Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - August 18, 2019

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward - 18 באוגוסט 2019

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  היו לנו מחזורי חיים בכדור הארץ או בעולמות אחרים בהתפתחות ואנו יודעים כמה קשה זה לראות נשמות הסובלות קשיים קיצוניים ולא לחוש עצבות, מצוקה ואולי כעס על הנסיבות הגורמות לכך. זה קשה מאוד לזכור כי מרביתן בחרו את החוויות כדי להשלים את השיעורים הקרמתיים בדחיסות השלישית כך שהן יכולות להתקדם לרוחניות ולמודעות בדחיסות הרביעית.

אין אנו מציעים לרגע להיות בחוסר רגישות לחיים במרחק קרוב או רחוק מאוד! כדור הארץ ידוע ככדור של "בית הספר הרגשי" הטוב ביותר ביקום כיוון שהחיים שם מציעים הזדמנויות אינסופיות ללמוד, לדוגמא, כי שמחה משפרת את כול היבטי החיים. תאוות בצע מולידה בוז בעוד שנדיבות לב מרוממת את ליבם של הנותנים והמקבלים. חמלה, סליחה והכרת תודה הן איכויות של אוצר. צחוק מאיר את הלב. כעס ורמאות יכולים שתהיינה להם השלכות חמורות. אהבה עצמית וכבוד עצמי מאפשרים לאהוב ולכבד את האחרים.

מדוע אנו מדברים על כך? כיוון שכול דבר על כדור הארץ נמצא בהאצה, מה שמגביר את כול הרגשות, ורגשיות הנמשכת לתוך מצוקה של אחרים לא מסיימת את המצבים הגורמים את קשייהם. רק כוחו של האור יכול לעשות זאת, ואין אור ברגשות אותם מעוררים ענייני העולם באנשים רבים מאוד. החוק המשיכה האוניברסאלי לא יכול להבחין בין מה שהם רוצים לבין מה שהם אינם רוצים -  הוא מחזיר  מ"המרק האוניברסאלי" את מה שמתאים וקרוב מאוד לאנרגיה שהם שולחים החוצה.

זו הסיבה מדוע, אחיות ואחים אהובים, האור שאתם מקרינים חיוני ברגע זה כיוון שהוא היה בהתעוררותם של אנשי כדור הארץ וחיזק את המאמצים של כול מי שהיה נחוש לתקן את עוולות העולם. יום אחר יום אתם עוזרים להם לתת ביטויים לגורלו של כדור הארץ: עולם של שלום בו כול אחד חולק בשפע שלו והחיים הם בהרמוניה עם הטבע – העולם שכבר משגשג במלואו ברצף.

"העלייה בסובלנות גזענית, אתנית דתית ותרבותית מסביב לעולם מדאיגה. מה יכולים אנו עובדי האור לעשות כדי לעצור שנאה וקנאות זו מלהתפשט הלאה?"

ראשית, הרשו לנו להזכיר את השחיתות הרמאות ותאוות הבצע שמתגלים בממשלות, בחברות בינלאומיות ובאמצעי התקשורת הנשלטים שלהם. אתם נוטים לחשוב על אלה כישויות ענקיות בלתי- אישיות ולא על מה שהן מכילות - מיליוני אנשים הנבדלים זה מזה באינטרסים, ברעיונות, בדעות, באמונות ובהתנהגות. באופן קולקטיבי, מיליונים אלה משפיעים - אין זה תיאור מוגזם לומר שולטים – על החיים בכדור הארץ, אולם בהיסח דעת מצד כולם למעט אלה הנמצאים בדרגות הגבוהות של הישויות אשר יש להם מוחות ולב חשוכים.

והרשו לנו לחזור על התחלתו של המסר הקודם:

נשאלנו אם יש היבט אחד מיוחד על החיים בכדור הארץ שעובדי האור יכולים להתמקד בו ולהאיץ את אבולוציית הציוויליזציה. במשך אינספור דורות, ציוויליזציות על הפלנטה נפלו בשל יחסם הלא אנושי אחד לשני ולבעלי החיים. לכן, ההיפך להתנהגות זו - אהבה, טוב לב וכבוד עבור כול החיים - חייבים להיות הדרך לאבולוציה של הציוויליזציה.

ועכשיו, כשהציוויליזציה מתפתחת, עולמה מתפתח בהתאמה. ולהיפך. מה שאתם מתבוננים ממקור ראשון, כך לומר, הוא הסיבה העיקרית שפעם הציוויליזציה המפותחת מאוד על כדור הארץ מבחינה רוחנית, מודעות וטכנולוגיה התחילה ליפול. כאשר הבובות של אנשי האופל הפעילו מניפולציה על הדי.אנ.אי (DNA) של ציוויליזציות חסרות ניסיון, הם הסירו ידע בגין האחדות של הכול, בה הכול הינו אהבה והחדירו פחד ושנאה "שונים". מאז שחלק מנשמות אלה התגלגלו על כדור הארץ במשך עידנים בהתאם למושג הזמן שלכם, רגשות אלה גדלו כשכול דור משריש אותן בדור לאחריו.

לכן, אין זו הקנאה והשנאה המתחילות להתגבר, אלא  האירועים הנובעים מהם שהינם בבוהקו של זרקור עולמי, בו כולם יכולים לראות את ההרסנות והפילוג שלהם. שבריריות זו שהחשיכה מורכבת במבנה הפיזי היתה צריכה להיות מובאת אל האור כך שהפצע הישן נושן העמוק שהיא גרמה לו יכול להירפא. והריפוי מתרחש - תושבים בקהילות מושפעים ישירות באמצעות אירועים טרגיים שמגיבים לשנאה על ידי איחודם באהבה ואנשים מסביב לעולם מצטרפים אליהם.

עובדי האור, עזרתם לתהליך הריפוי מלכתחילה באמצעות היותכם האהבה-האור שהם הבסיס להתמרה בעולם. עולם אינו משתנה על ידי כך שרוצים שזה יהיה כך - זה הכוח של אהבה-אור בתוך האנשים שמתחיל ומניע את השינויים הנדיבים.

בבקשה דברו על מצוקת בעלי החיים על כדור הארץ, במיוחד אלה שמגדלים למטרות רווח. סבלם הוא כה קיצוני והם כה תמימים".

זה משולב באופן מסובך עם הסיבה מדוע הציוויליזציה בכדור הארץ התחילה ליפול. לעיתים קרובות דברנו על בעלי חיים ואני בקשתי מאמי להעתיק חלק מהקטעים במסרים קודמים:

כשהעלאת המודעות ממשיכה, אנשים ילמדו כי נשמות בעלי החיים הן לא רק נשמות אנושיות, מתפתחות, ומגיע להן את אותו טיפול והכבוד כמו בני אדם - חלק מבעלי החיים - בדרך כלל אלה שהם חיות מחמד- הם היבטים של נשמות אנושיות שבחרו לחוות בגוף בעל חיים, וגם כאשר אין זה המקרה, יש להם טווחים רגשיים ומאפיינים הדומים לבני אדם, החסרים רק את התכונות הנרכשות כמו נימוס, רמאות וערמומיות. הסדרים הגבוהים של בעלי החיים צריכים להינתן ולקבל אהבה באותה מידה כבני אדם - במקרים רבים, הם עושים כך יותר ברצון ובנאמנות - ואפילו אלה שנמצאים בסדרים הנמוכים יוצרים קשרים עם אנשים הנוטים לצרכיהם. כאשר אנו מספרים לכם כי כול נשמה היא חלק מאלוהים וכול הנשמות הינן אחת, זה כולל בעלי חיים.

************

 

ברמת הנשמה, בעלי החיים מודעים לנדיבות המלאכית לטובתם. אפילו לאלה אשר חייהם אומללים יש כוח מלאכי או השפעה להקל על חוסר נוחות או לסיים חיים פיסיים מכאיבים ביותר. לחלק מהמלאכים יש מספרים גדולים יותר של בעלי חיים או בעלי חיים אינטליגנטיים יותר כדי להגן עליהם יותר מאחרים, אבל אחריותם של מלאכים אינה חשובה יותר מאשר כול האחרים כיוון שכול אלה החיים הם משמעותיים באיזון האוניברסאלי של אנרגית בעלי החיים.

המלאכים מביאים תחושת אחדות לבעלי החיים שלהם בהתאמה כדי לשמור על הזנים, אבל אין זה זכותם למחוק מעל פניו של כדור הארץ את אלה בני האדם שהינם אכזריים לבעלי חיים אינדיבידואלים או אפילו לכול הזנים. פעילים בנושא איכות הסביבה הפועלים בתום לב - כלומר, לא מסיבות אנוכיות פוליטיות, אישיות או כלכליות – תינתן להם השראה במאמציהם באמצעות מלאכי בעלי החיים.

************

 

במהלך חלק משבעים השנה, כדור הארץ היה על מסלול ההתעלות שלו, האור העלה את התודעה של החברה שלכם כדי לראות את חשיבותם הקריטית של בעלי החיים באיזון של כול החיים על כדור הארץ.

לאחר שחלק מהקולות הצהירו כי ישנה זכות לבעלי החיים להיות מטופלים באופן אנושי ועם אצילות וכבוד, קבוצות החלו להתגבש לפעולה בהתאם להנחת יסוד זה, וכמה אנשים אמיצים קיבלו השראה לחיות בטבע ולתעד את תצפיותיהם על זנים ספציפיים. התחלות אלה התפתחו לארגונים  מקומיים לאומיים ובינלאומיים של היום כשמשימתם היא להציל בעלי חיים ואת בית גידולם הטבעי. חלק עושים או מרחיבים שמורות טבע עבור בעלי חיים פראיים פצועים ויתומים, אחרים מפעילים מקלטים או תוכניות הצלה ושיקום עבור בעלי חיים מבויתים שעברו התעללות, ואנשים רבים תומכים פיננסית בקבוצות אלה.

השערורייה לגבי התנאים הלא אנושיים שבהם בעלי חיים המשמשים למזון חיים ומתים דורשת שיפורים בשטחים אלה. גני חיות נוצרים או סביבת חיות הבר מתרחבת עבור בעלי החיים שלה ותוכניות טיפוח מצילות זנים בסכנת הכחדה. קרקסים  מגיבים לבקשה לטפל בבעלי החיים שלהם באופן מצפוני ונעים. חוקים לאומיים אוסרים את יצואם של בעלי חיים מקומיים; חלק מאכיפתם של חוקים כנגד עושק עוזרים לציידים בלי רישיון למצוא פרנסה אחרת; חוקים דורשים ממגדלי חיות מחמד לעמוד בסטנדרטים גבוהים יותר.

מחקר מקיף בנושא התנהגות, אינטליגנציה ותקשורת של בעלי חיים מראה את הדמיון לכם בנקודות מבט אלה. מאומצים מספר עולה של בעלי חיים מלווים; חינוך הניתן לילדים בגיל בית ספר לגבי הצורך לעקוב אחר חיות מחמד כמו גם בריאותם הנאותה ותזונתם. עצומות רבות הנמצאות במחזור תומכות ברווחתם של בעלי החיים - עצם החתימה על עצומה שולחת מזרימי אור - והאינטרנט  שופע  בסרטים ובתמונות המראים חברות בין תערובת זנים, אפילו בשרשרת חיות הטרף, כמו גם  חלק מבעלי החיים הפראיים להיות נכונים להתיידד עם בני אדם.

תודה לך, אמא. אנו מבקשים כי תתנו תשומת לב מיוחדת לקטע האחרון כיוון שכול התכתבויותיכם במשך השנים הקשורות לבעלי חיים היו מלאות עם ייאוש לגביהם. יקרים, בבקשה שימו לב למה שאמרנו קודם לכן במסר זה לגבי חוק המשיכה - התמקדו על ההתקדמויות המשמעותיות  לטובתם! ובשנים שחלפו מאז שספרנו חלק, התרחשו שינויים רבים מועילים יותר בחייהם של בעלי החיים.

העלאת הרטטים שלכם באמצעות הרגשת הכרת תודה עבור שיפורים אלה תעזור להרחיב סוגים כאלה של תוכניות ותאיץ את התקדמותם של כול המאמצים. לדמיין אריות, ג'ירפות, פילים וחמורים - כול בעלי החיים שאתם מכנים לא מבויתים או גזעים עובדים - באור זהב לבן בג'ונגלים, ביערות, במדבריות, במישורים, בשדות ובאזורי הקוטב, וחיים ימיים במי בדולח בהירים. עשו את אותו הדבר עם הבקר והסוסים במרעה, חזירים ועופות הרצים באופן חופשי בחוות, כול בעלי החיים המלווים חיים בשמחה בבתים אוהבים. העלאת הדמיון בכם מייצרת כמויות גדולות של אור!

אם אתם יכולים, השתתפו בקבוצות רווחה של בעלי חיים מקומיים או תמכו בהם פיננסית או בתוכניות שהן לאומיות או בינלאומיות בהיקפן. אכן בחירת דיאטות צמחוניות או טבעוניות עוזרת, אבל בבקשה דעו כי חלק מזני בעלי החיים עשו באהבה הסכמים ברמת הנשמה עם האנושות לספק תזונה בתמורה לחיים טובים וסוף רחום. כך שאנשים אלה יודעים על הסכם זה ומגשימים את חלקם, האור המתעצם יותר מאי פעם מעלה מודעות ברחבי העולם על טיפול בבעלי חיים עם עדינות, כבוד והכרת תודה זה בראש ובראשונה גורם לרווחת האנושות.

אחים ואחיות אהובים, כאשר אתם חוזרים לעולמות אותם עזבתם בהתנדבות כדי לעזור לאנשי כדור הארץ, אתם תראו איך הגשמתם בשקידה באומץ ובהתמדה את מטרתכם. כול ישויות האור ביקום זה מכבדות את שירותכם שלא יסולא בפז ותומכות בכם עם כוחה של אהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge