Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - October 15, 2019

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward - 15 באוקטובר 2019


עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  יש לנו חדשות משמחות - התרסיס שיוצר כימיקלים לא מכיל יותר אלמנטים רעליים. התפתחות זו עברה דרך שרשרת הפיקוד, אפשר לומר, כך שזה לא ימנע את מתנת הרצון החופשי של הבורא (Creator ) מאלה שעומדים מאחורי הריסוס. גאיה בקשה מאלוהים (God) לסיים סיכון זה לתושביה, לאוויר, למים ולאדמה; לכן, אלוהים הסמיך כוחות מיוחדים שהינם מתנדבים מבינכם להתמיר את הרעלים בתרסיס לכימיקלים הטבעיים לכדור הארץ. לכן, האנשים שהזמינו את הכימיקלים עדיין עשויים לבחור לעשות זאת, אבל כול השבילים שעשויים לחצות את השמיים שלכם אינם מזיקים.

Matthew, זה נהדר! אבל האם אין הם יהפכו לחשדנים כי משהו קורה, יחקרו ויחזירו את הרעלים לתרסיס?

אמא, בבקשה הדפיסי את מה שאת פשוט אמרת... תודה.

הייתי רוצה כי הקוראים ידעו כי אנו משוחחים לעיתים קרובות על המידע כשאני משדרת אותו. זה טבעי עבורנו לעשות זאת, ולפני שנים רבות, שאלותיכם והערותיכם היו חלק מהמסרים. אזי שינינו את המבנה כדי להקטין את אורך המסרים ועדיין לכלול את המידע המשמעותי ביותר.

כעת, אנשים אלה הם כבר יותר מאשר חשדניים, הם מפחדים, ולא רק מפני שהם משערים כי הרעלים בתרסיס חוסלו. הם מפחדים לגבי כול ההתפתחויות האחרות שגם שחקו את שברירי הכוח שנותר להם. והם אכן חקרו חלק מעובדיהם - לכולם נאמר שאם הם היו מעורבים, הם ייאסרו בשל שימוש בלתי חוקי בכימיקלים רעליים.

כמה מכם שאלו אם גרטה טונברג (Greta Thunberg) מייצגת או מופעלת עליה מניפולציה באמצעות ארגון עם סדר יום חשוך. לא. היא לא - השערה זו, או יותר נכון, האשמה, הופצה על ידי אנשים המשרתים את העצמי שלהם - וכן, אמא כדור הארץ נמצאת בדרכה חזרה לאקלים גלובלי מתון, אבל מזג האוויר החריג שלכם אינו כתוצאה ממעשיה. האירועים ההרסניים שנגרמו על ידי מניפולציה טכנולוגית על מזג האוויר והמיצוי והזיהום של דלקים פוסיליים מסכלים את מאמציה של גאיה. אנו מכבדים את גרטה בשל מטרתה הטהורה לדרבן באופן נלהב פעולה זו שנעשית לטובת הפלנטה ודורותיה העתידיים.

"בבקשה הסבירו את ההבדלים, אם בכלל, בין "הבורא"((Creator, "הישות העליונה של יקום זה"  (‘Supreme Being of this Universe’ ) ו"אלוהים" (‘God’) . מילים/שמות אלה אם אני זוכרת נכון, הופיעו במסרי Matthew מדי פעם, ולאחרונה במסרו האדיב של ארנולד (Arnold). אני אשמח מאוד "ששמות" אלה יובהרו, במידת האפשר".

שידוריי הראשוניים המכילים מידע לגבי אלוהים והבורא מסבירים גם את התחלתכם כנשמות בלתי אלימות ועצמאיות ומהיכן הגיעו יכולותיכם המולדות העוצמתיות.[ ההמשך הוא חלק מקטע " מורשתנו הקוסמית") מתוך גילויים לתקופה החדשה]

*******************

כדי להבין את מטרת חיינו, חייבת להיות הבנה על מערכת היחסים שלנו עם הבורא, הכוח הסופי בקוסמוס. זו מערכת יחסים כפי שניתן לציין בפשטות כאב לילדיו, אבל לא ניתן לציין בקלות את המקור של נשמותינו בתוך הבורא.

האנרגיה של הבורא/הבריאה - היעוד הנכון של הטוטליות או המקור או האחדות של הכול - היא אהבה-אור טהורים וזהו כוח עוצמתי מאוד בקוסמוס. יעוד שם זה הוא גם  התיאורי והמקיף ביותר גם את המהות הכוללת של המקור הסופי הזה והפעולה הבריאתית. לשם פשטות בתקשורת, אנו אומרים בדרך כלל רק הבורא.

לא היה שום דבר לפני הבורא ושום דבר למעט כוח השינה של הבורא עד לביטויו העצמי הראשון שלו של מהותו. ברגע זה, אשר חלק מכנים "המפץ הגדול" שהינו הפיצול המקורי של האהבה והתבונה והכוח של הבורא היווה את  ישויות הנשמה האינדיבידואליות.

המושג "פיצול" בהקשר זה אינו ניתוק או פירוק של השלם; זו הענקה לכול החלקים האינדיבידואליים  של אותם נכסים, או אלמנטים, המרכיבים את השלם. ומרגע ראשוני זה של הבריאה, נשמות ראשוניות אלה וכול דבר אחר שהיה קיים בכול הקוסמוס הינם בלתי נפרדים מהבורא ומכול האחרים. ברמת הנשמה, הכול הוא אחד וכך זה יהיה מעתה ועד עולם.

כמה שאנלוגיה זו עשויה להיראות חסרת כבוד, זו עזרה חזותית טובה ביותר שאני יכול לחשוב עליה לכן אני מבקש מכם לדמיין את ההיררכיה הרוחנית של הבורא כפשטידה. כול הפשטידה היא נשמת הבורא: הכול יכול, הטוטליות, המקור של הכול; ובמרכז  נמצא המוח של הבורא: ידע בלתי מוגבל, כול הידע. מתחיל מהמרכז, דמיינו סדרות של טבעות בעלות מרכז משותף מונחות על כול הפשטידה - הטבעות הן הספירות של ההיררכיה, החלוקות הגמישות של הבורא.

העזרה החזותית דורשת עכשיו נקודת מבט בלתי רגילה לצורך הצגה מדויקת. דמיינו את הפשטידה נחתכת לאינספור פרוסות אשר קצותיהן הרחבות ביותר נוגעות במרכז מוחו הבלתי מוגבל של הבורא, והופכות לצרות יותר כשהפרוסות נכנסות לטבעות בזה אחר זה, רחוק מנקודת האמצע. הרסיסים מייצגים את החוויה העצמאית של שברירי נשמתו של הבורא שנוצרו או שבאו לידי ביטוי, במהלך כול הזמנים. כול חלק מכיל באופן יחסי בדיוק את אותם מרכיבים כמו כול הפשטידה ושום חלק אינו נפרד מהאחר. זה אותו הדבר לאורך כול הבריאה.

עכשיו אנו חוזרים להתחלה, כאשר הבורא חילק לראשונה את עצמו. לכול אחד מהרסיסים בתוך ספירה ראשונית זו של האור המושלם והטהור של ההיררכיה הרוחנית היו כוחות זהים של הבורא. זו הספירה של אור הנצרות (Christed light), בה הכוח האבהי מכונה מלאך ראשי מיכאל (Archangel  Michael ) ושאר המלאכים הראשיים שנוצרו, והמקום בו היתה קיימת במשך עידנים בלתי ידועים רק המודעות הטהורה.

אזי, נתן הבורא לכול אותם חלקים של עצמו את המתנה הסופית, רצון חופשי עם כוחה הטבוע של יכולת בריאה משותפת - "בריאה משותפת" כיוון שמקור האנרגיה לייצור כל דבר מגיע מהבורא והתפוקות מגיעות מרעיונותיהם של הנשמות. ולכן, אלה היו המלאכים העליונים והבורא שיצרו את הספירה המלאכית השנייה. למרות שהן לא נמצאות קרוב למוח הבורא כמו המלאכים הראשיים, גם נשמות חדשות אלה היו מורכבות מאור טהור, בלי צורה או חומר.

לאחר ההשתקפות במשך דורות רבים, לשני העולמות המלאכיים היה רעיון לברוא במשותף נשמות עם פוטנציאל של צורת חיים - היתה להם את הבחירה להישאר ללא גוף, ללא צורה, או לתת ביטוי לצורה לצורך חוויה רחבה יותר. שיתוף הבריאות בספירה השלישית הינם הגופים השמימיים בכול היקומים והאלים והאלות, אשר יכלו לבחור להישאר חסרי גוף או להתגלם בצורות של זכר או נקבה - בכול מקרה, נשמות אלה הן אנדרוגיניות (דו-מיניות), האיזון המושלם של אנרגיות של זכר ונקבה. כפי שאנו מבינים זאת, הנשמות אותן בחר הבורא לשלוט על היקומים הן חסרות גוף. הן עשויות להראות את נוכחותן כקרובות לאור זהב לבן מסנוור, אבל כוחותיהן הבלתי מוגבלים לבריאה משותפת ורעיונותיהן הם ראיה בכול דבר שקיים בתוך היקומים המותאמים שלהם.

אחד מאותם אלים הוא הישות העליונה של היקום שלנו, שבראה עם הבורא, את כול מה שבתוכו. מאז אלוהים שלנו מכונה אלוהים על ידי חלק מהדתות בכדור הארץ וזו הדרך בה אתם חושבים עליו. אמא, זו הדרך  שאני אתייחס אליו. כמו כן, אלוהים הוא תערובת מושלמת של אנרגיות זכר ונקבה ואלוהות אמא/אבא מבטאים במדויק את מהותו, אבל על כדור הארץ בדרך כלל מתייחסים אליו רק כאבא עם כינוי גוף זכרי. זה התפתח באופן טבעי כאשר אנרגיות הזכריות התחילו לשלוט באופיין של ציוויליזציות של כדור הארץ במשך אלפי שנים בתזמון שלכם; ואף על פי שאנרגיה נקבית, או אלתית, האנרגיה הקרינה לפלנטה בשפע, לשם קלות הדיבור אני אשתמש בכינויים הזכריים היותר רגילים שאתם רגילים להם.

כעת, כדי לחוות יותר מאי פעם, הישויות המקוריות של אלוהים, שמכונות נשמות שורש ביטאו את עצמן לתוך חלוקות המכונות שברי נשמה או ניצוצות נשמה, או שברי אלוהים או ניצוצות אלוהים. בדומה לכך ובזה אחר זה, נשמות אלה חילקו את עצמן לתוך ניצוצות, שחילקו את עצמן לתוך ניצוצות משנה. ישויות שנוצרו באמצעות פיצול נוסף גם מכונות ניצוצות משנה. מספר עצום של תקופות חיים אינדיבידואליות עצמאיות שלא נפגעו של כול נשמה בכול הרמות של הפיצול מכונות אישיות.

נתתי לכם כינויים אלה - ועשויים להיות גם אחרים - רק כדי להראות את סדר שושלת היוחסין  בספירות עצומות המוקרנות כלפי חוץ ממוחו של הבורא. אף אחד מהכינויים מגדיר את מצב ההתפתחות הרוחנית של הנשמות, ופשוט "נשמה" זה מספיק כיוון שאין הבדל בכול חיבור של האחד עם הבורא או במבנהו במידה פרופורציונלית. תמיד כוח החיים של אפילו הנשמה החדשה ביותר    מהווה את העצמי האישי העצמאי שלא נפגע, והיא מחוברת באופן בלתי נפרד לאלוהים ולבורא, כמו כול תא בודד בגוף שלכם שהוא גם בר-קיימא, תא מתפקד באופן עצמי ובו בזמן הוא מהווה היבט בלתי נפרד של הצרוף  - האדם שהינו אתם.

Matthew,  היכן האוכלוסייה הנוכחית שלנו משתלבת לתוך הספירות המחולקות בחלוקת משנה?

בתחילה ברמת הניצוצות משנה, אבל זכרו, אמא, זו אינה התפתחות הנשמה - זה רק הסדר בו הנשמות האישיות הופיעו לצורך חוויה עצמאית! אני חושב כי הביטוי שלכם "נשמה עתיקה" שייך לחלק ההתפתחותי ולא לסדר של שושלת היוחסין. לאלה עשוי להיות שום קשר אחד עם האחר, כיוון שצמיחה רוחנית נקבעת על ידי בחירות הרצון החופשי של כול נשמה ולא על פי כמה מחזורי חיים רבים נדרשו כדי לבצע את הבחירות אשר מעלות אותה לרמה גבוהה יותר של התפתחות רוחנית. ועכשיו - הזמן הוא ללא תקדים לא רק על כדור הארץ אלא ביקום! - ישנן כמה "נשמות עתיקות" בצורה קיצונית על הפלנטה שלכם שתפקידן להדריך את השאר להארה גדולה יותר.

הו, אני מבינה. תודה, יקר. האם הבורא הינו הישות העליונה של הקוסמוס ואלוהים הוא העוזר?

לא.  לעיתים קרובות משתמשים בקוסמוס וביקום באופן חליפי כמונחים נרדפים, אבל כל יקום הוא רק חלק אחד של הקוסמוס, אשר יש לו כמה יקומים, ולכול אחד יש את האלוהים או האלה שלו כישות עליונה שלו. כיוון שהאנשים על כדור הארץ אינם מודעים ליקומים האחרים ועל שליטיהם או לבריאה הרוחנית שלהם באופן היררכי, אלוהים הוא השם שכמה דתות נתנו לבורא. זה שימוש במונח כללי עבור שם רשמי כמו כשמכנים תינוקת ילדה  כילדה. ואין זה בלתי רגיל או שגוי עבור אלוהים להתייחס אליו כ"הבורא שלנו" כיוון שהוא הבורא, אבל זה מוסיף פשוט אלמנט נוסף של בלבול לגבי הבורא ואלוהים והשמות.

איני יודע איך התחילה הטעות בשם. זו עשויה להיות סטייה כלשהי של התייחסות בימי קדם, כאשר הוא היה ידוע כבורא/בריאה שהיא המקור, כול מה שיש, אני ( I AM) , כול יכול, אחדות, טוטליות או שם אחר כדי לציין את הבורא כישות נעלה של כול הקוסמוס. השם לא משנה. כאשר ניתנים אהבה והערצה לבורא בשם ולאלוהים במשמעות או להיפך, השיתוף מכובד במלואו.

השילוש הנוצרי של הכנסיות הנוצריות יכול להתפרש כך:

אבא (הבורא: הכוח הגבוה ביותר בקוסמוס, המכונה אלוהים או בשמות אחרים בדתות שלכם).

בן (אלוהים, שהינו הבריאה, או "הבן" של הבורא, אף על פי שהישות העליונה רק ביקום שלנו אינה מוכרת בדרך כלל על כדור הארץ כשונה מהבורא).

רוח הקודש (הממלכה, או הספירה הקרובה ביותר לבורא, מכונה גם ממלכת הנצרות, המקום  בו הישויות הגבוהות ביותר הן אהבה טוטלית המבוטאת כאור; ומהיכן שמגיעות הנשמות המתגלמות כדי להפוך השפעות רוחניות גדולות בכול היקום הזה, כולל ישו המשיח ובודהה המשיח על כדור הארץ).

בלי קשר להבדל בין השמות והפרשנויות, התלות ההדדית של סדר השילוש הזה הוא זהה. ואין שוני בסדר האלוהי של כול יכול העצום וישות הבורא שהינו בעל ידע בלתי מוגבל והכוחות העוקבים שלו, רק בשמות כפי שהם התפתחו.

האם אלוהים והבורא נבדלים בדרך כלשהי מלבד הגודל של "תחום שיפוטם"?

כן, ישנם שני הבדלים מהותיים, אבל ראשית אפשרו לי לחזור כי כול חלק של הבורא מכיל את כול האלמנטים שלו. לכן, אלוהים הוא מושלם, ביטוי טהור של הבורא ולמעשה הוא הבורא עבור יקום זה - מוח הבורא בידע ובתבונה, לב הבורא באהבה, כוח הבורא בסמכות ובאחריות.

עכשיו, ההבדל המהותי הראשון הוא: ליבת המהות של הבורא היא המרכז של הסדר והחיים בקוסמוס, ותפקוד חיוני של מהות זו אינו פעיל. כמו שהציר של הגלגל מספק "עוגן" עבור החלקים בתנועה, הכוח היציב בתוך הבורא מאפשר את התנועה הקבועה של שאר חלקיו. אם יציבות זו מפסיקה, החיים עצמם יפסיקו. הבריאה של החיים בכול צורה דורשת את הקצב המדוד של תדירויות אנרגיה, ואלה דורשות את שני ההיבטים היציב והפעיל של תפקוד הבורא.

אלוהים הוא פעיל בכול ההיבטים. כשמוגדל הכוח הפעיל של הבורא ביקום זה, עם אותה איכות והיקף של אהבת הבורא ומהות אנרגית אור, אלוהים מאתחל את כול צורות החיים ואת כל הסדר כאן. כמו הקוסמוס בו האנרגיה הגבוהה והעוצמתית ביותר היא אור - מהות הבורא - כך זה נכון ביקום זה - המהות של אלוהים. אור הוא תנודה מתנדנדת מתרחבת ומתכווצת הגדלה יותר מאי פעם בכוחותיה כדי להקיף יותר קיבולת אוהבת ותחושות. אור יכול להיות מנוהל אבל אף פעם לא נלכד או נהרס, ואהבה היא נצחית. כוח זה של אהבה-אור, שהינו אותה אנרגיה המבוטאת פשוט באופן שונה, הוא הבסיס של נשמות אינדיבידואליות המשפיע הדדית עם אלוהים.

מכיוון שהחיים בכול הצורות ביקום שלנו מגיעים מאלוהים, ניתן לומר כי בני האדם עשויים בצלמו על ידי כך שמיחסים לו את הבריאה של בני האדם שלו. הרעיון של הופעתו של בן האדם והחומר ממנו הגוף הפיזי עשוי הגיע ממוחו של אלוהים.

עם בריאת החיים ביקום שלנו, הוא התחיל את המומנטום שלא ניתן לעצרו של חוקים ששולטים על כול דבר מהסתובבותם של הגלקסיות עד לזרע היודע מתי לצוץ מכיסויו ולהתחיל לגדול. עבור הזמן האינסופי מאז שזה התחיל, רק העידון של כיוון האנרגיה באמצעות הטכנולוגיה שינה את המסלול המקורי של המטרה והתנועה של האנרגיה האלוהית. לא יכול להיות כול שינוי בתוך האנרגיה עצמה כיוון שהאנרגיה היא בריאה. זו הדרך בה האנרגיה חוברת פנימה והשימוש בה הוא המפתח לבריאה.

בתחילה, כול הבריאה בתוך יקום זה היתה ללא רבב, טהורה, קדושה ואוהבת. הכול היה בהרמוניה מושלמת ובאחדות, וכוונת החיים היתה לחיות כך. הבורא התכוון כי רצון חופשי יהיה מתנה לכול הנשמות - זו הסיבה מדוע, בהתאם לחוק הקוסמי, שליטי כול היקומים חייבים לכבד את בחירות הרצון החופשי של כול נשמה בתחומים שלהם בהתאמה. אבל זה אפשרי כי מתנה זו של כול המתנות, סך החופש של הנשמות לבחור, כה נפגעה והשתמשו בה בצורה בלתי הולמת כך שלא ניתן לראות בה מתנת זהב כפי שפעם היא היתה. בכמה יקומים רצון חופשי הוא בלתי ידוע, כך מספרים לנו, ואפילו בחלקים של יקום זה, נשמות ספגו את המתנה לתוך כזו קרינה שזה יותר לא החלטה  אינדיבידואלית, אלא בחירה מאוחדת של נשמות קולקטיביות עצומות. אולם, בהתאם לחוק של הבורא, רצון חופשי על כדור הארץ הוא הסדר של החיים שבו ידו של אלוהים נוכחת יותר מאי פעם בהתבוננות אבל אף פעם הוא לא מורשה להגביל או למנוע את בחירותיהן של הנשמות.

ההבדל המהותי השני בין הבורא לבין אלוהים הוא: הואיל והבורא מודע לכול החיים האינדיבידואלים ברחבי הקוסמוס, אין תקן עבור מעורבותו בחיי הנשמות או אינטראקציה (יחסי גומלין) איתם. אלוהים לא רק מודע לכול תחנה של נשמה ביקום זה. הוא יודע את כל כאבי הלב, חלומות סודיים, עינויים, שמחות, פחדים של כול אדם. הכול ידוע לאלוהים.

כאשר הבורא עזב את מצב הדממה העילאית שלו, המטרה היתה לחוות באמצעות בריאה. כביטוי מושלם של הבורא, לאלוהים ישנה אותה מטרה, אבל היבט החישה שלו הוא בתוך כול אחד מהברואים שלו בכול מחזור חיים של התגלמות של חוסר התגלמות (חוסר גוף). הוא מרגיש את אותן מאוד רגשות שמורגשות על ידי כול הנשמות ברוח או בעולמות הפיזיים. אפילו לא לרגע אחד הוא מנותק מסך התחושות של כול הנשמות ללא קשר למצב התפתחותן הרוחני ובחירות רצון חופשי שלהם, וזה גם נוגע לכול צורת חיים בתוך ממלכות בעלי החיים והצמחים.

ברמה הרבה יותר גבוהה, אלוהים חווה את ייסוריי כדור הארץ במהומה הנוכחית שלו ובשליליות הכבדה, ובתחושות גם של כול גוף שמימי אחר. איני יכול להצהיר לעיתים קרובות כי אלוהים שהוא בלתי נפרד מכול צורות החיים ביקום שלו, ואותה תלות הדדית היא נכונה לכול נשמה עם כול נשמה אחרת בכול צורות החיים. המונח " אלוהים אישי" שמשתמשים בו לפעמים בכדור הארץ הוא מדויק לחלוטין כיוון שאלוהים הוא כול אדם שם כמו גם כול נשמה אחרת בממלכות בעלי החיים והצמחים. להרגיש את התחושות הקולקטיביות של כול החיים על כדור הארץ, הרבה פחות את התחושות של כול החיים ברחבי יקום זה, בו זמנית זה בלתי אפשרי לדמיין אפילו על ידי הנשמות המפותחות באופן גבוה מאוד ביקום זה.

כיוון שהבורא לא הופך למעורב בחיינו, האם המשמעות היא שזה (It) (!?) לא מרגיש את הכאב הפיזי של הנשמות ואת הסבל הרגשי כמו שאלוהים מרגיש?

אמא, זה ("It") ככינוי גוף עבור בורא אינו משפיל. שימוש זה לא יכול להיות משווה עם  ה"זה" ("It") שלכם המעיד על דבר או מצב ולא ישות. כאשר מתייחסים לבורא, הוא קשור ללבן: לבן אינו נטול צבע, הוא צבע מורכב. מלבן, כול הצבעים של היקום נשברים לתוך מהותם, ובמקום אחר ביקום ישנם גוונים נהדרים רבים שאינם ידועים על הפלנטה שלכם.

כעת, הבורא אכן חווה רגשות של נשמות בכול הבריאה, וביכולת חישה גבוהה ועצומה מאוד מאשר הקיבולת של הגוף שלכם בדחיסות השלישית, אבל אין הוא נהפך למעורב או נותן תגובה אישית לכול מצב של נשמה. לעומת זאת, אלוהים, מפעיל בתנועה באופן קבוע את כול דרכי הסיוע הפוטנציאלי עבור הנשמות שלו במסגרת בחירות שנחתמו בהסכם טרום לידה. זרועותיו של אלוהים, אם אתם רוצים, מחבקות כול אחד וכול נשמה ביקום זה, ומהר יותר מאשר מצמוץ של עין, שליחיו מגיבים לאישורו למתן עזרתם לנשמות במצוקה שאינה קימת בהסכמיהם.

***************

תודה לך, אמא, עבור הכנסת חומר זה. אחיות ואחים אהובים, אתם ההאנשה של הוד שאין דומה לו וכוחה של אנרגית אהבה-אור של הבורא שמחברת אתכם לנצח עם כול דבר אחר ברחבי הקוסמוס.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge