Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - October 17, 2018

סוזי וורד – מתקשרת את Matthew Ward – 17 באוקטובר 2018

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  אפשרו לנו להתחיל באמצעות התייחסות לשני נושאים המהווים את הדאגה הגדולה ביותר לקוראים - ראשית, חיסוני חובה לילדים. כוחות מיוחדים של מדענים חוצנים מנטרלים במידת האפשר את הרעלים בתוך החיסונים; למרות כי, המשך ההתנגדות לחיסון ילדים כתנאי מוקדם להשתתפותם בבית ספר נחוצה כדי לסיים נוהג זה שגרם  למצב דמוי אוטיזם בילדים רבים. מערכות הכימיה והחיסון של הגוף מודגשות על ידי כספית, וילדים צעירים שבמיוחד פגיעים נושאים נזק נוירולוגי שתוצאתו בתסמינים דומים מאוד לאוטיזם, שהינו מצב נדיר מאוד.  התנגדות יכולה להיות מחוזקת באמצעות ירידת החיסונים הניתנים על ידי רופאים אשר מתוגמלים על ידי יצרני החיסון או מאמינים לטענה הכוזבת כי "המניעה" של חיסוני שפעת ומספר רב של אחרים הכרחית לצורך אמצעי בריאות הציבור.

אנו מוסיפים כי חיסונים, כמו התרופות הראשונות, פותחו למטרות מועילות. כל חדשנות המתוכננת להיות כמועילה יכולה להיות מותאמת למטרות מרושעות, וזה מה שהאילומינאטי עשו בכול שלב של התפתחות הציוויליזציה.

הנושא האחר הינו הטכנולוגיה האלחוטית של 5 ג'יגה המציעה מהירות מואצת גבוהה ורוחב פס רחב יותר. הדור החדש של שירות התקשורת עדיין בהתפתחות ובשלבי בדיקות-שוק, וחברי המשפחה האוניברסאלית מפחיתים את השפעת הפליטות על הגוף של יחסית מעט אנשים החשופים כאשר ההתקנים נמצאים בייצור המוני, חברים אלה ירחיבו את סיועם הטכנולוגי בהתאם. גורם משמעותי הוא כמות האור בגוף - ככל שיש יותר אור, כך קצב הרטט גבוה יותר, והגוף מושפע פחות על ידי הפליטות.

כשהחברה לומדת את העובדות על חיסונים והשפעת פליטות אלה שיכולה להיות על המערכות החשמליות של הגוף, באמצעות ביקוש ציבורי חיסונים שאינם נחוצים יופסקו וכול הציוד האלקטרוני והתקניו יתוכנן עם ביטחון לבריאות כשיקול ראשון במעלה.

במסרים קודמים התייחסנו לבעיותיהם של קוראים עם נשיא ארצות הברית טראמפ המנוסחים במשפטים קצרים בהם מכירים בהיעדר כישוריו הנשיאותיים ושקול דעתו וכי הוא הפך את התקדמותה של ארצו. הקטעים הבאים מתוך חלק מתגובות דומות רבות למסרינו האחרון מראים כי אתם רוצים הסברים וכי אנו צריכים להציעם.

"התנהגותו פשוט לא עולה בקנה אחד עם אישיות של מישהו המנסה את העבודה החשובה של פירוק האילומינאטי". "לא נראה כי אכפת לו לגבי מישהו אלא עצמו. האם Matthew יכול להסביר זאת בבקשה?"טראמפ הוא שקרן פתוגני. מדוע מישהו בקבוצה הבינלאומית יאמין בו?" "בבקשה שאלי את Matthew אם הוא יכול להרחיב על אדם זה הנמצא בבית הלבן"." נראה כי נשיאנו כה רחוק "מהאור" במילים ובפעולות. איך יכול להיות שזה לא מטופל?" "אם Matthew עומד להציג את דונלד טראמפ כמישהו שעובד כדי להפיל את הרשעים ומוביל אותנו לתוך האור, הוא חייב לנו הסבר איך הוטלה על אדם כזה מסוכן מאוד משימה עם אחראיות משנת-עולם כזו".

"מה שאיני יכולה להבין הוא מדוע מישהו הצביע עבור שקרן נרקיסיסטי, שונא-נשים, גזעני שהוא מתנשא ונוסף על כך גס רוח. מהרגע שהוא התחיל מסע פרסום, היה ברור איזה סוג של אדם הוא". "אם Matthew מרגיש שזה עבור הטוב הגבוה ביותר, יכול הוא בבקשה להתייחס לניגוד זה. אנו רואים בכול פעולותיו של דונלדטראמפ שעשה שהן הרסניות לרבות מהתוכניות שעוזרות לסביבה ולבריאות  ולרווחה של תושבינו בארצות הברית?" "איני יכולה להבין איך האמריקאים יכלו לבחור באדם כמו דונלד טראמפ לנשיאם". "יכול אתה בבקשה להסביר לי איך הוא יכול להיות כה בניגוד לאנרגית האהבה עבור עולמנו ועדיין לסיים את האילומינאטי"? "טראמפ הוא אדם מגעיל מאוד שגרם לכעס רב ולפילוגים במדינה. מדוע אדם פושט רגל מבחינה מוסרית זה נבחר להיות בעמדה זו? זה לא הגיוני". "אני באמת רוצה להרגיש אמון להנהגה הפוליטית של מדינה זו אבל מוצאת שכה הרבה ממנה רוצה יושרה. במי נאמין?"

ראשית נומר, אהבתנו לדונלד טראמפ היא ללא תנאי, כפי שהיא עבור כול הנשמות האחרות על כדור הארץ. כשאנו מגיבים לשאלות ולהערות אלה, זה יהיה ללא שיפוט או ביקורת עליו, אלא תיאור פשוט על מה שאנו יודעים.

כאשר הוא נכנס למרוץ הנשיאותי, היה חסר לו בסיס התמיכה שהיה למועמדים האחרים. כדי לבנות בסיס, הוא הבטיח הבטחות שידע שתיפנינה למנהלים בתעשיות הדלק המאובן ובבנקים, תעשיות שרצו ביטול תקנות על עסקיהן; עשירים וראשי התאגיד שרצו שיעורי מס נמוכים יותר; אנשים שרצו כי הרשעות דתיות שלהם תהיינה החוקים של המדינה; אלה שלא רצו מהגרים במדינה; ואנשים רבים שהרגישו שממשלתם מתעלמת מהם בשעה שמאפשרת לאחרים לשגשג.  חקיקת חוקים ומדיניות תשביע רצון המצביעים ברחבי ספקטרום זה והיא תאמה ישירות עם מטרתו של מר טראמפ, לבטל כול דבר שהוא יכול שהממשל הקודם השיג.

עד כמה שאנו יודעים, אין הוא מכיר את השם אילומינאטי - "הילרי הפושעת" שלו היתה, כמו "לנקז את הביצה" (להשמיד משהו מזיק - המתרגמת) ו"לבנות את הקיר"( להגן על עצמך עם מחסום משלך- המתרגמת) , אמרת כנף שהוא תכנן למשוך ולשמור את התמיכה של אזרחים בעלי דעות דומות. למרות שהוא צדק לגבי "הפושעת", לא היתה לו ראיה  לבסס זאת עד לאחרונה, ואנו מודעים כי הוא רצה שהיא "תיאסר" כך שהוא יכול לומר "אמרתי לכם זאת". בעוד  שסיבה זו המשרתת את האינטרסים שלו אינה ראויה להערצה, אין לה השפעה בכלל על הסיבה מדוע הוא נכלל בקבוצה הבינלאומית העובדת כדי לסיים את כול פעילותו של האילומינאטי - כפי שנאמר במסרינו האחרון, זה המשרד הנשיאותי שהוא מחזיק.  אנו גם מודעים, כי בשעה שהאחרים בקבוצה מתנהגים אליו בכבוד שניתן לראשי השלטון, יש להם מעט כבוד עבורו וזהירים לגבי מה שהם מגלים. אבל הם יודעים כי שתוף הפעולה אתו הוא חיוני - הוא המנהיג של המדינה בה מרבית מראשי האילומינאטי הם תושביה וחייבים להיות מטופלים בתוך מערכת המשפט שלו.

"האישיות" דונלד טראמפ. האגוצנטריות, ההתפארות מסלפת האמת שלו לגבי עצמו והישגיו, ומינוי אנשים שחנופתם אליו לעיתים קרובות עולה על יכולתם הנובעת מחוסר בטחון היושב עמוקות וצורך לאישור, רגשות ילדותיים שמועצמים עם חלוף השנים. במהלך הרגעים החולפים שכאשר רגשות אלה מתגלים, פחדיו ומבוכתו גורמים לביטוי חוזר מטושטש או מילה שגויה או מחווה. כדי להסוות את הפגמים קצרי הרוח של אבוד שליטה, הוא חוזר בכוונה על ביטויים או מחוות כך שהם תמיד יופיעו לשם הדגשה; אולם, התהליכים המנטאליים שלו אינם נלהבים כפי שהיו פעם.

כדי לאהוב ולכבד אחרים, ראשית אחד חייב לאהוב ולכבד את עצמו, ובניגוד לתפיסה הציבורית, אין לדונלדטראמפ רגשות אלה עבור עצמו - זו הסיבה מדוע אין הוא יכול להרגיש אהבה או כבוד, אמפתיה, הכרת תודה, חמלה, סליחה או דאגה לאחרים. במקום זאת, הוא מונע כדי לנצח, להצליח, לשלוט, להשיג ולתחזק ואין הוא יכול לאפשר לחוקים או לאתיקה להפריע להשגת מטרותיו. כדי להיות בטוח, אין הוא ייחודי בהקשר זה - זה כך שהעושר הציבורי הרחב שלו, מיזמיו העסקיים, מערכות היחסים שלו, ועכשיו, הנשיאות, שמרו אותו באור הזרקורים. והוא מפחד לאבד זאת. מתחת לחוצפתו הציבורית והביטחון העצמי שלו יש פחד לאבד, ואין אור בפחד.

אמון הוא נרכש, ואם האנשים פועלים בדרכים שאינם מעוררים את אמונכם, לא מגיע להם אמון. אפשרו לכך להיות כך, והאמינו היכן שזה מגיע: האינטואיציה, האינסטינקט, המודעות, ההשראה והשאיפות שלכם. לחיות בהתאם להדרכתה של הנשמה מעורר רגש של שלווה פנימית אפילו כאשר הנסיבות אינן משביעות רצון.

ועכשיו, משפחה יקרה, בבקשה הניחו במנוחה בעיה זו של חששות לגבי נשיאה של ארצות הברית. אין אנו אומרים כי רגשות אלה הם בלתי מוצדקים! אבל כיוון הרבה יותר טוב עבור האנרגיה שלכם  הוא לתוך מחשבות ורגשות מלאים באור. האור, אותה אנרגיה כאהבה, שנמצאת  בתוך כול אחד מכם הוא הכוח שמתמיר את עולמכם.

"זה נראה בלתי אפשרי להרוס את הקנוניה בעצמנו. אם החוצנים עומדים לעזור לנו כפי שאתם ושליחים שתקשרו אמרו, למה הם מחכים?" משפחה של חוצנים על הפלנטה ובספינות המקיפות אותה עזרו לכם לאורך כול הדרך שמותר להם. אין הם יכולים להפריע לרצונו החופשי של כול אחד למעט מניעת ניסיונות להתחיל מלחמה גרעינית, שזה בהתאם לצו של הבורא, או לגרום למגיפה כלל עולמית מדבקת  שזה בהתאם לאלוהים המכבד את בחירת הרצון החופשי של גאיה.

יש כאן שיקול דעת נוסף.  כדור הארץ הוא הבית של הציוויליזציה, ובהתאם לחוק האוניברסאלי, זוהי זכותם והאחריות שלהם לתת ביטוי לסוג העולם שהם רוצים. אולם, בזמן חסר תקדים זה ביקום, ציוויליזציות אחרות הורשו לסייע לאנשי כדור הארץ, ואתם התנדבתם לעזור להם להבין כי יש להם את הכוח לפלס לעולם את הדרך אותה הם רוצים שתהיה. ברמת הנשמה, הם יודעים זאת - המימוש שעדיין מעורפל ברמה המודעת יהפוך ברור יותר כשקצב הרטט ממשיך להאיץ.

אפילו מבלי לדעת באופן מודע על כוחם המוטבע, התקדמותם ראויה לשבח, ולאיתנותכם באור ישנה תרומה שלא תסולא בפז. חשבו על אינספור תנועות עממיות שמשפרות את התנאים בכפרים ובערים מסביב לעולם; מוצאים פתרונות מחוכמים לאתגרים בבריאות, בחינוך, בתקשורת ובמערכות היחסים הרב תרבותיים; שימור הסביבה; טיפול הומניטרי בחיות; הרחבת סיוע פילנטרופי ועזרה הומניטארית.  כול הישגים אלה נסחפו בניצחון הקנוניה בעוני, בהרס, בקנאות ובאלימות; והקבוצה הבינלאומית שנזכרת לעיל עובדת כדי לעצור את הקנוניה, האילומינאטי, האחראי לפשעיהם כנגד האנושות.

צוותים ינחתו עם הטכנולוגיה שלהם וחוצנים החיים ביניכם יציגו את עצמם, זה בטוח, אבל אין זה סביר שיקרה עד לאחר שהרשת הגלובלית של הקנוניה נהרסת. אלוהים אחראי על התזמון של האירוע שנקרא בדרך כללגילוי, והגורם הקובע הוא הבטחת הביטחון לכול אחד. זה יגיע עם חיסולם של איומים מהכוחות שעדיין נמצאים תחת פיקודו של האילומינאטי וציוויליזציה שמוכנה לפגוש זרים מעולמות אחרים. רטטים שעולים עוזרים בפרידה מכול פעילות האופל ומכינים את אנשי כדור הארץ באופן מודע ובאופן רוחני ליום החשוב של ברכה לחברים האחרים של המשפחה האוניברסאלית.

אחיות ואחים אהובים, ישויות מוארות ברחבי יקום זה תומכות בכם עם אהבה ללא תנאי ומכבדות את שירותכם המסור לגאיה ולציוויליזציה שלה.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge