Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - February 11, 2020

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward – 11 בפברואר 2020


עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  אנו מביעים את הכרת תודתנו העמוקה לעובד אור שהיה מנהל הפורום המסור של קבוצת המסרים שלנו במשך 12 שנים ולבעלים ולצוות הטכני המעניקים את שירותי החברה כאשר יאהו (Yahoo) עצרה את קבוצות האירוח. אמי חושבת על כול הנשמות היקרות האלה כ"מלאכים על כדור הארץ" - הם אכן כך!

אפשרו לנו עכשיו לדבר על נושא די שונה, החשש לגבי וירוס הקורונה. וירוס מתוכנת מעבדה זה הוא יותר רב עוצמה מאשר קודמיו - שפעת העופות, שפעת החזירים, N1H1 וסארס (SARS) - אבל הוא לא יצליח יותר מאשר אלה שהיו לגרום למגיפה כלל עולמית.

מתנדבים חוצנים החיים ביניכם הפחיתו מאוד את הפוטנציה/הכוח של וירוס הקורונה, כפי שהם עשו עם קודמיו. לכן, במקום  שהוא  קטלני למיליונים, אפילו לביליונים רבים, כפי שתוכנן, תסמיני ווירוס זה הם יחסית מתונים. אלפים רבים לקו במחלה או סובלים מתסמינים דמויי שפעת, אבל רק אנשים עם מערכות חיסון מוחלשות באופן חמור הופכים לכה חולים כך שהם לא יכולים להחלים.

סיכול מאמצי אנשי האופל מבחינה זו אינו שולל מהם את רצונם החופשי - הם עדיין יכולים לתכנן, לאחסן ולשחרר ווירוסים חדשים.

אולם, לאחר שהאבולה והאיידס היו במידת מה הרסנים ויצרני-פחד כפי שהתכוונו האילומינאטי, גאיה עשתה את בחירת רצונה החופשי: האוכלוסייה האנושית שלה לא תהיה כפופה יותר למחלה מסיבית ולמוות ממחלות שנוצרו למטרה זו. כדי לכבד את בחירתה, אלוהים הסמיך את המתנדבים להפוך את כל הווירוסים העוקבים לכאלה שאינם מזיקים במידת האפשר.

"הפחד מהמגיפה" באמצעי התקשורת מאוד דומה לפרסום שניתן לניסיונות הקודמים של האילומינאטי לגרום לפניקה ולמוות ברחבי העולם. הם עקשנים, אבל ניסוי מזלם באותו מאמץ שטני לאחר כישלונות חוזרים זו צעד בייאוש. הם צריכים את אנרגית הפחד לצורך דלק, וכוונתו של הווירוס החדש שלהם היתה לספק כמויות גדולות של פחד זה לתקופה ארוכה, אבל פחד ומהומה תקשורתית ייכשלו כמו  שקרה "במגיפות" אחרות.

למרות זאת, החברה צריכה להתחיל לחשוב: איך יכולים ווירוסים לצוץ פתאום משום מקום? המוסדות הרפואיים שלכם יודעים כי וירוסים לא משוטטים באוויר במשך שנים לפני הפגיעה, והאילומינאטי יודעים כי עובדיהם הסירו ווירוסים מהאחסון ושמו אותם בחיסונים או בפתרונות שמרוססים באמצעות מטוסים מנמיכי טוס. כמו כל הפעולות האחרות המבוססות על כוונת האופל, אלה גם כן, תסתיימנה.

באשר לבחירות בארצות הברית, אנו נספר לכם מה הבחנו בשדה האנרגיה הפוטנציאלי בכדור הארץ. זרמי אנרגיה מסביב למועמדים בכול המדינות ובמרוצים הלאומיים ממשיכים לזגזג כיוון שהרטטים שנרשמו על ידי כול אחד מהם והמחשבות והרגשות הקולקטיביים לגבי כולם, ממשיכים להשתנות. מרבית הזרמים שהיו חלשים בהתחלה איבדו את הקרקע (נחלשו) בשעה שהכוח באחרים גבר באופן ניכר. חלק מהזרמים שהיו חזקים בהתחלה נחלשו, ומכול הזרמים שהם חזקים ברגע זה, אף אחד לא התקדם לצמיתות ממצב של "אפשרי" למצב של "סביר" אשר קודם כדי לצבור תאוצה שיכולה להוביל ל"ודאות".

אנו נתייחס לשאלותיכם ולהערותיכם לגבי התעלות באמצעות סיכום המידע במסרים קודמים וחיבור הנקודות. זה חשוב להבין את ההתעלות כיוון שזו מטרתה של כול נשמה בכול תקופת חיים, אבל בשום אופן איננו אומרים כי תפיסתנו מפריכה דעות אחרות.

אנו רואים התעלות כתהליך, "עבודה בתהליך" אם תרצו, שכוללת אינספור אירועים הנחשפים בשתי חזיתות. מסע של כדור הארץ לתוך מישורי אנרגיה הדרגתיים קלים יותר שזו התעלות כוכבית; התקדמות או התפתחות של האדם במודעות רוחנית ומודעת זו התעלות אישית.

גם דחיסות חלה על שתי הבחנות אלה. למרות שמשתמשים לעיתים קרובות במימד כדי לציין דחיסות, אנו משתמשים במושג האחרון כיוון שהוא מגדיר בדיוק  את המסה או המיקום של ישות פיזית והמצב ההתפתחותי של נשמה ואילו המימד מתייחס לסוגי מדידות שונים. ולאנרגיה אין תיחום. אנו ושליחי אור אחרים משתמשים במספרים רק כדי לציין את התפתחותה של הנשמה או הידרדרות במצבה והתקדמות או נסיגה במיקום של המסה הפיזיקלית.

כדוגמה לאופן בו אלה שונים, גאיה, הנשמה שהתגלגלה כפלנטה שעכשיו מכונה כדור הארץ, ומקורו של גופה בדחיסות החמישית הגבוהה. גאיה שמרה על מצב התפתחותה כול זמן שגופה הסתובב למטה לתוך הדחיסות השלישית מבחינת המיקום עקב השליליות שנוצרה בשל האלימות של בני האדם אחד לשני ולבעלי החיים שלהם.

חלק מהנשמות המתקדמות התגלמו על הפלנטה במהלך תקופות ארוכות אלה, אבל האוכלוסייה התעלמה ממעטים אלה באופן רוחני - ומבעלי חזון המפותחים במודעות. כלומר, התעלות אישית אינה בלעדית לזמן זה שנמצא בהישג יד - היא התרחשה מאז שיקום זה אוכלס.

כמו כן, לא כול הציוויליזציות שהתקדמו מבחינת מודעות וטכנולוגית צמחו מבחינה רוחנית, וציוויליזציות בדחיסות השלישית העמוקה יש להן מודעות מעטה או בכלל לא על שלושה היבטים אלה של התפתחות.

במהלך התקופות, הפלנטה נלכדה בעומק הדחיסות הזו, גאיה השתמשה באור שלה כדי  לשמור על כול צורות החיים שלה בחיים. לפני כשמונים שנה, כאשר לא היה מספיק אור עבור הפלנטה עצמה לשרוד, גאיה צעקה לעזרה. מיד הסמיך אלוהים ציוויליזציות המתקדמות מאוד בכול ההיבטים ההתפתחותיים להקרין כמויות מסיביות של אור כדי לייצב את הקטבים של כדור הארץ כך שהוא יוכל לתקן את עצמו בהדרגתיות.

עירוי האור גם אפשר לה להשתחרר מריתוקה והתחיל המסע חזרה למקור שלה. מאז היא היתה על מסלול יציב של התעלות, ובסוף שנת 2012 שלכם, היא עזבה את אנרגית הדחיסות השלישית ונכנסה לרביעית.

כול אחד החי על כדור הארץ מתעלה עם בחירת מיקומו, ואלה סופגים את האור שהוא זמין לכול  אלה המתעלים במצב האישי גם כן. אור הוא חיוני בשל שתי סיבות. הוא מאפשר למסרים מהנשמה להגיע לתודעה כמו מצפון, אינטואיציה, אינסטינקט/חוש טבעי, השראה והשגיות, והציות למסרים אלה מעלה מודעות רוחנית ומודעת. ואור מתמיר תאים מבוססי פחמן לתוך מבנה קריסטלי שתומך ביכולת הקיום של הגוף במישורי אנרגיה קלים יותר לאן שמוביל כדור הארץ.

אין דרך מוחלטת לדעת אם תאיכם סופגים אור. אבל להיות נחמד לאנשים ולבעלי חיים, להיות בעל ראש פתוח, להרגיש בשלווה עם מצפונכם הם סימנים טובים כי אתם ממש על המסלול.

ועכשיו, מזמן קדום, הנשמות עשו חוזים שכללו את מה שהם רוצים לחוות בגלגול הבא, וחוזים אלה הפכו חלקים מהסכם עם נשמות אחרות שרוצות לחלוק את תקופת החיים. ההסכמים מספקים אפשרויות צמיחה עבור כל המשתתפים; אלה הגורמים לנסיבות קשות עושים זאת כדי לאזן את חוויותיהם שלהם ושל אחרים כך שכולם יכולים לקחת צעד נוסף במעלה הסולם ההתפתחותי.

נשמות רבות התגלגלו פעמים רבות לפני שהן שלטו על שיעור קרמתי, כמו סבלנות או נדיבות או יושר. אולם, במהלך תקופת האצה זו, שהיא ללא קדימות ביקום זה, נשמות שמתגלגלות על כדור הארץ עשויות לבחור להשלים את כל שיעוריהם הקרמתיים בתקופת חיים אחת כך שהם יכולים להתקדם למצב הדחיסות הרביעית. לא רק הנשמות שחיו לעיתים קרובות על הפלנטה מנצלות הזדמנות ייחודית זו - נשמות מציוויליזציות בדחיסות השלישית גם מתגלמות שם לצורך מטרה זו.

יש להם שני מקורות של סיוע בנוסף לעזרה ההדדית ממשתתפים אחרים בהסכמים שנחתמו טרום לידה. מתנדבים מציוויליזציות מפותחות מתגלמים על כדור הארץ כדי לעזור לאנשיו להתעורר ולהתקדם במודעות רוחנית ומודעת, ונשמות חזקות מסייעות לחלשות על ידי כך שלוקחות עליהן באהבה חלקים משיעוריהם הכבדים כך שהם יכולים להשלים את האחרים.

אנו מוסיפים כי מספר גדל של נשמות בעלות מצב מתקדם התגלגלו לתוך הציוויליזציה. כאשר אתם המתנדבים חוזרים למולדתכם, הם ימשיכו לבחור תקופות חיים על כדור הארץ כדי להוביל את האנשים על מסלול התפתחותי.

למרות שהתעלות אישית לא קשורה להתעלות כוכבית, ישנו חיבור אנרגטי משפיע. מתחילת מסלולו של כדור הארץ הוא פגש בהתפרצויות אנרגיה כשמיקומו יחסית לפלנטות אחרות במערכת השמש שלכם השתנה ופעולות השמש הגיעו בהתפרצויות ובהפוגות. כול הפעילות האסטרונומית יצרה את הרטטים הגבוהים יותר שמשפיעים על כול האנושות שלו.

השפעה אחת היא פתיחת הלבבות והמוחות של אלה שסופגים אור. אחרת היא ההגדלה של המאפיינים וההתנהגות – "טוב" נעשה טוב יותר, "רע" נהפך לגרוע - ותגובות האנשים משפיעות על מצב התעלותם בהתאם.

גם לשינויים אנרגטיים יש השפעות פיזיות ורגשיות. במסרים הקודמים הצענו הדרכה כדי להתאים בקלות יותר לשינויים, אשר ימשיכו לאורך מסלול התעלותו של כדור הארץ. [מסרים מימים 12 באוגוסט 2014 ו-20 בנובמבר 2017 ב-  www.matthewbooks.com  כוללים את המידע המקיף ביותר לגבי תסמינים והתאמות.]

כול האנשים המחבקים את האור יתעלו עם הפלנטה במשך החיים שנבחרו בחוזי נשמתם.  במהלך זמן זה, הם ימשיכו לעשות בחירות, אולי לגבי מערכות יחסים, תעסוקה, מיקום, חינוך, דיאטות, ויעדי נסיעות; והם עשויים לחוות אובדן של אנשים או בעלי חיים אהובים, הצלחות וכישלונות, אירועים משמחים או מפלות פיננסיות. כול אלה ואירועים אפשריים אחרים הם בעלי חשיבות אישית.

עכשיו אפשרו לנו להציץ לאירועים הקרובים, שיהיו להם השפעה ברחבי העולם. אמיתות המוסתרות במשך זמן רב תתגלינה. מלחמות, מסורות תרבותיות ששעבדו נשים, חוקים לא הוגנים וצדק לא צודק, טיפול לא אנושי בבעלי חיים, ופערי אי שוויון לא מוסרי בין בעלי רכוש לבין עניים, יסתיימו.  מתנדבים מציוויליזציות אחרות החיים ביניכם יזהו את עצמם, חלק מצוותים רבים בשמיים שלכם ינחתו, והכול יברכו אתכם כפי שאתם חברים במשפחה האוניברסאלית.

כול דבר שתיארנו הוא הסיבה מדוע אין אנו קולטים התעלות כאירוע עצום שעדיין לא ההתרחש, אלא המשך של מה שהיה בעיצומו עבור הפלנטה כדור הארץ במשך יותר משמונה עשורים עבור אינספור נשמות במהלך ההיסטוריה האוניברסאלית. וכאשר אנשי כדור הארץ חיים בשלמות של עידן הזהב, הם וגאיה ימשיכו את מסעות ההתעלות האישיים עד חזרתם להתחלתם אצל הבורא.

אחיות ואחים אהובים, אתם מכובדים ונאהבים ללא תנאי על ידי ישויות האור ברחבי יקום זה.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge