Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - December 16, 2017

וזי וורד – מתקשרת את Matthew Ward - 16 בדצמבר 2017

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. כול שנה במהלך תקופת ימיכם הקדושים, טוב הלב ללא גבולות בעולמכם משתקף בשיתוף על ידי אלה שיש להם עם אלה שאין להם. נדיבות, אכפתיות וחמלה מקנים אור בשפע, ובימים אלה שהינם בהישג יד, כדור הארץ לוהט כמו אף פעם לפני כן.

במסרים הקודמים אמרנו כי שנת 2017 מסיימת את עשור העיכוב של אנשי כדור הארץ המתקדמים רוחנית ובמודעות כיוון שחלק מהנשמות הפרו את הבטחתן בהסכמן להצטרף לכוחות האור לאחר שנוצרו הנסיבות המאפשרות להמוני נשמות לחוות קארמה שנבחרה. עכשיו אנו נמקם זאת לתוך ההקשר של מה שהתרחש עד היום ומה עומד להגיע.

מעט מאוד אנשים הוארו כאשר כדור הארץ עדיין שקע בבוץ בדחיסות השלישית העמוקה רק לפני כ-80 שנה. שפע האור מתרבויות אחרות שאפשר לפלנטה להתחיל להתעלות היה זמין לכול תושביה, ומתנדבים הגיעו מארץ מולדתם כחברים בחברה כדי לחולל אור.  אנשים הגיבו בכך שניעורו והתחילו להקרין את אורם האישי, והכמות הגוברת על הפלנטה  המשיכה להלהיב אחרים לפתוח את ליבם ומוחם. וכך זה היה במשך העשורים, מספר הנשמות המוארות גדל לאט וביציבות. מעתה ואילך, המספרים יגדלו במהירות עד שהאור יתרחב לתוך "מהפיכת האהבה" שתקיף את הגלובוס ועידן הזהב של כדור הארץ יכול להתחיל לפרוח במלאות מופלאה.

מייל שהתקבל לאחרונה עורר את המחשבה שגם עובדי אור אחרים עשויים להרהר בכך: "אני באמת רוצה להיות עובד אור טוב, אבל איני יכול לשלוח אהבה או אור לאנשים המתנהגים באכזריות לאנשים אחרים ולבעלי חיים. בבקשה אל תגידו לי "הם אלה במשפחה האוניברסאלית שצריכים את זה ביותר". אני יודע זאת. איני יודע איך להפריד את מי שהם ממה שהם עושים. האם אהבה במובן מטאפיזי או רוחני שונה מאהבה שטבעי להרגישה עבור משפחה וחברה?" במובן מסוים זה יכול להיות, אבל אהבה, שמיוחסת לרוח, ואור, שמיוחס למדע, הם אחד ואותה אנרגיה כך שאין למעשה הבדל.

אולם, בעוד שלא ניתן לחלק אנרגיה לתוך תאים של "אור" ושל "אהבה", היא ניתנת לביטוי בשני המובנים וניתן לחוות אותה בשני המובנים. פשוט נאמר, אור נחווה כהארה חזותית ואהבה נחווית כהרגשה של אנשים שהם יקרים אחד לשני, אבל היבטים נוספים נכנסים לכך. אנרגיה היא תודעה קוסמית אשר מושכת פנימה באופן רציף את מה שכול נשמה שקיימת עושה. אנרגיה היא ניטראלית; כול זרם ניתן ישירות באמצעות הכוונה הקשורה במחשבות וברגשות - כאשר הכוונה היא הארה חזותית, חוש ראייתכם מבחין באור המסופק על ידי השמש או על ידי מתקני אור אלקטרוניים; כאשר הכוונה היא אהבה, תחושה זו מסופקת והפעולות המבוססות על אהבה באות באופן טבעי. החוק האוניברסאלי של משיכה מביא חזרה יותר ממה שהכוונה שלחה קדימה בזרמי האנרגיה. ואהבה היא אור בתוך ההקרנה של האני - האלוהי שלה, המהות הטהורה של אהבה-אור של הבורא, והכמות המוקרנת היא בהתאם לכמות האור שנמצאת בתוך הנשמה.

אנשי האופל הפכו לאבודים בחשיכה הפנימית, הם חסרי אור למעט הניצוץ שהינו כוח החיים שלהם. הכוונות הקשורות למחשבותיהם ולרגשותיהם באות מריק עמוק זה, והחשיכה שהם שולחים קדימה ממשיכה להגיע חזרה אליהם. רק אור יכול למלא את הריק ולגרום לפעולות הנוצרות באהבה. על דעת כול החיים על פני כדור הארץ דרבנו אתכם לשלוח אהבה-אור לאנשים אלה - באמצעות שינוי הרטטים הנמוכים של החשיכה לתוך רטטים גבוהים של אהבה, חשיכה נעלמת.

תוך זמן קצר לאחר שאמי ואני התחלנו לשוחח, היא ספרה לי שהיא לא יכולה להפריד את מחשבותיה לגבי אנשים שגרמו סבל איום מרגשותיה לגביהם. אנו תקווה כי מה שאמרתי לה יעזור לקורא ולשאר אשר עשויים להרגיש את אותו הדבר.

אמא, היית מדליקה פנס כדי להדריך מישהו מחוץ לחשיכה של חוסר ודאות ודאגה לתוך נתיב בו הם בטוחים ומוגנים, הלא כן? נשמות אלה אבדו את דרכן והן פוחדות וטובעות. אל תחשבי עליהן כמעשיהם, אלא מה שאת רוצה עבור העולם! חשבי על טוב הלב, התועלת והצדק והשיתוף, חשבי לגבי אנשי העולם החיים בהרמוניה, שלווה ואהבה ושלחי מחשבות אלה לנשמות אלה בחשיכה.

משפחה יקרה, אף פעם אל תמעיטו בערך הכוח שלכם "להאיר את העולם"!

"שמעתי כי מתחת להתנהגותו החביבה, אפיפיור פרנסיס (Pope Francis) הוא אדם מושחת שעובד עבור האילומינאטי ומצדד בניאו-נאצים. אני לא קתולי, אבל קשה בשבילי להאמין שזה יכול להיות אמת". זה מה שהינו כן נכון:  אפיפיור פרנסיס נתקל בהתנגדות אכזרית מהאילומינאטי כיוון שהוא עושה כמיטב יכולתו להדיח או להוריד בדרגה חשמנים אשר הם גבוהים בדרגתם; לסיים טקסי הקרבת קורבן - הוותיקן הוא מפקדה בינלאומית של פולחן השטן; לגרום לאוצרות הכספיים שהצטברו באופן לא מוסרי בוותיקן שיהיו זמינים כדי לרומם את חייהם של העניים; לסיים מערכת עקרונות בת מאות שנים שהומצאה כדי לשלוט בהמונים; והוא מדגים את ההיבטים הרוחניים של הדת - אהבה, חמלה, אמפתיה, ענווה וסליחה.  כול זאת לחלוטין בניגוד לאינטרסים של האילומינאטי ולכוונותיו. אפיפיור פרנסיס רק מתחבר עםנאצי כלשהו ברצונו להחזיר לבעלים החוקיים את אוצרות האמנות שנגנבו על ידי הנאצים במלחמת העולם השנייה והם הוסתרו בוותיקן.

אני אף פעם לא שמעתי על עולמות מקבילים ואפשריים לפני ש-Matthewהזכיר אותם במסר. מהם והאם יש להם חשיבות כלשהי?"למרות שדברנו על עולמות אלה עם התייחסות לכדור הארץ, איך אתם יוצרים את עולמותיכם האישיים זה אותו עיקרון וקרוב לוודאי בעל עניין רב יותר משום שיש להם כן חשיבות. אתם מתחילים עם עולם מקביל כול פעם שאתם מגיעים לצומת משמעותית בדרך, איך לומר - אולי איזה ייעוד לשאוף לו, באם ללמוד במכללה או ליישם את כשרונכם למאמץ ספציפי, איזה סוג של חברה לעבוד בה, עם מי להינשא, כמה כספים לחסוך, להיכן לשנות מגורים.

אפשרו לנו לומר שקבלתם שתי הצעות עבודה טובות. כשאתם חושבים על מה כרוך בכול עבודה ומהרהרים איזו עבודה סביר שתוביל לעתיד אותו אתם רוצים, אתם מפעילים אנרגיה ניכרת בשניהם. אנרגיה לא ניתנת להיהרס, ומה ששמתם בתוך "הצומת שלא נבחרה" ממשיך מסלול שהוא הגיוני למה שהתרחש לפני החלטתכם. למסלול ניתן כיוון ומומנטום נוסף על ידי האנרגיה של מחשבותיכם ורגשותיכם העוקבות כמו "אני בטוח שעשיתי את הבחירה הנכונה בכך שלא לקחתי את אותה עבודה אחרת, או, אם  הייתי מקבל את העבודה האחרת, הייתי עובד מעבר לים ויכולתי לטייל וללמוד יותר על העולם. או, אני תוהה אם אותה עבודה אחרת היתה לחוצה כמו זו שבחרתי. כול האנרגיה שאתם שמים לתוך "העבודה האחרת" לפני  ולאחר החלטתכם יוצרת עולם מקביל כדי לשמור את האנרגיה שאתם יצרתם, וזה אותו הדבר עם כול "הצמתים" האחרים שאתם פוגשים.

אף אחד מעולמכם המקביל הופך חלק מחותם חייכם ברישומים האקשיים (Akashic records),  אבל שום דבר מהאנרגיה באותם עולמים רבים שאינם ידועים לכם באופן מודע מבוזבז. זה נרשם במערכת נפרדת היכן שניתן להשתמש בכך בצורה מועילה במחזור חיים זה כעוזרים בתת-מודע עם שיעוריכם הקרמתיים שבחרתם. היבטים יישומיים של עולמכם המקביל יכולים לשרת בצורה שווה  כמו גם יכולים במחזור חיים פיזי "עתידי" אשר בו אתם בוחרים לעבוד על השליטה בשיעורים אלה. לא יכול להיווצר בלבול באשר להיכן הסיוע הולך.  כל רישום ייחודי של כול נשמה בתדר של גלי האוויר של תודעת המסה האוניברסאלית קשור לצמיתות לרישומים האקשיים של הנשמה ולמערכת הרישום של העולמות המקבילים שלה, ומהאחרונה, זרמי האנרגיה זורמים באופן מושלם לנשמה בכול מקום בו היא חווה מחזור חיים פיזי.

ישנם שני הבדלים גדולים בעולמות המקבילים והאפשריים. ראשית, עולמות אפשריים הם  לגמרי בתוך המודעות המודעת שלכם ויכולים להוביל לעולמות צפויים והלאה לוודאות. אפשרו לנו להשתמש בדוגמא שבה אתם חושבים לצאת לטיול. כשאתם מקדישים לכך יותר תשומת לב - היכן ללכת, מתי, ואיך לתקצב את ההוצאה - העולם של האפשרות הופך לצפוי וכך זה נשאר אלא אם הוא מגיע לוודאות, יציאתכם לטיול.  שנית, זרמי האנרגיה בעולמות המקבילים חזקים הרבה יותר מאשר אלה בעולמות האפשריים. כאשר הרעיון לגבי טיול לא ממשיך יותר מאשר כמה מחשבות חולפות, אלה יוצרות זרם חלש שמרחף מסביב עד שהוא משתלב עם מאגר של אנרגיה הממתין לחיבורים כדי לתת לו כיוון.

"האם חוצנים הנראים כבני אדם שאמרת שהם "כוחות מיוחדים" שומרים על הופעה זו לאחר שהם מזהים את עצמם או שהם ישתנו לגופם "האמיתי"?" זה יהיה קשה עבור מרבית האנשים להאמין באנשים שמגיעים מתרבויות אחרות רק מפני שהם אומרים שהם משם, לכן זה סביר שהם יציגו את עצמם בצורה שניתנת לזיהוי, ולאחר מכן ישתנו לגוף המקומי של מולדתם כך שניתן יהיה להיות עדים לשינוי. לאחר מכן, אנו חושבים שהם יעשו מה שהוא הנוח ביותר עבור כול אחד העובד אתם. אנו מוסיפים כי חלק זה של התפתחות במודעות וברוחניות הוא הבדלים מקובלים בהופעתם הפיזית של אנשים שהוא טבעי כמו הבדלים אלה בפרחים ובבעלי חיים.

אתם עשויים לקחת בחשבון כי לכם ולחלק מהחוצנים המבקרים יש את אותו מוצא. חברה של אחת מהתרבויות הרבות שעוזרות לכדור הארץ דברה בהצגתה לגבי מערכת היחסים המשפחתית. אמא, בבקשה  העתיקי חלק זה של מה שאגנס (Agnes) אמרה.

התרבות שלי היתה אחראית בחלקה על אכלוסו של כדור הארץ בהזרעותיו המוקדמות.  תמיד היו לנו יקרים מאוד לא רק בני האדם החיים בתוך אטמוספירה זו, אלא אותו גן עדן של המולדת שנבחר עבור התרבותכם וחוויותיכם. זה תוכנן כי ביום אחד אנו נתאחד אתכם בכול התפארת וההכרה, אבל לא היה ניסיון מצדכם לעודד איחוד מעין זה. זה בשל פחד ואובדן זיכרון, ואין זה משנה את מערכת היחסים שלנו, אין זה מפחית את אהבתנו ואחוותנו. ובכן זה מספר לכם בבירור ביותר מדוע אנו כאן בזמן זה של שינויים רציניים...

מטרתנו היא לאחד בין נשמות אלה שהגיעו מהתחלתנו האישית. כול הנשמות כאן הן יקרות בהתייחסותו של אלוהים, לכן איננו משמיצים נשמה אחת ומרוממים אחרת באופן שרירותי. זה כאילו משפחה על כדור הארץ התקשרה לדודנים ולדודות ולדודים כך שכולם נמצאים תחת הגג של סבא/סבתא לצורך איחוד. זו בחירה טבעית, האם לא כן, ואתם לא מרגישים שזה הכרחי להזמין את כול מי שעשוי לעבור ליד הכביש שמעבר לו? לכן זו משימתנו ומטרתנו. כן, של אלוהים, בכול המובנים ולתמיד. [ קטעים אלה מתוך הפרק "אגנס" אותו קבלתי בשנת 1994, שבתוך "גילויים עבור התקופה החדשה" (Revelations for a New Era)]

תודה לך, אמא. אחיות ואחים יקרים, אנו נמצאים אתכם באהבה ללא תנאי וברוח שמחה במהלך העונה החגיגית של שירותי דת, מוסיקה מרוממת ופסטיבלים עם משפחה וחברים. ברכו את השנה החדשה שלכם עם הכרת תודה עבור ברכות בחייכם, התרגשות לגבי התרחשויות נדיבות באופק הקרוב, ורגשות שלווים - שלום בעולם מתחיל עם שלום בפנים.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge