Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - April 14, 2019

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward – 14 באפריל 2019

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  נשאלנו אם יש היבט מיוחד אחד של החיים עלכדור הארץ בו יכולים עובדי האור להתמקד ולהאיץ את אבולוציית הציוויליזציה. במשך אינספור דורות הציוויליזציות על הפלנטה צללו בשל הטיפול הלא אנושי אחד לשני ולבעלי החיים. לכן, בניגוד להתנהגות זו - אהבה, טוב-לב וכבוד לכול החיים - חייבים להיות הנתיב לאבולוציית הציוויליזציה.

ואכן זהו, משפחה יקרה. רטטי האור הגבוהים שפותחים מוחות ולבבות מעבירים את החברה לקראת נדיבות בכול היבטי החיים. זה נכון כי ההתקדמות מפגרת באופן רציני בכמה תחומים, וכאן הערתו של הקורא היא רלוונטית: "הייתי רוצה לדעת מה הנשמות בתחנתו של Matthew אומרים לגבי הכלא ומערכות המשפט שלנו ואיך הם משפיעים על ההתעלות הכוכבית והאישית".  המאסר עשוי להיות אף על פי כן בחירה קרמתית , אחת מהמחלות הגדולות של עולמכם  היא אוכלוסיית האסירים.

אנו רואים מה שאתם עושים בעצמכם. במשטרים מדכאים, נראה כי אנשים שהינם "מתנגדים פוליטיים לשלטון" נעולים בלי פניה לערכאות משפטיות שנשללת בגין צרכים בסיסיים ולעיתים קרובות כפופים לעינוי, וטיפול דומה מאוד בשבויי מלחמה. עונשים ממושכים ניתנים לאנשים הנקראים "מיעוטים" בגין עבירות משפטיות קלות ונשלחים לבתי-כלא, לעיתים קרובות עמוסים באנשים, המספקים מעט או לא מספקים שירותי שיקום וכמה הידועים שהינם חפים מפשע בגין האשמות ואף על פי כן נמצאים אשמים במערכות שיפוט פגומות או מושחתות. אם האנשים המבצעים "עבירות צווארון לבן" מורשעים, עבריינים אלה משרתים תקופות קצרות במתקנים המספקים להם נוחות מקובלת ונוחיות. לעיתים קרובות, אנשים שסובלים מתנאי בריאות מנטלית יושבים בבתי-כלא במקום במרכזים רפואיים בהם הם יכולים לקבל טיפול הולם.

כפי שחוסר הצדק מתפשט, אין לכך השפעה על התעלות כוכבית - כדור הארץ עובר בהתמדה במסלול לייעודו בדחיסות החמישית.

התעלות אישית שונה באופן עמוק. זה עניין  של כמה קרוב בחירותיו של אחד דבקות בכול החיים להוראות של חוזי הנשמה, שהן חלק מההסכמים טרום-לידה עם כול האחרים שחולקים את תקופת החיים. להכניס כול אסיר בעולם לתוך הקשר זה, השיקול בראש ובראשונה הוא: האם המאסר הינו חלק מההסכם?

אם פסק הדין הינו חלק מההסכם, אם צודק או לא, מציג לכול אחד את חווית הצמיחה שהם בחרו כדי להשלים את השיעורים הקרמתיים בדחיסות השלישית בעצמם או לסייע לאחרים בהסכם לעשות זאת; אם הם הולכים אחרי האינטואיציה שלהם להתמודד באופן חיובי באתגרים החדשים משני-החיים, הם משיגים את ההתקדמות הרצויה. כאשר הרשעה צודקת או לא צודקת אינה חלק מההסכם, הפוטנציאל הדומה זמין לאסיר ולכל האחרים שחייהם מושפעים; אולם, מרירות מתמשכת, כעס או בלבול - רגשות שאינם נדירים באנשים הפוגשים מצבים שונים מחוץ לבחירות חוזה הנשמה - עשויים למנוע מהם מלהכיר את האפשרויות לקפוץ קדימה בצמיחה.

שיקולים אחרים שקשורים לכול אסיר גם עשויים או לא עשויים להיות הוראות החוזה: הפעולה שמובילה למאסר; התנהגות עם שאר האסירים ועם צוות המתקן; איך מבלים את תקופת המאסר; ואם האסיר שוחרר, בחירות של אפשרויות של פעילות, ומעגל מכרים חדש או ישן. קו הרוחב של תגובות אפשריות הוא בנוסף לכול הבחירות הקודמות למאסר, וזו הסיבה מדוע אוכלוסיית האסירים בעולם כוללת אנשים שמצב התעלותם הוא דחיסות שלישית, רביעית ובמקרה של נשמות מתנדבות מציוויליזציות אחרות, דחיסות גבוהה יותר.

תאוות בצע ושחיתות הולכים יד ביד עם הכוח להפעיל את איום המאסר על ההמונים, ומה החברה עושה לגבי זה ועתידם של מיליונים רבים שכלואים הוא גורם משמעותי בקצב האבולוציוני של ציוויליזציה כדור הארץ. מעט אנשים יודעים מה אתם עושים: שולחים הלאה אנרגית אור-אהבה לנשמות במחנות המאסר והמנהיגים של אותם משטרים מדכאים יעזרו לסיים רודנות זו. אבל זה ידוע  כי הקטנת מקרי פשע דורשת תנאי ריפוי שלעיתים קרובות מובילים להם - ייאוש בשל העוני, גישה קלה לסמי רחוב ולכלי נשק, חוסר חינוך והדרכה, תעסוקה בזויה או חוסר תעסוקה, דעה  קדומה בצורותיה הרבות.

מבחינה היסטורית, רפורמות בשטחים אלה ואחרות עם התחלת השפעה גדולה בקהילות הסתעפו כלפי חוץ וכלפי מעלה עד  שהיו תוכניות לאומיות למניעת פשע, הוגנות בפסקי דין בבתי משפט ובמושגי כלא, מקורות חינוכיים ואימון תעסוקתי לאסירים וסיוע העסקה  עם שחרורם, חוקים למניעת אפליה כנגד אסירים לשעבר ואוכלוסיות "מיעוט" אחרות.  יש צורך לחסל גם בתי-כלא בבעלות פרטית. ככול שיותר אנשים מורשעים, כך בתי-הכלא האלה רווחיים יותר, וזה יכול - להביא/מביא לתוצאה  בהסדרים  פיננסיים המיטיבים הדדית בין בעלי בתי הכלא ושופטים משתפי פעולה.

אנו גם רואים את תוכנית העידוד שאתם עושים - כמה בתי-כלא ומערכות משפט ייסדו במידה מסוימת את הרפורמות לעיל,  פושעי "צווארון לבן"  מואשמים לעיתים קרובות יותר מאשר קודם לכן, ומספר האומות שבטלו את עונש המוות גדל. בתגובה לעלית הרטטים, תהליכי צדק וגזרי דין הוגנים ושוויוניים, טיפול מכבד של כול אלה שנכלאו, וסוף מחנות הכלא ועונש מוות תרבותי יגיע בהדרגה. כאשר עידן הזהב של כדור הארץ נמצא בפריחה מלאה, לא יהיו בשום מקום בתי-כלא בעולמכם.

"האם דיאטה צמחונית או טבעונית עוזרת לחדש DNA?" כן, במידה מסוימת כאשר הכוונה היא לעזור לסיים את מצוקת בעלי החיים בחוות תעשייתיות, ואנו מכבדים כול אחד מהבוחרים בדיאטות אלה בשל סיבה זו. אולם, זו האנרגיה הקולקטיבית של יחסים כוללים של אנשים, אמונות ומעשים שקובעים את כמות האור שגוף סופג, והאור הוא מה שמתמיר את תאי הפחמן לתוך תאים קריסטלים שבהם גדילי DNA  רדומים המופעלים מחדש.

"האם התאים של בני אדם מפותחים מאוד נבחנו היום במעבדה מדעית, האם השינוי מתאים מבוססי פחמן לתאים מבוססי קריסטלים יהיה מדיד? אם כך, מה עושים המדענים לגבי שינוי "בלתי מוסבר" זה בגוף האנושי?"  אם היתה שיטת מדידה מדויקת, היה הבדל בולט ברקמות של תאי פחמן ותאים קריסטליים, אבל המדענים שלכם לא ידעו מה גרם לכך. גוף עם תאים קריסטלים יהפוך ל"נורמלי החדש" כשאנשים החיים על הפלנטה ממשיכים להתפתח ונשמות מפותחות מתגלגלות שם, והמדענים ביניהם יידעו איך האור משפיע על מבני תאי.

"איזו עצה יכולים אתם לתת בהתייחס להשתלה בתוכנו של התקנים אתריים? יכולים אתם בבקשה להסביר מי שם אותם שם, מדוע, למה הם משמשים וחשוב יותר, איך אנו נפטרים מהם?" מה שאתם מתייחסים  ל"התקנים אתריים" סביר כי זה קידוד DNA  ששומר על את הזיכרון התאי הספציפי ללא פגם  כך שאישיויות של נשמות מצטברות החיות בציוויליזציות שונות שומרים על ראשיתן ועל מורשת אבותיהם.

ועכשיו, ישנם שתלים "פיזיים"  וחלק מתכנונם היה לצורך שליטה במוח, אבל בימי קדם זו היתה רק תחבולה ליצור פחד. כאשר הבובות של כוחות האופל השביתו את גדילי ה-DNA  בציוויליזציות מתהוות כדי להחלישן בכול הביטי ההוויה, הם סיפרו לאנשים כי הם הושתלו עם חומר שלא ניתן להסרה אשר לא רק ישלוט על מוחם, אלא כול הדורות של צאצאיהם יקבלו זאת בירושה. איך טוב יותר ליצור פחד, אשר הרטטים הנמוכים מזינים ומתדלקים את אנשי האופל, ולכן מבטיחים את הישרדותם?

כשהציוויליזציות מתפתחות, תביעת השתלה זו נשכחה, ותקופות לאחר מכן בזמן לינארי, אנשי האופל בכדור הארץ ניהלו תוכנית מעשית של שליטה במוח. הם טפלו בשבויים באמצעות התעללות מנטלית ורגשית חמורה, ולאחר מכן השתילו התקנים מתוכנתים שכאשר "הופעלו" גרמו לאנשים לבצע משימות שהוקצו. גברים תוכנתו לעסוק בירי אקראי, ולאחר מכן להרוג את עצמם; תכנות הנשים היה למסור מידע חסוי לאנשים מסוימים ולבצע פעולות סקס נדרשות, ולאחר מכן שכחו את כול החוויה.

אולם, זמן רב לפני שהתוכנית פותחה, שליטה במוח מסיבית נוהלה בהצלחה על ידי מערכת עקרונות (דוגמה) וחינוך ששמר את האנשים בורים  על כול דבר שאנשי האופל לא רצו שיהיה ידוע. הם קידמו מושגים שגם שרתו אותם היטב: רצח "האויב" הוא פטריוטיזם ומוכיח את אהבת המדינה; אלימות בזירות ובקולוסאום, ואלף שנה מאוחר יותר בסרטים ובמשחקים, היא עבור הבידור שלכם. וכול פעם שאחד מאינספור הפעילויות של האופל הגיע אל האור, אמצעי התקשורת המרכזיים הנשלטים כינו זאת תיאורית קנוניה, תווית שגזרה אמינות של מידע אמיתי.

כשהאור המתעצם נחשף, יותר ויותר חשיכה, שליטה במוח הפכו פחות ופחות יעילים. אנשי האופל נטשו את תוכניתם ליצור אנשים שיפעלו לפי טריגרים אסטרטגיים אבל הם לא יכלו לעצור אנשים מלתשאל את "הרשויות" בממשלות, בדתות, באמצעי התקשורת ובאיגוד כלכלי, במגזרי הבריאות, הספורט, הבידור והחוק והמשפט. לא יכלו לעצור את האנשים מלשחרר את עולמם משליטת האופל וזה, יקרים, מאבטח את אבולוציית הציוויליזציה בכדור הארץ.

"האם כול הביליונרים והמולטי-מיליונרים הם אילומנאטי? האם "השערוך" ייקח את כספם ויפזר אותו לשאר האוכלוסייה?" לא, לא כול האנשים העשירים בעולם הם אילומינאטי, וזה רק הון של האילומינאטי שנצבר באופן לא חוקי או מוסרי אשר ימוחזר וישתמשו בו כדי לסיים עוני ברחבי העולם.

המטרה של "השערוך", שערוך המטבע, נועדה לכונן מערכת כלכלית גלובלית המבוססת על מתכות יקרות. זה היה הבסיס של הדולר לפני שהאילומינאטי ייסד מערכת לפיה הם יכלו לשלוט באספקה של זהב בעולם כמו גם רווח יפה באמצעות מסחר במטבעות, השתלטות על משאבים לאומיים של מדינות, והפעלת מניפולציה בשווקי ניירות ערך, כולם הרחיבו את הפער בין "יש להם" , ל"אין להם" בעולם.  בסופו של דבר אנשי כדור הארץ ילמדו מה שציוויליזציות מפותחות ידעו זמן רב: החליפין של סחורות בשירותים ועזרה לכול אדם על הפלנטה לשגשג מאפשרת לכול האוכלוסייה לחיות בשגשוג ובהרמוניה בעולם של שלום.

" Matthewושאר השליחים מהאור אמרו כי האילומינאטי רצו לייסד ממשלת עולם אבל איבדו את הכוח לעשות זאת. לאחרונה קראתי מאמר לגבי ממשלה גלובלית מאוחדת שנשמעת כמו תוכנית האילומינאטי. בבקשה שאלי את Matthew לגבי זה".  מבלי לדעת מה נאמר במאמר לגבי ממשלה גלובלית מאוחדת, אנו יכולים רק לדבר על מה שאנו יודעים. סדר עולמי חדש וממשלה עולמית אחת הם שני ייעודים עבור שליטה רודנית של האילומינאטי שתוכננה להיות מיושמת לאחר שהם יחסלו את מרבית האוכלוסייה בעולם באמצעות מלחמות, מגיפות, מזהמים רעלנים ורעב. הם התכוונו לאפשר למספיק אנשים לשרוד כדי לגדול ולהכין את מזונם, לספק טיפול רפואי וחינוך, לנקות בתים ובניני ציבור, לספק תחבורה, שירותים ציבוריים, ביגוד, בניה, גינון ותיקונים - בקיצור, אוכלוסייה של משרתים אשר יספקו את כול מה שהאילומינאטי רצה.

ישנו עולם של הבדל בין תוכנית זו ובין מה שנמצא בעתידו של כדור הארץ. ההיבטים הטובים ביותר של הפילוסופיות השולטות הנוכחיות ישולבו לתוך אחת אשר תשרת את כול האנשים ברחבי העולם, עם חוקים אוניברסליים וכיבוד הטבע כבסיס והאנשים שיכובדו באופן בינלאומי בשל תבונתם, זהירותם ויושרתם המוסרית ייבחרו כמנהיגים. צורה זו של ממשל, אשר בזמן לינארי נמצאת בדיון ובשלבי תכנון, פורחת ברצף והאוכלוסייה מלאת השמחה משגשגת. מודעות מתקדמת רוחנית ומודעת מחליפה דוגמה (מערכת עקרונות) דתית מעשי אדם וחוקים לא צודקים; דיכוי ומלחמה הינם היסטוריה, כמו כן המעמדות וצורות שטחיות אחרות של מחלוקת; וכול המין האנושי חולק את השפע בכדור הארץ.

עובדי אור אהובים, אתם חיל החלוץ של התחזקות התנועות אשר בסופו של דבר יבואו לידי ביטוי בעולם זה. אתם אף פעם לא לבד בשירות זה לאנשי כדור הארץ - האהבה בלי תנאי של אלוהים וכול שאר ישויות האור ברחבי יקום זה תומכת בכם בכול צעד בדרך.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge