Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - May 15, 2019

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward - 15 במאי 2019

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  הרטטים המועצמים מרגשים מיליונים לחשוב בעומק יותר מהרגיל "מחוץ לקופסה" אפשר לומר, וחוויה חדשה זו היא מפליאה. הם גם שומעים לגבי רישוםהרץ בתהודה שומאן, גלי אור, התפרצות שמשית, תדירויות, המסת קרחונים, עידן מיני-קרח, שינוי קוטבי - מה אלה מבשרים לחיים על כדור הארץ?

אתם, עובדי אור יקרים התנדבתם להיות במקום בו אתם כך שאתם יכולים לספר לאנשי  מחקר של נשמה חדשה מה קורה ומדוע. אולי תתחילו באמצעות הבטחה להם כי לא יהיה עידן מיני-קרח. ציר הפלנטה יישר את עצמו באיטיות במשך שמונת העשורים אחרונים, והשמש ופעילות כוכבית אחרת הם חלק מיצירת עולם טוב יותר. שאלה הגיונית יכולה להיות :מהיכן שמעתם זאת?

ואתם יכולים לענות: זה יהיה קל יותר לספר לכם אם נתחיל בהתחלה. אינכם אדם שיש לו נשמה - אתם נשמה שיש לה מחזור חיים אישי. כול נשמה היא נצחית ורב-מימדית והתחלה שלה הינה אנרגיה של אהבה-אור של הבורא, הכוח העוצמתי ביותר בקוסמוס. כול נשמה ביקום זה מגיעה מאהבה-אור של המקור העוצמתי ביותר שלנו, המכונה אלוהים ובשאר שמות. וכול הנשמות הן בלתי ניתנות להפרדה ממקור זה, מאחד מהשני ומכול דבר אחר בכול הבריאה.

מחזור חיים זה הוא רק אחד מחוויות פיזיות מרובות, ובין כול אחד ישנו מחזור חיים בעולם הרוח, מקום בו חיי בן אנוש אחרים מתוכננים, שוב עם נשמות אחרות, והמטרה היא להשיג חוויה מאוזנת. מה שידוע כקארמה אינו שכר או עונש - זו הזדמנות לכול מי שמשתפים את מחזור החיים לעזור אחד לשני להתקדם במצב ההתפתחות.

מבין אינספור הציוויליזציות האחרות במשפחה האוניברסאלית, רבים מתקדמים במודעות, ברוחניות ובטכנולוגיה הרבה מעבר לאוכלוסייה הנוכחית בכדור הארץ. חברים בחלק מציוויליזציות אלה הם האבות הקדמונים של אנשי כדור הארץ, והם מסייעים לאוכלוסייה ולפלנטה באינספור דרכים - חלק נמצאים בכלי רכב חלל המקיפים את כדור הארץ, אחרים חיים ביניכם.

כול דבר בקיום הוא תודעה רוטטת באינספור תדירויות שונות, וקצב הרטט הוא המדידה של מודעות מודעת בתוך אדם, ובקולקטיב בתוך ציוויליזציה. תודעה קולקטיבית של כל צורות החיים בכדור הארץ רוטטת ברציפות בתדרים גבוהים יותר כיוון שהאור מתחזק. אנשים המטפלים אחד בשני ובבעלי החיים עם טוב-לב וכבוד מקרינים את הרטטים הגבוהים של האור המתמירים חיים על כדור הארץ ומסיימים תקופות ארוכות של שליטת האופל.

זוהי תמצית "מהות העניין" של המידע שפנים חדשות לאמיתות האוניברסאליות צריכים לדעת. מוחותיהם יופתעו אם כול דבר יוצא בפתאומיות, וזה לא ייצא - בבקשה אל תחשבו כי אתם חייבים להפוך לפרופסורים עם הרצאות מוכנות! אנשי מחקר של הנשמה ישאלו שאלות שלהן אתם יודעים את התשובות, ובהחלט, הפנו אותם לאתרי אינטרנט ולספרים אשר יעזרו להבנתם. אתם עשויים להציע להיפגש עם אנשים שפתוחים לרעיונות חדשים או אולי תציעו שאם הם יוצרים קבוצת דיון, אתם תשתתפו בשמחה.

אנו נספר מידע שאתם יודעים היטב כדי להדגיש מה מרבית אנשי כדור הארץ לא יודעים בכלל, וזו הסיבה מדוע החשיכה עדיין חלק מהחיים שם. כאשר הם לומדים כי יש להם את הכוח לעשות עולם טוב יותר שהם רוצים אותו, הם יכוונו את האנרגיה שלהם לתוך מתן ביטוי לעולם זה במקום התרכזות במה שהם לא רוצים, אבל הם תורמים להמשך שלו באמצעות חוק המשיכה האוניברסאלי.

אחים ואחיות אהובים, אנו יודעים כי אתם שמים בצד את הידע שלכם בשל עצבות על מיליונים רבים שהינם חסרי בית והתרוששו; בשל מצוקה לגבי טבח באמצעות יריות, דאגות לגבי מדינות רבות במהפך פוליטי ואידאולוגי, וחוסר סבלנות לכול הלחימות, תאוות הבצע והשחיתות שיש לסיימם. אולם, כמה שרגשות אלה טבעיות,  אנו מדרבנים אתכם בבקשה לא להרהר במצבים שמעוררים אותן. להישאר ביציבות באור זה ערך ללא גבול שעוזר לסיים מצבים אלה ולהביא למימוש עולם של שלום, משגשג, הרמוני לכולם.

ועכשיו, אנו שמחים לדבר על נושאים שרבים ביקשו.

ישנה עדות כי האש בקתדרלה נוטרדאם בפריס התחילה באמצעות אנשים שמציתים שריפות בזדון, אבל סביר להניח כי סיבה "רשמית" תהיה חיווט פגום או פשוט "לא ידועה". הקתדרלה הוצתה באמצעות האילומינאטי כאזהרות שאין לטעות בהן לנשיא הצרפתי מקרון (French President Macron) ולאפיפיור פרנסיס (Pope Francis)

המסר למקרון שהינו אחת מהבובות העיקריות של האילומינאטי בממשלה, הוא לנקוט באמצעים חמורים כנגד תנועת האפודים הצהובים ואפילו לא לחשוב על לאפשר לצרפת לעזוב את האיחוד האירופאי, שהוקם ונשלט על ידי האילומינאטי.

המסר לאפיפיור פרנסיס: אל תגלה שום דבר לגבי הסחר הפיננסי והעושר המוניטרי המסיבי של הוותיקן - האילומינאטי משתמשים בחלק מזה כדי לקדם את מטרותיהם - ולהפסיק את המאמצים לסיים את הטקסים השטניים. במפקדה הבינלאומית של שטניות, הוותיקן הוא מיקום הבחירה לקורבנות האנושיים, המייצרים את הרטטים הנמוכים ביותר ומאפשרים את המאוד קיום של האילומינאטי. עבורם, הרס של הקתדרלה הוא סמל של כוח השטן להרוס את אלוהים.

הסערה בשדה האנרגיה של הפוטנציאל מסביב לדיווח של רוברט מולר (Robert Mueller’s report) ומרבית המנהלים המעורבים יכולה להיות מושווית לפיצוץ הזיקוקים המתמשך שיצר רק רעש ועשן. כיוון שאין שם בהירות בנושא זה בשדה האנרגיה, אין אנו יודעים אם הדיווח יוביל להליכי הדחה או אם העדות המתייחסת למערכות חוק שונות יוביל להעמדה לדין של אנשים כלשהם.

ג'וליאן אסאנג (Julian Assange) הוא אחד מהנשמות שהתנדבו לעזוב את מולדתם ולחוות את כול האכזריות  שתעלה בגורלם בשל היותם מספרי-האמת, או "חושפי עוולות". ברגע שהתגלגלו על כדור הארץ, כול זה אבד במודעתם המודעת, כמו גם עם כול הנשמות האחרות בעולם הדחיסות השלישית ששופעת עם חולשות אנושיות. כאשר עלתה ההזדמנות שבאמצעותה אסאנג יכול להעמיד למידע הציבורי כי ממשלת ארצות-הברית לא רצתה חשיפה, הוא הגשים את מחויבויותיו ברמת-הנשמה באמצעות הליכה אחר דחפים פנימיים לפעול בהתאם להזדמנות זו. אנו מכבדים אותו ואת כול הנשמות האחרות שהגשימו את משימתן ליידע את האמיתות לאנשי כדור הארץ.

והתצלום של "חור שחור", המושג שהאסטרופיזיקאים משתמשים כדי לתאר שדה אנרגיה כה דחוס שאפילו אור לא יכול להימלט מאחיזת הכבידה שלו. מה שהם מכנים חורים שחורים זה אור - אנרגית אהבה-אור שהינה יקום זה - ושום טלסקופ או רשת של טלסקופים יכולה לצלם זאת. למרות ש"החלל" מופיע שחור לכם, זה אור המתנדנד בתדירויות אינסופיות שונות, או רוחב פס או גלי רדיו, והתמונות שאתם רואים הם שילוב של איך שאתם קולטים גוף שמימי או פסולת או מה שהיכולת המוגבלת של עדשות הטלסקופ יכולות להשיג.

Matthewאמר כי האנרגיה הינה ניטרלית. איך אנרגיה ניטרלית יכולה למשוך התקשרויות?" זה ההיפך. ליקום יש בריכות ענקיות של אנרגיה שניתן לחשוב עליהן כחימר הממתין לקדרים שיתנו לו צורות עם כוונה. מחשבותיכם ורגשותיכם הן צורות עם כוונה. הן מושכות סטרימרים של אנרגיה מחוץ לבריכות הניטרליות, מחברות את עצמן לסטימרים ונותנות להם כיוון - זה חלק בלתי נפרד מהחוק המשיכה האוניברסאלי. ההרחבה הקבועה ותנועת הכיווץ של היקום שומרת על אנרגיה ניטרלית במוכנות כך שכול מחשבה והרגשה חדשה יכולות להשתלב בתהליך ההתקשרות.

"נאמר לי כי אנרגית הנצרות הגיעה מישו. בהתאם ל-Matthew, הרבה ממה שהתנ"ך אומר לגבי ישו פוברק באמצעות מנהיגים ראשונים של המדינה והכנסייה. אם הוא צדק לגבי זה, למה שייכת אנרגית הנצרות?  היא אותו הדבר כתודעת הנצרות?" הנשמה שאתם מכירים כישו רוצה לדבר על כך.

            ישו: תודה לך, Matthew, שנתת לי פורום זה. אנרגית הנצרות היא שם ((name שחלק נתנו למהות העולם הקרוב ביותר לבורא, מקום בו הנשמות נכנסו לתוך הקיום, כאשר האהבה ללא תנאי הנצחית והאינסופית של הבורא בוטאה כאור. רטטי האור, הכוח המוחלט בכול הבריאה, הוא הבורא/הבריאה בעצמה, שבה כול דבר שקיים ברחבי הקוסמוס יש לו את התחלתו.

            הביטויים  האינדיבידואלים הראשונים של הבורא הם הנשמות שאותם אתם מכנים מלאכים ראשיים (archangels).  הם נשארו בשלמותם בעולם זה של אנימוחלט, אחדות של הכול ( I AM, Totality, Oneness of All), והשתמשו באנרגיה שלהם כדי ליצור נשמות אחרות. אחד הוא סננדה (Sananda), ואחד מהאישיויות של סננדה הוא הנשמה שאתם מכירים כישו (Jesus) או יהושע (Yeshua) או ישו הנוצרי (Jesus the Christ), מהמקום שמגיעה התודעה הנוצרית. הנצרות היאאחדות עם אלוהים. אין זה משנה מה שאתם מכנים את הישות העליונה של יקום זה, אין הפרדה של הנשמות מישות זו או אחת מהאחרת. האנרגיה העוצמתית של התודעה הנוצרית היא ברחבי יקום זה.

            הבסיס של הנצרות הוא מה שכתוב לגבי בתנ"ך, לידתי לבתולה, הצליבה ותחיית המתים. שום דבר שהינו נכון, זהו סיפור שהומצא על ידי מעטים שרצו לשלוט על האחרים באותם זמנים. באמצעות עיוות או השמטה של חלק ממסריי והיללו אותי כ" הבן היחיד של אלוהים", הם יצרו הפרדה מזויפת בין האנשים לבין אלוהים. הם גם כתבו מה שהם מכנים "חוקי האלוהים" וספרו לאנשים שאם אין הם מצייתים להם, הם ייטלו על עצמם את הזעם של אלוהים ויסבלו שליחה נצחית לגיהינום.

            בסופו של דבר, ההטעיה הגדולה של התנ"ך לגבי אלוהים ואני וההיסטוריה העובדתית של הנצרות תתגלה. זה יהיה אותו הדבר עם שאר הדתות שנוצרו באמיתות שהובאו על ידי שליחי האור ועוותו על ידי אנשים שרצו לשלוט על ההמונים. כאשר זה יהפוך לידוע, אנשי כדור הארץ יתאחדו באמיתות רוחניות.

            אהבה ללא תנאי שלי עבור כול הנשמות ברחבי יקום זה היא אינסופית.

Matthew : תודה לך, ישו, אותו אני מכיר כחברי היקר עמנואל (Emmanuel). ועכשיו, עובדי אור אהובים, כשאנו נפרדים לשלום, זכרו בראש ובראשונה במחשבותיכם כי כול ישויות האור ביקום זה תומכות בכם במהלך מסעכם בכדור הארץ.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge