Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - June 18, 2018

סוזי וורד – מתקשרת את Matthew Ward – 18 ביוני 2018

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  מרבית משאלותיכם והערותיכם קשורות לשני המצבים של דאגה ומצוקה, ואנו מתחילים עם המהגרים בארצות הברית. זה מה שכתב אחד מהם: " אני באמת דואג לגבי המהגרים. אנו רואים כול יום איך נשיא ארצות הברית מתנהג שלא כשורה אתנו עם הרטוריקה (אמנות השכנוע) התוקפנית  שלו והוא גם עשה שינויים חוקיים רבים כנגדנו. השאלה היא, האם יהיה בעתיד שינוי חיובי עבורנו?"

זה עצוב לראות חברים במשפחתנו האוניברסאלית המתנהגים לאחרים ללא רחמים אפילו כאשר אלה עשויים להיות בחוזי נשמה, וזה לא המקרה עם מרבית ממהגרים אלה. לכן  אנו יכולים לספר לכם בשמחה כי עקב זעקת הציבור באשר להפרדת הילדים מההורים בגבול מקסיקו,  מדיניות ההרתעה של המהגרים תיעצר מיידית, אולי אפילו לפני הפצתו של מסר זה. היינו רוצים כי נוכל לתת חדשות טובות דומות לגבי הגירוש והסירובים למבקשי המקלט, אבל אין רמז באנרגית השדה הפוטנציאלי כי מצבים אלה ישתנו בקרוב; אולם, כשהרטטים בעליה, הם, גם יגיעו לידי עצירה. היבט חיובי  הוא בכך שכול  המהגרים  שהושפעו אשר לא בחרו לחוות משהו מקשיים רגשיים ופיסיים אלה, זכו לזינוק במעמד האבולוציוני, אבל  זה ייוודע להם רק לאחר שהם עוברים לחיים הרוחניים.

התוצאה הסופית  תועיל להמון במהלך תקופת החיים על כדור הארץ. ארצות הברית, שנוסדה על ידי מהגרים ונבנתה לתוך אומה עוצמתית באמצעות הבנות והבנים של המהגרים והעבדים, היא  "אומה מפותחת" שנגועה בחומרה יתרה על ידי גזענות וקנאות אתנית. ההנהגה היא חסרת אמפתיה וחמלה  "ומביאה אל האור" פצעים עמוקים אלה כך שהמדינה ותושביה יכולים להתרפא.

ילדים בנסיבות שונות מאוד הם נושא אחר מדאיג מאוד. "אני יועץ שעבד עם ניצולי טראומה רבים (יותר מדי רבים). בבקשה, אני צריך לדעת אם הישויות הגבוהות יותר עובדות בחריצות כדי לסיים את הסחר בילדים ובפורנוגרפיה של ילדים. ילדים אלה נעשים בלתי נראים; נתפסים כמתכלים ונרצחים לעיתים קרובות, כך שלעולם לא ניתן לראותם".  הבה נומר ראשית כי קיים קשר קרמתי חזק בין יועצים אכפתיים לבין הילדים שהם עוזרים להם להתגבר על הטראומה כיוון שהם סבלו - במחזורי חיים אחרים, תפקידי נשמות אלה מתהפכים.

כול ילד הוא חלק מאלוהים, כול אחד יקר לו, ושליחיו נמצאים בשירות קבוע לילדים בכול מקום. למרות שישויות אלוהיות אלה לא יכולות להתערב ברצון החופשי של המתעללים, הן יכולות לכוון קרני אור עוצמתיות כדי לחזק את רוחם של הילדים אשר התעללו וניצלו אותם, כולל אלה אשר בחרו חיים קצרים של חוויה קשה יוצאת דופן כך שיוכלו להתקדם במהירות לדחיסות הרביעית. כאשר האור העוצמתי לא יכול לשמור על החיים הפיסיים, ישויות אשר עשויות להופיע כמלאכים מלווים את הילדים לנירוונה, שם הם מקבלים טיפול אישי עד שמשוקמים באופן מלא הבריאות במוח, הגוף האתרי והרוח.

חלק מכם שאלתם לגבי חוזי הנשמה או על אחריות חוקית של עבריינים "ולקוחות" של סחר בילדים כמו גם יצרני הפורנוגרפיה ואנשים המבצעים פשעים אחרים כנגד ילדים. בשעה שבחירת הרצון החופשי תמיד מהווה הבסיס לפעולות אלה, שני סוגי שיעורים קרמתיים להשגת איזון עשויים להיות הגורמים - מחזור חיים שכולל סוג זה של חוויה מכאיבה, או התביעה ראויה בצדק אבל לא נחוותה בפעולת פשע בתקופת חיים אחרת.

יחסית מעטים מאלפים רבים של מרצחי הילדים ברחבי העולם נחשפו, בייחוד הכמרים והבישופים הקתוליים, מאמני ספורט, צוות מאמן ורפואי אשר התפטרו או פוטרו מעמדתם ובמקרים מסוימים, נכלאו. אותו הדבר מתרחש - ועם צדק המיושם יותר במהירות - בקהילות בהם מאמנים, מנהגי מוסדות של ילדים, מחנכים, מומחי בריאות, יועצים ואחרים נמצאו אשמים בשל האשמות לגבי התנהגותם. פשעים מתועבים אלה הגיעו לזרקור הגלובלי כדי להראות להמון העם כמה הם נרחבים ולהאיץ פעולה שתטהר מגיפה עתיקה זו מעולמכם.

זה יכול להיות הלם לנפש הקולקטיבית כי הקרבה של ילדים בטקסים שטניים נפוצה, אבל השטניים יהפכו לידועים וציבור נזעם יסיים את פעולותיהם הלא מוסריות. המאמצים של האפיפיור פרנסיס ומעט קרדינלים לחסל את המטה הבינלאומי של השטניים בוותיקן ימשיכו עד שיצליחו במשימתם, פשוט תמשיך הבאה לדין של כול אדם המעורב בפשעים מיניים כנגד ילדים כך שכול ילד בעולמכם הוא בטוח מחיות הטרף. כול האנשים שהזיקו לחוויית הילדים בחייהם סוקרים את הכאב הפיזי הזהה והטראומה הרגשית שנגרמו, והקארמה של השטניים שנגרמה תדרוש מחזורי חיים רבים של מבחן קיצוני לפני שהאיזון יכול להיות מושג.

"אם הילדים שנכנסים לעולם זה עומדים להיות עושי השלום והשינויים המודעים, מדוע קימת ההתעללות המתמשכת, האלימות והפעולה האכזרית כנגדם?" למעט המצבים שרק התייחסנו, מרבית האנשים לא מתעללים בילדים והם מרגישים חסרי ישע לשנות את המצבים שבהם הם התעללו בוודאות. המיליונים שגוועים ברעב, חולים ללא טיפול רפואי, חיים במחנות פליטים או באזורי מלחמה, מחויבים להיכנס לגדודים צבאיים. המיליונים מספקים עבודת עבדים בבתי חרושת. מיליוני ילדות צעירות חסרות השכלה, מושחתות מינית או מכריחים אותן להינשא בהתאם למנהגים התרבותיים. מיליוני הילדים בארצות הברית המפחדים כי ירי המוני יתרחש בבתי הספר שלהם. כול המצבים המצערים האלה חייבים והם יסתיימו.

הילדים אשר יהפכו למנהיגי המחר הם נשמות מפותחות מאוד שנכנסו עם חוש חזק של גורל לבער את המחלות בעולם ולעשות זאת עם התבונה המולדת. בהשראה על ידי אנשים המתווים את הנתיב אשר תוך כמה שנים ידרכו עליו מנהיגים חדשים אלה, הם מוכנים היטב ליטול על עצמם את האתגר לסיום כל המצבים שמרתיעים את הביטחון, הבריאות, החינוך, והרכוש המשותף עבור כול אנשי העולם. משפחה יקרה, עתיד כדור הארץ, כבר בא לידי ביטוי ברצף, זורח בבהירות!

קורא בארצות הברית כתב, "אני תוהה, האם הקנוניה משתמשת בשליטה במחשבות על יורים בהמון אלה כדי לגרום להם לעשות זאת?"  לקנוניה אין צורך לשליטה במחשבותיהם של היורים בהמון כדי לפעול כפי שהם עושים. מחשבותיהם תוכנתו על ידי הצלחתה של הקנוניה בקידום מחלוקות בבעיות התרבותיות והחברתיות ותעשיית הבידור מאדירה  את "הרגו את האויב". היורים נחרדים מהתהליך המנטלי שמעורר את ההרגשה של זכאות להרוג, עושה את השאר.

נשאלנו מדוע מספר ההתאבדויות ברחבי העולם גדל ומה קורה לאנשים אלה בחיים הרוחניים, וקורא אחד צטט את מותם לאחרונה של קייט ספייד (מעצבת אופנה) ואנתוניבורדיין (שף). החוש הטבעי של הישרדות כה חזק כך שהנפש ממשיכה להתמודד עם מתח מופרז ודיכאון עד שכוחו של מכניזם השימור הטבעי מדלדל והדחיפות להימלט הלאה מהייאוש הופכת למשתלטת. זה מתרחש לאנשים המאמינים בנסיבותיהם האישיות ונסיבות העולם שהם חסרי ישע או מצטערים מאוד על אובדן של מישהו אהוב. תורמים להתאבדות הם רעילותם של הכימיקלים במים, באוויר, באדמה, במזון ובמרשמים ובסמים מעוצבים במעבדה אחרים שלכם - הרעלים מפחיתים את תפקוד המוח, מעמיקים דיכאון וגורמים להתנהגות לא הגיונית. התאבדות אינה "חטא בל יכופר" כך שאין צורך לקנס או לעונש.

אין אנו יודעים מה מניע נשמות יקרות כמו קייט ואנתוני לסיים את חייהם, אבל אנו יודעים כי הם בורכו באהבה וניתן להם טיפול משקם בנירוונה (מסר מיום 23 בספטמבר 2014 מתאר את הקבלה המיוחדת והטיפול).

"מה לגבי התפרצויות בהוואי? מה לגבי תנאי מזג האוויר הנוראי בחורף האחרון וההוריקנים והטורנדו שמגיעים במוקדם ולא במאוחר? האם הם מעשי אדם ? האם ה-HAARP  (מחקר אורגני פעיל בתדר גבוה - לימוד היונוספרה) הוא הסיבה להשפעתם השלילית של מצבי מזג האוויר?" הטכנולוגיה שכוללת HAARP כדי ליצור "אסונות טבעיים" היתה בשימוש לאחרונה לפני כשלוש שנים בזמנכם; התפרצויות וולקניות ורעידות אדמה מהווים מאז השפעות אפקט הדומינו של התערבות טכנולוגית באמאטבע. אנשי האופל עדיין משתמשים בטכנולוגיה של שליטה על מזג האוויר כדי לייצר סופות גשמים שוטפות והצפות, סופות טורנדו במיקומים יוצאי דופן, רוחות בעלות כוח מדהים, רישום של טמפרטורות גבוהות ונמוכות. ישנה רפידת כסף, כביכול, בכול האירועים האלה - על ידי כך שמשחררים יותר שליליות ממה הם יוצרים, הם מנקים את הפלנטה, וצוותים בספינת חלל משתמשים  בטכנולוגיה שלהם כדי ליישר ככול האפשר את הכוח העוצמתי של רעידות אדמה והתפרצויות ר והם מטים הוריקנים וטייפונים הרחק מאזורים מאוכלסים מאוד בכבדות. מתן ביטוי למזג האוויר, כמו כול דבר אחר המבוסס בחשיכה, יפסיק וכדור הארץ יכול להמשיך מבלי הפרעה לכיוון אקלים מתון גלובלי.

בבקשה שאלי את Matthew אם יכול הוא להסביר מה אנו יכולים לעשות לגבי המוסלמים שרוצים שחוק השריעה  (הדין האסלאמי המסדיר את כול תחומי החיים והחברה ) יונהג במדינות השונות מאלה במזרח התיכון". מוסלמים אלה רוצים להנהיג את חוק השריעה במדינות בכול מקום בו הם חיים זה שקר אילומינאטי כדי לשמור  את הבערת האש של מחלוקות שגרמו הדתות במהלך מאות שנים. זה כך שחלק מהמוסלמים היו רוצים כי פרשנותו על האסלם תיושם לכול האנשים;  אותו הדבר נכון לחסידים הנאמנים של הדתות האחרות. עמדות וערכים אלה אינם מיושרים עם האור, וכשרמות הרטט עולות, האנשים יראו את הכשלים של דוגמה (הנחה או אמונה שאין לערער עליה) ויחבקו רק את ההיבטים הרוחניים של אמונותיהם השונות. כול הפילוסופיות הקיצוניות והאידיאולוגיות יימוגו כשכדור הארץ מתעלה לתוך מישורי אנרגיה קלים  וקלים יותר.

"איך אנו לוחמים באופל, ממשלת קנוניה, צללים? אני עייף מלחתום על עצומות. אני רוצה לבעוט בכמה ישבנים".  אנו מבינים את תשוקתכם לפעול יותר בכוח, אבל האור הוא רק הנשק שיכול להילחם באנשי האופל. על ידי יצירות של אור באמצעות מחשבות, הרגשות ומעשי מראי דרך, אתם עוזרים לאנשים להתעורר. מה צריך יותר כדי לזרז את ההתעוררות? חינוך, תאורה והארה.

מידע שקרי הקיים בכמויות רבות ודיווחי אמת כמו "פיצה-גייט"(תאוריית קונספירציה מופרכת שצמחה והפכה ויראלית במהלך מערכת הבחירות לנשיאות ארה"ב ב-2016) כונו חדשות מזויפות. 9/11 היה עבודה פנימית, כמה משפחות השולטות על עושרו של העולם ויש ממשלת צללים, אלא מי שאומר כך מתויג כתיאורטיקן של קונספירציה. מרבית האנשים לא יודעים כי הכלכלה הגלובלית מהווה פשוט אינספור פעולות מחשב המגובות על ידי אוויר דק או  כי מזג אוויר חריג הוא מיוצר טכנולוגית  או  כי ההיסטוריה נכתבה על ידי אנשים אשר השמיטו את מה שאינם רוצים להודות בו. שיתוף מידע זה עם אחרים ולהציע כי הם יתנו לכך מחשבה כלשהיא זורעים זרעים שיכולים לפרוח כאנשים שהתעוררו ההופכים  להוגים עמוקים, מחפשי נשמה וגנרטורים של אור. זו הדרך בה  נלחמים ומביסים את "האופל, ממשלת הקנוניה, הצלילים".

ועכשיו, מילה לגבי עצומות. האנרגיה שאתם שמים בקריאתן ובחתימתן של אלה עבור סיבות שאתם סוברים שראויות לא רק מגביר את יעילותן, אלא חוקי הפיזיקה ששולטים על החיים ביקום זה מעצימים אנרגיה זו ומכוונים אותה לכול מקום על כדור הארץ בו יש צורך באור. בבקשה המשיכו לחתום על עצומות!

אחים ואחיות אהובים, אתם התנדבתם למשימה מונומנטלית(אדירה), לעזור לתרבות של כדור הארץ להפוך את עולם הדחיסות השלישית שלהם לעולם של אהבה, שלום והרמוניה עם הטבע. כול ישויות האור ברחבי יקום זה מכבדות אתכם עבור שירות זה שמרומם את כול משפחת הנשמות: מה שמתרחש בכול מקום משפיע על כול דבר שמתרחש בכול מקום, וכשתרבות כדור הארץ מתפתחת, גם כול האחרים עושים זאת.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge