Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - January 14, 2019

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward - 14בינואר 2019

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  השילוב של תגובות חיוביות ושליליות לרטטים העולים יותר מאי פעם שמר על שדה הפוטנציאל של אנרגית כדור הארץ ביותר מדי אי-סדר עבור כול הפעילות  להשגת מומנטום (תנופה) בלתי ניתן לעצירה. אולם, זרמי האנרגיה מסביב למאמץ להאשים את כול מנהלי האילומינאטי צוברים כוח בעקביות, ובאשר לפעילויות המרובות מאחורי הקלעים לסיים את שליטת האופל על עולמכם, נראה כי כתבי האישום יהיו הראשונים להתממשותם. אם קצב ההתחזקות הנוכחי ממשיך, הפעולה שכבר נמצאת בעיצומה יכולה להפוך למוכרת ברחבי העולם בתוך חודשים.

האשמתם של אנשים ידועים היטב בפשעים כנגד האנושות תגיע כהלם למרבית האנשים, וזה הגיוני לצפות לתגובות החל מ"חדשות מזויפות" ועד הכחשה נמרצת, כעס ופחד. האילומינאטי בדירוג הנמוך ביותר ינסה לקפוץ על הספינה במקום לרדת בה, אנשים שהואשמו שלא בצדק ירצו להוכיח את חפותם, ואם תהיה התנגדות עזה בחלק מהמקומות, סביר מאוד כי גדודי הצבא ייקראו כדי לשמור על ביטחון הציבור. בלבול יהיה נפוץ עד שהחברה תבין את ההשפעה הנדיבה מרחיקת הלכת של מה שמתרחש.

יקרים, בקרוב משימתכם כעובדי האור תוגבר ברמה אחת או שתיים. חוסר פחדכם והתרוממות רוחכם יכולה להרגיע אנשים מסביבכם וזה יעזור במידה עצומה, אבל אתם תצטרכו גם להיות מנטורים.  האנשים יצטרכו שייאמר להם כי הסרת אותם אנשים מעמדות ההשפעה שלהם מובילה לעולם של שלום עם מנהיגים נבונים ומכובדים וסופה של מלחמה, שחיתות, הונאה ועוני. אתם יכולים לבסס את הסבריכם באמצעות הפנייתם של ספקנים למידע ענייני שנערך בידי חוקרים ומפורסם באינטרנט או במקומות אחרים, ואם האנשים מאמינים בהתקשרות טלפתית אמיתית, ספרו להם לגבי מידע מתוקשר ממקורות בהם אתם מאמינים.

כמה מכם שואלים אם גלי האנרגיה הנכנסים יכולים לגרום למצבים אותם אתם חווים ואם זה כך, מה יכולים אתם לעשות כדי להקל על אי הנוחות. במסרים קודמים דברנו באריכות מסוימת לגבי נושא חשוב זה, אבל יש צורך לחזור עליו ואנו מעניקים גרסה מתומצתת של מידע זה.

תסמינים ראשוניים של התאמת הגוף לאנרגיה המתגברת הם עייפות, חולשה ותחושה כללית של אי- נוחות: אפיזודות של פגעי זיכרון, כאבי ראש, מצבי רוח, כאבי שרירים ומפרקים, צלצולים באוזניים, ראייה מטושטשת, התכווצויות, בחילה וגירוד הם אינם נדירים. כדי להקטין את השפעתם, תשנו מספיק, עסקו באימון המתאים לגיל ושתו הרבה מים. הימנעו מסוכר, אלכוהול למעט כמות סבירה של יין אדום, וממזון עם תוספים כימיים. מכול המזון, הפירות והירקות מכילים הכי הרבה אור, ואם אתם מסוגלים מבחינה כלכלית, בחרו בתוצרת אורגנית. אם הדיאטה שלכם אינה צמחונית או טבעונית בחרו מאכלי ים מאושרים ללא זוהמה וביצים, מוצרי חלב ובשר מבעלי חיים שלא ניתנה להם אנטיביוטיקה או הורמוני גדילה.

צמצום מתח מנטלי ורגשי היא בעלת חשיבות עליונה - מתח הוא סיבה שורשית לכול המחלות - אבל אל תיקחו תרופות כעזרי שינה כדי להמריץ או להרגיע. מה שיעזור ביותר לכם בצמצום המתח הוא ייחודי  כפי שכול אחד מכם הוא, אבל הליכה בעקבות ההצעות יכולה להעלות את הרטטים שלכם, לכן מועילה לכולם. שנו מחשבות ורגשות שליליים לחיוביים. הימנעו ממצבים שמרוקנים את האנרגיה שלכם. הרגישו אסירי תודה לטוב בחייכם. שחררו מרירות וסלחו לאלה שאתם מרגישים כי פגעו בכם. שהו בטבע לעיתים קרובות כפי שאתם יכולים. בלו זמן עם בעלי חיים. שמרו זמן להתבודדות ולהתבוננות פנימית. עשו מדיטציה. הקשיבו למוסיקה אהובה עליכם. קראו שירה או פרוזה מרוממים. צפו בתוכניות טלוויזיה משעשעות. הפחיתו מקור תסכול, ואזי שחררו את ההרגשה. תקשרו עם אנשים בעלי צורת חשיבה דומה. חייכו לעיתים קרובות ואהבו את עצמכם כמו שאנו אוהבים אתכם.

אנו מזהירים כי הסימפטומים המוזכרים לעיל יכולים גם להעיד על תחילתה של מחלה; אם המצב נמשך, התייעצו עם מומחה רפואי, עדיף אחד בעל גישה הוליסטית כדי לאבחן ולטפל. ככול שאתם שמים לב לעצמכם יותר בזהירות בנפש, בגוף וברוח, אתם סופגים יותר אור; אור מעלה את הרטטים שלכם, וזה מאפשר לכם להתאים את עצמכם יותר בקלות לנחשולי האנרגיה הנכנסים.

"במשך זמן רב הוותיקן היה ידוע לגבי כמרים פדופילים. מדוע אין האפיפיור נוקט בפעולה לפני זמן רב כדי לסיים תועבה זו ?"  במשך מאות בשנים האפיפיורים היו בני משפחות העשירות ביותר, מבשרי האילומינאטי. הם שלטו בהמונים באמצעות "אפיון אפיפיורי" ו"חוקים אלוהיים" בשעה שמשפחות האפיפיורים גייסו עושר רב יותר באמצעות מעשר, מיסים ו"שעבוד לאלוהים".

מאמינים אדוקים ספקו עבודה כמעט לגמרי בחינם, של הקמת מבנים מפוארים על אדמות הוותיקן ואומנים ציירים פסלים ויוצרי ויטראז'ים ואריחים של ציורי קיר מורכבים ייצרו את האומנות שכה קשטה בחגיגיות את המבנים. אפילו אם האפיפיורים במהלך שנים אלה ובמשך מאות בשנים עשויים היו לא להיות פדופילים בעצמם, אין ספק שהם לא רצו כי אף אחד יידע כי הפדופיליה השתוללה בהיררכיה הקתולית.

כאשר נעשו ההאשמות הראשונות, העבריינים טענו לחפותם וזה היה הסוף של זה; אבל כשהאור הועצם, כך ההחלטיות של יותר ויותר אנשים שהתעללו בהם דברו. כאשר אותן הטענות כנגד מבוגרים בעמדות מהימנות בחברה החילונית הובילו להודאות ולהרשעות, לא ניתן היה לטאטא יותר האשמות כנגד כמרים מתחת לשטיח. למרות שניתן במשך זמן רב אישור של האפיפיור לעבירות אלה, היקף הפעולות חסרות הרחמים שהתרחשו בוותיקן עדיין צריכות להתגלות. מזעזע לציבור כמו ההודעה על כתבי אישום, גילוי האמת כי הוותיקן הוא המטה הבינלאומי של השטניות תהיה יותר.

"איני חושבת כי ל- Matthewיש תפיסה טובה לגבי מה שיכול לקרות כאשר החוצנים נכנסים לעולם זה ומנסים לגרום לשינויים. ברגע שהם גורמים לשינוי עם הטכנולוגיות שלהם, אזי אנו נהיה תלויים בהם. ברגע שתלות זו התבססה אזי תתרחש שליטה. יש לנו פלנטה שבה משאבים רבים וסביר להניח כי משאבים אלה הם בעלי ערך לתרבויות חיצוניות. הקנוניה מורכבת מאנשים רעים ואנו יכולים במשך הזמן להיפטר מהם בעולמנו כשיותר ויותר אנשים הופכים להיות מוארים. אין אנו צריכים מקורות חיצוניים לכך, במיוחד כאשר מקורות חיצוניים אלה מעוניינים בפלנטה שלנו לצורך מסחר ורווח. האינטואיציה שלי מספרת לי כי כול מקור חיצוני המבקר בעולמנו לא יהיה טוב עבורנו בטווח הרחוק".

במסרים רבים דברנו על החשיבות של האמון באינטואיציה שלכם, הכוונה לנפש המודעת מרמת הנשמה, מהמקום בו ידועה האמת. זה המקרה שבו "אמונה" חוסמת את מודעות האינטואיציה - מה שאחד מאמין, בין אם זה עולה מעובדה או משקר או מהשערה, זו מציאותו של האדם. פיזור הדאגות של נשמה יקרה זו שכתבה הוא הכרחי כיוון שאין היא לבד בהיותה זהירה בשל תרבויות אחרות, וצוותים בכלי רכב הסובבים את כדור הארץ אינם יכולים לנחות וחוצנים החיים בקרבכם לא יכולים להציג את עצמם עד שהחברה מוכנה לברכם ללא פחד.

ואז, אפשרו לנו להתייחס לשני נושאים שהם רלבנטיים כאן. אחד הוא רצונה של גאיה כי החיים על גופה הכוכבי יהיו בהתאם לחזונה שבו כול אחד חי בשלום ובהרמוניה עם הטבע וחולק את שפע העולם. השני הוא החוק האוניברסאלי: שום ציוויליזציה יכולה לכפות את רעיונותיה, אולם הן עשויות להיות מועילות לכול ציוויליזציה אחרת. בהתאם לכך, הסכמים טרום-לידה נעשו על ידי הנשמות שבחרו לחיות על כדור הארץ כך שתוכלנה להשלים את השיעורים הקרמתיים בדחיסות השלישית ואינספור נשמות שתעזורנה להם הפכו למוארות כך שהן יכולות ליצור במשותף את סוג העולם שהן, האנשים רוצים - זה אותו עולם שגאיה רוצה עבורם. ואלוהים האציל ציוויליזציות מתקדמות ברוחניות ובמודעות מודעת לעזור למשפחתם בכדור הארץ להיפטר  מהחשיכה בפלנטה שמנעה מהן מלתת ביטוי לסוג זה של עולם.

זה מאוחר מדי לחשוב כי אתם יכולים להיפטר מעולם הקנוניה בעצמכם. האור המסיבי שהוקרן מציוויליזציות לפני כ-80 שנה הפריע לחשיכה המתפשטת של הקנוניה ששלטה על החיים בעולמכם. חברים בציוויליזציות אלה שהתנדבו ללכת לכדור הארץ עיגנו אור זה ויצרו את שלהם, ובכך הביאו אל האור את הפעילויות המתועבות של הקנוניה שהוסתרו במשך זמן רב. צוותים בשמיים שלכם מנעו את הפיצוץ של ראשי נפץ גרעיניים ששוגרו על ידי הקנוניה וצמצמו את היסודות הרעילים בכימיקלים שלהם. חלק מהחוצנים הרבים החיים ביניכם סכלו את מאמצי הקנוניה להתחיל במגיפה כלל עולמית, חלק חשפו את פעילותיהם הלא חוקיות והלא מוסריות האחרות, חלק עובדים לחטוף מהקנוניה את שליטתם על הכלכלה הגלובלית, חלק נמצאים בקבוצה בינלאומית אשר מאמציה בסופו של דבר יגרמו לאחריותה המשפטית של הקנוניה.

החוצנים הקימו גם את רשת האור מסביב לפלנטה שמנעה את הכניסה של כול מקור עם רטטים נמוכים.  לכן, רק ישויות עם רטטים גבוהים יכולים להיכנס לכדור הארץ, ואין לאלה שהמתינו להצטרף אליכם כוונה או עניין להרוויח ממקורות עולמכם או משליטה באוכלוסייה.

כן, הטכנולוגיות שלהם אכן ישנו את הפלנטה. במהירות שתדהים אתכם, הם ינטרלו פסולת גרעינית; יסירו את הרעילות באדמה, במים ובאטמוספרה שלכם; יהפכו מדבריות לאדמות חקלאיות; וירחיבו את יערות הגשם; ומדעניכם יעבדו זה בצד זה עם החוצנים בכול המאמצים האלה. האוכלוסייה לא תרצה ואו לא תצטרך להפוך לתלויה בציוויליזציות אחרות, ולאחר שהמבקרים העוזרים ילמדו את השימוש בטכנולוגיות שלהם ויתנו אותן לכם במתנה, הם רוצים לחזור למולדתם ולמשפחותיהם.

הרגישו הכרת תודה ל"מקורות חיצוניים" אלה! בשעה שהממשלות שלכם מכחישות את קיומם, תעשיית הבידור שלכם נותנים להם מציאות כיצורים מפלצתיים אשר יאכלו, ישמידו או ישעבדו אתכם. זה יותר ממספיק עבור החברה להתגבר מבלי להוסיף דאגות כי אנשים מעולמות אחרים מתכוונים להרוויח ממשאביכם הטבעיים - זה מה שהקנוניה עשתה במשך מאות בשנים. ציוויליזציות אחרות עזרו במשך אלף שנה לאנשי כדור הארץ באינספור דרכים כיוון שהנשמות המתגלמות שם הן חברים אהובים של המשפחה האוניברסאלית.

אנו נפרדים לעת עתה, אחים ואחיות יקרים, אבל בכול רגע אנו וכול שאר ישויות האור ביקום זה תומכים בכם עם כוחה של אהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge