Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - June 14, 2019

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward – 14 ביוני 2019

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  מטרת מסרינו תמיד היתה להעניק הארה, הדרכה רוחנית ועידוד במהלך זמן חסר תקדים זה ביקום, ולפעמים העידוד נדרש ביותר.

"אשמח להאמין בקיומו של עולם הוגן, בטוח ושפוי יותר ולמצוא ולקרוא את פרסומיכם הנותנים לי תקווה, אבל נראה כי זה נעשה גרוע יותר. עם המצב הפוליטי בעולם והאנשים האחראים, הדחיפה לחיסונים, הפחד, הצגת 5 ג'יגה, כול הדברים שגורמים לראשי להסתחרר וגורמים לי לחלומות בלהות לגבי מה תבאנה השנים הבאות. אין אינטליגנציה בעולם שאני יכול לראות, לכן איני יודע איך אי פעם יינתן ביטוי בתקופת חיי לגן עדן זה על פני כדור הארץ. נראה כי כוחות האופל עדיין עוצמתיים מאוד ולא ניתן לעצרם".

אנו רוצים להפיג את נקודת המבט הדואגת של נשמה יקרה זו ואחרים שביטאו את רגשותיהם לגבי ענייני העולם במונחים הכוללים חוסר מצפון, מפחיד, מבשר רעות, מסוכן, מדאיג ומטורף. מה שאתם רואים הוא ההיבט המהפכני של האבולוציה - התעוררותם של אנשים שמורדים כנגד חוסר צדק שרווח במשך שנים רבות - ומהפיכה זו לא כוללת מלחמות נוספות.

האור המתעצם יותר מאי פעם דוחף לחזיתה של במת העולם את כול הפעילות המבוססת על כוונות האופל כך שאנשים המעורבים ממוקמים ישירות ברטטים הגבוהים של האור. אם הם ממשיכים לסרב לאור שמוקרן בשפע, לא הם ולא פעילותם יכולה להתמשך זמן רב. אותו כלל חל לשניהם - בלי מספיק אור, הכוונה של פעילות והגוף של המין האנושי לא יכולים לשרוד ברמות רטט גבוהות של המישורים האסטרליים שאליהם כדור הארץ מתעלה ביציבות.

כיוון שאנשים אלה עם לב ומחשבות אפילות השתמשו ללא הועיל בכמעט כול קלפי המיקוח שלהם, הם נאבקים בעוצמה כדי לשמור על דריסת רגל בכוחם שמצטמצם מאוד, כך שמהפך ימשיך לתקופת זמן. אנו יודעים כי הייתם רוצים "זמן" להיכנס לתוך מסגרת זמן ספציפית  אבל זה לא יכול להיעשות עם דיוק כלשהו. אין זה רק הקושי לאמוד זמן לינארי בעל-זמניות של הרצף; הרבה יותר מכך,  אלה הן אינספור החלטות רצון חופשי שיורות לתוך התודעה הקולקטיבית בכול שנייה ומניעות את קנה המידה של "הזמן" בתוך שדה הפוטנציאל של האנרגיה במוקדם או במאוחר.

מה שאנו יכולים לספר לכם הוא, כי אנשי האופל לא מקבלים בעדינות כי עבר זמן שליטתם על החיים בכדור הארץ.  אבל הוא עבר!   וכשאתם מתבוננים על מאבקם חסר התועלת להיאחז בשרידי ההשפעה האחרונים שלהם, בבקשה זכרו את מה שספרנו לכם לפני כמה זמן - זה נכון ברגע זה כפי שהיה אז:

            הרטטים הפלנטריים יתחזקו ויקדמו רק מאמצים שמשרתים בצורה הטובה ביותר את כדור הארץ ואת כול צורות החיים שלו; כול דבר שהוא בניגוד לכך לא יכול להיות לאורך זמן.

קשה לזלזל בזכויות שהושגו בקושי ובהתקדמות של צדק חברתי. אין זה הגורל של אנשי כדור הארץ ללכת לאחור, אלא לנוע קדימה יותר מאי פעם לכיוון שלום, כבוד הדדי, שיתוף פעולה וחיים בהרמוניה עם הטבע.

העולם בו החיים הם כמו אלה והפלנטה משוקמת לבריאות וליופי בתולי - העולם  שאתם עוזרים ליצור בזמן לינארי - כבר קיים ורוטט ברצף [9  בדצמבר, 2016]

ועכשיו, לא כול חוזי הנשמה של עובדי האור דורשים לחיות במהלך גלגול זה בעולם העדין בהרבה - חלק מכם בחרו להמשיך לעולמות מפותחים יותר שמציעים מושבים בשורה הראשונה כדי לצפות בהתפתחות עידן הזהב של כדור הארץ. לא רק אתם תרגישו מרוצים בכך שעזרתם לציוויליזציית כדור הארץ לתת ביטוי לעידן זה, אלא באמצעות התנדבות להשתתף במיזם ייחודי גדול זה, אתם מזנקים קדימה במודעות רוחנית ומודעת. אתם תגלו מחדש יכולות מוטבעות שאינן זמינות לכם ברגע זה, אבל כאשר עידן הזהב נמצא בפריחה מלאה, כאשר כדור הארץ שוב בגן עדן, אתם עשויים לבחור לחזור ושיהיה לכם מחזור חיים שמח וארוך.

אחים ואחיות אהובים, שמחו לגבי עתידו של כדור הארץ - זכרו, הוא משגשג להפליא ברצף - והפרק הבא של החיים הנצחיים שלכם!

"בדיוק מה קורה "מאחורי הדלתות הסגורות" שנותן לנו כול סיבה להרגיש מלאי תקווה לגבי העולם שילדינו יירשו?" זה נמצא מאחורי דלתות סגורות במקום בו ההתקדמות נראית ללא ספק, עדיין לא בעולם, אבל עבורנו ועבור הקבוצה הבינלאומית של אנשים שמתכננים פתרונות לבעיות המסובכות שהן גלובליות בהיקפן. הם פועלים בשיתוף פעולה כדי להסיר את השפעת כיסי האילומינאטי האחרונים, מיישבים סכסוכים מקצים את העושר העצום של העולם, ומקימים ממשל שמשרת את כול האנשים באופן שווה. בקיצור, הקבוצה מפעילה את הבסיס המבני של העולם המותמר כך שהאור מאפשר לחברה לתת לו ביטוי.

"חבריי ואני מפחדים לאבד את הבחירה ללידת תינוק או להפלה אם אנו נכנסים להיריון. אין זה העסק של הממשלה או של מישהו אחר כאשר אנו מחליטים להתחיל את משפחותינו, אבל אנו רוצים לדעת אם הפלה היא בניגוד לחוקי האלוהים". לא - חוקי האלוהים קשורים רק לפעולות המסודרות של היקום. הפלה לא היתה בעיה משפטית דתית או פוליטית אם האנשים ידעו מה חבר בציוויליזציה בדחיסות שמינית ספר לאמי לפני שנים רבות:

           נשמה לא זקוקה לגוף עבור החיים עצמם, כיוון שזה טבוע במהותה של כול נשמה. הגוף הוא רק כדי לחוות פיזית מה שלא יכול להיעשות בלי מסה כלשהי כדי לתפקד כך שהנשמות בחרו שיהיה להם גוף מסוג כלשהו.

מבין אנשיכם, ישנה תפיסה מוטעית לגבי "החיים" וההבדל בין נשמה לבין גוף. יש לכם תהליך הקרוי "הפלה" שחלק מאמינים שהוא מהווה הרס של חיים חדשים, ויש ויכוח לגבי מתי נשמה נכנסת לגוף כדי להיווצר ברחם.  חיי נשמה לא נהרסים אי פעם על ידי סיום היווצרותו של גוף מתפתח.  גוף גדל באופן עצמאי מהנשמה באמצעות החוקים הטבעיים של מכניזם ההתרבות הפיזי בהתאם לתכנות הרב תאי של כול ציוויליזציה.

נשמות לא מוגבלות לגלגול בציוויליזציה ספציפית. המצב האבולוציוני הרוחני של נשמה  שם אותה אוטומטית ברמת רטט מסוימת, והיא בוחרת ציוויליזציה בתוך ספירה זו שיכולה לספק את החוויה הדרושה לצורך התקדמותה. ככול שהאבולוציה הרוחנית גדולה ביותר, כך תחנת האור גבוהה יותר שבה הנשמה עשויה לבחור את הציוויליזציה לצורך התגלמות, או לצורך חיים כחבר רוח חופשי.

נשמות אשר צרכי צמיחתן הרוחנית הן בתוך הדחיסות השלישית של כדור הארץ או במיקומים אחרים של מצב רטט דומה, יש להן מספר בחירות בהתייחס לגוף. הן עשויות לגור מסביב להורים אפילו לפני שהתעברות מתרחשת, ולאחר ההתעברות הן עשויות להיכנס לעובר כדי לחוות את תחושת הצמיחה הזו. אם אין צורך בסוג זה של חוויה, הן עשויות להישאר "בחוץ" לסוגים אחרים של חוויה לפני הלידה, אבל עם חוזה נשמה "התובע" גוף מתפתח אשר נשמות אחרות מכבדות.

אם נשמה נכנסת לגוף מתפתח ולאחר מכן מבטלת את החלטתה, האישה חווה הפלה. נשמה עשויה לגור בגוף מתפתח עד ללידה הקרובה, ואז להחליט לא להמשיך בגוף זה ואז קורית לידה שקטה.  כמו כן, נשמה עשויה להחליט אחת מאלה ההחלטות, לחוות את מה שהיא צריכה מבחינה רגשית, ועם הסכם עם נשמה אחרת, תצא והנשמה השנייה תיכנס עד להפלה, לידה שקטה או לידה שקורית. נשמה עם "תביעה" לגוף מתפתח עשויה להתיר לנשמה אחרת לגור בגוף כדי לחוות את הצמיחה ואת תחושת הלידה, ולאחר מכן נשמה זו עוזבת והנשמה הראשונה משתלטת על הגוף הפיזי.

מצבים שונים אלה תמיד הם בהתאם להסכם עם כול הנשמות המעורבות, אשר כולל כמובן את ההורים וכול חברי משפחה אחרים, והמטרה היא להתיר לחוות חוויות שנבחרו למספר נשמות ברמה שהן צריכות. הפלה, כמו כול השלבים האחרים מלפני ההתעברות עד ללידת בר-קיימא, מספקת אפשרויות עבור הנשמות המשתתפות לחוות את הרגשות הנלווים הממלאים חללים בחוויותיהן עד לרגע זה.

תודה לך, אמא. כיוון שאמיתות אלה אינן ידועות והרגשות לגבי הפלה מסביב לעולם מפעילות את מכלול הרגשות, ויכוח לגבי בעיה זו ימשיך. בסופו של דבר, יוחלט כי אנשים המרגישים כי הפלה היא מוטעית ישלימו עם אמונתם ואנשים הרוצים לבחור את מה שמשרת בצורה הטובה ביותר את נסיבותיהם תהיה להם אפשרות זו ללא התנגדות משפטית. אנו מוסיפים כי כאשר לאנשים רוחניות ומודעות מתקדמת במידה ניכרת, התעברות תתרחש רק עם רצון ההורים, פשוט כפי שזה נעשה בציוויליזציות מפותחות בהם הרבייה נעשית על ידי איחוד מיני במקום מיקוד מנטלי או שיבוט.

"התקפות טרור על בתי כנסת ותנועת הניאו-נאציים הנחושים גרמה לי להרגיש פחד כלפי חבריי היהודים. איך החלה האנטישמיות ומדוע היא במגמת עליה?" היא התחילה לפני תקופות ימי-המקרא עם קנאה וטינה בגין אנשי עסקים יהודים מצליחים, ותודלקה על ידי טענת שווא ובעקבותיה האמונה הנוצרית כי בגידתם של היהודים בישו הובילה למותו על הצלב - כפי שנאמר במסרים הקודמים, הצליבה לא התרחשה. האנטישמיות המשיכה במורד מאות שנים אלה בשל אותן סיבות ויותר לאחרונה היא גם עשויה לנבוע מהאופן בו שהציונות, שהתחילה בצורה הרמונית ובשיתוף פעולה עם הפלסטינאים לפני הרבה יותר מ-100 שנה, התפתחה.

השליטה של ישראל השתלטה באמצעות אנשים מחרחרי מלחמה שירדו מהקאזרים ((Khazars, שבט אכזרי שהשתמש ביהדות כאמצעי לאחוד השבטים השונים שהם כבשו עם התפשטותם מערבה. כמה מאנשים אלה נמצאים בממשלה ורבים  יותר עם מטרה דומה עובדים מחוצה לה, וכולם נמצאים בדרגות הגבוהות של האילומינאטי, הם לא שירתו מעולם את האינטרסים הטובים ביותר של הישראלים או היהודים בכול מקום אחר בעולם - אבותיהם הקדמונים עוררו פוגרומים במדינות האירופאיות ובשואה. אולם באמצעות תיוג "אנטישמי" של כול אחד התנגד להתנהגותם לפלסטינאים או לסכסוך המרגיז שלהם עם המדינות השכנות, אנשים אלו זכו בתמיכה בינלאומית שהרחיבה את כוחם. מטרה לזמן ארוך, אחת מרבות שהם אף פעם לא ישיגו, היא להפוך את ירושלים למטה האילומינאטי ממנה הם ישלטו בכול המזרח התיכון.

כמו כול צורות החשיכה האחרות שגרסו את המרקם של ציוויליזציית כדור הארץ, ההשפעות ההרסניות שלאנטישמיות וכול הצורות האחרות של קנאות ודיכוי מוקמו תחת זרקור גלובלי. חשיפה זו היא הסיבה מדוע, המוסלמים, הנוצרים ואנשים חילוניים התלכדו בסולידריות עם הקהילות היהודיות. זו הסיבה מדוע נשים ברחבי העולם חדורות כדי לסיים את התרבות של שליטה גברית, ולצמצם את הדעות הקדומות ואפליה מכוונת כלפי המוסלמים, ואוכלוסיות ההומוסקסואלים והטרנג'נדרים ושבטי הילידים. שינויי עמדה אלה הם בעלי חשיבות ללא גבול - החברה פועלת כדי לתקן את העיוותים.

זה מתרחש בתגובה לאנרגיה נקבית שנשפכת פנימה כדי  לאזן את האנרגית הגברית ממנה נוצרו כול צורות ההתנגדות והלוחמניות. בשום אופן אין אנו משפילים אנרגיה גברית או משבחים אנרגיה נקבית. לשתי האנרגיות ישנן איכויות חזקות, וכאשר שתיהן נמצאות באיזון, הן משלימות אחת את השנייה ומייצרות את הרטטים הגבוהים המאפשרים לציוויליזציה להתפתח. עכשיו כאשר האנרגיות מגיעות לידי איזון על כדור הארץ, הרוב הגדול של האוכלוסייה מקבל השראה ליצור את העולם הטוב הרבה יותר שהם רוצים, עולם בו לא קיימים היבטים בסיסיים של הטבע האנושי.

"אני מיואש לגבי כה הרבה בעולם זה שיש צורך לתקנו. חסרי הבית, רעב, עוני, ערים הרוסות, סביבה שניזוקה - יכולתי להמשיך. זה כה מייאש שכסף מבוזבז על חקר החלל במקום על שיפור החיים כאן על כדור הארץ. האם Matthew יכול בבקשה להביע את דעתו על כך?" מחליטי ההחלטות לא יתחשבו בכלל בדעתנו על כול דבר בעולמכם, אבל אנו מעניקים אותה לכם בשמחה, עובדי אור יקרים.

כול ציוויליזציה צריכה אנשי חזון המסתכלים אל הכוכבים ומשתוקקים לדעת מה נמצא "שם". בלי אנשי חזון, לא תהיינה תגליות או הארה, לא המצאות או חידושים או התקדמויות מכול סוג שהוא. אכן, הרבה מאוד צריך להיות מתוקן בעולמכם וכול זה יכול להיות - יהיה! - יתגשם צד בצד עם חקר החלל. האחרון יהיה הרבה יותר מהנה מאשר פרויקטים קודמים - חברים ממשפחתכם האוניברסאלית יהוו יועצים טכניים ומדריכי טיולים - האור שאתם מקרינים לתוך העולם עוזר לקרב יותר יום זה.

כול ישויות האור בכול היקום זה מכבדים ותומכים בכם עם הכוח הבלתי מוגבל של אהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge