Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - October 12, 2016

מסר מ- Matthew Ward מיום 12 באוקטובר 2016

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. שדה הפוטנציאל של אנרגית כדור הארץ רוחש פעילות כמו שמעולם לא היה בהיסטוריה המתועדת שלכם כשגלים עוצמתיים של אור מניעים קדימה מאמצים לקראת תוצאות שאתם תקדמו בברכה מקרב הלב. זרימה פנימה זו של אור מחלישה במהירות את אחיזתו של האילומינאטי במקטעים של שליטה בכלכלה, בפוליטיקה ובאמצעי התקשורת ומניעה אנשים רבים בדרגות הנמוכות לעזוב כך שיהיה מרחק בינם לבין שותפיהם לשעבר כאשר תתגלינה האמיתות לגבי האילומינאטי. אלה בראש מנסים להציל חלק מכוחם הקודם, אבל זה יהיה ללא הועיל - אף אחת מתכניותיהם הרעות תצליח. האצת הרטטים יחד עם ראיות במסמכים פרוצים, מידע שדלף, חושפי שחיתות ופעילות תקיפה באמצעות אנשים בעלי השפעה בממשלות, בצבא ובכוחות הביון, ובבנקים ובמערכות חוקיות מביאות לידי סיום את שלטונו הארוך של האילומינאטי האפל.


מאמרים אחרונים באינטרנט מציגים עמדה שכאשר הילרי קלינטון (Hillary Clinton) מדברת בפומבי, אנשים רואים בה שיבוט ולא אדם. למרות שמרבית אלה שקוראים מידע זה יחשבו זאת להשמצה טקטית לא סבירה, הרעיון שאדם עשוי להיות משובט מחלחל בתוך המודעות הציבורית. כדי שאתם תבינו מדוע ואיך שיבוט בני האדם נעשה בעולמכם, בקשתי מאמי להעתיק את מה שהוגו (Hugo), נשמה מתקדמת שמכירה מאוד את הנושא, סיפר לה לפני 20 שנה. ואני חייב לומר, שהוא היה סבלני ביותר כשהשאלות במוחה הופיעו באופן בלתי צפוי כמו נפצים. [ להלן המובאה מ"שיבוט בני אדם" פרק בגילויים עבור התקופה החדשה.]

שלום, גברת סוזי! אני שמח להצטרף לחברתך ברגע זה. הבנתי ששאלת אם שיבוט של בני אדם בוגרים נעשה על כדור הארץ. אכן זו עובדה, וזה נעשה במשך זמן מסוים, כפי ש- Matthewסיפר לך. אני אתחיל מייד, בתחילת תהליך השיבוט, אם יכול אני. תודה לך.

שיבוט בני אדם הוא תהליך שבאמצעותו החומר התאי של ישות חיה נלקח למטרת שחזור של אותה דמות בדיוק בישות חדשה. החומר התאי ממוקם בנוזל בתוך צלוחית סטרילית המסייע לצמיחתו של אותו חומר בטוהר ובלי פגמים הנכנסים לתוך החומר. לאחר שהוא מתחלק ומתחלק שוב לתת-חלקים, החומר מועבר למיכל מעבדה גדול יותר באותם תנאים סטריליים ובקרות של טמפרטורה ואור.

הצורה העוברית הופכת במהירות לגלויה ותוך זמן קצר הצורה המוגדרת של העובר ניתנת לזיהוי בקלות. כאשר העובר הגיע לשלב של כשישה חודשים של גיל היריון נורמלי הוא מועבר שוב למיכל בו הנוזל מתקרב להרכב מי השפיר ברחם במהלך ההיריון. העובר ממשיך להתפתח באופן נורמלי בנוזל זה כאילו הוא נמצא ברחם. כאשר העובר השיג תקופת זמן מפורטת, הוא מוצא מהנוזל ואז מטופל כאילו קרתה לידה באמצעים טבעיים. למעט, כמובן שאין חבל טבור לטפל בו. ניתוחים קוסמטיים קלים מרפאים חוסר זה של חזות נורמלית.

התהליך בהעתק של בן אדם לא אורך תשעה חודשים. הוא מואץ באמצעים של תוספות כימיקליות ונסיבות אידיאליות של מרכיבי המעבדה. התהליך הראשוני יכול לקחת בין שישה לשבעה שבועות שלכם בשביל ביטחון של התפתחות עובר מושלמת, ועוד שמונה עד עשרה שבועות נדרשים לצמיחה מלאה. כיוון שכל זאת אינו נעשה באמצעות תהליכי לידה טבעיים, לתקופת הריון רגילה אין משמעות.

שיבוט אינו מוגבל לשחזור תינוקות אשר מאפשרים להם לגדול באופן נורמלי מלידה לבגרות. כאשר השיבוט של מבוגר ספציפי מונח על כף המאזניים, תקופת ההזדקנות מהופעתו של התינוק ועד למבוגר בעיקר, נאמר בין גיל 30 לגיל 35 שנים, הוא רק בין 350 ו-400 ימים. חודש אחד נוסף של הזדקנות נדרש כדי לייצר שיבוט בן 65 שנה. זה הגיל המשוער של רוב בני האדם שהינם משובטים על כדור הארץ בזמן זה.

החומר שמאפשר הזדקנות מהירה זו עדיין לא התגלה עבור מטרה מעין זו למעט על ידי מעט מדענים העסוקים בתהליך השיבוט. כמה אנשים על כדור הארץ סבלו מחוסר איזון כימי הגורם לגופם להזדקן הרבה יותר מהר ממה שהינו נורמלי שם. ילד בן 10 יכול שיהיה לו מראה מבוגר ותפקוד אורגני ותהליכים של אדם מאוד זקן. זקן לפי הסטנדרטים שלכם, לא במקום אחר. הכימיקל שגורם לחוסר איזון במערכת החולה של הילד הוא מה שנמצא בשימוש בתהליך מושלם של הזדקנות מהירה של שיבוט תינוקות להיות מבוגרים.

תהליך האצת ההזדקנות דורש גם את התוספת של כמה רכיבים תזונתיים חיוניים לדיאטה ולתנאי מעבדה אידיאליים של טמפרטורה ושליטה ברמות של חמצן ודו תחמוצת הפחמן. החיסרון הוא שהחזות חייבת להיות זהה לזו של האדם המקורי שהוא בן 60 או 65 שנים, אזי הישות המשובטת כולה חייבת להזדקן עד שחזות זהה זו מושגת. אין דרך לעצור את הזדקנותם של האיברים ועדיין להשיג את החזות הדרושה, לכן האיברים כפופים לכל המתח של הזדקנות מצטברת כמו גם לכל הפגמים הטבעיים בגנים המשפחתיים. אפילו אם אדם משובט חדש מופיע לראשונה ונראה רענן וצעיר יותר מאשר האדם המקורי או השיבוט הקודם, הוא מתקלקל במהירות ומתחיל להראות סימנים מתקדמים יותר של הזדקנות מכל הבחינות.

דברתי עד כה רק על הגוף של אדם משובט. המוח הוא עניין אחר. זה ההיבט המורכב ביותר של הליך הצמיחה, גם במבחנה ובו זמנית בבשר. המוח האנושי הוא מחשב, והורדת התפקוד מהמוח המקורי למוח של השיבוט עובדת בדיוק כמו המחשבים שלכם באותו סוג דומה של תהליך.

שכפול המוח המקורי יכול להיעשות בשלמות בתינוק משובט. החינוך מסופק ברציפות לשיבוט במהלך תקופת ההזדקנות מלידה ועד בגרות, ותפקודי המוח הם נורמליים כפי שהייתם מצפים בתוך כישרון הלימוד המואץ. מכיוון שהמוח הוא כה ענק ביכולתו, ספיגת השיבוט של מידע במהלך תהליך החינוך היא לא רק קלה, היא מעניינת מאוד עבור האנשים המעורבים לראות קפיצות ענקיות מעין אלה בלמידה. אנו צופים בכך מכאן ורואים זאת כהיבט היחיד של האופי המדעי על הפלנטה שלכם שמתחיל להיות מואר באשר לקיבולת המוח האנושי המתפקד.

גברתי, תהליך החינוך המורחב נדרש מכיוון שהחדרה פתאומית של אינטליגנציה וידע על "לוח חלק" תייצר הלם עצבי.

המשובטים מודרכים מינקות על ידי מורים פרטיים אשר הינם מדענים מיוחדים מאומנים התנהגותית. היבט זה של התהליך הוא בדיוק מה שאתם עושים עם ילדיכם, מלמדים אותם להפוך למודעים, ערניים, אנשים קטנים אחראיים עם אישיויות, כישורים, חוש של אחריות וגינונים מרתקים. המורים הפרטיים, אשר הסטודנטים שלהם הם יותר ייחודיים מאשר רובם, מאמנים את עצמם על ידי סרטים אישיים של המשפחה אשר מספקים היסטוריה אינטימית של המשפחה, כך שהם מכירים את כל הדיבורים וגינוני התנועה של האדם המשובט.

זה עניין אחר לגמרי כאשר מדובר בנושא של שיבוט מבוגר המיוצר במהירות. סיבה עיקרית להזדקנות יכולה להיות האצה ביכולת המוח כדי לספוג מידע ולבצע תפקודים בקצב הרבה יותר מהר ומקיף מאשר מרבית אנשי כדור הארץ מבינים. למעשה, אם זה לא היה כך, שיבוט בני אדם בוגרים לא היה אפשרי.

בשיבוט של הזדקנות מהירה, שמירה על היושרה של כל הידע שהושג במהלך תקופת החיים של הישות המקורית עד לאותה נקודה שנמצאת מונחת על כף המאזניים. יכולת הזיכרון הראשונית של המבוגר המשובט נפגעת במידה שהמשובט עשוי להופיע מבולבל או מאבד מילים להרף עין, עד שהזיכרון פורץ בכוח או היבט החשיבה העצמית של השיבוט עוקף את ההיסוס וההגנות, אם אפשר לומר כך. כיוון שזה לא בלתי רגיל מאוד בקרב אנשים "אמיתיים", זה לא מאובחן בדרך כלל בחשד בישויות המשובטות, אבל נחשב רק אי-שלמות של בן האדם.

ההורדה של כל המידע במוח של האדם המקורי או של השיבוט שמוחלף חייבת להיעשות ברגע של צורך לשיבוט חדש. זה יכול להיעשות מאד בהצלחה ממוח האדם למשובט הראשון. הדרדרות קלת ערך קורית עם כל נוהל הורדה עוקב מהשיבוט חסר המזל לתחליפו. לא, המוח המקורי לא יכול לשמש כדי לעקוף הדרדרות זו, אפילו אם האדם הוא עדיין חי, כיוון שלאותו מוח מקורי אין את אותו ידע מצטבר כמו הישות המשובטת האחרונה ביותר. אתם יכולים לראות שהמחסן הזהה של המידע האחרון ביותר הוא חיוני אם השיבוט המוחלף צריך להתקבל כאדם האמיתי.

בשעה שאנו מרוצים לראות התקדמות זאת בטכנולוגיה על הפלנטה שלכם, השימוש לרעה בה מנטרל את התרוממת הרוח שלנו לגבי התגלית שלכם. אנשים עוצמתיים משובטים עכשיו ושובטו במשך שנים רבות, ושום דבר מזה התחיל בכוונה טובה. זה נעשה תמיד לצורך מטרות שליטה. חלק ממנהיגי עולמכם היו משובטים שנים רבות בעבר ועד עתה הם נמצאים בשלושים או יותר גרסאות של האדם המקורי. המטרה של שיבוט של אנשים אלה היא ליצור את הוודאות באריכות ימיהם ושמירה על השפעתם.

אתם יכולים להבחין את השינוי הפתאומי והמשמעותי בחזות לקראת בריאות מלאת חיים ונעורים של חלק ממנהיגי העולם כפי שנראה בסרטי טלוויזיה או בצילומים. בדרך כלל חוסן בריאותי גבוה זה וסיבולת באים מיידית בעקבות יום או כמה ימים של היעדרות מעיני הציבור לאחר תקופה בולטת וגוברת של מראה מזדקן. אתם מייחסים הבדלים לא רגילים אלה לחופשתו הקצרה של האדם או להחלמתו ממחלה מוצהרת, אבל כאן זה ידוע שפשוט, שיבוט חדש החליף את הישן.

כן, מספר שיבוטים מיוצרים באותו זמן, מחונכים כפי שהוסבר קודם לכן, ונשמרים במקומות שונים על הפלנטה שלכם כדי להיות מוכנים כשנדרש תהליך החדרת הידע המעודכן. גרסאות רבות של השיבוטים נדרשות כיוון שאמנות מדע זה לא שופרה על כדור הארץ. הגוף המבוגר של המשובט מתפורר הרבה יותר מהר מגוף באותו גיל שהזדקן באופן טבעי. זה בחלקו עקב תהליך הזדקנות מואץ מגוף ילדות לגוף מבוגר ובחלקו לחוסר של מיומנות במדענים אלה המבצעים את ההליכים השונים. האטמוספירה של הדחיסות השלישית בכדור הארץ מהווה גם היא גורם.

חברי המשפחה של האדם המשובט הם, כמובן, מודעים על קיומו של המשובט או של המשובטים, והם משתתפים גם בתהליך החינוך וגם ב"טיוח". אם הם מתנגדים, הם עצמם משובטים, בדרך כלל בניגוד לרצונם, ושיבוטים שלהם ממשיכים בתפקודים ציבורים. בכמה מקרים, האנשים המקוריים נפטרו באופן טבעי, או נרצחו אם זה משרת את המטרה של עדיין אנשים עוצמתיים יותר. אחרים עדיין חיים, למרות שאין הם נראים אף פעם בציבור. רק המשובטים נראים בציבור.

כדי להרגיע את מוחך בגין שאלותיו, גברת, חמש מדינות פיתחו את תהליך השיבוט עם בקושי רמה זהה של הצלחה עם השעתוק, ומדינה אחת אחרת עדיין עורכת ניסויים שנמצאים בשלבים הראשוניים. מעבדות מתוכננות מסביב לבסיס התפקודי הדומה, עם מעט שוני בתהליך הכולל. לפני כמה שנים, היו מספיק שינויים בהליכים כך שניתן היה לגלות את ההבדלים באיכות השיבוטים. תהליך ההזדקנות היה ההבדל העיקרי בגישה במעבדות שונות, וכתוצאה מכך היתה חולשה ברמה המקסימלית הניתנת להשגה של יציבות פיזית ובהצלחת ההורדה למוח. עם הטכנולוגיה האפשרית המוסכמת של חילופין כך שניתן לשפר את כל תחומי הפגמים, כל המשובטים הנוכחיים מתגלים עם בערך אותן יכולות תפקודיות, חזות ומאפייני הזדקנות בכל המדינות בהן הם מיוצרים.

עכשיו כדי להמשיך. אני אתייחס לעניין חשוב מאוד של הנשמה בגוף משובט. באשר לנשמה שנמצאת או לא נמצאת עם גופות דמויי אדם אלה, בוודאות מאוד, שום נשמה "נולדת" באדם משובט, אבל נשמה עשויה לבחור להיכנס אליו. ישנה סיבה טובה לנשמה להיכנס, כמו שישנה סיבה טובה לנשמה לא להיכנס.

עבור נשמה אשר המתינה לחוות צורה פיזית, זו הזדמנות לעשות זאת בימים אלה המתקרבים לסיומם לפני השינויים הגדולים בתוכנית האלוהים להעלאת המודעות של הפלנטה ושל כולכם אשר פתוחים לרעיונות. אולם, כל נשמה הנכנסת לגופות משובטים אלה יודעת את הסיכון להילכד על ידי כוחות האופל אשר חדרו לנפשו של האדם המקורי ושל כל המשובטים הקודמים. זה בעיקר שיקול חשוב כיוון שתפקוד המוח מידרדר עם כל תהליך הורדה, כפי שהזכרתי, ולכן מחליש את ההתנגדות המנטאלית של הנשמה להילכד. כמו כן, בגרסאות מאוחרות יותר של המשובטים אריכות ימים אינה ארוכה, כך שגופות אלה לא נחשבים כחיים בגן עדן שאחד עשוי לחשוד על אדם שנמצא בעמדת השפעה גבוהה.

מדוע עשויה כל נשמה ליטול על עצמה כזו בעיה? הכוח של עמדת השפעה הוא בדיוק הסיבה מדוע חלק מהנשמות לא רק רוצות, הן משתוקקות להיכנס למשובט. הם עשו זאת עם נחישות להתגבר על המבנה הגנטי, על ההשפעה של הזיכרון, והנטייה המוטבעת ללכת אחר הנתיב השלילי שהנשמה המקורית נמצאת עליו. כאשר נשמה היא אכן חזקה מאוד, ישנו הרצון לרומם את האופי הגנטי והמוסרי עד לנקודה שאכן נראה שתהיה תפנית בבריאותו, בעמדותיו ובפעילותיו של "האדם". במקרים מעין אלה, הסיבה היא שהכוונה העליונה החזקה של הנשמה מושכת את האנרגיה העליונה של האור אשר מאפשר לה ליצוק לגוף המשובט סיבולת פיזית שאינה זמינה לנשמות אלה עם החלטה נחושה פחות, ולכן הנשמה החזקה יותר יכולה לשאת את כוח החיים של הגוף לתקופה ארוכה הרבה יותר מאשר יכולה נשמה חלשה יותר.

עכשיו אתם חושבים, איך יכול גוף לחיות בלי נשמה? המבנה הכימי של גוף פיזי הוא כזה שהוא ישות מתפקדת עצמית. כוח החיים שלה נתמך על ידי תנופתה האנרגטית האישית שלה הנובע מהיסודות ומתהליכי האינטראקציה של תפקוד אורגני נורמלי. לכן, למשובט בלי נשמה יש אותה ניידות ויכולת חשיבה כמו כל גוף נורמלי.

הבה נתייחס למה לא נמצא במשובט ללא נשמה. ראשית, הרגשות הן לא אלה הניתנות לבן אדם שנברא באופן טבעי. משובט ללא נשמה צריך לרכוש את החזות של הרגשות בהתאם לסביבתו, אולי בהתאם למה שמצופה מ"בחור רגיל" או אולי כחבר בחברה גבוהה. זה רק מותאם למעגל בו המשובט נע אשר נותן לו את החזות של להיות עם רגשות.

אבל החוסר העיקרי ביותר במשובט הוא ההיבט הרוחני שמוטבע בתינוק הנולד מביצית ומזרע של הוריו. כוח החיים של הנשמה מקיף את ההיבטים האלה של ההוויה שהינם הקשר עם אלוהים - מצפון, אינטואיציה, חוש של העצמי במישור הגבוה יותר מאשר תפקוד מודע נורמלי. לכן, אף אחד מהקשרים האלה עם אלוהים גם לא הרגשות הטבעיים נמצאים באדם משובט חסר נשמה. במקום זאת, ישנו היבט מכני ומנטאלי של מה שמתאים לעשות או לומר. ברגע שנשלטת, יכולת זו היא מיומנת כאילו ה"אדם" בילה מחזור חיים צובר חוכמה והתנהגות כיאות.

מוחך מלא בשאלות, גברת! לא, ייצור של מה שאתם מכנים "תינוקות מבחנה" אין לו לכל הפחות את אותו אופי של אנשים משובטים, ומאוד וודאי שאינו מטרה.

אני מצטערת שאני חושבת על כה הרבה דברים לשאול אתך, הוגו. כיוון שידוע בציבור שכבשה שובטה, האם אתה יודע מדוע אנשים בהמוניהם לא שאלו באם ניתן לעשות את אותו הדבר עם בני אדם?

ובכן, גברת, הייתי אומר שלמרות שהשיבוט של בעל חיים ידוע, לא יהיה מידע מתמשך על הישג זה. אמנות השיבוט לא שופרה שם, והמוצרים לא יזדקנו באותה דרך נורמלית בהריון טבעי של בעלי חיים. כאשר זה מובן, לא עשויים להיות דיווחים רבים על כך. והייתי אומר גם שפרסום מרוכז יכול לגרום לכל האנשים החושבים לשער שהישג זה זו הזדמנות של שיבוט בני אדם. סוג זה של ספקולציה אכן קיים שם, אבל כדי למנוע את המון העם לקבל הישג מעין זה כהזדמנות, שלא לדבר על תוקפו, מדע בדיוני בספרים ובסרטים הוא האמצעי השליט שבאמצעותו טכנולוגית שיבוט בני אדם מוגבלת לבידור, ותמיד בטנור של אבסורד.

איני יכול לספר לכם מתי נעשה לראשונה השיבוט, אבל הטכנולוגיה נמצאת במוח האוניברסאלי ולכן נגישה לאלה אשר מנצלים מקור מוחלט זה של כל הידע.

הוגו, האם אלוהים מאשר את השיבוט?

אני נדהם משאלתך! אני אף פעם לא חשבתי לשאול זאת. אני מניח שהוא לא מסתייג, כיוון שכל דבר שנברא עבור הטוב העליון של היקום בוודאי לא יכול להיחשב "רע" על ידי אלוהים. התעללות של יכולת השיבוט הזו, כמו כל דבר אחר, בה אלוהים בטוח מאוד שיתאכזב, הייתי חושב.

גברת סוזי, אני מבקש ברחשי כבוד שאת תחזרי לדון על עניין זה עמי בזמן אחר. אני אגיע ישירות בתשובה להזמנתך או אם את מעדיפה Matthew ייצור קשר איתי. תודה לך עבור אדיבות זו, ובכך אני אומר להתראות לתקופת זמן קצרה.

למחרת היום: גברת סוזי, תודה לך שקבלת אותי שוב. אני מעודד לספר לך ששיבוט מטבעו אינו בניגוד לאלוהים. לא, בכלל לא. נתתי לכך מחשבה ניכרת מאז ששאלת אותי זאת. דברתי עם אחד מחברי מועצת המאסטרים אשר חוכמתו בענייני הרוח היא גבוהה יותר מאשר האחרים בעולם זה, והוא הסכים ששיבוט אינו בניגוד לרצונותיו של אלוהים, רק השימוש לרעה של האנשים המשובטים או הצורך האנוכי מאחורי התפתחותם.

אמא, תודה. כאשר הקוראים שאלו אותי לראשונה אם הילרי קלינטון מתה או חיה ואם ה"אדם" הנראה בציבור הוא משובט, תמונה הולוגרפית או כפיל, אנו שאלנו את משגיחי כדור הארץ בנירוונה ותשובותיהם היו מגוונת. אין זה קשה עבורם לפענח את חיבורי זרמי האנרגיה מסביב לאדם, אבל השפע המסתחרר מסביב להילרי מכיל תערובת של ספקולציה ועובדה לגבי נושא ספציפי זה. לאחר שהובהר למשגיחים, הם נתנו לנו את הדיווח הבא.

הילרי היא אכן חיה, אבל היא לא נראתה בציבור מאז שסייעו לה להיכנס למכונית לפני כמה שבועות. תמיד אחד מהמשובטים שלה נמצא בקרבת מקום - זה נוהל תקין עם כל אדם אשר שובט בחברתכם - אבל מצבה הפיזי והמנטאלי באותו זמן היה גם לכוד מדי מכדי להוריד מידע למשובט, הראשון שעומדים להשתמש בו. לכן, אבחנת דלקת הריאות תוכננה כדי לתת להילרי זמן לרכוש מחדש מספיק יציבות כדי שההורדה תמשיך. לאחר היעדרות קצרה מעיני הציבור, היא הופיעה מחדש נראית רעננה, צעירה יותר ורזה, ממש כפי שהיא עשתה לפני כמה שנים כאשר השיבוטים הומצאו. רק המשובט וכל יורשיו ייראו בציבור מעתה ואילך כיוון שבריאותה המדרדרת של הילרי תהיה כזה ניגוד בולט לרטטים ולאנרגיה הגבוהה של המשובטת שלה.

לא ידוע אם למצב זה תהיה השפעה כלשהיא על מסע התעמולה הנשיאותי. מה שידוע הוא, שהאנרגיה מסביב למועמדים משתי הסיעות העיקריות לוהטת בשליליות, הייתם יכולים לומר, וזה אפשרי שהתרחישים בנוסף לאלה שאוזכרו במסר שלנו מאוגוסט, יתפתחו. אנרגיה חיובית מסביב לברני סנדרס (Bernie Sanders) לא דעכה, והיא עדיין מובילה אותו לתוך הנשיאות.

האהבה ללא תנאי של כל ישויות האור ביקום זה מלווה אתכם כשאתם עוזרים לעולמכם לנוע לתוך תקופה ארוכה של אהבה, שלום ושפע לכולם.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge