Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - January 14, 2018

סוזי וורד – מתקשרת את Matthew Ward – 14 בינואר 2018

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. זה משמח לראות כה רבים ממשפחת כדור הארץ האהובה שלנו מתחילים את השנה בביטחון ובאופטימיות - אתם תראו כי גישה זו הושגה ביושר כשקצב ההתפתחויות מתחיל להאיץ. ככול שאנו מבקשים כי לכול אחד תהיה השקפה מרוממת, אנו יודעים שזה קשה יותר לחלק מאשר לאחרים.

פרשנותו הארוכה של קורא אחד כוללת, "אין סימן של אור המפזר את האופל. האופל נעשה חשוך יותר לפי שעה". וזו מסתיימת, "אם משהו שהוא (Matthew) מבטא הוא אמת, זה יהיה מאות ומאות שנים מעתה. אפילו להציע כי זה עשוי להתקרב זה מטעה".  אנו מרגישים עצבות עבור נשמה יקרה זו שסגרה את ליבה ואת מוחה לאור בתקווה, ולכן רטטיה הגבוהים של התקווה לא יכולים להיכנס כדי להפיג את הייאוש שהביעה, בעיקר לגבי הכיוון אליו ממשלת ארצות הברית לוקחת.

אנו מקדמים בברכה את נקודת המבט של קורא זה: "איך תפקידו שלטראמפ כנשיא עוזרת לנו להגיע להיכן שאנו צריכים ללכת כדי להיות חופשיים?" ללא ספק, ארצות הברית אינה המדינה היחידה בה שופעת מחלוקת חמורה, אלה החלטות הנשיא שיכולות להשפיע על האומות ברחבי העולם. מה שהבחנתם שמתרחש שם, כמו בכול מקום אחר, אלה רק הפנים המוצגות בפומבי, כפי שנאמר. ממודעותנו על מה שמתרחש מאחורי הקלעים וצבירת הכוח בשדה האנרגיה הפוטנציאלי של כדור הארץ, הפעולות שאתם עשויים להאמין שהן מדאיגות הן זרזים לאור המתעצם יותר מאי פעם כדי להביא סדר מתוך הכאוס ותוהו ובוהו לתוך דיון מנומק על במת העולם ובסופו של דבר לפיוס.

מה שאמרנו במסר לפני שנה לובש צורה - עדיין מעורפלת, אבל צוברת צורה ובהירות:

הרטטים הפלנטריים יתחזקו ויקדמו רק מאמצים שמשרתים בצורה הטובה ביותר את כדור הארץ ואת כול צורות החיים שלה; שום דבר בניגוד לכך לא יכול להיות לאורך זמן.

לא ניתן לפרק זכויות שהושגו בעמל רב והתקדמות בצדק חברתי. אין זה גורלם של אנשי כדור הארץ ללכת אחורה, אלא לנוע קדימה יותר מאי פעם לכיוון של שלום, כבוד הדדי, שיתוף פעולה וחיים בהרמוניה עם הטבע [ 9 בדצמבר, 2016 ].

בשעה שמתגלה כי העולם הנשגב לא יכול להתרחש כהרף עין - כיוון שאנשים אינם מאמינים שהוא יכול! - זה לא יתמשך מאות ומאות שנים. מספר רב של צורות סיוע מתרבויות רחוקות, צוותים בספינת חלל בקרבת מקום, ושירותם רב הערך של עובדי האור על הפלנטה אפשרו לתרבות כדור הארץ לעבור מנמנום בדחיסות השלישית העמוקה להמון אנשים מוארים במהירות שהיא חסרת תקדים בצורה אוניברסאלית. אפילו בעשור של עיכוב בתודעה ובהתקדמות הרוחנית, קחו בחשבון את החוקים הלאומיים שהעניקו זכויות שוות לכול האזרחים, רבים מהם קודם לכן לא היוו מפלט כנגד חוסר הצדק של קנאות עיוורת, אפליה וטיפול נחות. אכן, ישנה דרך ארוכה ללכת לפני שתקיף ההגינות כול אדם בכדור הארץ, כול אחד שהינו חלק שווה מאלוהים וכול מי שהוא אוהב ללא תנאי, אבל זמן זה מתקרב עם כול יום שחולף.

אוטופיה היא רומן, עבודת דמיון, אבל החיים המתוארים בו מופקים מכוח אנרגית האהבה השכיחה בדרך כלל. כזו היא בחירתה של גאיה עבור גוף כדור הארץ שלה וכול החיים עליו; לכן, אתם  והפלנטה מובילים לקראת מישורי אור כה עזים שרק הרטטים הגבוהים של אהבה יכולים להתקיים. עם אינספור נשמות הבוחרות להשלים את הקארמה של הדחיסות השלישית והרצון החופשי של כול אדם הוא בתמהיל, המסלול נע בזיגוג מאז שהתחיל לפני כ- 80 שנה. זה יהפוך ישיר וחלק יותר כשכדור הארץ ממשיך את התעלותו היציבה לתוך מישורי כוכבים מוארים יותר ורציפים.

הערותינו לגבי האקלים תהיינה ברורות מבלי לכלול את שאלותיכם, ואנו מתחילים באומרנו כי רישום הטמפרטורות הנמוכות וכמויות השלג שירד אינם מפריכים את "מדע ההתחממות הגלובלית", גם גל החום הבלתי רגיל באוסטרליה לא מוכיח זאת. האקלים המשתנה במדויק מתאר מה מתרחש, אבל הטענה כי זה קורה באופן טבעי - מבוססת על פלנטה שחונה שפעם בסופו של דבר היה לה עידן קרח פתאומי, אשר פינה דרך לתקופה של טמפרטורות טרופיות במשך עידנים ארוכים לפני שעידן קרח נוסף הכה בפתאומיות, וכך הלאה - זה מרשים למרעית עין. אף פעם לפני כן בהיסטוריה הרשומה של הפלנטה לא נרשמה מניפולציה טכנולוגית על מזג האוויר, שזו סיבה אחת לטמפרטורות קיצוניות וסערות עוצמתיות בלתי רגילות, או האטמוספרה היתה מזוהמת בכבדות עם רעלים, זו הסיבה האחרת, וגם זה לא התרחש באופן טבעי.

אל ניניו[1] ולה נינה[2] אינן תורמות בכלל לשינוי האקלימי, הן ההשפעותשלו. התפרצות וולקנית, רעידות אדמה וזעזועים מתייחסים לשינוי אקלימי רק במובן שאחת משתי הסיבות שלהם היא גם מעשה ידי אדם - הפרעות חמורות בגופו של כדור הארץ באמצעות תהליכים המעורבים והפקה עצמה של דלקים מאובנים. הסיבה האחרת היא שחרור כדור הארץ משליליות כך שאין הוא יכול לצבור, אבל הצורך עבורו לעשות זאת כך מגיע מפעולות האנושות המייצרות את השליליות. לא, גם לא עידן קרח גם לא עולם לוהט הוא עתידו של כדור הארץ, וכן, הוא עדיין נע לכיוון אקלים מתון גלובלית. גם כן, "התערבות אנושית מעכבת את התקדמותו של כדור הארץ" במובן זה; אולם, כמו שכול היבטי החיים האחרים על הפלנטה נמצאים בדרך לשיפור, תהליך שינוי האקלים יצבור תאוצה.

"אני מבין את הסתייגותו של Matthew לומר משהו ביקורתי לגבי הנשיא טראמפ כיוון שזה יהווה שיפוט והנשמות בתחנתו לא עושים זאת, אבל האם יכול הוא לספר לנו אם היתה קנוניה בין טראמפ ופוטין או לא?" אם ה"קנוניה" משמעותה שהם עשו הסכם רשמי כך שבאמצעות הנשיא פוטין ייעשה כמיטב יכולתו כדי להשפיע  על תוצאת הבחירות לטובתו של הנשיא טארמפ בתמורה לכך שטראמפ יסיים את העיצומים של ארצות הברית, הסכם מעין זה לא נעשה, לכן לא היתה קנוניה. מה  שהיה : הנשיא טראמפ רצה מידע מהרוסים שאפשר היה להשתמש בו כדי לערער את האמון בהילארי קלינטון והוא אינו רוצה כי הרוסים שידעו על עסקאותיו הפיננסיות, אותן הוא לא דיווח כנדרש באופן רשמי, לגלות מידע כלשהו לגבי אלה. שני הנשיאים באמת רצו כי למדינותיהם תהיה מערכת יחסים הדדית מועילה.

"אני חושב כי המידע של Matthew נשמע אמין לגבי מי "שתחב את אפו" בבחירות לנשיאות בשנת 2016. ישנה אמונה תמימת דעים כירוסיה/פוטין הם אחראים, אבל בלי ראיה שאין להפריכה כי אמונה זו מוצדקת. אם ישנה הוכחה  על מי למעשה אשם בחדירה הבלתי חוקית למחשב, מדוע היא לא התגלתה?" אמונה הרווחת במידה רבה זו לגבירוסיה, שזו הפיכה של האילומינאטי באשר לענישת הנשיא פוטין בשל סירובו לשתף פעולה אתם, היא עקב חוסר הידע לגבי האמת. חוץ מפוטין עצמו וקוראי המסר שלנו, האנשים היחידים שהם בטוחים כי הוא לא הורה על "החטטנות" הינם סוכני המודיעין של האילומינאטי אשר עשו את החדירה הבלתי חוקית למחשב וחברי הכוח המיוחד שלנו באותן סוכנויות; לכן אנו אומרים כי מה שמאמינים בדרך כלל בעניין זה הוא דוגמה מצוינת איך כול דבר החוזר על עצמו לעיתים קרובות מספיק נהפך ל"עובדה". ראיה מעידה על עמיתיה מהאילומינאטי של הילריקלינטון במועצה הלאומית הדמוקרטית היתה זמינה לפני הבחירות לנשיאות. הם לא רצו ראיה  זו שתיהפך אי פעם כידועה לציבור או רוסיה תזוכה, ובאמצעות שוחד, סחיטה, איומי מוות ורציחות, הם שמרו את הראיה תחת עטיפות, אבל האמת תצא מהמחבוא.

"אני מקווה כי המשמעות של סרטי הווידיאו של רכב החלל של החוצניםבחדשות בארצות הברית היא כי הממשלה מסיימת את הטיוח של וגילוייינתן בקרוב!" זה היה הצעד הראשון המעודד, ואותה ממשלה בסופו של דבר תכיר בקיומן של תרבויות אחרות; אולם, כיוון שהנהלה זו היא  במצב סוער למדי, הכרזה באופן רשמי על נוכחותם של חוצנים אינה נמצאת על סדר היום ואין זה ברור מתי זה יהפוך לעדיפות. גילוי מלא יכלול את נחיתתם של רכבי חלל וכן הצגתם של חברי המשפחה מהחלל החיים ביניכם, ואין אנו יודעים מתי זה יהיה - אלוהים הוא אחראי על התזמון כיוון שרק הוא יודע מתי ניתן להבטיח זאת בביטחון עבור כול אחד.

מתצפיותינו, הממשלה בארצות הברית היא הרבה יותר מעוניינת בגילוי המידע לגבי עניינים  שאין להם קשר עם קיומן של תרבויות אחרות. חלק מהחברים משתתפים במאמץ בינלאומי לחשוף ולהיחשב אחראים למעשה על האנשים מאחורי עבדות וטבעות פדופילים; סחר לא חוקי בסמים; מניפולציה של הכלכלה הגלובלית דרך שליטה  של מוסדות נותני הלוואה, מיסים ושווקי ניירות ערך ; שליטה  על אמצעי התקשורת של המגמה השלטת; השפעה בממשלות; דת, חינוך ושדה הבידור; גניבת כספים בקנה מידה גדול, אשר חלק מהם מממן קבוצות טרור; ועידוד מהפכים מסביב לעולם. בקיצור, עקירת האילומינאטי ועובדיהם.  כול פעם שנצנוץ של אמת לגבי אחד מפעילויות רעות אלה הגיע אל האור, האילומינאטי תייגו זאת כ"תיאוריה של קנוניה", מושג שהומצא כדי לשגר מידע זה לערימת הפסולת, ובכך לשמור את רשת הרמאות המשוכללת שלהם ללא פגע. עכשיו שהרשת מתפרקת במהירות ומעצרים רבים נעשו, האילומינאטי ימשיך ליפול כמו שורה של דומינו.

אתם מוצפים בכמויות מידע היסטורי שכולל דיווחים סותרים, עיוות באמצעות השמטת עובדות רלבנטיות, תרגומי שפה לקויים, דעות או פירושים מוטעים המועברים כעובדות, ומידה רבה של שקר בינלאומי. לכן, כן "מידע על התבוללות והערכת שחיקה" יכול לקרות לכם. אבל במקום להימנע ממודעות על המתרחש בעולם, הגבילו את המקורות לאלה שאתם מרגישים ראויים מאוד לאמון. הפרידו חיטה מהמוץ באמצעות השחזת יכולת הבחנתכם ושאלו פנימה - נשמתכם יודעת מה זה אמת ומה זה לא.

ויקרים, בבקשה אל  תימשכו רגשית לתוך "החדשות". חיינו בעולמות מטורפים כמו שלכם ברגע זה, ואנו יודעים שזה קשה לשים כול דבר לתוך הקשר שנשמות רבות חוות מה שהן בחרו כדי להשיג איזון ולהתפתח.  חמלה, אהדה ואכפתיות אינם דורשים מעורבות רגשית בדינמיקה הגלובלית. פשוט שלחו אור-אהבה לכולם של כדור הארץוהרגישו שלווים - האנרגיה של שלום פנימה יוצרת עולם שלוו.

כול ישויות האור ביקום זה תומכות בכם עם אהבה ללא תנאי ומעודדות אתכם יותר מאי פעם קדימה.


[1]   אל ניניו - תופעה אקלימית המתרחשת אחת ל-3-5 שנים ומתבטאת בשינוי כיוון הרוחות באוקיינוס השקט ובהתחממות מימיו.

[2]   לה נינה - התקררות פני הים באזור החוף המערבי של דרום אמריקה באוקיינוס השקט המתרחשת לעיתים כול 4 עד 12 שנים וגורמת לשינויי טמפרטורה משמעותיים.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge