Home > > Matthew Ward - March 13, 2020

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward – 13 במרץ 2020


עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  הפעילות בשדה הפוטנציאל של אנרגית כדור הארץ, סוערת יותר מאשר בכול תקופה אחרת כלשהי בהיסטוריה של הפלנטה, וזה מובן. אף פעם לפני כן לא התחילה הציוויליזציה להתמיר את עולמם.

המערכות הנושנות שאפשרו למעטים לשלוט על ההמונים נעקרות כדי לפלס את הדרך למערכות החדשות המשרתות את האינטרסים הטובים ביותר של כול צורות החיים על הפלנטה. כשהתהליך ממשיך לשנות דרך זו וזו ביציבותה נעה קדימה, אתם מוכנים היטב להתגבר על כול המכשולים שאתם עשויים לפגוש לאורך הדרך.

מכול מיליוני הנשמות שהתנדבו לעזור לאנשי כדור הארץ לנהל מחויבות זו, שהיא חסרת תקדים מבחינה אוניברסאלית בהיקף ובמהירות, רק החזקים ביותר, המנוסים ביותר נבחרו. אתם מביניהם.

לכול אלה ששאלו מתי המהפך יסתיים במדינותיהם בהתאמה, אנו יכולים רק לומר כי אין אנו יודעים. לא רק מפני שלא קיים שום דבר מספיק ברור בשדה כדי להציע את "הניחוש הטוב ביותר", אלא מה שמתרחש ברגע זה ישתנה מיד כשהאנרגיה של ביליונים של מחשבות, רגשות ופעולות חדשות נרשמות. ואין דרך לקבוע רמת דיוק של כמה נקודות בזמן הלינארי כיוון שהמציאות היא, "זמן " הוא מישורי אנרגיה, ולא תאריכים בלוח השנה שלכם.

זה הגיוני כי פתרון הסכסוך וכינון סדר יגיעו מוקדם יותר במדינות שהן יציבות בבסיסן, אבל מכיוון שהאנרגיה לא יכולה להיות מוגבלת לגבולות לאומיים, שיפור בכול מקום בהתאם משפיע על מצבים בכול מקום. בעוד שזה לא יהיה ניכר בקרוב באומות הנמצאות בשיא המהפך, במעלה הדרך זה יהיה.

עכשיו נתייחס לשאלותיכם לגבי הסימנים המעורבים הניתנים באמצעות מקורות רבים המדווחים על נגיף הקורונה. ההפגזה המתמשכת של מידע לגבי מחלה זו עשויה להיעשות בחוסר עקביות - דיווחים מיושנים או שגויים של מספר תוצאות בדיקה חיוביים, שליליים ושאינם חד משמעיים; אותו הדבר לגבי מספר מקרי המוות; וספקולציה עמוסת פחד לגבי מה שעשוי להיות לפנינו.

עם מטיילים שלא ניתן לספרם במרכז העיר בתוך המדינה ומטיילים בינלאומיים, מחלה מדבקת מגיעה באופן טבעי, לכן זה לא היה בלתי צפוי כי הנגיף יתפשט הרבה מעבר לסין. עם זאת יותר מזיק לחברה מאשר מחלה זו הוא הפחד שנוצר לגביה והאצבע המכוונת כלפי סינים בכול מקום שהם גרים.

כן, ניתן לומר כי הפחד "מוגבר על ידי אמצעים קיצוניים" כמו ביטול אירועים גדולים ומקומיים וטיסות של חברות תעופה, סגירת בתי ספר, בידוד של המונים, ובדיקה של כול אחד שאולי נחשף לאנשים שמאובחנים מאוחר יותר עם הנגיף. אמצעי זהירות אלה רגישים לצמצום הפצת המחלה עד כמה שניתן וצריכים להרגיע דאגה, לא להוסיף לה.

זה עוזר שאנשי מקצוע בתחום הבריאות מדגישים כי אין סיבה לפניקה. הם מסבירים את האמצעים הפשוטים שעוזרים למנוע את קבלת המחלה, אשר תסמיניה בדרך כלל מתונים; כי אנשים שיש להם בעיות בריאות הם פגיעים ביותר; ובהשוואה למספרים שלקו בנגיף, מספר מקרי המוות הוא נמוך מאוד.

בשום פנים ואופן אין אנו מזלזלים, והרבה פחות מתעלמים, משפע הרגשות הכרוכים בכך בשאלנו: היכן ישנה דאגה דומה לגבי אלפים רבים מאות של מתים כול יום בשל רעב, מלחמה, אלימות מקומית ואקראית, התרסקות רכב, התאבדות או מחלות כרוניות עקב מצב חיים בתת רמה?

מעמדת היתרון שלנו, נראה כי שיבושים בגין נגיף הקורונה של פעילויות מתוכננות, נסיעה, מסחר מקומי ובינלאומי, ושווקי ניירות הערך, יכולים להיחשב על ידי האוכלוסייה כמשמעותיים כמו דאגות לבריאות.

וכן, מה שהצהרנו במסר מהחודש האחרון אמיתי: נגיף הקורונה וכול הפרסומים הנלווים יתמסמסו, וכמו כול שאר הפעילויות שנרקמו על ידי אנשי האופל, מחלות  שהם תכננו ושחררו תגענה לסיומן.

דרבנו אתכם לעיתים קרובות לשלוח אהבה-אור לאנשי האופל כיוון שמכול חברי המשפחה האוניברסאלית שלנו, הם הכי צריכים זאת נואשות. הם גרמו למצבים נוראיים ברחבי העולם כיוון שהם נטולי אנרגיה זו למעט הניצוץ שהינו כוח החיים שלהם.

חלק מכם שאלו אם ישנה דרך לשלוח רק את היבט האור של אהבה-אור לאנשים שעושים דברים מתועבים. לא, יקרים, אין  - אהבה ואור לא יכולים להתחלק לשני תאים. בעוד שאתם יכולים לומר כי האור הוא מבנה הנשמה ואהבה היא יכולתה של הנשמה, שלא ניתן להפריד אותם יותר מכפי שאפשר להפריד את הנשמה מאלוהים ומהבורא.

לפני שנים רבות כאשר היה קושי לאמי לשלוח אור לאנשים שגרמו סבל רב לאחרים, זה מה שאמרתי לה:

  אמא, את תדליקי פנס-כיס כדי להדריך מישהו לצאת מחוץ לחשיכה של אי-וודאות ודאגה לתוך נתיב בו הם בטוחים ומוגנים, הלא כן? נשמות אלה אבדו את דרכן ומפחדות וקורסות. אל תחשבי עליהן כמעשיהם אבל במקום זאת מה היית רוצה עבור העולם! חשבי על טוב הלב, הסיוע והצדקנות והשיתוף, חשבי על אנשי העולם החיים בהרמוניה, בשלום ובאהבה ושלחי מחשבות אלה לנשמות אלה שנמצאות בחשיכה.

שליחת אהבה-אור לכול כדור הארץ מגיעה לכול החיים על פני הפלנטה. זהו כוח עוצמתי בקוסמוס שמביא שלום ושיתוף פעולה בין האנשים ומעודד חיים בהרמוניה עם הכול של הטבע.

גם נשאלנו איך לשלוח אור לאנשים יקרים לכם. אתם צריכים רק לחשוב עליהם עם אכפתיות ואהבה. אין בלבול בכלל לגבי מי שאתם מתכוונים - מחשבותיכם ורגשותיכם לגביהם פועלים כמו דואר ספציפי או כתובת מייל ומגיעים ישירות לאותם אלה שאתם רוצים להשיג.

זה מקום טוב לומר כי תפילה לא מובנת כיאות.  אכן, תפילה היא מחשבה מיוחדת לגבי אהוב כמו גם דקלום דתי וברכות בזמן הארוחה, אבל זה הרבה הרבה יותר. תפילה היא כול מחשבה, הרגשה, כוונה ומעשה שלכם - חייכם הם תפילה מתמשכת. יש לכם את האמרה, היו זהירים במה שאתם מתפללים עבורו, אתם עשויים לקבל אותו.  כן! הפיסיקה של היקום, חוק המשיכה, נמצאת בפעולה קבועה.

אפילו כאשר מחשבותיכם ורגשותיכם חיוביים, התוצאה עשויה לא להיות מה שאתם רוצים. נומר כי אתם מתפללים להבראתו של אדם אהוב שחולה באופן חמור. לחוזי נשמה ישנה זכות קדימה מעבר לתפילות ולטיפול רפואי ממומחה, ואף אחד מהמעורבים בכך יודעים מה נכלל בחוזה של האדם.

ישנו גם גורם נוסף. תפילה עם רגשות מטורפים שוברת את האנרגיה שלכם; במקום תשומת לבכם לשלוח אנרגית ריפוי לאדם אהוב, אתם שולחים את ההיפך. לא משנה מה הנסיבות עשויות להיות, התפילה המועילה ביותר הנשלחת ברוגע היא עבור הטוב הגבוה ביותר שלכם ושל האחר.

אנו גם ביקשנו להסביר איך אחד יכול לספוג אור. זה קורה באופן אוטומטי באמצעות היותכם, רחומים, כנים, סולחים באופן נדיב - חיים בדרכים אלוהיות. אלוהים אמר זאת אפילו באופן פשוט יותר : היו טובי לב (Be kind).

עכשיו אנו מציעים לכם דרך נוספת לספיגת האור.  במסר שלנו מדצמבר 2019 דברנו על עצים ועל הסיוע בעל הערך שנשמות אלה מספקות. המסר אחרון מהסבתות (Grandmothers), אשר חוכמתן מתפרסמת באתר של רשת של אור (Net of Light site     netoflight.org), היה על עצים. קבלנו רשות לכלול במסר שלנו קטע רלוונטי זה:

  אתם קשורים עכשיו לעצים, אתם מתאחדים עם משפחת העצים. המשיכו לעשות זאת. המשיכו לבלות זמן עם העצים, להקשיב ולקבל מהם כשאתם, בתורכם, מכבדים אותם.

  כוח החיים בעצים ייצור הרמוניה עם כוח החיים שלכם, וכאשר זה מתרחש, אתם תראו את הדברים בצורה שונה. אתם תבינו יותר ותבינו בדרך אחרת מאשר הבנתם קודם לכן. אפשרו לעצים ללמד אתכם. קראו להם ואפשרו להם לדעת כי אתם תלמידים להוטים, ספרו להם כמה  הרבה אתם רוצים ללמוד.

  כול יום היפתחו לעץ. עלו עליו ונגעו בו, אהבו אותו וקראו לרשת האור (Net of Light) כדי להתחבר אתו. אז, אחרי כמה דקות שאלו אותו, "מה אני יכול לעשות עבורך? מה אתה רוצה שאני אדע?" עשו מנהג את החיבור הזה עם עץ, דרך חיים חדשה. התייחדות זו עם עץ תפתח עולם עבורכם;  זו תמיס את יהירותכם האנושית ותעיר אתכם למקור לא אכזב של חיבור עם כול העצים. קחו משימה זו עליכם והגשימו אותה בצורה מהימנה. התחילו, ואתם תראו מיד את השוני בחייכם.

משפחה אהובה, יש יותר מאי פעם כה הרבה יותר טוב לב, סיוע, יופי ואהבה בעולמכם מאשר אתם עשויים להבין, בייחוד בזמנים של הרס ובלבול כמו עכשיו. היו חסרי דאגה (lighthearted) כך שהאנרגיה שאתם מקרינים עוזרת לפזר רגשות שליליים באחרים.

כול ישויות האור ביקום זה מכבדות אתכם עבור מסירותכם היציבה לעזור לאנשי כדור הארץ להתעורר ולנוע קדימה כדי לתת ביטוי לעידן הזהב של הפלנטה.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman

הערה מסוזי:

שפע תודות לקמיל, שניהל את המסרים של יאהו (Yahoo) לקבוצות במשך 12 שנים, ול - Net Atlantic , החברה שהתחילה להפיץ מסרים אלה כאשר יאהו הפסיקה לארח קבוצות.


Share |