Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - September 16, 2019

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward - 16 בספטמבר 2019

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  אנו חולקים בשמחה את המסר שניתן לאמי לאחרונה על ידי אחד מהמתנדבים שהגיעו לכדור הארץ כדי לעזור לאנשיו.

   הלו, סוזאן. אפשרי לי בבקשה להציג את עצמי כארנולד (Arnold  ), השם בו אני משתמש כנציגה של הציוויליזציה שלי שגרה בגלקסיה הרחוקה משביל החלב. אני יודע כי את רוצה תמונה של זר זה המדבר אלייך. אנו יכולים לבוא לידי ביטוי בכול סוג של גוף בו אנו רוצים, והצורה בה בחרנו במולדתנו היא מה שאת היית יכולה לתאר כנמלה גבוהה מאוד העומדת זקופה שקופה למחצה בצבע כחול-כסוף. אנו מבינים שאין זו בעינייך הופעה מושכת, אבל היא משקפת את כמות האור הגדולה בה אנו מוקפים המשרתת אותנו היטב בניידות ובפעילות.

   מה שחשוב יותר לך לגבי הציוויליזציה שלי, הייתי אומר החשוב ביותר, היא שחלק מאתנו, כמוך, נמצאים כאן כדי לסייע לאנשי כדור הארץ להפוך למודעים כי יש להם את היכולת לעשות את עולמם בדרך אותה הם רוצים שהוא יהיה. התקדמותנו במודעות המודעת והרוחנית הגיעה כמו שלכם, באמצעות גילוי עצמי, וחלק מאתנו גם נמצאים בעמדות של הערות והשתתפות בקבלת החלטות. ההבדל היחיד בינכם לביננו בהתגלמות זו היא מה שאנו יודעים על מי שאנו, מהיכן הגענו ומדוע.

   אנשי כדור הארץ צריכים לדעת כי הם נשמות, הם אינם אנשים שיש להם נשמות, וכול אחד מהם הוא חלק מהישות העליונה ( ( Supreme Being של יקום זה. ישות זו מחויבת על ידי הבורא (Creator) לכבד את הבחירות שעושים חלקיו במהלך החוויה הפיזית; מה שכול אדם על כדור הארץ עושה, כול פעולה או תגובה היא באמצעות בחירה של רצון חופשי ולא בשל "רצון האלוהים".  ישנו עולם הרוח בו נמצאים כול המעברים לאחר תקופת החיים בכדור הארץ, אבל אין שם גן עדן או גיהינום, מקומות של פרס או עונש נצחי, בהתאמה. מידע רב מאוד שנלמד או נעשה זמין בדרך אחרת מיועד להונות או לבלבל.

   סוזאן חושבת כי מה שאני אומר אינו חדש לכול אחד הקורא מסרים אלה. זה בכוונה. זה חשוב עבורכם לדעת כי ידע המוכר לכם מוכר גם לנו.

   אנו גם יודעים, כי מכבדים את כדור הארץ באופן אוניברסאלי כבית ספר מצוין המציע שפע של אפשרויות לימוד עבור אנשים בעולם הדחיסות השלישית, מקום השופע ברטטים נמוכים. יש, למעשה, רק שיעור בסיסי אחד: כול דבר הוא אנרגיה של האור והאהבה של הבורא, הנבדלת רק באופן בו היא מבוטאת. אולם, אקסטרפולציה של שיעור זה מביאה את האנרגיה למטה אל כדור הארץ, בצורת דיבור, וזה מה שכולנו הגענו לספר לחברי משפחתנו האוניברסלית האלה כך שהם יכולים להתפתח במודעות וברוחניות.

   כול צורות החיים בכול היקום הזה הם בלתי נפרדות, מחוברות באופן נצחי, ולכול נשמה יש יכולת בלתי מוגבלת להביא לידי ביטוי את מה שהיא מדמיינת באמצעות שימוש באנרגית הבורא כדי לתת לכך חומר. האמת הקוסמית ידועה ברמת הנשמה, אבל ללמוד להשתמש בה באופן נאות מוצגת בהתגלמויות רבות כיוון שתודעה ברמה נמוכה לא יכולה לשלוט בכך רק בתקופת חיים אחת. במהלך תקופה ייחודית אוניברסאלית זו, כדור הארץ מעניק אפשרויות "בגרות" חסרות תקדים כיוון שהשירות הארוך שלו כבית ספר בדחיסות השלישית, מסתיים.

   הפלנטה נהפכה לידועה כמרכז לימוד נהדר כיוון שהיא גם היתה ידועה מאוד במידה שווה כבית כלא. במשך תקופות ארוכות, גאיה הצטערה כי גופה הכוכבי רכש מעמד זה כאשר ציוויליזציות עתיקות נכנסו להשפעתן של בובות החשיכה ובהמשך ציוויליזציות עקבו אחר אותו נתיב. גאיה זמנה לציוויליזציה הנוכחית שלה להימלט מהשבי הזה וגופה השתחרר מהשפעה זו, והיא הפצירה בישויות האור מציוויליזציות אחרות לסייע.

   זו הסיבה מדוע חלק מאתנו, כמוך, התגלמו בגזעים ובתרבויות שונות בכדור הארץ כדי לעזור לאוכלוסייה להפוך למודעת לכוחה המולד כדי להשפיע על שינוי. אחרות התגלמו במעמדות גבוהים יותר של בעלי חיים או בעצים רבי עוצמה ושולחים באופן טלפתי מסרים למקבלים העוברים אותם או לאנשים שמוכנים לקלוט. כולנו הגענו כדי לעזור לציוויליזציה של גאיה להשיג את מה שהם בחרו בהסכמים טרום לידה: עולם שוחר שלום בו אהבה וצדק שוררים, משאבים משותפים באופן שווה, והחיים בה הם בהרמוניה עם הטבע.

   במהלך משימתנו המשותפת לעזור להם להביא עולם זה להגשמה, שורה של שותפים שמימיים תמכו במאמצינו. ואנו נצחנו. העולם שניתן לו ביטוי בתפיסה הלינארית של זמן שוב הינו תכשיט נוצץ של אלוהים ברצף.

תודה לך, נשמה יקרה ארנולד, עבור שירותך למשפחת כדור הארץ שלנו, ותודה לך, אמא, עבור קבלת המסר שלו.

Matthew,  האם אתה יודע מי הוא ארנולד?

הו, אכן אנו יודעים! ענוותו מסווה את תחנת התפתחות נשמתו והעמדה הגבוהה שבה הוא אוחז בציוויליזציה כמו גם חשיבותו בעולמכם - הוא אחד מוכשר במיוחד מהכוחות המיוחדים שדברנו עליהם.

עכשיו, אפשרו לנו להמשיך. "מחקר בענפי הספורט המקצועיים גיבה את הטענה כי אתלט המדמה שהוא מתעמל בספורט הוא פשוט עוצמתי כמו אלה שמתעמלים בספורט בפועל. מדוע הדמיה של דברים טובים יוצרת כאלה "שובלים לבנים" עוצמתיים? מה תפקודם, מה קורה להם לאחר שמדמים אותם, ואיך יכולה להיראות השפעתם בפועל בעולם הפיזי?"

אנו מקדמים בברכה שימוש בהדמיה בתחומי הספורט שלכם כצעד חיובי קדימה בהבנה וביישום העצמה עצמית. אמרנו לעיתים קרובות כי החוק האוניברסאלי של משיכה מספק יותר את מה שתואם לאנרגיה של מחשבותיכם ורגשותיכם, לכן התמקדו על מה שאתם רוצים. הדמיה מוסיפה תמונה למחשבות ולרגשות, ובכך מחזקת את האנרגיה המכוונת לכיוון התוצאה הרצויה. אתלטים "הרואים" עצמם כמנצחים משתמשים בחוק לטובתם, וכאשר זה נתמך במהלך האירוע, הם מנצחים.

בשעה שניצחון הוא המטרה בתחרויות ספורט, יכול שתהיה להדמיה השפעה מעמיקה בדרכים אחרות. כשאתם מדמים את עצמכם כבריאים וכפעילים זהו היבט חשוב של הבראה ממחלה או מפציעה. הדמיה של חשבון גדול בבנק מובילה להשגה ולשמירה על ביטחון פיננסי. הדמיה של תעסוקה משביעת רצון פותחת דלתות להשגתה; ואם עוברים למקום חדש, הדמיה של בית אידיאלי תאפשר לכם למצוא אותו.

בקנה מידה גלובלי, הדמיה של כדור הארץ באור זהב לבן עוזרת לשמר את הסביבה. הדמיה של התרחקות סערה אלימה משטחים המאוכלסים בכבדות מקטינה את מחיר הדמים ואת ההרס. הדמיה של אנשים כידידותיים וכמשתפי פעולה תגרום להרמוניה, והדמיה של עולם שוחר שלום עוזרת ליצור אותו כך.

זה נכון כי מעורבים כוחות השונים מהדמיה - אמונות וכוחה של כוונה בכול המקרים, ובמקרה של שינוי גלובלי, רטטים כוכביים וסיוען של ציוויליזציות אחרות. וכאשר מאמץ קבוצתי מכוון לקראת אותה תוצאה רצויה, הכוח גדל באופן אקספוננציאלי (מהיר ביותר).

מה שעשוי להיראות כ"שובלים לבנים" כאשר מדמים "דברים טובים"  זה המוח שמייצר תמונה המשקפת את הרטטים הגבוהים של האנרגיה שנוצרת.

"אני גיליתי לאחרונה את האתר שלך. זו הקלה נהדרת לקרוא את מה שהאמנתי בו מאז שהייתי ילדה ולא יכולתי לספר לאף אחד. יכולה אני לשאול את Matthew שאלה?  הוא אמר כי חלק מקבוצות העידן החדש שמים שכבות של נשמות "שהם מכנים המאסטרים הנעלים" בינינו לבין אלוהים. אם הוא מתכוון שאין הם "המאסטרים הנעלים", מי הם? האם המידע שלהם הינו מהאור או לא?"

אנו חושבים כי אין תשובה טובה יותר מאשר זו של האטון (Hatonn) שאמר לאמי לפני כמה שנים:

   סוזי: אני ממשיכה לשכוח לשאול את אלוהים אם מטטרון (Metatron) הוא השם של חלק ממנו שאנשים שומעים, לכן אני שואלת אותך - האם נכון?

   האטון: האם אינך נבוכה לשאול לגבי משהו שאת ממש יודעת, סוזי? מדוע אלוהים ייתן לקולו שם מיוחד? האם אי פעם הוא בקש ממך להתייחס אליו כמטטרון?

    לא, אבל חלק מהאנשים מאמינים כי מטטרון הוא החלק המדבר של אלוהים.

    הם טועים. הם פשוט שמים שכבה בלתי הכרחית אחרת בין העצמי המודע שלהם לבין האלוהים העצמי שלהם. וכמו כול נשמה אחרת ביקום זה אשר היא נמצאת בעצמי של הנשמה הייחודי שלה עם קולה, מטטרון הוא העצמי של נשמה ייחודית שלו עם הקול שלו.

   מה לגבי מאסטרים נעלים אחרים? האם המידע לגביהם נלמד במדויק?

   סוזי, מרביתם מזועזעים לגבי כה הרבה שנלמד לגביהם! אם מישהו יודע כמה הרעיון פגום  שהם חייבים להיכנס כדי להדריך ולהנחות את הנתיב לאלוהים, אלה הם עצמם! במצב המפותח של Matthew, הוא מדורג עם "המאסטרים הנעלים",  אבל אין הוא מחשיב את עצמו  כך ומסיבה טובה - הנשמות שניתנים להם ייעודים מרוממים אלה לא מיחסים אותם לעצמם!

   כמו כול הנשמות האחרות, לכול אחד מהם יש שם, משימה של נשמה, הייעוד של המיזוג מחדש עם אלוהים ועם הבורא, ונתיב הנשמה שלו לגלות את המסע, והם עושים זאת פשוט כמו שהם - מחוברים ישירות עם אלוהים. אתם יודעים כי השכבות של היררכיית הכנסייה נוסדו בכוונה כדי להרחיק את האלוהים מהנשמות. האם אינכם יכולים לראות כי יש ליעוד של "מאסטרים נעלים" אלה בדיוק את אותה השפעה, אבל אולי עם מניעים נעלים יותר?

   לא חשבתי  על השוואה זו. אבל האם זה נכון שהם הרבה יותר גבוהים באור מאשר רובן המכריע של הנשמות ויש להם מעמד "אלוהי"  אשר מחיקויו יכולנו להפיק תועלת?

   יש לך נקודה טובה לגבי החיקוי שנחשב "אלוהי" ולא הבחירה להשתמש ברצונך החופשי כדי להתעלם ממסריה של הנשמה לתודעתך לגבי משימתך הנבחרת. אבל זכרי, השגת איזון באמצעות לימוד קרמתי עדיין ממשיכה, וזה מואץ מעבר להבנתך, כך שתיקחי בחשבון בקושי את כול ההתנהגות כ"אלוהית" אפילו אם היא מיושרת בדיוק עם צרכי הנשמות, אבל אין את יודעת מהם צרכים אלה! באשר ל"אלוהיות" של מה שאת מכנה "מאסטרים נעלים", כן, הם גבוהים יותר בצמיחה הרוחנית ובידע כיוון שנשמותיהם אף פעם לא ירדו למגבלות של הדחיסות השלישית.

   Matthew חי על כדור הארץ והוא בדחיסות השלישית!

   סוזי, המעמד האבולוציוני של נשמת Matthew אף פעם לא ירד לדחיסות השלישית! הוא התחיל כנשמה מפותחת גבוהה ואישיותו במחזורי החיים העצמאיים השונים של התגלמות לא צמצמו מעמד זה של נשמתו המצטברת. נכון, ביקום האמיתי "העל –זמני" בו הכול הוא עכשיו, אם אישיות אחת נופלת קצת, אחרת עולה.

    אין אני אומרת כי הידע והתבונה במסרים האותנטיים מהם אינם חשובים! הם חשובים! אני אומרת שאין צורך לעבור דרכם כדי להגיע לאלוהים!

   הערוצים בעלי הכוונות הטובות שאינם מקבלים את המסרים באופן נכון מכסים את התמסורות עם רעיונותיהם לגבי הפרדה, צרכיהם האישיים לשלוט בידע האזוטרי (המובן למעטים) כאמצעים להשיג את שכנועם המוחלט בדבר חיבורם עם אלוהים. הם לא מציגים שלא כהלכה בכוונה את המאסטרים הנעלים. הם פשוט לא יודעים דרך טובה יותר, והם באמת ובתמים רוצים לעזור לאחרים למצוא את אותו הנתיב שהם עצמם צועדים בו. אין זו הדרך הטובה ביותר, כמובן, כיוון שאין זאת הדרך הישירה.

   ערוצים שנכנעו לאגו אינם מחוברים עם מקור של אור כלשהו והם מסתמכים על המידע הכוזב הניתן באמצעות המקורות הנמוכים אותם הם משיגים. בכמה מקרים, המסרים מיוחסים למאסטרים הנעלים, כך שאתם צריכים להבחין איזה מסר נופל לתוך איזו קטגוריה.

   השמיים יודעים כמה לעיתים קרובות הנחנו אתכם כולכם להבחין בכול דבר אותו אתם שומעים וקוראים! אם אתם מרגישים התנגדות חזקה למידע כלשהו, זהו דגל אדם מנשמתכם - שימו לב לכך! [ קטע מתוך קולות של היקום: קולכם משפיע על היקום - אפשרו לו להיות עם אהבה].

תודה לך, אמא, והכרת תודתנו גם להאטון. כשאנו נפרדים לשלום נכון לרגע זה, אפשרו לנו להדגיש את נקודתו: אף פעם אתם לא צריכים מתווך כדי להגיע לאלוהים - כחלק מאלוהים, אתם בלתי נפרדים, מחוברים לנצח.

וכפי שארנולד אמר, יש לכם שורה של השותפים השמימיים במשימתכם לעזור לאנשי כדור הארץ. כול ישויות האור ביקום זה תומכות בכם עם כוחה של אהבה ללא תנאי שאין שני לו.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge