Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - November 15, 2019

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward - 15 בנובמבר 2019


עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  הבה נתחיל עם נושא מעניין גם למספר קוראים אחרים : "אם אכן עומד להתקיים עידן הזהב, איך הוא יכול להתקיים עם השימוש הבלתי הולם בעושר ובכוח שעדיין אוחז במיליונים בנוקשות או בשעבוד שנראה כה מסובך? מה אנו כנעורים צריכים לעשות לקראת כול חופש במהלך תקופת חיינו; נאמר - ב- 20 שנה הבאות??"

יקרים, אתם סייעתם לתת ביטוי להתקדמות בכול צעד בדרך. כול מה שאתם צריכים לעשות הוא להמשיך להיות מי שאתם - האנשה של אהבה ושל אור - ולהקרין את מהותכם!

אנו יודעים כי זה קשה לכם לראות את הצעדים יוצאי הדופן שבאמצעותם עזרתם לאנשי כדור הארץ לעשות כיוון שאזורי פורענות ואלימות מסביב לעולם תמיד נמצאים במרכז הבמה של התקשורת. השילוב של מה שנעשה ידוע לציבור - מהפכים, קשיים וסבל - לבין מה שאינו ידוע - היקף העושר והכוח שנעשה בו שימוש בלתי הולם וסיום של כול זאת - אינו מסובך מכיוון שהמטרה ברורה. כמה שיקולים מהותיים מעורבים בכך.

גורם אחד הוא הסרת שרידי השליטה האחרונים מכול מי שפגעו מאוד ברצונם החופשי כדי להשיג ולהשתמש בכוחם. רבים מאנשים אלה נמצאים בעמדות סמכות בממשלות, בבנקים, בתקשורת ובתעשיית הסרטים, בתאגידים בינלאומיים, בבתי מלוכה, בגוף הכנסייה הנוצרית ובשדות הרפואה והחקלאות. אם כול אלה היו מוסרים בבת אחת, התוצאה תהיה חוסר ארגון נרחב ובלבול; לכן, התזמון הוא אלמנט כך שאנשים מנוסים עם יושרה רוחנית ומוסרית מוכנים להיכנס לתפקידים החיוניים ביותר.

גורם אחר הם הדיונים בין האנשים בקבוצה שגורמים לסופו של שלטון החשיכה העתיק על כדור הארץ. האינטליגנציה, רעיונות החזון והתבונה שלהם הובילו אותם למעמדם המשפיע הנוכחי וישנן דעות הנבדלות זו מזו לגבי אלו רעיונות הם הטובים ביותר כדי להביא במהירות שיפור בכול עולמכם ועם כמות ההפרעה הקטנה ביותר.

עדיין קיים השיקול הנוסף איך הכי טוב לגלות אמיתות שעדיין חבויות כדי שלא לגרום לנפש הקולקטיבית להיכנס לשוק. אתם יודעים מה מרבית האוכלוסייה אפילו לא חושדים: כול מערכת העקרונות הדתית היא מעשה ידי אדם והומצאה כדי לשלוט בהמונים; מחלות גרמו בכוונת תחילה לחיסול מיליונים רבים של חיים; כמה אנשים שולטים על הכלכלה הגלובלית; חברי הממשלות בעבר ובהווה וידוענים בשדות הספורט והבידור נמצאים בין אלה המעורבים בפעילויות האופל. זו כמות מידע אדירה להטמיע ולקבל כאמת עבור אנשים שאינם מודעים לכך.

אין אנו יכולים להגדיר מסגרת זמן בה כול הנשמות על כדור הארץ יחיו בחופש, בשלום ובאהבה, אבל אנו יכולים לספר לכם כי תוכניתה האלוהית של גאיה עבור גופה הכוכבי ותושביה הם נקודת יעד. המסלול ימשיך לסטות בדרך זו וזה יקרה לזמן קצר כשאנשי האופל נאבקים לשמור על אחיזת האצבע של השפעתם, עושים עסקאות עם מערכות החוק או מנסים להימלט מתביעה, אבל אין הם יכולים יותר להתחמק מהאחריות על כדור הארץ ואין הם יכולים להימנע ממנה כאשר הם מתים.

במסרים קודמים האצנו בכם לשלוח אור לאנשי אופל אלה - מכול הנשמות במשפחה האוניברסאלית שלנו, הם אלה  שמאוד צריכים את זה. זהו חוסר האור שלהם שהוביל אותם לגרום ללוחמה ולסבל נרחבים. חמלה במקום גינוי עבור החיבורים החלשים ביותר אלה במשפחתנו מקדמת את הצמיחה הרוחנית והמודעות שמרוממת חיים לא רק על כדור הארץ, אלא בכול רחבי היקום.

אין הכוונה אף פעם לסלוח למה שנשמות אלה עשו וגם אין הכוונה למחוק את פעולותיהם מתיעודי ההיסטוריה של כדור הארץ. אלא, לוותר על שיפוט אישי ולכבד את התהליך האוניברסאלי. בעת מעבר של אנשים אלה לעולם הרוח, סקירת חייהם תכלול את אותה מאוד טראומה פיזית, מנטלית ורגשית שהורגשה על ידי כול מי שהם נגעו בחייו. חוויה זו יכולה להיקרא בצדק "גיהינום".

"ההבנה הרווחת שמוצגת היא כי אנשים אכן דורשים יותר מוצרים צמחיים יותר, הביקוש גובר. ההבנה היא גם שאין אנו יכולים להימנע מאורגניזם מהונדס גנטית (GMO) המייצר מוצרים, כיוון שאחרת אין אנו יכולים להזין את הפלנטה. האם אפשר להימנע מאורגניזם מהונדס גנטית, אם בכלל אפשרי או האם אכן זה לא מזיק לאורגניזם של בני האדם ובעלי החיים?"

ראשית הרשו לנו לומר כי המגמה לכיוון דיאטה מבוססת צמחים היא עקב המודעות הגוברת של יתרונותיה לבריאות ולרווחתה הכוללת של הפלנטה ולכול תושביה.

השינוי הגנטי של הצמחים שהתחיל לפני זמן רב באמצעות הכלאה והשתלה הושג בשנים מאוחרות יותר באמצעות שיטות דומות ואחרות כדי לייצר סוגים חדשים של פירות, ירקות, צמחי מזון אחרים, כותנה ופרחים כמו גם עמידות הצמחים להתפשטות החרקים.

המזונות של אורגניזם מהונדס גנטית מזיקים לבריאות, עם זאת ההכרח למנוע רעב המוני, שהתחיל להיווצר על ידי אנשי האופל כדי ליצור רטטים נמוכים של דאגות לגבי סוגי מוצרים אלה, והם הצליחו מאוד לשכנע רבים להאמין במידע כוזב זה. שימו לב כי לא קיימת אזהרה חמורה מעין זו לגבי זרעי תבואה שתוכננו  במסתוריות להיות בלתי ניתנים לייצור.

מזונות שהונדסו גנטית עצמם אינם מזיקים, אבל הכימיקלים שהינם קוטלי חרקים מזיקים, לכן רחיצה ביסודיות של מזונות אלה וכול המוצרים האחרים היא חשובה. כמו גם, כימיקלים וסוכר באוכל מעובד אינם טובים עבורכם ויש להימנע מהם.

ללא קשר לאיזה מזון אתם אוכלים, ביטוי הכרת תודה למקור שגרם לו להיות זמין מגביר את יתרונותיו לגוף, לנפש ולרוח. ברכת המזון והבקשה כי הוא ישרת את הטוב הגבוה ביותר שלכם גם מוסיפה ערך תזונתי.

ועכשיו, נדבר בקצרה על נושאים שהתייחסנו להם במסרים הקודמים אבל שוב מעלים דאגות עקב המצבים הנוכחיים והספקולציות או התחזיות:

המצב במזרח התיכון לא יוביל למלחמת עולם שלישית או למלחמות גדולות בין כול המדינות המעורבות. בבוא העת, משא ומתן יפתור את כול הסכסוכים הלאומיים והבינלאומיים.

שינוי אקלימי לא יגרום לשיטפונות של מים בכול חופי הים עד לרמת ההרים ולטביעתם של מיליונים, גם לא יגרום למותם של החיים הימיים.

הרוחות הסוערות שהפיצו את האש הפראית בקליפורניה לא נוצרו עקב שינוי אקלימי. הם נגרמו באמצעות טכנולוגיה של מניפולציה של מזג האוויר כמו סופות פראיות, שיטפונות, בצורת וטמפרטורות שוברות שיא. לא ייקח זמן רב, שפעילות האילומינאטי בעניין זה תיפסק והטכנולוגיות שהם דכאו והשתמשו בהן למטרות מרושעות תתפרסמנה לציבור ומכאן ואילך ישתמשו בהן רק למטרות מועילות.

אין "ציוויליזציות של חייזרים רעים" במערכת השמש שלכם. מה שנכון הוא, חלק מהאנשים היוצרים הרס על כדור הארץ הם חייזרים דמויי זוחלים, אבל חייזרים דמויי זוחלים אחרים החיים מבינכם הם נשמות מלאות באור העוזרות לסיים את כול הפעילויות שנגרמו על ידי חייזרים דמויי זוחלים ובני אדם אפלים.

רובוטיקה תעשייתית תשנה את התעסוקה במידה ניכרת, אבל הכשרה בתחומים מספקים ושגשוג מבלי לעבוד 30 עד 40 שנים עם מרווחי חופשה קצרים תחליף את מצב העבודה הנוכחי.

המערכת הכלכלית הגלובלית תהיה בהדרגה מבוססת על מתכות יקרות כדי למנוע בלבול במידה הגדולה האפשרית הגדולה ביותר.

אנו גם נשאלים איך החיים על כדור הארץ הגיעו למצב זה היום, ויש צורך להכניס את ההקשר להיסטוריה של עולמכם:

במהלך הדורות, החזקים כבשו את החלשים וכמה אנשים שלטו על שאר האוכלוסייה, שחייה בנסיבות נוראיות בלי תקווה להטבה. אימפריות עלו ונפלו; מלחמות מהפכניות, אזרחיות בינלאומיות ובעולם שלטו בדרך כלל על אנשים שונים ולעיתים קרובות שונו גבולות לאומיים. אולם במהלך אלף שנה אלה, חמדנות ותאוות כוח המשיכו ולכן חיו עם פחד, התרוששות וחוסר תקווה עבור מרבית אנשי העולם כיוון שהחשיכה נשארה מעוגנת היטב.

נצנוץ של שינוי התחיל לפני כשמונים שנה כאשר, לפי בקשתה של גאיה, ציוויליזציות עוצמתיות מרוחקות הקרינו אור לגופה הכוכבי כדי לשמור עליה בחיים. כשהאור התעצם ואנשים ספגו את הרטטים הגבוהים שלו, מאבקים ואי שוויון עמוק בין העשירים והעניים נע בהדרגה מקבלה של "זה פשוט איך שהחיים הם" ל"זה לא נסבל יותר". זה התרחש כאשר שחיתות משתוללת והונאה בממשלות, בתאגידים ובמגזר הכלכלי התחילו להגיע אל האור.

היום, הקולות של ההמונים המפגינים נשמעים מסביב לעולם. התקשורת העיקרית מדגישה את המהומה כיוון שזה מה שהם עושים, אבל גם לא מבקרי התקשורת וגם לא הכתבים יודעים מה עומד בבסיס התסיסה העצומה. הם לא יודעים כי הגדלת הדרישות לשינוי הן עקב ההתקדמות בתודעה הקולקטיבית או כי המודעות הגדלה של האנשים של העצמה עצמית סוללת את הדרך לעולם של שלום בו כולם משתתפים  בשפע שלו וחיים בהרמוניה עם הטבע.

אחים ואחיות יקרים, כול דבר מתרחש בסדר שהוא חייב לו. תנאים בלתי נסבלים צריכים להניע מספיק תסיסה כדי לעורר פעולה: אנשים צריכים לשנות את הפחד שלהם מהממשלות לאומץ הדרוש למרוד ולדרוש שינויים. ועם סיועכם שלא יסולא בפז, הציוויליזציה של כדור הארץ גורמת לכול זאת במהירות שהיא חסרת תקדים באופן אוניברסאלי.

ההאצה המתמשכת של שיעורי הרטט שמשפיעה על כול נשמה ועל כול פעולה ברחבי העולם תביא הסכמה מתוך חוסר ההסכמה, סדר מתוך האי סדר. כשהמאמצים  בשיא מתחילים להתמזג עם הצלחות גוברות ברמות פשוטי העם. חופש יגיע במדינה אחת אחרי השנייה כשאהבה ואור ממשיכים לחלחל ללבבות ולמוחות.

כל ישויות האור ביקום זה מכבדות את שירותכם לכדור הארץ ותומכות בכם עם אהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge