Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - December 14, 2019

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward - 14 בדצמבר 2019


עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  כשאחת מהשנים האזרחיות שלכם מתקרבת לסיומה, מחשבה רווחת היא, איך שנה זו חלפה כה מהר?! אתם יודעים את התחושה של הזמן שעובר מהר מאוד ולמעשה כדור הארץ נע מהר מאוד בקצב קבוע לתוך מישורי אנרגיה עוקבים ורציפים מוארים יותר ואתם יודעים כי האור הוא אנרגיה דומה לאהבה. ומאז שהאהבה היא המפתח לתקון כול העוולות, שמחו אתנו כי כוחה של האהבה מתפשט מסביב לעולמכם!

סיבה נוספת לשמחה היא כי המילה "אהבה" מגיעה למרכז הבמה. אנשים מדברים על אהבה לעיתים קרובות יותר מאשר אי פעם לפני כן, ואהבה מאוזכרת לעיתים קרובות בשירים ובדפוס, ברדיו ובטלוויזיה. אתם עשויים לזכור כי דברנו על חשיבותן של מילים, מדוברות וכתובות, וכי אהבה, שמחה, שלום, הכרת תודה, סליחה, טוב לב, תקווה, חמלה, נדיבות ויושר אלה מוסיפים כמויות אדירות של אור.  נוסף לכך, הכוונה של מילים אלה בכול השפות שלכם פולטת  את רטטיה הגבוהים, כך שהתדר הגדל של אהבה הינו התקדמות כפולה של אור בתוך האוכלוסייה.

במסרים קודמים מחודש דצמבר אמרנו כי שיתוף עם הנזקקים וניחומם של האבלים הולך וגובר כול שנה בהתאמה לרטטים שעולים יותר מאי פעם. שיתוף ואכפתיות זו אהבה "בפעולה". שאר פעולות של טוב לב, כמו חיוך אל עובר אורח, עזרה לזר לשאת חבילות, פתיחת דלת למישהו, מתן טרמפ לשכן, ולברך פקידי חנות הם יותר מדרכים עצומות שאהבה מבוטאת לא רק במהלך עונת החג, אלא בכול יום לאורך השנה. למרות שהחברה אינה מודעת כי מחוות טובות כמו אלה המלאות באור, אדיבות ועזרה אחד לשני הן גם גוברות בקפיצות ובזינוקים.

באחד מהמסרים דברנו על המוסיקה המסורתית שלכם. הטונים והמילים מלאי האור שלה כמו "הללויה" ((“hallelujah”, "שלום על האדמה"(( “peace on Earth”  "שמחה לעולם"(“joy to the (world” ו"הכול הוא בהיר"(“all is bright”) מניעים את מיטב רגשות האנושות, ואנרגיה זו זורמת בעונה זו מסביב לעולמכם. אנו גם סיפרנו לכם כי המוסיקה הנהדרת המופקת ברציפות בנירוונה על ידי מיליונים רבים של מוסיקאים המנגנים בכלי מיתר עוזרת לשמור על היקום באיזון - עולם הרוח של כדור הארץ הוא בעל חשיבות עליונה באופן אוניברסאלי. אתם, גם מרוויחים מ"המוסיקה של הספירות". הטונים משודרים לכדור הארץ כדי לעזור לפלנטה ולצורות החיים המבינות שלה לשמור על בריאות הנפש הגוף והרוח.

הבה נדבר עכשיו לגבי מסורת עונתית עתיקה נוספת בארצות רבות - העצים מקושטים עם אורות של נרות, מחרוזות של פופקורן, אורות מוארים, קשתות וסוגי קישוטים יפים אחרים. הרוחות מרוממות באמצעות העצים המקושטים מה שמוסיף עליזות חגיגת לבתים, לכנסיות, לחנויות, למסעדות, לאורך הרחובות, ובשאר מקומות חיצוניים מסביב לעולמכם.

העצים מספקים לאין שיעור יותר מאשר קישוט. חשיבותם היא הרבה מעבר לאספקת בתים עבור אינספור חיים ביערות, בג'ונגלים ובפארקים; עבור ייצור פירות ובולי עץ למבנים ולרהיטים; והוספת יופי וחן לנוף של כדור הארץ.

העצים הינם נשמות מפותחות אשר האנרגיה שלהם חיונית לכם ולפלנטה. זה היטב ידוע כי הם סופגים את דו תחמוצת הפחמן מהאטמוספירה ומשחררים את מרביתה כחמצן. מה שלא ידוע הוא כי התודעה הקולקטיבית של העצים משודרת מסביב לעולם באמצעות מערכת תקשורת בוטנית שעולה על מרבית המחשבים המורכבים שלכם.

העצים משתפים את תבונתם העתיקה באמצעות סינונה לכול צורות החיים האחרות של כדור הארץ, וכול מי שמתחבר באופן אינטואיטיבי לתוך אנרגיה זו מרוממים במודעות מודעת ורוחנית.  זה שבעלי החיים סופגים אנרגיה ניכרת בידידותם של חלק מהזנים של חיות טרף עם טרף לשעבר והכרת תודה שבעלי החיים מבטאים לאנשים שהצילו אותם מנסיבות נוראיות. חלק המתקשרים הטלפתיים שלכם מקבלים מסרים משכנעים מהעצים, ובסופו של דבר כול אחד בכדור הארץ יכבד את העצים כפי שגאיה עושה, כאחת מהברכות הגדולות ביותר של אלוהים (God) לגופה הכוכבי ולכול תושביה.

"כאשר המקור (Source) התעורר מתנומתו לפני עידנים, האם אנו יודעים מה היה התמריץ להתעוררותו? האם המקור זקוק לאהבה? האם המקור ברא נשמות כדי להביא את מעגל האהבה אליו? הגעתי להבנה כי המקור והאלוהים (God) של היקום שלנו צריכים את כול ברואיהם. התפשטותה של מחשבה באמצעות מחשבות ופעולות חדשות מבטיחה שהקוסמוס והיקומים יתקיימו  מסביב זמן ארוך מאוד. אין זו מערכת יחסים חד צדדית כפי שחשבתי בילדותי ובמרבית חיי הבוגרים".

מעטים מאוד בעולמכם תוהים עמוקות על כך, ואנו מודים לנשמה היקרה שחלקה אתנו את שאלותיה ואת ידיעתה האינטואיטיבית. אין אנו יודעים מה עורר את השראתו של המקור - הבורא/הבריאה (Source—Creator/Creation) - לבטא את עצמו במה שלעיתים קרובות מיוחס ל"מפץ הגדול", ולא ידענו מה היה קיים לפני הביטוי הראשון הזה של הטוטליות שלו  (Its Totality).

בשם כול הנשמות בתחנה זו, שאלתי את אלוהים (God) את התשובות והוא דבר עם הבורא ((Creator. בבקשה אל תחשבו כי אלוהים לא ידע את התשובה - הוא רצה לתת לנו את התשובה שהבורא (Creator) רצה שתהיה לנו. התשובה לשתי השאלות, אלוהים אמר, יכולה להיות מפורשת  כ- אני הוא לחלוק אתו ( I AM is to be shared.).

עכשיו אנו נספר לכם את מה שידענו לפני הארה זו. המהות של אני (I AM), הבורא (Creator), המקור (Source), האחדות של הכול ((Oneness of All היא אהבה, אשר מבוטאת כאור, וכול דבר שנברא במהלך כול הזמן/העל זמניות הוא של אותה אנרגיה. כך הבורא המקור לא היה צריך אהבה – הטוטליות שלו היא אהבה, הכוח העוצמתי ביותר בקוסמוס.

הוא מבטא את אהבתו באמצעות בריאת נשמות - המלאכים הראשיים – ומתן מתנה להם של רצון חופשי ואתו יכולתו הבלתי ניתנת לחלוקה של מתן הביטוי. לכן, הבורא אפשר למלאכיו הראשיים להשתמש באנרגיה שלו כדי לעשות ישויות על פי הדמיון שלהם - לכן שיתוף הבריאה - ומאותו רגע ועד כה - שיתוף הבריאה המשיך.

אני הוא לחלוק אתו ( I AM is to be shared.) מעיד על כך שהבורא חולק לא רק את אנרגית האהבה שלו, אלא גם את הידע שלו - כול דבר בקיום הוא אנרגיה והאנרגיה כוללת תודעה. לכן ברמת-הנשמה, לכולנו בתחנה זו ולכול האנשים האחרים יש את התשובות לשאלות שהועמדו על ידי הקורא. זו המודעות המודעת של הידע ברמת-הנשמה אותה אנו כולנו מחפשים, וניתנו לכול אחד ביקום זה הזדמנויות בלתי מוגבלות להשיג אותה.

כן, אכן, כל בריאה של הבורא המקור "נדרשת" - יתר על כן, כול אחד הוא חלק נצחי ובלתי ניתן להפרדה שלו וכך יהיה לעולם ועד. מערכת היחסים של המקור עם כול אחד מהברואים שלו מבטיחה את ההרחבה וההתכווצות המתמשכת של יקום זה. אין אנו יודעים מה מתרחש במקום אחר, אבל כיוון שכול הנשמות ביקומים האחרים הן חלקים של הבורא המקור המחוברים נצחית, זה נראה סביר כי כול אחד תורם לטוטליות כמו שעושה כול נשמה ביקום זה.

וגם איננו יודעים מה מתרחש כאשר הנשמות התפתחו עד לנקודה של זיכרון התחלתם ובכך חוזרות אל הבורא. אולם, אנו חושבים על האפשרות שכאשר הנשמות חוזרות, הן עשויות לממש את מתנת הרצון החופשי שלהן באמצעות בחירה להתחיל מסע חדש במקום אחר בקוסמוס.

ועכשיו, אפשרו לנו להגיע "חזרה למטה אל כדור הארץ" אחיות ואחים אהובים, אנו מאחלים לכם חגיגות ופסטיבלים קדושים מלאי שמחה עם המשפחה וחברים. כשאתם חוגגים עונה זו - אכן, שנמשכת לאורך כול החיים! - אפשרו ללבכם להיות מלא בהכרת תודה עבור התרומות החיוניות של אהבה, מוסיקה ועצים לרווחתכם ולעולמכם.

היכנסו לשנה החדשה שלכם עם ביטחון עצמי ואופטימיות, ודעו כי כול ישויות האור ביקום זה תומכות בכם עם כוח שאין דומה לו של אהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge