Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - December 13, 2018

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward – 13 בדצמבר 2018

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  מחשבה משותפת מסביב לעולמכם היא " איני יכול להאמין כי השנה כמעט חלפה!". מרבית אנשים החשים כי זמן זה מואץ אינם יודעים את מה שאתם עושים, כי קצבי הרטט מואצים בהדרגתיות מכיוון שכדור הארץ נע לתוך מישורי אנרגיה מוארים. אבל כול אחד החש כי השינוי נמצא באוויר, צודק לגבי זה. שנתכם החדשה תביא קדימה אמיתות שטויחו במשך זמן רב וצעדים החלטיים לקראת עולם של שלום, בו שיתוף הפעולה יחליף את המחלוקות ומשאבי העולם יוקצו באופן הוגן.

עכשיו אם כן, הפלנטה זוהרת תמיד באופן בהיר במהלך חודש דצמבר שלכם כשמשפחה וחברים חוגגים ימים קדושים מסורתיים ונהנים מפסטיבלים, אבל ההארה הזורמת מגיעה מיותר מאשר התרוממות של מוסיקה שמחה, עליזות ומסירות דתית. במהלך עונה זו ישנו רצון מוגדל לשיפורם של החיים בכול מקום, לנחמתם של אנשים אבלים ושיתוף עם אלה שהקשיים מכבידים עליהם.

הרוח הכנה של הנותנים והכרת התודה של הנהנים מהם מוסיפים לזוהר הנובע מכדור הארץ כיוון שרגשות אלה - כמו סליחה, חמלה, אמפטיה ושמחה - הן של הרטטים הגבוהים של האור.

אתם יודעים איך איכויות טובות ביותר אלה של האופי האנושי מרגישות ואיך אהבה מרגישה, כך שזה טבעי לחשוב על אהבה כרגש מיוחד במערכת יחסים רומנטית ורגשות עבור משפחה וחברים יקרים. אהבה היא לאין ערוך יותר. אהבה היא החיים בעצמם! כשספרתי זאת לאמי לפני שנים רבות, היא בקשה ממני להסביר מהי אהבה ואיך היא פועלת "בפעולה". זה מה שספרתי לה:

במונחים פשוטים, אהבה היא השיתוף של אלוהים עצמו עם כול ברואיו. אהבה היא כוח ריפוי של היקום. אהבה נמצאת בתוך הנשמה וצריכה רק את התחשבותכם של תחושות מולדות אלה של לאהוב אחרים ולקבל את אהבתם לכם. לאהבה אין מגבלות, אין גבולות ליכולת הקיבול שלה.

בביטוי, אהבה מטפלת באחרים עם טוב-לב, הוגנות, יושרה, חמלה, עזרה, אכפתיות. אם אפשר לומר כי לאהבה יש "רכיבים", אזי  אלה הם חלק מהרכיבים של הביטוי האלוהי בפעולה.

בידיעה כי אתם ואלוהים וכול הברואים האחרים של אלוהים בלתי ניתנים להפרדה זו אהבה. הידיעה כי כדור הארץ רגיש, חיים מודעים בעצמם ומכבד את כל צורות החיים שלו זו אהבה. הבנה כי אף אחד יכול לדעת את האחרים ברמת הנשמה ולכן לא שופט אותם אלא במידת מה לא סולח לפעולה הנראית כמזיקה, זו אהבה.

הקשבה לעצמי האלוהי של אחד, זו אהבה. חיים בסוג החיים שיוצרים את העצמי האוהב, זו אהבה. הרגשת שמחה בעצמכם כאשר אתם רואים אותה באחרים, זו אהבה. עשיה של משהו שמביא שמחה לאחרים, זו אהבה. סליחה של העצמי ולאחרים, זו אהבה. שיתוף משאביכם עם לב מלא, זו אהבה. עשיית מעשים טובים מבלי לצרף ציפיות, זו אהבה.

הרגשת שקט של הלב ונפש, זו אהבה. הריגוש השקט של ראיית שקיעת החמה או שמיעת ציפור שיר זו אהבה, וחיוך הוא אחד מהביטויים הפשוטים ביותר והמקרינים ביותר של אהבה.

בכול אחד או בכול הדוגמאות האלה וברבות אחרות שאתם עשויים לפגוש באופן אינסטינקטיבי אתם יודעים כי אתם אהבה בפעולה, אתם נותנים ביטוי לאהבתכם עבור ושל אלוהים. [קטע של "אהבה בחיים היומיומיים" פרק של הארות לעידן החדש].

אמא, תודה לך עבור הוספת פסקה זו. בידיעה שחלק מאינספור הדרכים שבהן אהבה מבוטאת, נאפשר לכם לראות איך אתם, עובדי אור יקרים, וכול שאר הנשמות החיות בדרכים אלוהיות מפיצים אהבה לאורך הפלנטה. היא כוח אינסופי, נצחי, ללא תחרות של אהבה שמתמיר את החיים בעולמכם!

לנשמה היקרה שכתבה כי החגים מעמיקים את עצבותה לגבי כול האנשים שסובלים, אנו אומרים, הרטטים הנמוכים של עצבות לא עוזרים לאלה עליהם אתם חושבים. בבקשה שנו את מחשבותיכם למשהו שיגרום לכם לחייך - אולי זיכרון שמח, או מסירותה של חיית מחמד, תמונה או פואמה (שיר) מועדפים שלכם או, אירוע נעים שעומד להגיע - ותגיע עליזות. גם פעולות של טוב-לב  וברכה מחייכת לעוברי אורח מאירים את לבכם ומרוממים את רוחו של המקבל - אהבה "בפעולה". עם החוק המשיכה האוניברסאלי שנמצא בפעולה מתמדת - וזכרו כי לחוק זו אין יכולת חשיבה, הוא יכול רק להחזיר את הרגשות ואת המעשים שמיצרים רטטים גבוהים ותורמים מאוד לרווחתכם ולעולמכם.

"מה לגבי האנרגיות מהחלל/השמש/ גלי האור הנכנסים?" חלק זה של כול דבר ביקום נמצא במצב האצה והוא כולו לתועלתכם. אנרגיות אלה שמגבירות את קצב הרטטים על הפלנטה בתוך תושביה מחזיקים מלמטה את השינוי של ההתייחסויות המקוטבות וההתנהגות לכיוון איזון, שבו הכול הינו אור.

"אני רק קראתי את המסר של Matthew בו הוא אומר כי כדור הארץ פעם היה הגן-עדן (Garden of Eden). לא היו שם מדבריות עצומות או כיפות קרח בקטבים, ובוודאי לא זיהום רעיל או אלימות. מה שינה את כדור הארץ לתוך סוג עולם שהוא היום?" במילה, החשיכה. באופן מקורי, הפלנטה, ההתגלמות של הנשמה שנקראתגאיה, היתה גן עדן לא מאוכלס, גן העדן(Garden of Eden) בשלמותו. משפחה יקרה, אתם צריכים לדעת את ההיסטוריה האמיתית של מה שהיום זו מולדתכם, ואנו ניתן לכם סקירה כללית קצרה.

האנשים הראשונים שהגיעו על הפלנטה הבתולה מלאת האור, שאז נקראה שאן (Shan), היתה קבוצה מלירה (Lyra) שקיוותה למצוא זהב. הם לא השיגו היתר מהמועצה הבין-גלקטית ללכת לשם ולא הגישו בקשה לכרייה מכיוון שהם לא רצו לחלוק את עורק הזהב הפוטנציאלי עם ציוויליזציות אחרות. הפרות אלה של החוקים האוניברסאליים זרעו את זרעי ההונאה והחמדנות, וזה יזם את הרטטים הנמוכים של שליליות על הפלנטה. אז הקבוצה הביאה זנים תת-אנושיים לעשות את עבודת הכרייה המפרכת; התייחסות קשה לאוכלוסיית עבדים זו והרס לאדמה באמצעות מיצוי הזהב, הוסיפו יותר שליליות.

כוחות האופל, שדה כוח מסיבי ועוצמתי של צורות מחשבה בסיסיות ששוטטו לאורך היקום בו רטטים נמוכים מושכים אותן, התבייתו בשאן. זו היתה הכניסה של החשיכה. במהלך העידנים שבאו לאחר מכן, חלק מהאוכלוסיות הרבות שחיו על הפלנטה  כושפו על ידי כוחות האופל. אלימותם וניוונם יצרו שליליות כה רבה שהיתה צריכה להשתחרר באמצעות רעידות אדמה והתפרצויות וולקניות כך שגופה של גאיה יוכל לשרוד. בסדרות של אירועים הכרחיים אלה, נוצרו רכסי הרים, אגמים בימים וקניונים עמוקים נוצרו כמסות של אדמה והאוקיאנוסים עברו שינויים דרסטיים, ופעמיים כול צורות החיים נעלמו בניקויים קטלניים. אולם, כוחות האופל נשארו במערכת השמש, תמיד מוכנים להשפיע על התושבים הבאים.

אי שם לאורך הדרך, שאן הפך לידוע כטרה (Terra), אבל שני השמות נשכחו שם לאחר שהאוכלוסייה כנתה את הפלנטה, כדור הארץ. וכאשר השליליות שוב נצברה בשל השפעתם של כוחות האופל, כדור הארץ השתמש באורו כדי לתמוך בחיי תושביו. כיוון שלא היה שם מספיק אור לשמור על הסביבה, גם האגמים והנהרות התייבשו, אזורי מדבר נוצרו והאזורים הצפוניים והדרומים ביותר הפכו לקרח.

בעידנים רבים שונים במהלך כחצי ביליון שנים בזמן לינארי, חלק מתושבי הפלנטה היו האנשים שאתם קוראיםניאנדרטליים (Neanderthal), הזנים שהתפתחו מאוכלוסיית העבדים מלירה (Lyra), וצאצאיהם המפותחים יותר. תושבים אחרים הגיעו מציוויליזציות ממערכות כוכבים שונות והיו האבות של הגזעים והתרבויות השונים בכדור הארץ. הם היו מפותחים באינטליגנציה, ברוחניות והביאו לידי ביטוי יכולות ואלה שהתאחדו עם האנשים המפותחים בימי קדם תרמו לצאצאיהם תכונות גבוהות אלה.

בנקודה מסוימת בהיסטוריה האוניברסאלית, כוחות האופל הבטיח עושר, כוח ושליטה לאנשים רבים, ואלה שנכנעו לפיתוי הפכו לבובותיהם. אחת מהפעולות המתועבות היתה לשלוט על ציוויליזציות פחות מנוסות ולבטל את כול פעילותן למעט שניים מגדילי הדי.אנ.אי (DNA)  כדי לצמצם מאוד את  האינטליגנציה שלכם, הציגו נטיות אלימות, וגרמו לגופם להיות פגיע לחולשה, למחלה ולתוחלת  חיים קצרה.

לפני אלף שנה (מילניום) חלק מאנשים אלה החלו לחיות על כדור הארץ, בו הבובות שלטו עליהם בקלות באמצעות פחד, בורות, לחימה תמידית וקיום מצומצם, תנאים שעוררו את השפל של התכונות האנושיות. שוב נצברה שליליות בכך שהם היו אכזריים אחד לשני ולבעלי חיים והזיקו בפזיזות לפלנטה, ושוב כדור הארץ השתמש באורו כדי לתמוך בכול צורות החיים שלו. לפני כשמונים שנה, אורו דעך לנקודה בו מסלולו היה כה לא יציב שהוא היה בסכנה מידית להיטלטל בחוזקה לתוך החלל ולהרס מסוים.

גאיה לא רצה כי גופה יגיע לקיצו ולא רצתה שכול החיים יושמדו בשנית, כך שהיא זעקה לעזרה. אלוהים הסמיך מיד ציוויליזציות מתקדמות רוחנית כדי ליצוק לפלנטה אור חזק כדי לייצב את הקטבים שלו ולאפשר לו להתחיל לעלות מהדחיסות השלישית העמוקה של הרטטים הנמוכים. חלק מהתושבים היו  נרגשים לחבק את האור שהציל את חיי הפלנטה, ובעשותם זאת, הם יכלו להשליך את האזיקים של הבובות שהחזיקו אותם בשבי.

כדור הארץ הפך לשדה קרב בו כוחות האור האוניברסאליים נלחמו בכוחות האופל ונצחו אותם ממערכת השמש שלכם. ציוויליזציות רחוקות המשיכו להקרין אור כדי לעקור את החשיכה שהתחפרה על הפלנטה וחלק מחבריהם התנדבו כדי להתגלגל שם וזאת כדי להפיץ ולעגן את האור. כשיותר ויותר מאנשי כדור הארץ "ראו את האור", הם החלו לחולל את האור שלהם, וסודות ופעילויות של בובות אנשי האופל שהוסתרו במשך זמן רב התחילו "לבוא אל האור". וזה הביא אותנו למצב של עולמכם היום.

עכשיו אפשרו לנו להסתכל קדימה. הפצעים העמוקים שהחשיכה גרמה במשך זמן רב לפלנטה ולכול צורות החיים שלה יירפאו לאורך מסע כדור הארץ לייעדו בדחיסות החמישית בה גאיה  נשארה באופן רוחני ומודע במהלך ירידת גופה מהמקור שלה בדחיסות של מיקום חכם זה. במהלך תהליך ההתעלות, רמת האינטליגנציה של הציוויליזציה תעלה כשמודעות  מודעת ורוחנית גדלה, והפלנטה שוב תהפוך כפי שנוצרה – יפהפייה, נהדרת, בריאה, ושלווה. באמצעות עזרה למשפחת כדור הארץ שלכם להתעורר כך שהם יכולים לתת ביטוי לנתיב לעידן הזהב של כדור הארץ בכול תפארתו, אתם, גם, מתקדמים כעצמי רב-מימדי של אלוהים.

אחיות ואחרים אהובים, היכנסו לשנה החדשה שלכם עם ביטחון ואופטימיות. חיו את האמת של המלים בשיר הפופולרי שלכם ותנו השראה לאחרים לעשות את אותו הדבר : "כול מה שאתם צריכים זו אהבה... אהבה היא כול מה שאתם צריכים"((“All you need is love….love is all you need.”.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge