Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - May 16, 2018

סוזי וורד – מתקשרת את Matthew Ward - 16 במאי 2018

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  אפשרו לנו להתחיל עם הערותיו של קורא לגבי נושא שכמה אחרים שאלו: "מחוות השלום לשעבר של צפוןקוריאה מעולם לא הגיעו למשהו. אנליסטים ששמעתי לא מצפים שדפוס זה ישתנה. הייתי רוצה לדעת את נקודת מבטו של Matthew". אנליסטים מסיקים תוצאה סבירה של המצב באמצעות הסתכלות לאחור בהיסטוריה, וזה עבד במשך אלף שנה. אין זה עובד יותר. כול דפוסי הדחיסות השלישית שפעם שרתו היטב את האנשים כחוויות לימוד וצמיחה הפכו למיושנים, וזה כולל הערכת התפתחות המצב במבוסס על העבר. שינוי בכול עולמכם ממריא על כנפי רטטים מואצים, ואין לכך תקדים בהיסטוריה המתועדת שלכם.

שיחות לגבי איחודן מחדש של צפון ודרום קוריאה תנוענה קדימה, אף כי  בהתאמות ובהתחלות אם האגו עולה, ומשפחות שנפרדו לפני עשורי שנים יאוחדו מחדש. תהליכי השלום בכול זירות העימות בדרכם באופן גובר והולם - מדינות בהן רבים עדיין עובדים על שיעורים קרמתיים תשתרכנה מאחור בסיום המלחמות - וההיסטוריה תהיה נחלת העבר לו היא שייכת.

"שאלו בבקשה את Matthew מה מבשרת פרישתה של ארצות הברית מההסכם הרב-לאומי עם איראן עבור בטחונו של העולם". אנו מרגישים כי הרטוריקה המאיימת מאיראן תפנה דרך למחשבות מנומקות במדינה זו מכיוון שהאומות האחרות בהסכם מכבדות אותו והכבוד הגלובלי לארצות הברית צומצם  מאוד. אבל אם האיראנים ש"דוגלים בקו נוקשה" בוחרים להאיץ את התפתחותם של כלי נשק גרעיניים, זה יהיה ללא הועיל. כשהרטטים על הפלנטה ממשיכים לעלות, כול כלי הנשק הגרעיניים יהרסו ויינטש הכוח הגרעיני - שניהם פולטים את הרטטים הנמוכים שאינם יכולים להתקיים במשטחים הכוכביים במקום אליו כדור הארץ מוביל.

"שאלתי היא בהתייחס לאסטרואיד אפופיס (Apophis) שנאמר כי יחצה את כדור הארץ בשנים 2029 ו-2036. מסלול האסטרואיד נמצא במעקב בשל פגיעתו בכדור הארץ. שמעתי גם על צירי זמן/אפשרויות מרובות.  בקשי בבקשה מ-Matthew להתייחס לבעיה זו". אנו התייחסנו לאותה נבואת קטסטרופה  לגבי אסטרואידים נוספים, כוכבי שביט, ניבירו ( Nibiru) "פלנטה X" ("Planet X"). תשובתנו היא דומה וכך היא תישאר, אם נבואות מבוססות-פחד אחרות תצוצנה: שום גוף כוכבי יתנגש בכדור הארץ. גורלה של הפלנטה הוא חזרתה לגן העדן המקורי העצמי שלה.

"האם זה דבר נורמלי שבעלי חיים הורגים אחד את השני כדי להזין את עצמם? האם זה התחיל עם השפעתם של בני האדם?" כאשר הזנים של בעלי החיים אותם אתם מכירים הובאו לפלנטה על ידי תרבויות של האבות הקדמונים של האוכלוסייה האנושית, כולם היו אוכלי עשב וידידותיים אחד עם השני - האריה  והכבש שמייצגים את החזק ואת הכנוע שכבו אחד ליד השני. כול בעלי החיים והאנשים התערבבו בשלווה ותקשרו באמצעות טלפתיה.  לאחר מכן, כוחות האופל שלחו קדימה רטטים נמוכים שאפשרו לאנרגית הפחד להיכנס בחדירה בהדרגה בנפש בני האדם, את ההתעלמות מחיי בעלי החיים, והתחילו את החוש הטבעי של טרף - הטורף; התקשורת הטלפתית הלכה לאיבוד בתודעה האנושית. כשכדור הארץ ותושביו המשיכו להתפתח, תזונתם של בעלי החיים תהפוך  למבוססי- צמחים, המין האנושי יכבד ויטפל ברחשי עבוד בנשמות בעלי החיים, ושוב כול צורות החיים תדברנה אחד עם השני באופן טלפתי ויחיו ביחד בהרמוניה.

"האם אני מניחה את החלקים ביחד בצורה נכונה - האם אנו חיים את כול מחזורי חיינו בו-זמנית?" כן, הם כולם מתרחשים ברצף באותו הזמן, אבל רק במישורי הרטט הגבוהים יותר יש לכול אישיות מודעות מודעת על כול האחרים, ולא בו זמנית. לחוות כול אחד ממחזורי החיים האישיים באותו רגע יהיה דומה לצפייה ב-1000 סרטים על אותם מסכים רבים - זה יהיה מהמם. אולם, כול מחזורי החיים ידועים ברמת הנשמה - זה מה שמאפשר למידע להתגלות בפגישות הנסיגה לחיים קודמים ובקריאה הנפשית, אם אלה מדויקים. וככול שאתם מתפתחים יותר, לעיתים קרובות  יותר אתם מתחברים במודעות עם האישיות האחרות בחוויות שאתם חושבים עכשיו עליהם כדג'ה וו (déjà vu - זיכרון חוזר - תחושה פנימית של אדם כאילו התנסה כבר בעבר במצב המתקיים בהווה).

"קראתי לאחרונה כי שיעור האוטיזם בשנות ה-80 היה 1 ל-10,000, ועכשיו הוא 1 ל-68. נראה כי גם שיעור האלצהיימר וירידה מנטאלית המריאו בהצלחה. האםMatthew יכול בבקשה להתייחס לבעיות אלה?" כמעט כול אבחנות האוטיזם שגויות. התסמינים אותם ילדים צעירים מציגים דומים למצב נדיר מאוד זה, שנבחר בחוזה הנשמה והוא חלק מהסכם טרום-לידה של המשפחה, אבל  הם נגרמים על ידי רעלנים בחיסונים אשר מזיקים באופן חמור לתאי המוח. אנו מכבדים את הרופאים אשר פרסמו את הסכנות של חיסונים בדוחות באינטרנט ובמסמכים קליניים שנקראים בהיקף נרחב הרבה יותר וניתנת להם יותר אמינות מאשר מסרינו הרבים שכוללים אתראות דומות. זה מעודד אכן לראות כי יותר ויותר הורים שמים לב לעצת הרופאים לוותר על החיסונים הניתנים באופן שגרתי לתינוקות ולפעוטות.

מילה אחת נוספת לגבי חיסונים. הראשונים פותחו מתוך כוונה טובה, אבל אנשי האופל ראו כי מה  שמטרתו למנוע מחלה יכול להיות מהול כדי להפיצה במקום, וזה מה שהם עשו. וכשהשנים חלפו, סוגי חיסונים רבים נרקחו במפורש כדי לגרום את כול המצבים בהם נטען שהם היו מונעים.

למרות שלא ניתן לזלזל בנטייה מוקדמת גנטית לאלצהיימר ולצורות אחרות של דמנציה, הירידה בכושר המנטלי מורעת מאוד באמצעות הכימיקלים במזון, בדשנים, בחומרי הדברה,  בתרופות שנרקחו על ידי רוקח, בכימיקלים ובזיהום אחר באוויר, במים ובאדמה שלכם; ואנשים אשר מערכת החיסון שלהם נחלשה רגישים במידה ניכרת מאשר אלה עם חסינות חזקה יותר. בכימיקלים גם מורכב מצבם של ילדים שאובחנו, נכון או לא נכון, כאוטיסטים.

מומחים בעלי ידע בתחום הבריאות יכולים להציע דיאטות מזינות, תוספים מתאימים ותרגילים מנטליים שיכולים לשפר את השפעות הרעלים ואולי אפילו להפוך חלק מהנזק במוח שהם גרמו. הרטטים העולים יקטינו את התסמינים של כול המצבים המנטליים והפיסיים, ובסופו של דבר התרבות תגיע למצב תודעה שבה לא קיימת שם צורה של מחלה.

"האם Matthew יודע מדוע חקירת הפרקליט המיוחד התמשכה במשך זמן כה רב? האם  התוצאה תהיה בהאשמה בהתנהגות בלתי הולמת של טראמפ?" בהתאם למוניטור בנירוונה של כדור הארץ, ממצאים ממשיכים להוביל לשטחים רחבים הרבה יותר בהיקפם מאשר החקירות נצפו אי פעם. אם, בסיומה של חקירה זו, כול הממצאים יתגלו בפומבי, לאנשים שלא היה מושג כמה השחיתות הפיננסית נרחבת יהיו די מופתעים. אין עדות כי הנשיא טראמפ קשר קשר  באופן אישי עם מישהו ברוסיה כדי לנצח בבחירות, לכן האשמה בהתנהגות בלתי הולמת מסיבה זה תהיה לא מוצדקת. המשא ומתן הפיננסי שלו ואלה בשמו הם עניין אחר. נותר לראות אם אלה ייחשפו או יטואטאו מתחת לשטיח כך שהם לא יחלישו את קלפי המיקוח של האומה במצבים חיוניים כמו שיחות שלום עם קוריאה הצפונית.

"נראה כי קיים  פטפוט גדל באינטרנט כי התאגיד או אולי הקנוניה הישנה במשך מאה שנה פורקו? כי אנו נמצאים בשעות החשוכות ביותר של שואה זו שאנו נמצאים בה ממש עכשיו (תושבים בארצות הברית חמומי מוח, כועסים, פגועים, מבוהלים). האםMatthew יכול להתייחס לכך?? אני בוחר לשמור זאת פשוט: דברו אור, שלום, אהבה, ראו זאת כרטטים מסביב ובכול מקום שבו אני נמצא  יש יותר סיכוי לעשות זאת בדרך זאת מאשר לחשוב שאני יכול להשפיע באופן גלובלי". זמן רב לפני שקבוצה סודית תויגה כקנוניה או כאילומינאטי, אליטיסטים, ממשלת צללים, סדר של עולם חדש או כמה כינויים אחרים, ההמונים חיו תחת שלטונם של קבוצות מוכרות - כוזרים (Khazarians) היררכיה של הוותיקן, לוחמים ויקינגים, שושלות במזרח הרחוק, מלכות אירופאית - ו"שעות אפלות" היו בשפע בכול מאות שנים אלה.

רבים מכם חיו במהלך זמנים אלה וחוו קשיים קיצוניים, אבל אין אתם זוכרים, כך שההתרחשויות היום עשויות להיראות כמו השעות האפלות ביותר - לא רק עבור האנשים בארצות הברית, אלא מסביב לעולם. אולם כמה שהעולם נראה סוער כאשר התרבות משתחררת מתקופות ארוכות מאוד של שבי וירטואלי, רק הקנוניה בשעותיה האפלות ביותר: הם רוגזים כי הרשת הבינלאומית שלהם מפורקת והם פוחדים מה יקרה להם כאשר מערכות הצדק אינן נמצאות יותר תחת אגודלם הקולקטיבי והם נחשבים אחראים בגין פשעיהם כנגד האנושות.

מילים בכול השפות, כמו כול דבר בקיום, הן אנרגיה.  אם מדוברות, נשמעות, חושבים עליהן, נכתבות או נקראות, מילים פולטות רטטים, והרטטים של אור, שלום ואהבה נמצאות בין הטוב לב, החמלה, הנדיבות, הכרת התודה, הסליחה, האלוהיות, היושרה, התקווה והאופטימיזם הגבוהים ביותר וגם נמצאים בטווח התדר הגבוה. לא ניתן להגזים בחשיבות בבחירת מילותיכם בחוכמה - הן משפיעות רחוק, רחוק יותר מאשר המרחב המיידי מסביבכם. באמצעות החוק האוניברסאלי של משיכה, או  "דומה מושך דומה" רטטי המילים מתאגדים עם "דומה" ויוצאות החוצה לתוך עולמכם. מילים בטווחי רטט גבוהים מתמזגות עם אור, מילים בנמוך נמשכות לזרימת אנרגיה עם צירופים חשוכים, ופליטת המילים מעצימה את המקור שהן מצטרפות אליו.

גורם חשוב "במלחמת המילים" באופן הדיבור, הוא הכוונה, אשר פולטת את רטטיה. אם משתמשים במילים כמו אלימות, רמאות, שבי, מחסור, אסון ואחרות המסמלות מצבים מזיקים או הרסניים שיש להם את הכוונה להזהיר או להאיר, שולטים הרטטים הגבוהים של הכוונה. אם משתמשים באותן מילים דומות או בכול האחרות כדי ליצור פחד, אותה הכוונה שולחת קדימה רטטים בטווח הנמוך ביותר.

נשמה יקרה אשר לאחרונה קראה חלק משיחות האלוהים עם אמי כתבה: "Matthew, אני מקווה  שאין אתה חושב שהייתי חצופה על ידי כך ששאלתי מדוע אתה תמיד מדבר באופן רשמי לאמך ואלוהים מדבר אתה די באופן אישי. נראה כי זה צריך להיות ההיפך". אין זו בכלל שאלה חצופה ואהיה שמח לענות, אבל אני חושב כי את תמצאי כי מה שאלוהים אמר לאמי הרבה יותר מעניין.

סוזי: אתה נשמע שונה כאשר אתם מדבר אתי מאשר אתה מדבר עם סלסט (Celeste) ועם דויד - נראה שאתה תמיד מדבר אתי יותר "בפשטות" מאשר אתם. מדוע?

אלוהים: סוזי, נשמה קטנה יקרה, אני פשוט מדבר אתך באופן שאת חושבת ומדברת ואתם באופן שהם עושים זאת. אין את מבינה זאת, הלא כן, כיוון שאת נזכרת מהMatthew אמר לך, כי ההתקשרות הטלפתית היא העברת אנרגיה של מחשבות המקור לתוך מוחך. והוא צודק, כמובן, לגבי עצמו ולכול האחרים המדברים אתך. אבל את ואני הם אחד ואותו הדבר, לכן באופן טבעי אנו שנינו משתמשים בביטויים שלך, בסוג המחשבה ובסגנון הדבור שלך, במסגרות ההתייחסות שלך. אפשרי לי לעשות כאן השוואה פשוטה. נומר שאת  כדור של גלידת שוקולד, אחרים הם דובדבן או ווניל או קרמל, חלק הם תפוז, ליים או גלידת פירות לימון, ועדיין האחרים הם גלידת תות או בננה ספליט. אני פשוט מתאים עם מה שהינו הטעם של הכדור או השירות. [ מובאה מואז לאחר מכן אלוהים אמר... לאחר מכן אני אמרתי... לאחר מכן הוא אמר....]

תודה לך, אמא. דתות הניחו שכבות של אפיפיורים, כמרים, קדושים, מלאכים ומלאכים ראשיים בינכם לבין אלוהים, וחלק מקבוצות "העידן החדש" עושות את אותו הדבר עם תריסרי נשמות שהן מכנים המאסטרים הנעלים, כך שזה טבעי לחשוב שאם אלוהים היה מדבר אתך, זה היה בצורה נעימה.

ועכשיו, הטון הרשמי שלי במסרים אלה מתאים כיוון שאני מדבר לאלפי נשמות רבות בתחנה זו. בשיחות היומיות שלי עם אמי, אנו נשמעים  כמו כול אמא אוהבת ובנה. אנו מתבדחים וצוחקים, אנו מדברים על משפחתנו, כלביה ועניינים מעניינים אחרים לשנינו, אנו דנים על נקודות המבט השונות של ענייני העולם, ולעיתים קרובות אני מזכיר לה לנשום עמוקות או לשתות יותר מים.

אחים  ואחיות אהובים, כחלק בלתי נפרד של אלוהים, אין אתם אף פעם לבד, אף פעם אתם לא אהובים, אף פעם אתם בלי סיוע אלוהי. ותמיד, נשמות מוארות בכול יקום זה מריעות לכם קדימה יותר מאי פעם בשירותכם לאור.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge