Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - September 15, 2018

סוזי וורד – מתקשרת את Matthew Ward – 15 בספטמבר 2018

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  אם אתם חשים כי משהו חשוב מתרקם, אתם עשויים להגיב למאמצי האנרגיה מאחורי הקלעים שמכוונים לפעולה. מאמצים אלה הם הסיבה מדוע אנו מדברים על ספקנותם של קוראים רבים כי הנשיא הרוסי ולדימיר פוטין ונשיא ארצות הברית דולנד טראמפ נמצאים בקבוצת עבודה בינלאומית הפועלת כדי לבטל את אימפריית הפשע של האילומנאטי ולתפוס את האשמים האחראים לכך.

האם אין זה ריאלי כי המנהיגים של שתי אומות עוצמתיות אלה יהיו מעורבים במחויבות חיונית גלובלית מאין זו? האם אין זה ריאלי כי רק אנשים בעמדות עם רמת השפעה זו יכולים לעקור שליטה בת מאות שנים של עולמכם? האם השתתפותם, למעשה, אינה חיונית מאז שלרוסיה ישנה ראיה על מעשי הפשע של האילומינאטי ורבים בפסגתה של חברה סודית זו הם תושבי ארצות הברית, אשר חייבים להעמידם לדין בהתאם לחוקי אומה זו?

עם זאת מספר מפתיע של קוראים כתבו כי  אנו "הרסנו", "ערערנו" או "אבדנו" את האמינות (שלנו)" כיוון שלא הדהדנו את השערורייה, התסכול, הגינוי והפחד במיילים שלהם לגבי שני הנשיאים. הרטטים הנמוכים של רגשות אלה לא יכולים להתקיים בתחנה זו, אבל אנו אכן מבינים אותן - הן מתפשטות בעולמכם, וזו הסיבה מדוע זהו עניין בעל חשיבות כזו. החוק האוניברסאלי של משיכה - דומה מושך דומה - נמצא בתנועה מתמשכת, והאנרגיה של הרגשות בעלות רטט נמוך מספקות מצבים נוספים כדי לעורר את אותם סוגים של תגובות. המחזור המנציח את עצמו לא משרת אתכם היטב.

הרמת העול של שחיתות, רמאות ודיכוי בעולם דורש את הרטטים הגבוהים של מחשבות ורגשות מלאות באור.אור, כשיש לו את אותה אנרגיה כאהבה, הוא מה שייתן ביטוי לעולם של שלום בו האנשים מכבדים אחד את השני ומשתפים עבור הטוב של הכול, בו כול אחד חי בהרמוניה עם הטבע ומשתתף במידה שווה בשפע הנהדר של כדור הארץ. אחים ואחיות יקרים, אף פעם אל תטילו ספק ביכולתכם ליצור במשותף סוג כזה של עולם נהדר! זה כבר משגשג ברצף, ומסירותכם כעובדי אור מתנדבים עזרה להישג חסר-תקדים זה לבוא לידי ההוויה.

תגובתנו למייל שלהלן גם יתייחס לשאלותיהם ולהערותיהם של קוראים אחרים לגבי השינוי באקלים. "Matthew, יכול אתה לומר כי כדור הארץ התייבש - עם מדברות והפצה לא שווה של מקורות מים - וכי שינויי אקלים אלה שמתרחשים עכשיו הם שינוי מפני שטח של קרקע מיובשת לקרקע ספוגה במים? אבל יותר מהכול, יכול אתה לתת פרטים לגבי המניפולציה המתמשכת של מזג האוויר - מי, היכן, איך. ומה אנו יכולים לעשות כדי לעצור זאת, אם אנו צריכים לעשות משהו".

 

קרקע מיובשת תהפוך לקרקע ספוגה במים, זה בטוח, אבל מאז ששינוי האקלים הינו תוצאה של התעללותה של האנושות בפלנטה, זה יקבל מעט נקודות זכות עבור התמרה זו. מדבריות תהפוכנה שוב לראויות לעיבוד וכל המים יטוהרו על ידי  מעשה ידיו של כדור הארץ באמצעות הטכנולוגיה שלכם כאשר היה תתגלה מדיכוייה על ידי אנשי האופל וטכנולוגיה מהחברים החוצנים של משפחתנו האוניברסאלית שיכניסו אותה לראשונה. אתם תהיו מופתעים כמה מהר סביבתכם שניזוקה יכולה להיות משוקמת לבריאות ולחיוניות!

זה נמצא באופק של כדור הארץ, עכשיו הבה נדבר על היום. תפעול מזג האוויר באמצעות הגדלה וכיוון טכנולוגי של מהירות הרוח והגברה או צמצום פעילות העננים, כדי לגרום לגשם כבד או לבצורת, בהתאמה, הם עבודתם של האילומנאטי, הקנוניה. אין הם צריכים להתחיל אירוע מאפס, פשוט להרע כול מצב קיים המשרת את האינטרסים שלהם. הם יכולים לתמרן סופה מתונה לתוך הוריקן, לשנות אש קלה לשריפה, לשלוח טמפרטורות מרקיעות שחקים או צוללות, לחזק רעידה לתוך רעידת אדמה או להתפרצות וולקנית.

והאנרגיה של אירועים אלה אינה מוגבלת לשטחים בהם הם קורים - היא מתפשטת גלובלית, כך אומרים. טייפון המוביל לכיוון אינדונזיה, לדוגמה, לא רק מוגדר בתנאי התנועה, במרחק אלפי קילומטרים, אלא גם מניע דברים בתוך הפלנטה. המילה המעודדת כאן היא, כי טכנולוגית ספינות החוצנים מצמצמת את הרחבת ההרס המיועדת על ידי האילומינאטי - להיות עדים להפחתת כוח ההוריקן פלורנס. אף על פי כן, אם מזג האוויר והפעילות הסיסמית מתרחשת באופן טבעי, שחרור השליליות ייעשה באופן עדין יותר וכדור הארץ היה הרחק בדרכו לאקלים מתון באופן גלובלי.

אולם, זה יהיה לא הוגן להאשים את האילומינאטי בגין כל חריגות מזג האוויר ואסונות "טבעיים"  שאתם חווים. זיהום של האוויר, הקרקע והמים שלכם; כרייה עמוקה, קידוח ופיצוח; הרס של יערות הגשם ועצירת זרימת נהרות באמצעות סכר תורמים לשינוי האקלים, המגיע בד בבד עם נזק סביבתי. ובמידה רבה, מצבים אלה גוברים עם הקדמה של עולמכם כמוצרים וכשירותים של תעשיות המספקות תעסוקה ומגבירות נוחות ונוחיות לרבים. מודעות גדלה כי התקדמות זו, במובנים אלה, שלא יכולה להמשיך להזיק לפלנטה מדרבנת חידושים של חזון בייצור חשמל, ההנדסה, בנית הדלק, תחבורה, חקלאות ומחזור של פסולת לצורות שניתן להשתמש בהן.

ישנו תורם נוסף ואולי העיקרי למזג אוויר קיצוני - סטרימרים (מזרימי מדיה) רבים של אנרגיה עם צירופים של מחשבות ורגשות שליליים. זה היכן ואיך אתם יכולים "וצריכים לעשות משהו". אנו דברנו לגבי חשיבותן של מחשבות ורגשות מלאי אור לאורך הסיפון, וגם פעילות שנדרשת. דברו בביטחון ובאופטימיות לגבי העתיד כדי לעורר השראה לאנשים לראות את הנולד, בצורה חיובית יותר; השקפה חדשה זו שלהם תמריץ אותם לדבר באותו אופן, וכך הלאה וכך הלאה. תמכו במאמצים של ארגונים מקומיים לרומם את הנסיבות עבור צרכי הקהילה. היו הקול עבור האומניות, המזינות את הנשמה. השתתפו או התחילו להקים קבוצה כדי לשמור על הסביבה המקומית, חסכו באנרגיה, הקימו וממנו מקלט כדי לא להרוג בעלי חיים. כול דבר שמקדם גישות חיוביות ומצבים משופרים פולטים את הרטטים הגבוהים אשר "מאירים את עולמכם" ומחישים את חזרתו שלכדור הארץ לאני הקודם של גן עדן.

"Matthew דבר על האצת הזמן ממש עכשיו, ואני תוהה:  מה קורה למושג הזמן שלנו כאשר הפלנטה מתעלה לדחיסות הבאה? האם הזמן יאט שוב/יפסיק להתקיים?"  תודעת האוכלוסייה תעלה במקביל עם התעלותו שלכדור הארץ לתוך דחיסויות גבוהות יותר, והתלות בשעונים וביומנים תפסיק באופן הדרגתי כשהחיים ברצף הופכים לטבעיים. ברגע זה, המושג של נצחיות לא מובן לכם, כמו כן לא צריך להיות, אבל היו סמוכים ובטוחים כי המעבר יתרחש ללא מאמץ.

"אתה אמרת כי חלק מהמידע במסריכם מגיע מהמוניטור של כדור הארץ בנירוונה. האם הם שונים מנשמות אחרות בחיים הרוחניים? איך מערכת המידע שלהם עובדת?" אנו מודים לקורא זה בכך שהעיר את תשומת לבנו כי אנו צריכים אכן לספר לכם על מידע זה האוסף ומספק ואיך הם משרתים את כדור הארץ ואת משפחתנו האוהבת שם.

הדוחות המפורטים מדווחים תוספת מידע שאנו אוספים מהרטטים המקומיים והכוכביים ומסטימרים רלבנטיים בשדה האנרגיה הפוטנציאלי של כדור הארץ כך שסיועם לנו הוא משמעותי. אולם, השימוש הקריטי ביותר של נתוניהם משרת אתכם בדרכים להצלת חיים, באמצעות כוחות מיוחדים של חוצנים על הפלנטה, אשר יכולותיהם הבלתי רגילות יעילות במקום או מרחוק, והצוותים בשמיים שלכם. משתמשים אחרים כוללים את המועצה שלנירוונה, נשמות בתחנות כמו שלנו גם עוזרות לאנשי כדור הארץ להתעורר, ותרבויות מפותחות אשר "מסננות" כללים אוניברסליים למדענים ולפילוסופים נבחרים בכדור הארץ.

כול ההתקשרויות בין המוניטורים והמשתמשים הן טלפתיות, עם חריגים מעטים, מיליוני המוניטורים הם נשמות אשר מחזור חייהן האחרון היה על כדור הארץ. החריגות יכולות להיקרא "ביקורם של מומחים" חברי תרבויות מפותחות אשר יש להם ידע וניסיון מתקדמים, ופשוט כמו בעולמכם, אלה שיש להם יותר אימון ואלה שיש להם פחות. המוניטורים עוסקים בהתבוננות לסירוגין "24/7" על הפעילויות בכדור הארץ שהן בתוך תחומי מומחיותם.

הרשו לנו לחרוג לרגע. תושבי נירוונה אף פעם לא עייפים, לכן ההתבוננות לסירוגין רק נותנת לכול אחד את ההזדמנות לשרת בשדה המעקב אם הם כך בוחרים. תמיד זו בחירה אישית לאיזה מתחומי התעסוקה להיכנס וכך גם התעסוקה עצמה - התושבים עשויים לבלות את זמנם בלעשות מה שהם מגשימים. אולי לטייל ברחבי העולם, לרדוף אחר אינטרסים חינוכיים, השחזת כישרונות אמנותיים או מיומנויות יצירה, ליהנות מספורט בקיץ ובחורף, לתכנן ולתת ביטוי לתפאורת הבית, לבצע בידור כמו תוכניות טלוויזיה, להשתתף בהצגות תיאטרליות, לנוח בבדידות או להתחיל מחדש מערכת יחסים אוהבת, או כול שילוב של בחירות אלה יחד עם אפיזודת תעסוקה אם הם כך רוצים.

ושדה המעקב הוקם רק לפני רבע מאה שנים בזמן לינארי. לפני התחלתו, אף אחד בנירוונה לא הורשה להביט לתוך או לצותת לחיים בכדור הארץ אלא אם היו שם חיבורים של קשרי אהבה, ולהם יש מגן אנרגטי שמכבד את הפרטיות של האנשים האהובים על ידי תושבי העולם. לאחר שהבורא ציווה כי לא יהיה יותר פיצוץ גרעיני בחלל, אלוהים הורה לציוויליזציות עם היכולת למנוע אלה לעשות זאת, שירות המעקב של נירוונה הוקם ככלי תקשורת כדי לעזור למנוע סוג זה של חורבן מסיבי, וזה התפשט לתוך תחומי סיוע אחרים לצורות החיים בכדור הארץ.

ועכשיו, מספר המוניטורים המתמקדים על אותה מטרה משתנים עם מה שקורה בכדור הארץ, ובאם מספר זה הוא מאה או אלף, הכול משווים את תצפיותיהם כדי להבטיח דיוק לפני שידור מידע למשתמשים הרלוונטיים. המטרות הקריטיות ביותר הן כלי נשק גרעיניים ואנרגיה, שניהם הם  טיפשות המשפט בעולם הדחיסות השלישית. מוניטורים עם מומחים בתחומים אלה צופים בהתפתחויות במדינות שיש להם את המתקנים האלה ושומרים על ערוצים פתוחים עם צוותי הספינות והכוחות המיוחדים של החוצנים. כאשר נאמר לצוותים כי הטילים עם ראשי נפץ גרעיניים הוכנו כדי לשגרם, הם משתמשים בטכנולוגיה של הספינות לגרום לתקלות - זו הסיבה מדוע כול הניסיונות לשלוח ראשי חץ לכיוונם המיועד נכשלו.

כאשר המוניטורים מזהים סכנה במפעל כוח גרעיני, הם מודיעים לחברי הכוחות המיוחדים שיכולים למנוע את התפתחותו של מצב פיצוץ. הקטסטרופה ביפן היתה ייחודית. בזמן שבו האילומינאטי עדיין שלטו על הטכנולוגיה שיכולה לאתחל ולשמור על רעידות אדמה ענקיות בפעולה, ושום דבר לא היה יכול למנוע את התוצאה של צונאמי. מיד לאחר מכן, צוות נחת כך שטכנולוגיה ספינתם יכלה לסייע לעמיתי הכוחות המיוחדים לשמור על קרינה מתחת לרמות המסוכנות ולצמצמם את הפעילות בכורים האטומיים.

דוגמה נוספת של מעקב שמנע מצב נפוץ קטלני קשורה עם מחלות מתוכננות-מעבדה של האילומינאטי. הלשנה למדעני הכוחות המיוחדים לגבי התפתחויות אלה אפשרה להם להפיק את הווירוסים העקרים לפני שחרורם ולמנוע את הפנדמיות (המגיפה) המתוכננת.

מוניטורים המתרכזים על האטמוספירה שלכם נשארים במגע עם הצוותים ועם הנשמות של ציוויליזציה מתקדמת שמופיעה כעננים בשמיים שלכם, שני המקורות שמצמצמים את ההיבטים הרעילים של כימיקלים ושאר מזהמים. קבוצות מעקב שמתבוננות על הימים והאוקיאנוסים של כדור הארץ מודיעים לחברי הכוחות המיוחדים שיכולים לשמר עד למידה מסוימת שוניות וחיים ימיים במים ההופכים למזוהמים. כאשר מתקן הקידוח התפוצץ בחוף של טקסס לפני כמה שנים ופלט החוצה נפט  לתוך מפרץ מקסיקו, מוניטורים אלה העבירו צלילים כדי להנחות את החיים הימיים הרחק מהנפט המתפשט. הדלקת האש וחסימת המתקן לא היתה בתחום השיפוט של החוצנים - זו היתה האחריות של אנשים אשר החלטותיהם אפשרו את האסון הסביבתי הזה.

בנוסף למאמצי שיתוף של מידע-ופעולה, אנו יודעים מהמוניטורים לגבי פעילויות לא מפורסמות של אנשים אשר משפיעות על מה שמתרחש בעולמכם. זו הסיבה מדוע יכולנו לספר לכם כי אנשי האילומינאטי בארצות הברית שביימו את הבחירות המוקדמות הדמוקרטיות בשנת 2016 טעו בניסיונם לעשות את אותו הדבר בבחירות לנשיאות, לדוגמה ורוסיה אינה אשמה בגין ההאשמות הרבות כנגדה. העובדה שקבלנו את אותו המידע מהכוחות המיוחדים של החוצנים בסוכנויות מודיעין שונות מעידה על הדיוק של דוחות המוניטורים.

כמו כול ישויות האור האחרות ביקום זה, המוניטורים לא מורשים להפריע לרצונו החופשי של כול אחד, אבל במשימתם לעזור לאמצעי הביטחון בכדור הארץ  וצורות החיים שלה, הם מורשים לעזור לעצור את התוצאה של כוונות האופל ולהפחית את ההשפעות של תנאים מזיקים. משפחה יקרה, כאשר אתם סופרים את ברכותיכם, בבקשה כללו את הנשמות האלה ואת אינספור האחרות במשפחתנו האוניברסאלית אשר סיועה לרווחתכם רב ערך.

כול הישויות המוארות מכבדות את שירותיכם לכדור הארץ ותומכות בכם עם כוח ללא תחרות של אהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge