Home > > Matthew Ward - April 2, 2020

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward – 2 באפריל 2020

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  אחים ואחיות אהובים, בבקשה שאפו נשימה עמוקה. נשפו לאט ואפשרו לליבכם להרגיש מואר יותר. עכשיו דמיינו את כדור הארץ זוהר באור לבן-זהב, לאחר מכן "ראו" אנשים בכול הגילאים ובכול צבעי העור מחבקים בשמחה אחד את השני ואת בעלי החיים הנמצאים ביניהם.

אתם פשוט שלחתם קדימה לעולמכם שפע של אנרגית ריפוי. אנו מודים לכם ואוהבים אתכם!

ועכשיו, אמצעי התקשורת מדווחים מידע לגבי נגיף הקורונה ומעדכנים ברציפות סטטיסטיקות של מקרים ושל מספר מקרי המוות מהמחלה אותה גורם נגיף הקורונה (Covid-19). כול מקרה מוות הוא טרגדיה אישית עבור המשפחה והחברים המושפעים ממנה, אשר צערם יהיה עמוק כמו אם אהוביהם מתו מכול סיבה אחרת. כל יום סיבות רבות אחרות תובעות את חייהם של אנשים רבים אחרים שאהובים עד מאוד, משפחות רבות אחרות גם אבלות את אובדנם.

חמלה ואמפתיה טבועים ברטטים הגבוהים בתחנה זו וצער אינו זר לאנשי כדור הארץ. אולם, אף פעם לפני כן לא היו ראיונות קורעי לב עם משפחה אשר יקירם נפטר וגם הבידוד מנע את הפרידה ממנו. אף פעם לפני כן אמצעי התקשורת לא שידרו סרטים על צוותים רפואיים לבושים בציוד מגן עובדים ללא לאות כדי להציל חיים. אף פעם לפני כן העולם לא שמע על תחזיות מספרי מחלה ומוות ממומחים של מחלות מדבקות או השערות של אנליסטים לגבי הכלכלה הגלובלית הנמצאת בקריסה.

בעוד שחלק מזה מודגש שוב ושוב כדי לעורר בכוונה פחד, מידע עובדתי מופץ ברחבי העולם.

מה שלא מפורסם בציבור מכיוון שהוא ידוע רק על ידי מעטים היא אותה כוונה של נגיף הקורונה שהיתה לצמצם את אוכלוסיית העולם בביליונים. זה לא יקרה כיוון שחברי המשפחה הקטינו את עוצמתו של הנגיף שתוכנן במעבדה במידה רבה ככול האפשר.

עכשיו אפשרו לנו לדבר על משהו אחר שלא ידוע, האופן בו חוזי הנשמה משתלבים בכך. מותם של קשישים הוא בהתאם לבחירות החוזה של אריכות ימים והסיבה לאובדן יכולת חיוניות הקיום של הגוף הפיזי. לחוזים יש דרגה של גמישות בהתייחס לתוחלת החיים המדויקת כמו גם למחלה סופנית, ונשמות אלה קיימו הוראות אלה באמצעות הידבקות במחלה לה הם היום פגיעים במיוחד בשל בעיות בריאות קודמות אשר הן לכשעצמן היו קטלניות.

חלק מהאנשים הצעירים יותר אשר גם נכנעו הגשימו את הוראות החוזה ואחרים תקנו את חוזיהם בשילוב עם כול האחרים בהסכם טרום לידה. במקרים האחרונים, זה היה ידוע ברמת הנשמה כי האנשים יכולים יותר ביעילות לעזור לעולם מנירוונה (Nirvana), בו הם יכולים להקרין אל הפלנטה בעוצמה רבה יותר מאשר הם היו בגוף פיזי.

בשום אופן אין בכך כדי לרמוז כי האור שנוצר על כדור הארץ הוא חלש - הוא חזק יותר, אינטנסיבי יותר, מאשר  אי פעם לפני כן!

 

האנשים שבחרו לתקן את חוזיהם עשו כך מכיוון שגם היה ידוע ברמת הנשמה כי פחד ודיכאון עמעמו באופן חמור את האור שלהם. הם נתקעו בחרדה לגבי אהוביהם אשר התמודדו עם מצוקה, עם אבטלתם לפני או כתוצאה מהנגיף, מצוקות פיננסיות בהווה ומתקרבות, או עיסוק עם "מה אם" נוראי.  לא רק הלך הרוח השפיע בשליליות על מערכות החיסון שלהם, אלא יותר מכך הבחירה לרומם את החיים  על כדור הארץ מעולם הרוח שלכם, נשמות אלה זינקו קדימה בהתפתחותם.

אנשים צעירים יותר שלא עזבו באמצעות חוזים מתוקנים ייהנו בנירוונה (Nirvana) מכול החוויות החיוביות שהם החמיצו; אם קשיים כלשהם נבחרו למטרת השגת חוויה מאוזנת - המטרה  של כול נשמה בכול תקופת חיים - נקודות זכות תינתנה באופן אוטומטי. כשנגיף הקורונה ממשיך להתפשט, אותן הוראות חוזה או התפתחות הנשמה יחולו על כול אלה שעברו בשל המחלה.

זה אותו הדבר עם כול האחרים שבחרו תקופות חיים בכדור הארץ למשך זמן כלשהו במהלך תקופה חסרת תקדים זו ביקום, לכן ישנו גורם נוסף למספר מקרי המוות הכולל בכדור הארץ. נשמות רבות התגלמו, בין אם לזמן קצר או לשנים רבות, כדי להשלים את החוויה בדחיסות השלישית ולהתפתח. מרביתם בחרו לחיות בתנאים של תת-רמה אשר סיכנו באופן חמורה את יכולת הגוף להתמודד במחלה כלשהיא, ואם לא נגיף הקורונה, מחלה אחרת היתה קטלנית עבורם.

עכשיו נענה לשאלותיכם הנשאלות לעיתים תכופות מאוד. אין אנו יודעים מתי הנגיף ינוצח. בשדה פוטנציאל האנרגיה בכדור הארץ ישנם  אינספור מזרימי-רשת (streamers) עם קשירות למחלות - אלה אינם נובעים מכול אחד מהם, אלא מאלה המשולבים לתוך מקבץ דחוס מאזורים ברחבי העולם. ברגע זה כמה מזרימי-רשת מאבדים כוח, חלק צוברים לאט מומנטום (תנופה) ורבים צוברים במהירות. מה שאין אנו יכולים  לקבוע בשדה הרבה פחות בזמן לינארי, הוא מתי כול מזרימי-רשת אלה יחלשו עד כדי שיתגברו עליהם באמצעות מזרימי-רשת עם רטטים גבוהים בהם חיידקים לא יכולים להתקיים.

לא, פליטות ממתקני G5 אינם מפיצים את המחלה - אופייה המדבק מאוד עושה זאת. אולם, אנשים באזורים בהם טכנולוגיה זו בשימוש, נמצאים יותר בסיכון כיוון שהפליטות מסכנות את מערכות החיסון. חברי המשפחה האוניברסאלית מפחיתים ככול האפשר את ההשפעות המזיקות של פליטות אלה.

ולא, יקרים, ציוויליזציות אחרות לא יכולות להתערב ולעצור את הפצתו של הנגיף. לא רק שהם לא מורשים לקחת אחריות למצב שאתם עצמכם מתפעלים, אלא התנאים בעולמכם אינם בטוחים עבור צוותים בשמיים שלכם לנחות או לאלה החיים מבינכם לחשוף את זהותם. אפילו מנהיגים לאומיים המכירים את החוצנים האלה לא יודו בפומבי על קיומן של ציוויליזציות אחרות.

אבל, אם אחד מחברי המשפחה האוניברסאלית שלכם היו מתבקשים לתאר מה מתרחש על כדור הארץ, התיאור היה אנשים עוזרים אחד לשני.

 

אתם רואים זאת באומץ ובמסירות הממצה של מומחי רפואה ומגיבים ראשונים מסביב לעולם. מנהיגים בכפרים, באזורים ובמדינות מפרסמים הנחיה נבונה לשמור תושבים באופן הכי בטוח שאפשר. מעשים פרטניים של טוב לב, שיתוף של משאבים, סגירות עסקיות, והמונים צופים בהוראות הגיוניות להישאר בבית גואים.  ממשלות מסייעות כלכלית לתושבים אשר נוטלים על עצמם קשיים קיצוניים.

אתם רואים אלתורים וחדשנות מגיעים לקדמת הבמה. בתי חולים שדה מוקמים כדי להוסיף חדרים לבתי חולים, חברות מקדמות או מוסיפות לקווי היצור הסטנדרטים אספקות הנדרשות באופן נואש עבור הצוות הרפואי והחולים, אנשים בפנים הבית מרכיבים מסיכות וגלימות, מדינות עם עודף מספקות למדינות בחוסר.

ישנם לימודים מקוונים עבור סטודנטים אשר בתי הספר שלהם נסגרו. קומיקאים מופיעים מבתיהם וקונצרטים עם מוסיקאים המשתתפים מבתיהם בהתאמה משודרים בטלוויזיה.

אנשים צעירים ומבוגרים מוצאים דרכים ייחודיות לבטא הכרת תודה לכול מי שמשרתים בחפירות; רופאים, אחיות, שאר הצוותים הרפואיים, וצוות אנשי רפואה שיצאו לגמלאות; משטרה וכבאים; מורים המכינים שיעורים מקוונים עבור הסטודנטים שלהם; רוקחים, חדשנים, אספני זבל, אינסטלטורים, חשמלאים; בעלי מכולת, חקלאים, מפעילי בנק מזון, מבצעי משלוחים משפים; וטרינרים, מועסקים ומתנדבים במקלטים לבעלי חיים; כוחות צבא לאומיים העוזרים בדרכים רבות.

שכחנו אולי אחרים, אבל לא את מוחם של מי שהם כה מוקירי תודה מאד עבור השירות והיציבות שאותם אנשים מספקים במהלך זמנים בעייתיים אלה.

"ריחוק חברתי" מעניק את ההזדמנות להורים ולילדים להיות ביחד כמו גם זמן עבור התבוננות פנימית, מדיטציה, תפילה והערכה של הטוב והיופי בעולמכם.

זה כך שדאגה, צער, בלבול ואצבע מכוונת הם גם חלק מהעולם של היום. אבל במידה גדולה רבה יותר הם אופטימיות, תקווה, שימת לב וסיוע לאחרים, ונחישות מאוחדת להמשיך ולהמשיך עד שהנגיף מנוצח.

כמו הפתוגן עצמו, אחדות הרוח אינה מבדילה באשר לגבולות לאומיים, מגדר, גיל, לאום, דת, מוצא אתניות, נטייה מינית, מצב חברתי או כלכלי, רמת השכלה, תחום התעסוקה, פילוסופיה, ואידיאולוגיה פוליטית.

רוח מאוחדת זו, אינספור פעולות של טוב לב, שיטות רבות של סיוע וביטוי של הבעת תודה הם אהבה בפעולה. זו הסיבה מדוע האור על כדור הארץ לא היה אי פעם בהיר יותר והסיבה מדוע התוצאה של מגיפה זו תגרום לריפויים של הפצעים העמוקים של החברה שנגרמו על ידי חוסר צדק משתולל, הונאה ופילוגים.

רבים מדברים על "מתי הדברים חוזרים לנורמלי"? "נורמלי" לא יחזור. עולמכם מיועד להיות ויהיה שונה באופן דרמטי, טוב יותר לאין ערוך. אין אלה החוקים או הכסף או הטכנולוגיה שיגרמו לשינוי, זה רצונם  של האנשים, ומעמדם של עובדי האור שגדלו פי עשרה מיליון. במאמר סגור כאן, אמי היתה אומרת פי זיליון.

נפרדות חברתית, כלכלית, דתית, פוליטית ותרבותית תפנה מקום לשיתוף פעולה שלוו וכבוד הדדי. החשיכה בכול צורותיה השטניות תגיע אל האור ואלה שאחראים יישאו באחריות.

המעבר של המערכת הכלכלית הגלובלית - עסקאות מחשב שאפשרו לכמה עשירים ביותר לשלוט על כול האחרים - למערכת המבוססת על מתכות יקרות תיעשה באופן חלק ככול האפשר בכדי להקל על הפרעה נוספת במסחר ובסחר. הון עתק של האילומינאטי שהושג שלא כחוק ובחוסר מוסר ימוחזרו ויופצו כדי לסיים את אי השוויון הבלתי נתפס בין אלה שיש להם לבין אלה שאין להם.

טכנולוגיות מדוכאות תצאנה ותיושמנה במסירות באנרגיה, ברפואה, בייצור, בתקשורת, בחקלאות, בתחבורה ובשיקום סביבתי.

הסכנה בחיסונים ובפליטות G5 תיחשף; הראשון יחוסל ומתקנים המשתמשים ב- G5 יתוכננו מחדש כדי למנוע נזק לבריאותכם ולפלנטה. מיליונים רבים יועסקו בבניה מחדש של ערים שנהרסו ובהחלפת התשתית הרקובה.

התוצאה של מה שתוכנן להרוס את האוכלוסייה תהיה בתשוקה מאוחדת ליצור עולם טוב יותר. כשהמאמצים נעים קדימה במושג הזמן שלכם, משימתכם בתקופת חיים זו כבר מנצחת - העולם הנהדר שאתם עוזרים לאנשי כדור הארץ לתת ביטוי לשגשוגו ברצף.

משפחה אהובה, אנו מכבדים ותומכים בכם עם כוחה של האהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |