Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - April 15, 2018

סוזי וורד – מתקשרת את Matthew Ward - 15 באפריל 2018

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  אנו מודים לקוראת שמנתה מספר תחומים בהם היא רואה התקדמות, היא כתבה: "ובכן תודה לך שעזרת לנו כולם להישאר במסלול, להמשיך למצוא את האופטימיות שלנו, ולהמשיך לעבוד עבור העולם שאנו יודעים שהוא אפשרי!". מכיוון שהאופטימיות מלאה באור, היא משחקת תפקיד חיוני בהתפתחות החברה, ואנשים שרואים את העולם כסוער ומפחיד יכולים להרגיש לעיתים נדירות אופטימיים לגבי מה שעומד להגיע. הם לא יודעים כי מה שהם רואים כמהפך הוא התנגשות של הרטטים הנמוכים עם הגבוהים ואלה האחרונים זוכים בשליטה על הדרך בסך הכול לשרוד.  הם אינם יודעים כי ה"הסערה לפני השקט" הזה, כך לומר, היא תכליתית, היא מובילה לשינויים עוצמתיים ברחבי העולם. אתם יודעים זאת, והדיבור עם אנשים לגבי השינויים המהותיים המתרקמים הוא דרך נהדרת לאפשר לאור של האופטימיות שלכם לזרוח לתוך חייהם.

ישנם סיפורים מעודדים במאמרי האינטרנט ובחלק מהפרסומים, וראיות הן גם קרובות לבית. מספר גדל של קבוצות קהילתיות מרוממות את חייהם של אלה בקרבת מקום שהינם נזקקים ותומכים בהנהגתם של אנשי חזון מקומיים. התמרה עולמית אינה מטפטפת למטה מממשלות לאומיות, משפחה יקרה - היא מתחילה אתכם, חבריכם, ושכניכם וממריאה למעלה.

"ישנם כמה סימנים טובים המעידים כי דברים חיוביים מתחילים אבל ישנו פוטין והטרולים הרוסיים השולטים בחדשות באמצעי התקשורת. מה פוטין זומם? אני יודעת ש- Matthew אמר כי אין הוא חלק מהקנוניה אבל נראה כי הוא יכול להרוג ללא חרטה או מחשבה. לא מה שאחד היה מכנה בחור טוב! יכול הוא לפרש את מה שמתרחש שם?" הנשיא פוטין עשה בוודאי כמה דברים חסרי טעם, אבל אין הוא אשם בגין האשמות רבות המופצות על ידי האילומינאטי כנקמה לסירובו לשתף פעולה אתם.

ברוב המקרים חסידיהם היו אחראים עבור מה שהם ייחסו לו או לארצו - לאחרונה  זו היתה ההתערבות בבחירות במדינות אחרות והרעלתם של אבא ובתו בבריטניה. מצדיקים את פוטין בהכחשת המעורבות, אבל הדעה הגלובלית היא "אשם כפי שנטען", זהו פסק הדין שהוצהר על ידי האילומינאטי. ומכוונים אצבע לטרולים הרוסיים בשל השפעתם על דעותיהם של אנשים והחרפת המחלוקות נותנת לטרולים את הזכות בגין מה שהאילומינאטי עושים באמצעות הפוליטיקאים שלהם והמגמה השלטת ואמצעי התקשורת החברתיים המושחתים שלהם.

פוטין אינו רוצה מלחמה קרה, הרבה פחות מלחמות "חמות" שרוצות כי המערב ינהל מלחמה עם רוסיה ואיראן ואולי עם צפון קוריאה, היכן שהם ינסו זאת כך שהם יכולים למנוע תוצאה של שלום  בגין השיחות הרב לאומיות. לא רק שדות הקרב צריכים את מכונות המלחמה המיוצרות על ידי התאגידים שלהם, אלא הם צריכים את הרטטים הנמוכים של אלימות ופחד כדי לתמוך בקיומם. לכן, בהענשת  הנשיא הרוסי עבור מה שהוא לא יעשה עבורם הפכה למה שהוא עושה להם: הוא  מהווה אחד מהמנהלים משתפי הפעולה מאחורי דלתות סגורות כדי לסיים את הרשת הבינלאומית של פעילויותיהם הנתעבות, מחזיק מהם אחראים באופן חוקי, ומשיג עולם בשלום.

הבנתה של ההתעלות האישית חשובה, ומידע במסרים קודמים שניתן העלה שאלות נוספות. "אם חלק מאתנו מתעלים עם גאיה וחברי המשפחה האחרים בוחרים שלא, איך זה מתרחש באופן פיזי? האם אנו פשוט נעלמים מעולמם?" התעלות עם כדור הארץ אינה כמעט דרמטית כמו היעלמות פתאומית המשאירה את המשפחה לתהות להיכן הלך החבר. התעלות אינה יציאה במפתיע מהפלנטה והגעה לעולם פיזי נשגב, זוהי התקדמות מהדחיסות השלישית לרביעית במהלך תקופת החיים של כדור הארץ. זהו תהליך הדרגתי של ספיגת אור אשר שתי השפעותיו מתרחשות במקביל - צמיחה רוחנית ומודעת ושינוי התאים מבוססי הפחמן לגבישיים המאפשרים לגוף לשרוד ברמות הרטט במקום אליו כדור הארץ מוביל. אנשים הסופגים אור יישארו על הפלנטה במהלך תוחלת החיים שנבחרה בחוזי הנשמה שלהם, ולאחר מכן יעברו לנירוונה במצב של דחיסות רביעית.

להתעלות או לא להתעלות אינה בחירה מודעת. זה עניין של כמה הדוק החלטות של רצון חופשי דבקות בחוזה הנשמה, שהינו חלק מההסכם טרום-לידה שנעשה על ידי הנשמות אשר יש להן תפקידים גדולים בכול אחת מתקופות החיים האחרות של כדור הארץ. הסכמים אלה הנוצרים באהבה ללא תנאי מספקים אפשרויות צמיחה עבור כל המשתתפים.

"אם מישהו בנתיב ההתעלות מת לפני שהגיע למצב של דחיסות רביעית, איך זה ישפיע על חייהן בנירוונה ובגלגול הבא?" זה יהיה אותו דבר כמו עכשיו. האנרגיה של מחשבות, רגשות ופעולות במהלך תקופת החיים קובעת את החלק של נירוונה אליה האנשים נמשכים באופן אנרגטי, וכול חלק מספק את הלימוד הספציפי שצריכה כול נשמה. אדם אשר שלט במרבית השיעורים הקרמתיים יכול להשלים את השאר בנירוונה, היכן שהיא גם מכינה את אישיותו לגלגול; זה יכול להיות חזרה לכדור הארץ כאשר עידן הזהב נמצא בפריחה מלאה או אותו סוג של גירוי תקופת חיים בכמה עולמות אחרים מלאי חיים בדחיסות הרביעית.

"איך אנו יכולים לדעת אם אנשים אותם אנו אוהבים יתעלו או אפילו אם אנחנו עצמנו נתעלה?" אין דרך לדעת אם אנשים אותם אתם אוהבים, או כול אדם אחר, יתעלו, והפעולות אינן מהוות אינדיקטורים מהימנים. מישהו שטפל באחר בגסות עשוי לנהוג בהתאם למכתב בו שניהם בחרו בהסכם טרום-לידה, בשעה שאדם הזוכה לשבחים בהיקף נרחב עבור נדיבותו עשוי  לשתף עושר שהושג שלא כחוק ועושה זאת רק לשם פרסום ושבחים. זו הסיבה מדוע אנו ושאר השליחים מהאור מייעצים לעיתים קרובות, "אל תשפטו אף אחד". כמו כן לתוחלת החיים יש קשר מועט עם התעלות. נשמה עשויה לזנק קדימה במודעות רוחנית ומודעת במהלך תקופת חיים קצרה ומישהו שנעשה בן מאה שנה ויותר עשוי לא לגדול בקורטוב מבחינה זו.

באשר לידיעה לגבי התקדמות ההתעלות האישית שלכם, תחושה של שלווה אמיתית, העדר דאגות, לגבי איך מחשבותיכם השפיעו על חייכם ועל חייהם של אחרים מורה על התקדמות. ואל תחשבו בבקשה כי ההתעלות דורשת חיים נטולי שגיאות!  בשעה שלשאוף לכאלו זה מאמץ ראוי להערצה, שלמות קיימת רק בתוך המהות הטהורה של אהבה-אור של הבורא.

"Matthew, יש דיבור רב על נשמות מוארות המתעלות לפלנטה זהה כפולה או למימד אחר, בשעה  שפחות ברי-מזל סובלים את המצוקה. יכול אתה להעניק את תובנתך ומסגרת זמן?" אין פלנטה זהה כפולה אליה נשמות מוארות הולכות, אבל הן נכנסות למימד אחר כשהן נוסעות עם כדור הארץ לתוך רטטים גבוהים במידה הולכת וגוברת. ובסיום של הבחירה של תקופת החיים בחוזה הנשמה, הן נכנסות לחלק של נירוונה שמתאים לרמת המוארות שלהם.

יכול להיאמר כי "הפחות ברי-מזל" - אפשרו לנו לומר, האנשים אשר מסרבים בעקביות לאור שזמין לכולם - "יסבלו מצוקה" כאשר הם חווים את סקירת חותם החיים בנירוונה ורואים איך הם נפרדו מחוזי הנשמה שלהן. השגת החוויה המאוזנת שהיתה נחוצה כדי להתפתח  זו בחירה ומטרה של כול נשמה בכול תקופת חיים פיזית. ישנו בכך גורם נוסף. נירוונה מתעלה עם כדור הארץ, וכאשר הפלנטה מגיע לרמות רטט בהן הגוף ללא תאים גבישיים מאבד יכולת קיום, הנשמות תעבורנה לציוויליזציה בדחיסות השלישית בעולם הרוח, בו הם יכינו את אישיותם לגלגול בציוויליזציה זו.

התעלות אישית היא בהתאם לקצב של כול נשמה, ואלה שונים כה באופן רחב שזה יהיה נמהר אפילו לנחש איזו מסגרת זמן ריאליסטית עשויה להיות. נוסף על כך, בנוסף לאפשרויות הבלתי מוגבלות של הנשמה להתחיל או להתקדם ביחד עם נתיב ההתעלות, במהלך תקופה חסרת תקדים זו על כדור הארץ, יתרון נוסף זמין -  הגשת עצומה ברמת הנשמה להארכה של פיסקת אריכות החיים בחוזה. כיוון שזה ישפיע על חייהם של כול האחרים בהסכם טרום-לידה, הם חייבים להסכים פה אחד או לדחות את מהעצומה. כאשר ישנה ציפייה הגיונית כי התוצאה תהיה זמן נוסף שיביא התקדמות בהתעלותו של אדם, הבקשה מאושרת.

מה שאנו יכולים לומר בהתייחס למסגרת הזמן הוא, כי עכשיו שהעשור של העיכוב בהתקדמות החברתית הסתיים, נשמות מתעוררות ומצטרפות ל"מהפכת האהבה" של העולם. כוח האהבה שאין שני לו הוא המפתח ליצירת עולם של שלום וחיים בהרמוניה עם הטבע, והדרכים הרבות שבהן אהבה באה לביטוי יקרינו אור למצטרפים החדשים ותהוונה תזכורת מסייעת לעובדי האור  שעובדים במשך זמן רב. [מסר מיום 1 במאי 2012 מכסה באופן מקיף  אור-אהבה, ומסר מיום 23 במאי 2015 מכיל חלק מזה].

"מה יקרה לאנשים שלא שמעו על התעלות כוכבית ואישית?" מתוך שבע וחצי ביליון אנשים השוכנים בכדור הארץ, רק קומץ השוואתי שמעו על התעלות. אין צורך שההמונים ידעו כי כדור הארץ מתעלה כדי שהוא ימשיך את מסלולו היציב לתוך מישורי האנרגיה המוארים יותר, ואנשים רבים החיים בדרכים אלוהיות נמצאים על נתיב ההתעלות מבלי לדעת זאת. אנו מדברים על ידע מודע - המין האנושי יודע ברמת הנשמה על התעלותו של כדור הארץ ואנשים יודעים ברמה זו אם הם מתפתחים או לא. בבוא העת, כול אחד שם יהיה מודע במודעות על התעלות כוכבית ואישית.

במסרינו האחרון אמרנו כי ה-NRA  (National Rifle Association) איגוד הרובאים הלאומי - בארצות הברית נוצר על ידי האילומינאטי. אנו רוצים להסביר בצורה נכונה כי הוא אחד מקבוצות מקומיות, לאומיות ובינלאומיות רבות שנוצרו בשל סיבות בונות כך שהאילומינאטי מסתננים וחותרים כדי לשרת את מטרותיהם הרעות. הם עשו את אותו הדבר עם התפתחויות שנועדו להיות מועילות, בייחוד תרכיבי חיסון, שיטות חקלאיות, מקורות מידע וטכנולוגיות. בכול מקום שהאילומינאטי שלטו, השפעתם מתפרקת במהירות - הרטטים הנמוכים של הכוונה האפלה לא יכולים לשרוד בעוצמת האור  אליהכדור הארץ מתקרב.

"לקבוצת הדיון שלנו ישנן מגוון דעות לגבי המשחקים האולימפיים בדרום קוריאה. האםMatthew יכול להיות כה טוב כדי לתת לנו את נקודת המבט מתחנתו?" זה העונג שלנו לעשות זאת. מהגעתם ועד לעזיבתם של אנשים ממדינות משתתפות, האנרגיה הנובעת מפיונצ'אנג (בדרום קוריאה) נוצצת כמו ים של יהלומים. הזוהר היה הרטטים הגבוהים של רטט ההשתתפות של ספורטאים יוצאי הדופן, שמחה של זוכי המדליה וכבוד של מתחריהם, התרגשותם של המבצעים בטקסי הפתיחה והסיום, הערצה ויראת כבוד של הצופים באתר וצופי הטלוויזיה המחוברים אנרגטית עם המשחקים.

אנו לא מעלימים עין כי המשחקים האולימפיים בשנה זו, כמו אלה לפניהם, גורמים להוצאת כספים בזבזנית שיכולים היו להשתמש בהם טוב יותר כדי להועיל לכול ציבור האזרחים. אולם, הגאווה בבחירתם לארח את המשחקים, בספורטאים יוצאי הדופן שלהם והייצור של טקסים מרהיבי עין ראויה להתחשבות, ולמשחקים בשנה זו היו תוצאות ייחודיות. האנרגיה של המשחקים האולימפיים הקודמים נסחפה לתוך בריכה טבעית ביקום; אנרגיה שנוצרה בפיונצ'אנג התמזגה עם האור העז ביותר בהיסטוריה המוקלטת של כדור הארץ.

משפחה אהובה, ישויות אור בכול יקום זה מכבדות את עמידתכם האיתנה בסיוע לאנשיכדור הארץ ותומכות בכם עם כוחה של אהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge