Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - February 13, 2018

סוזי וורד – מתקשרת את Matthew Ward – 13 בפברואר 2018

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  אנו משתפים את הערותיו של קורא שביטא את רגשותיהם של רבים: " Matthewושליחים אחרים אומרים כי האור משנה את העולם. אני לא רואה ראיה שמאמתת זאת".  המצבים המצוטטים: אומות נמצאות במחלוקות, קרב צמוד פוליטי בממשלות, פערים בין עשירים ועניים, משטרים ברוטאליים, מעשי טרור אקראיים, פחד מסייברספייס (מרחב קיברנטי המורכב משלושה רבדים: חומרה, תוכנה והגורם האנושי-מפתחים ומשתמשים) ומלחמה גרעינית.

מצבים אלה עדיין הם חלק מעולמכם כיוון שהם לא סיימו להריץ את מסלוליהם האנרגטיים בהתאמה. כמה היינו רוצים שאתם תראו את הראייה אותה אנו רואים, האור מצמצמם בהתמדה את כוחם של זרמי אנרגיה של מצבים אלה ואת כול השאר עם חיבורים שליליים. משפחה יקרה, אנו יודעים את להיטותכם לראות סימנים ברורים כי מחלות הדחיסות השלישית מגיעות לסופן, ואתם תראו! כשהאור ממשיך להיחלש ומשחרר באופן הולך וגובר את עולמכם מכול דבר המבוסס בחשיכה, יציבותכם כעובדי האור תשרת היטב אתכם ואת כדור הארץ.

"בבקשה שאלי את Matthew מדוע דעה קדומה גזענית ודתית נמצאת בצמיחה. עם האור המתעצם, האם זה לא צריך לקטון?" זה לא יותר שכיח מאשר קודם לכן, ההרסנות ארוכת השנים שלה "מובאת אל האור" כך שניתן לרפא את הנזק שהיא עשתה לתרבות. דעה קדומה אינה מולדת - היא נלמדה ביסודיות על ידי דור אחד לבא אחריו במשך מאות שנים, ויצירת המחלוקת שהיא גרמה היוותה ברית גדולה של אנשי האופל בשליטה על ההמונים. אף על פי שדעה קדומה מוצגת באמצעות העמדות של עליונות כלפי אנשים הנראים שונים, יש לה אמונות דתיות שונות, חברתיות שונה, מורשת תרבותית או אתנית, פילוסופיות שונות, למעשה זו תחושה של חוסר בטחון בשל פחד מהבדלים אלה. עמדות משתנות, וכשהרטטים ממשיכים לגבור ולהרחיב מודעות מודעת ורוחנית, כול אחד יגיע לדעת שהיו להם זמני חיים אלה בהם הם נראו נחותים; הם יגיעו לדעת את האחדות של הכול, והאוכלוסייה תאוחד באמצעות שאיפות, חלומות ואהבת המשפחה שלכולם יש במשותף.

"אני לא יכול להשתתף יותר באסיפות של שלום ואין לי כסף לתרום להתארגנותן. האם תפילה לשלום תורמת למאמצים חיוניים אלה?" אכן היא יכולה! לימדו אתכם כי תפילה היא מילים החוזרות על עצמן בספרים הדתיים או בקשה מאלוהים, לא משנה איך נקרא, למשהו ספציפי או מתן תודות למה שקבלתם. תפילה היא הרבה יותר מאי פעם – זו כול מחשבה והרגשה שלכם.

לעיתים קרובות אמרנו כי מחשבות והרגשות הן אנרגיה, כי החוק המשיכה האוניברסאלי מתחבר עם אנרגיה דומה בתודעה הקולקטיבית ומביא אותה חזרה אליכם. כאשר התפילה היא לשלום, האנרגיה הולכת קדימה, חוזרת עם יותר מאותו הדבר ומוסיפה לאסוף את השפע שמביא שלום לכדור הארץ. אמרנו גם כי שלום בעולם מתחיל עם שלום בפנים - כאשר רטטים גבוהים אלה זורמים החוצה ומתמזגים עם אנרגיה דומה, אפקט הדומינו הוא אינסופי.

כמו כן אנו רוצים להזכיר כי מספר הקבוצות שמקיימות פגישות מדיטציה מסביב לעולם, גדל. כאשר המוחות והלבבות מתמקדים באופן קולקטיבי על שלום - או על טוב לב לבעלי חיים, הרמוניה בינלאומית, כבוד הדדי, שימור סביבתי, שפע לכול, כול מה שאתם רוצים עבור עולמכם - האנרגיה גדלה באופן אקספוננציאלי ומקרבת כול יום את הביטוי לאידיאלים אלה. ערך התפילה והשתתפות פעילה או מרוחקת בקבוצות מדיטציה לא יכולה להיות מוגזמת.

גם אנו נשאלנו לגבי אנרגיה קולקטיבית בנושא אחר לגמרי. "האם השילוב של דאגות גלובליות לגבי האיום הגרעיני של צפון קוריאה, מדינות עוינות אחרות עם נשק גרעיני, תוכניות ממשלת ארצות הברית להרחיב את מחסני הנשק שלה, ושיחות לגבי  מלחמה גרעינית תהיינה  עוצמתיות יותר מאשר יכולת החוצנים למנוע את הפיצוץ של ראשי נפץ ששוגרו?". לא. האור ברצונה של גאיה עבור תושבי כדור הארץ הוא לחיות בהרמוניה אחד עם השני ועם הטבע  ורצונם של אנשים לעולם בטוח ושלוו היא הרבה יותר גדולה מאשר אנרגיה המשולבת של מחשבות ורטוריקה (דיבורים ריקים) לגבי כלי נשק גרעיניים או מלחמה, ואין כוונה ליזום מלחמה מעין זו. אף על פי כן, בגלל שהבורא הוציא צו כי לא יהיו פיצוצים גרעיניים בחלל, לצוותיכם בשמיים ישנה יכולת טכנולוגית לגרום בו זמנית לתפקוד לקוי של ראשי הנפץ אשר עשויים להיות משוגרים ביחד  עם כול מה שנמצא באחסון בכול מקום על הפלנטה.

"האם חפרפרות של האילומינאטי (סוכנים כפולים) נמצאים בכול סוכנויות הביון? מדוע מישהו ייקח משרה מסוכנת כמו זו?"  לאילומינאטי יש בכול סוכנויות הביון במדינות כאלה המספקים מידע נכון לאנשים הנמצאים בדרגות גבוהות או, או כך מכוון, שולחים מידע מזויף למקורות תמימים. חלק מסוכנים אלה הם חפרפרות, אבל אחרים המשרתים בתפקיד זה אין הם אילומינאטי. בדברי עכשיו על כול הסוכנים הכפולים, חלק עושים זאת מכיוון שקבלו שוחד או סחטו כספים מהם או בטחון משפחתם מאוים - אלה הם טקטיקות הגיוס של האילומינאטי; חלק כה ממורמים בשל מדיניותה של ממשלתם שהם מציעים את שירותיהם לממשלה אחרת; ומרביתם פועלים מתוך פטריוטיזם ואהבה של מדינתם. היום מגיע בו ריגול - ומעקב על החיים הפרטיים - יהיה רק פרק בהיסטוריה שלכם.

"בבקשה שאלו את Matthew: "אם אלוהים נתן לנו רצון חופשי, מדוע הוא מאפשר לאנונאקי ולקבליסטים לצמצם באופן משמעותי ובצורה חמורה את בחירות הרצון החופשי שלנו כך שיש לנו חופש מוגבל ואנו מהווים עבדים כלכליים להם?" חלק מהאנשים משתמשים ברצונם החופשי כדי להגביל את מה שאחרים עשויים לעשות; אולם, אבל אף פעם מישהו יכול להפריע עם מה שאתם חושבים או מרגישים או מגבילים את בחירת תגובתכם למצב כלשהו.

כלומר, הבורא מעניק לכול נשמה בקוסמוס מתנה של רצון חופשי ואת יכולת הביטוי הגלומה בו, ואלוהים והשליטים של יקומים אחרים מחויבים על ידי חוק קוסמי זה לכבד את בחירות הרצון החופשי של כול הנשמות ביקומים שלהם בהתאמה. מזמן קדום, הנשמות ביקום זה השתמשו במתנתם כדי לצמצם את החופש והרווחה הכלכלית של אין ספור אחרים. כאשר אמי שאלה את האלוהים מדוע הוא מאפשר זאת, זה מה שהוא אמר לה:

מעל לכול, ישנו חוק הרצון החופשי של הבורא, ואם מישהו משתמש בו כדי להזיק לאחר, אני לא יכול להתערב. לכן, אני לא רק חווה בדיוק את הפעולה הפוגעת של הראשון, אלא בדיוק גם  את התחושה הפגועה של השני. אני לא יכול להימלט מכולהסבל של בני האדם או של כול צורת חיים אחרת בכול מקום ביקום,  כפי שאני לא יכוללא לחוות את השמחה המדויקת של כול אחד. לכן, אין זה עניין של "לאפשר לי" את תרגיל הרצון החופשי הזה, את מבינה.....

ממשלותיכם צריכות להתבייש מעצמן, באמת, מכיוון  שהן משתרכות היטב מאחורי תכנון השלבים המתוזמן של האמיתות האוניברסאליות ומעכבות את צורות החיים האחרות מלהיפתח לתוך המלאות של השגשוג הרוחני במהלך התגלמות זו. בקיצור, אתם מרומים בבחירות הלימוד שלכם מכיוון שהממשלות שלכם מעכבות אמיתות רבות. כך גם מנהיגי הכנסייה שלכם. כדור הארץ כאני השלם שלו עצוב בשל האיטיות האינדיבידואלית של אנשיו. במיוחד בהתייחס לטיפול של כול אחד זה בזה ובבעלי החיים, ישנו פיגור חמור במסגרת הזמן של הארה רוחנית שנבחרה על ידי הנשמות שעכשיו מגולמות שם בצורה מוחשית.

לכן, אפילו אתם אומרים כי פשוטו כמשמעו ביליונים של נשמות הופכות לקורבן בשל ההחלטות של רצון חופשי של כמה אנשים עוצמתיים!

הו, לא, זה לא מה שאני אומר! וזה לא מה שהתכוונתי, אבל קצרתי את הסיפור המלא כאשר התחלת להדפיס את התרשמותך. נשמות, לא גוף, זה הנושא כאן, סוזי. כן, הרבה ממה שמתרחש אינו מה שהוסכם עליו במקור, אבל ההתאמות נעשות ברמת הנשמה. אלה אשר באמת "הופכים את האחרים לקורבן", כפי שאתם אומרים - אבל "אינם חיים בהתאם להסכמיהם המקורים" זה מה שהייתי אומר - למעשה הם הופכים לקורבן רק את התפתחות נשמתם האישית!  אלה שאתם רואים כ"קורבנותיהם", אלה שאינם מתקדמים עם השיעורים המקוריים שנבחרו בשל הרצון החופשי של כמה "מתעללים", מזנקים קדימה בצמיחת הנשמה, בין אם זה על הפלנטה או מעבר לה, לאחר עזיבתם את התגלמות חייהם שם. אבל כמובן אין הם מבינים זאת במודעות! [ קטע זה הוא מפרק בהארה עבור התקופה החדשה שהועבר בשנת 1998].

תודה לך, אמא. ועכשיו אלוהים עושה את מה שמותר לו - מכבד את בחירת רצונה החופשי של גאיה כי כול הנשמות על גוף הפלנטרי עשויים לחיות בחופש ולחלוק במידה שווה את השפע בכדור הארץ. כדי לסייע להם בהשגה זו, הוא הסמיך תרבויות עוצמתיות מפותחות רוחנית להקרין אור מסיבי לכדור הארץ ומתנדבים מתרבויות אלה שיתגלמו על הפלנטה ויעזרו לאנשים להתעורר. מאז שגאיה ביטאה את בחירתה יותר מאשר לפני שמונה עשורים בזמן לינארי, האור על הפלנטה גדל לחזק יותר באופן יציב והאנשים שמתעוררים משתמשים ברצונם החופשי ליצור את מה שהם רוצים – עולם שלוו עם חופש, צדק ושפע לכולם. זה עשוי להיראות לפעמים שזה מגיע בקצב של חילזון, אבל ההתפתחות הרוחנית והמודעת של תרבות כדור הארץ מתרחשת במהירות חסרת תקדים ביקום זה.

"נאמר לעיתים קרובות כי "אנשי האופל" לא יכולים להתקיים במימדים הגבוהים, בדחיסות הרביעית וגבוה יותר?" אם זה המקרה, איך אנו צריכים להבין את המלחמות הגלקטיות שמדברים עליהן? והקיום של מלאך "שנפל", לוציפר?" במקרה של מלחמות אלה, דחיסות מתייחסת למיקום, לא למצב של התפתחות רוחנית - אנשים ותרבויות עשויים להיות מפותחים גבוה בהתפתחות האינטליגנטית והטכנולוגית אבל אין להם יותר אור מאשר ניצוץ שהינו כוח החיים שלהם. בחלק,  רמות האנרגיה ברצף הנצחי, מלחמות אלה עדיין מנוהלות; ברמות אחרות הקרב מאיט בהדרגה עד לעצירה מוחלטת; ובמקרים אחרים, מחרחרי מלחמה לשעבר חיים בשלום, חלק לזמן קצר, ואחרים למשך עידנים במושג הזמן שלכם.

נצחיות תרמה למראית עין תיאוריות סותרות לגבי לוציפר. מלאך ראשי לוציפר, שהגיע קדימה בביטויו הראשון של הבורא של עצמו, נשאר אנרגית טהורה של אהבה-אור של ההתחלות. באותו "זמן", הוא וישויות מלאכיות אחרות מפתחות את הרעיון להשתמש באנרגית הבורא כדי לפתח חומרים ליצירת צורות חיים; ובמישור אסטרלי שונה, הם מתחילים לערוך ניסוי, עם חומרים אלה - זו ההצגה של הדחיסות. בו זמנית, במישורים אחרים, הם מייצרים יצורים של חצי-חיה חצי-בן אדם אינטליגנטיים ורגשניים ופראיים או דרקונים נדיבים על הקרקע או בימים; ובאמצעות  עשיה זו, הם מתכננים ו"נופלים" לתוך אנרגיה דחוסה יותר, עדיין רחוקה מהתחלתם באור. באמצעות ההמשך בהתענגות בעשיית יצורים אומללים החיים זמן ארוך, חלק מהם נמצאים בפולקלור המיתולוגי שלכם. לוציפר וחסידיו יוצרים ויורדים לתוך אנרגיה דחוסה הגוברת, לפעמים בהתייחס לה כ"אנרגיה לוציפריאנית". ובאותו הרגע שכול מה שנזכר לעיל מתרחש במישורים רבים של רטטי אנרגיה שונים, לוציפר וחלק מהמלאכים "שנפלו" אתו מבינים את הטעות של דרכם ונמצאים בשלבים שונים של חזרה אל האור.

אחיות ואחרים יקרים, שום דבר ביקום זה הוא רק דרך אחת או אחרת או מתרחש בזמן אחד או באחר - כול דבר הוא עכשיו. וכול דבר, בכול מקום משפיע על כול דבר אחר, בכול מקום אחר - כמה מרחיקת לכת כול מחשבה הרגשה ומעשה שלכם! עם זאת, הפעילות של היקום היא פשוטה. זה רק ברמות התודעה הנמוכות בהן האנשים יוצרים מורכבות ובלבול ומתעללים במתנה של רצון חופשי. עם אבולוציה מגיעה חווית החיים כפי שהבורא התכוון כאשר הוא יילד את כול הנשמות – אלוהי! – פשוט על ידי להיות מי שאתם: נשמה ייחודית, לא אלימה, נצחית שנוצרה מאנרגית אהבה-אור, עצמאית עם זאת בלתי נפרדת מכול הנשמות האחרות בקוסמוס.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge