Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - February 14, 2019

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward – 14בפברואר 2019

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  הבה נתחיל בהתייחסות לדאגותיכם באשר לאופן בו המצבים הבאים משפיעים על התקדמותו של האור: תנועת האפודים הצהובים בצרפת. מורכבות הברקזיט (פרישה מהאיחוד האירופאי), מהפך פוליטי בוונצואלה, השפעותיה של ההאטה הכלכלית בסין על הכלכלה העולמית, השפעות של ההשבתה של ממשלת ארצות הברית, לוחמת סייברספייס (אבטחת מידע), משבר בתימן, טרור מתמשך ברחבי העולם, הכחשת שינוי האקלים, כוונותיה של רוסיה, תוכניות הגרעין באיראן ובצפוןקוריאה.

מצבים אלה וכול האחרים בדרגת זרימה אחת או אחרת הינם התנגדות לשינוי המתנגש עם ההתעקשות בגינו, ובשום אופן אין זה מרתיע את התקדמותו של האור. תהליך ענק כמו התמרת העולם לא מתרחש בקו ישר, הוא מזגזג בהתאם לביליונים של בחירות של רצון חופשי שנעשות מדי יום.

האילומינאטי, המכונה עכשיו בדרך כלל Deep State מתנגדים לקבל כי מאמציהם לשמור על השפעתם בעולמכם הם חסרי תועלת לחלוטין. ומבלי שידעו  כי הכוח ללא תחרות של האור חושף ומגרש את החשיכה, כשהאנשים מגיבים לרטטים הגבוהים של האור באמצעות התעקשות על צדק ושוויון. מה שאתם רואים בציוויליזציה מביא לסוף את הטראומה ארוכת השנים כך שריפוי יכול להגיע.

אחיות ואחים אהובים, אנו יודעים כי רצונכם הוא כי כול אנשי כדור הארץ יחיו בעולם של שלום, הרמוניה ונדיבות - הלכתם לשם כדי לעזור להם להתעורר באופן מודע ורוחני כך שהם יכולים לתת ביטוי לכך! ובשעה שאנו יודעים כי זה מתרחש במהירות ייחודית ביקום זה ואנו רואים את העולם היפה והנהדר משגשג, ברצף, אנו מבינים את חוסר סבלנותכם לראות זאת בזמן לינארי.

כאשר אתם התנדבתם ללכת לכדור הארץ, ידעתם כי מסעכם יהיה כרוך בלחוות את הרגשות והקשיים הטבועים בציוויליזציה בדחיסות השלישית. אתם גם ידעתם כי באמצעות התכנון האלוהי, זה יישכח כאשר אתם תתגלגלו ולא תזכרו את הסיבה מדוע אתם נמצאים היכן שאתם. לכן, עקבו אחר האינטואיציה ותתחברו לכוחכם הרוחניים ותתמידו בנחישות ובתחכום כדי להתגבר על המכשולים הרבים  שתפגשו - ועשיתם זאת באצילות! נוסף לכך שאנו מכבדים את איתנותכם באור ואת שירותכם רב הערך לאנשי כדור הארץ, אנו רוצים להבטיח לכם כי העדות על מה שעזרתם להם להשיג נמצאת באופק הקרוב.

"בבקשה שאלי את  Matthewאיך להתמודד עם הצורך באגו במשימה של לימוד לשרת באור ובאהבה". ראשית אנו אומרים, האגו מקבל מוניטין רע כאשר הוא מוגבל להצביע על אנוכיות או יהירות, וזה יותר מאשר ההגדרה במילון שלכם, חלק הנפש שבה אדם מודע באופן מודע.

אגו יכול להיחשב כעבודה בתהליך כיוון שהוא משתנה כשאתם מוסיפים למודעות המודעת שלכם באמצעות לימוד אקדמי ודתי; תצפיות; רעיונות; מעגל מורחב של מכרים; התאמה עם או מרדנות כנגד הורים, עמיתים וציפיות חברתיות; מרדף אחר אינטרסים; השחזה של מיומנויות וכישרונות; רכישה של "חוכמת רחוב"; התפתחות של ערכים וסטנדרטים של התנהגות; הצלחה או כישלון במערכת יחסים אישית ומטרות מקצועיות. בקיצור, אגו מורכב מכול דבר שחוויתם מינקות ועד היום.

לכן, אין זו בעיה של צורך באגו בלימוד איך לשרת את האור ואת האהבה או בכול קיבולת אחרת. אגו הוא פשוטהוא. זה המושג שלכם על מי שאתם, חלק מהותי מכם שמתפקד 24/7 באופן טבעי כמו נשימה. אגו הולך לצירוף שלו של כול התכונות והפעולות האנושיות שהוא חווה או צפה - מתקן אחסון שלו של אספקות, כך לומר - ובוחר באופן אוטומטי מה שהוא רוצה כאשר אתם פועלים עם אחרים ומגיבים לנסיבות.

כול דבר בקו האספקה הזמין לאגו, פולט רטטים. הקצה העליון של הקו כולל "דרכים אלוהיות": טוב-לב, אמפתיה, חמלה, ענווה, עדינות, התחשבות, נכונות לעזור, הכרת תודה, נדיבות, שמחה, כנות, סליחה, אמינות, נאמנות, מהימנות, תקווה והתמדה בזמנים של מצוקה. הקצה הנמוך של הקו כולל אדישות, חוסר מוסריות והיעדרות מוסר, אכזריות, בגידה מטעה, קנאות, יהירות, פחד, כעס, קמצנות, קנאה, צרות עין, פסימיות, טינה, אשמה, אנוכיות, גאווה ונקמנות. דואליות זו בדחיסות השלישית של האנושות מגיעה מהאמונה כי כול אדם  נפרד מהאחרים ומאלוהים.

ועכשיו, בחירה בתכונות ובפעולות עם רטטים גבוהים מאפשרת בהירות בתפיסה של העצמי ושל האחרים ופעולה עם בשיקול דעת, בעוד שבחירות בטווחי הרטט הנמוכים מיצרים דעות אשלייתיות על העצמי, הערכה פגומה של האחרים, ונמהרות במקום התנהגות מנומקת. ומה שאתם חושבים עליו כאופי, טבע או אישיות הם מה שהאגו בוחר מאוד לעיתים קרובות מהספקטרום (הקשת) של בחירות אפשריות. בכך, שהמצפון - המחוון של הנשמה שדוחף הוראות שנבחרו בחוזה הנשמה - הוא בן לוויה ובן ברית אבל אם מתעלמים מהמצפון באופן עקבי, הוא מתנוון והופך ללא מתפקד, ובכך עוזב את האגו מחוץ לאיבר (במצב שאין בו עדות, או תמיכה או וודאות), בצורת דיבור.

כדי לתת דוגמה על אגו "בפעולה", הרשו לנו לומר כי ארבעה זרים יושבים באזור ההמתנה של מסעדה צפופה. תגובותיהם עולות בקנה אחד עם מה שמגיע באופן אוטומטי לכול אחד: אחד חושב לגבי הארוחה הטעימה שלפניו, אחד מודאג כי הינו מאחר לפגישה עסקית בערב, אחד מסתכל מסביב לחדר ומעריץ את העיצוב שלו, הרביעי מציג מורת רוח בכך שעליו להמתין לשולחן. ארבע תפיסות שונות אלה של מצב משותף נכנסות לתודעה הקולקטיבית של כדור הארץ. בשעה שהם מחכים, כול אדם תופס את העצמי - הדימוי העצמי - ומתרשם  מהשלושה האחרים, כך ש-16 תפיסות נוספות קיימות בתוך הקבוצה, ואלה, כמו כול המחשבות והרגשות האחרות שמגיעים אליהם, הן הופכות חלק מהתודעה הקולקטיבית.

הבה ניקח זאת צעד קדימה. אתם רואים דברים כמוצקים, אבל שום דבר לא - כול דבר הוא אנרגיה מתנודדת בתוך רמת תדר משתנה מאוד – וכמו חזון, כול דבר בארבעת החושים האחרים מספרים לכם גם מה אתם "תופסים" שזה יהיה - מה שאתם תופסים הוא מה שאתם מאמינים וזו המציאות שלכם. עכשיו אפשרו לנו להכניס לתוך נקודת מבט זו את שאלתכם איך מצבים שונים משפיעים על האור - אלה שציינתם וכול האחרים המשתקפים באינספור התפיסות של מציאות בתוך האוכלוסייה בכול רגע נתון.

כשמים את כול אלה בתוך ההקשר של ההתרחשויות נכון להיום, מייצרים שתי תפיסות עיקרית ומנוגדת - העולם נשלט באמצעות מעטים המרגישים כי מה שהם רוצים לעשות הוא אחד;  האחר הוא עולם של שלום והרמוניה עם צדק ושפע לכול אחד. הכוח הגובר ברציפות של אנרגית התפיסה האחרונה בתודעה הקולקטיבית  הוא מתן ביטוי לעולם חזוי ורצוי זה. ואין זה עוצר שם. האנרגיה של תפיסה זו זורמת לתוך תודעת ההמון האוניברסאלית ולתוך התודעה הקוסמית - כול דבר שמתרחש בכול מקום משפיע על כול דבר בכול מקום.

אנו סוטים באופן משמעותי, לכן אפשרו לנו להחזיר את האגו לכדור הארץ ולדבר על אנשים המשרתים באור ובאהבה, או עובדי האור. הם בוחרים באופן טבעי ממתקן האספקה של האגו את האיכויות שפולטות את הרטטים הגבוהים יותר. אותו הדבר נכון לגבי אנשים שחיים בדרכים אלוהיות, אבל הם לא שמעו על המושג עובד-אור כך שאינם חושבים על עצמם ככאלה. ההבדל ביניכם היודעים כי אתם עובדי אור ובין המיליונים הרבים שאינם יודעים שהם עובדי אור הוא הידע שלכם.

אתם יודעים כי אתם נשמות רב-מימדיות בנות אלמוות המחוברות באופן בלתי הפיך אחת עם השנייה ועםאלוהים, וכול הנשמות הן מהות אהבה-אור טהורה של הבורא. אתם יודעים לגבי חוזי הנשמה והסכמים טרום-לידה, חוקים אוניברסאליים והתעלות כוכבית ואישית. אתם יודעים כי ישנן אינספור נשמות בציוויליזציות אחרות, רבות מהן מפותחות מאוד רוחנית, במודעות ובטכנולוגיה, וחלק הן אבותיכם הקדמונים. ואתם יודעים כי במשך תקופה חסרת תקדים זו של שינוי בכול יקום זה, אהבה-אור, הכוח העוצמתי ביותר בקוסמוס, מנצח את שרידי החשיכה על כדור הארץ.

שמחו, משפחה יקרה, בידיעה של אמיתות אלה!

"אני חבר לשעבר של החדשות באמצעי התקשורת וחייב לומר שאין אני מאמין כי כול חברי החדשות באמצעי התקשורת מושחתים. אולי הבוסים שלהם, וחלק בעלי פרופיל גבוה של כישרון.  אבל מרבית העיתונאים שעבדתם אתם בשנות ה-80 וה-90 היו כנים, וחרוצים. אני בטוח שזה עדיין נכון היום". כן, זה נכון. מרבית העיתונאים בעיתונות, ברדיו ובטלוויזיה לא יודעים כי המידע שהם מדווחים מסוכנויות הידיעות וממקורות אחרים הוא מה שהמפקחים האפלים של אמצעי התקשורת רוצים שהציבור יאמין.

חלק מהעיתונאים יודעים כי לעיתים קרובות המידע שהם מכנים חדשות "מזויפות" הוא, במקום זאת, האמת. לדוגמה, כאשר טבעת הפדופילית שפורסמה באזור וושינגטון, די. סי.  משרתת חברי הממשלה בארצות הברית ומבקרים נכבדים - זה נעשה ידוע כ"פיצה-גייט" (Pizzagate"") - אנשי האופל תייגו במהירות את זה כחדשות מזויפות וכתבים הדהדו בשגגה זאת כשקר. מושג שקיים מזמן שתוכנן להסתיר את האמת כי זו תיאוריה של קנוניה, והציבור תוכנת לשגר לערימת האשפה כול מה שאמצעי התקשורת דיווחו ככאלה.

למרות שרבים עדיין מאמינים כי המידע אליו המושג קשור הוא שקרים או רעיונות משוגעים, אחרים מבינים כי הבעיות לפיכך מתויגות כטיוח, וזה עקב למאמצי העיתונאים מסביב לעולם אשר מחקרם הממצה חשף את השחיתות המתפשטת בתוך התעשייה; התאגידים; הרפואה; הבידור ושדות הספורט; ממשלות ומוסדות כלכליים שלהם.

אנו מכבדים גברים ונשים אלה, אשר חוזי הנשמה שלהם כוללים לא רק את כישרון הכתיבה, התמדה ואומץ, אלא את הפוטנציאל של פגיעה באמינות מקצועית, מאסר או רצח בשל מסירותם לחשוף ולפרסם את האמת. זה לא יהיה מפתיע כי מספר רב מהם הן נשמות מאוכלוסיות אחרות שהתנדבו להתגלגל על כדור הארץ כדי לשרת יכולת זו.

למרות שההיסטוריה של סט. וולנטיין (St. Valentine) נמחקה  והמסחור של 14 בפברואר נכנס להיפרס פייס, מי יכול להתלונן על חגיגת האהבה. תהיה חגיגה אוניברסאלית כאשר האהבה חדרה לכול לב בעולמכם!

משפחה אהובה, כול ישויות האור בכול יקום זה תומכים במשימתכם בשם כדור הארץ עם כוח ללא תחרות של אהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge