולוגית רכב חלל מתוכננת לעשות.

 

החיים הימיים זה מצב מצער שנוצר על ידי השימוש המביש של השלכת פסולת פלסטית באוקיאנוסים  - שזו אחריות אנשי כדור הארץ לפתור ואם כי זו משימה עצומה, שיכולה להיות מבוצעת ללא עזרה מחוצנים. אנשים העוסקים באיכות הסביבה  ברחבי העולם עסוקים במגוון אמצעים, כמו הצוותים שאוספים רשתות מלאות באשפה פלסטית בחופים ובמים הקרובים לקווי חוף לאומיים רבים. שירותי איסוף פסולת פלסטית לוקחים אותה למפעלי מיחזור; חלק מהחברות מייצרות מכולות מחומרים מתכלים, אחרות מצמצמות או מחסלות את השימוש בחומרים פלסטיים חד פעמיים. אנשים מפתחים דרכים יצרניות לשימוש בפסולת מצטברת, ומדענים עובדים על אמצעים לפיהם חתיכות דקות פלסטיות יכולות להיות מומסות לתוך חומר שאינו מזיק.

 

כמו פעילויות רבות מתקדמות אחרות רבות, אלה אינן עושות כותרות בדיווחי אמצעי התקשורת העיקריים, אבל תנועות עממיות עשות את דרכן לאינטרנט ולפעמים לטלוויזיה. הידיעה לגבי מאמצים מוצלחים ברחבי העולם היא מרוממת, מעודדת ומשרה אופטימיות, רגשות שמלאים באור ומדבקים. כאשר אתם משתפים חדשות טובות עם משפחה, חברים ועמיתים, הם מרגישים כפי שאתם מרגישים, וכך עושים אלה למי שהם מעבירים את המידע. וזו, משפחה יקרה, היא אחת הדרכים בה אתם מאירים את עולמכם.

 

כול ישויות האור ביקום זה מכבדות את מסירותכם לעזור לכדור הארץ ותומכות בכם עם כוחה של אהבה ללא תנאי שהיא חסרת תקדים.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge