Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - September 17, 2016

מסר מ- Matthew Ward מיום 17 בספטמבר 2016

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. הבה נתחיל בבחינת המחשבות במוחות רבים, והחשובה ביותר הדאגה לגבי שיגור הטיל המוצלח של צפון קוריאה. אם מדינה זו שולחת ראש נפץ גרעיני לתוך החלל, הפיצוץ יימנע על ידי חברי המשפחה האוניברסאלית שמפטרלים ברציפות בשמיים שלכם - אותו הדבר יהיה אם כול אומה אחרת תעשה ניסיון מעין זה.

הפסקת האש בסוריה למטרות הומניטאריות מבורכת, ללא ספק, אבל נחוץ הרבה יותר מאשר חבישה זו כדי להקל על מצבם של האנשים במדינה שסועת קרבות זו. השלום יגיע; אולם, זרמי האנרגיה החזקים של עוינות וחוסר אמון הנפלטים מקבוצות מנוגדות של דתיים וחילוניים ייצרו מעקפים לאורך הדרך.

באשר לתרחישים האנרגטיים המתוארים במסרינו האחרון לגבי הבחירות לנשיאות בארצות הברית, לנסיגתה של הילרי קלינטון (Hillary Clinton) מהמרוץ בשל סיבות בריאותיות יש יתרון על פני האפשרויות האחרות שגם ישימו את ברני סנדרס (Bernie Sanders) בבית הלבן. אין המשמעות היא שאם היתרון מתרחב, התרחישים הנוגעים לפעילויות קלינטון יתאדו. האנרגיה של זרמים אלה מיצו את עצמן כדי להביא מידע זה אל האור, לכן האפשרות נשארת שזו תהיה פסילתה לנשיאות שתעלה את סנדרס למשרה זו.

האמת לגבי "9/11" תתגלה, אבל לא עד שסיעת רוקפלר של האילומינאטי תאבד את השפעתה על הממשלה, הכלכלה, והזרם המרכזי של אמצעי התקשורת של ארצות הברית.

האצבע המצביעה של אומה זו אל רוסיה בסדרות של מיילים פרוצים והתיאור של ולדימיר פוטין (Vladimir Putin) כמתערב בעניינים הפוליטיים בארצות הברית ודיקטטור הרוצה לשלוט על המדינות לשעבר בתוך USSR היא העמדת פנים פוליטית ומזינה עבור אמצעי התקשורת. פוטין לא רוצה תקופת מלחמה קרה חדשה או סכסוכים עם מדינה כלשהיא; הוא אחד מהיחידים בממשלות, הכוחות הצבאיים והמגזרים המאוגדים והכלכליים אשר מאמציו מאחורי דלתות סגורות מיועדת לסיים את המשטר הארוך של האילומינאטי של שחיתות, הונאה, חיסולים, ייזום מלחמות וטיפוח התרוששות עולמיים.

עליית רמות הרטט שגם עוזרת לשחרר את כדור הארץ מהמכות האלה על האנושות משחקת הרס עם אנשים שאינם מבינים מה מתרחש. מה שאתם יודעים הוא שהאבולוציה של תרבויות וההתמרה של העולם, מרביתם רואים כמהומה נצחית, מחלוקות ובלבול, ותחושת הזמן העוברת מהר ומהר יותר היא גם מטרידה. עבור רבים, המשמעות היא למהר להעביר אחראויות, עם זאת לעיתים קרובות הימים מסתיימים לפני שכל המשימות הוגשמו, וזה מוסיף לחץ על הגוף והמוח שכבר לחוץ על ידי ההשפעות של רטטים גבוהים.

מספר קוראים כותבים לגבי האתגרים בהם הם נתקלים מבחינה זו, ובשעה שנשמות שהתעוררו במיוחד מחפשות הדרכה, אנשי האור אינם חסינים למתח בגין ההתאמה הרציפה לתדרים גבוהים יותר לאורך נתיב ההתעלות של כדור הארץ. במקום לחזור על ההצעות להפחתת המתח שהצענו, בקשתי מאמי לציין את תאריכי המסרים כך שכל אחד אשר רוצה לקרוא מידע זה מחדש או כתזכורות, יכול למצוא זאת בקלות. [ב- 4 ביולי, 2013 ישנו הכיסוי המקיף ביותר ו-23 במרץ 2008; 10 במרץ 2009; 22 בנובמבר 2013; ו-20 במרץ 2016 שמציעים תובנה נוספות לסיבות ולהקלה של מתח]. תודה, אמא. אנו רוצים להדגיש כי שינוי מחשבה שלילית למחשבה שהינה חיובית זו הדרך המהירה ביותר כדי להקל אל הרגשות מתח לגבי כל מצב.

"מדוע הרטטים לא משפיעים על כל אחד באותה צורה?" למעשה, הרטטים משפיעים על כל אחד באותה צורה בכך שהם מגדילים את נטיות המאפיינים וההתנהגות האישיים של כל האנשים. אלה התגובות לרטטים שמשתנות מאוד, והסיבה היא כי כל אדם הוא ייחודי. אתם שונים בהמון דרכים רק פיזית, מגודל וגיל לכימיה של הגוף ומבנה תאי; אולם, האמונות, החוויות, מערכות יחסים וגישות משפיעות לעומק מאוד על תגובותיו של האדם.

אבל בדברי שוב על כל האוכלוסייה ומצהיר זאת מאוד בבסיסיות, תגובות לרטטים הן בהתאם לפתיחות או לסגירות של המוחות והלבבות. אנו סוטים קצת כדי לומר שרמות של רטטים שונות במידה עצומה, אבל תמיד ה"מרכיב" של הרטטים הוא מהות אהבה-אור של הבורא, הכוח העוצמתי ביותר ביקום. למרות שבאופן כללי, אור נחשב חזותי ואהבה הינה תחושה, הם אחד ואותה אנרגיה; ובהקשר רוחני, אהבה, אור, ואהבה-אור הם מילים נרדפות. ועכשיו, אנשים שפתוחים לאנרגיה זו יכולים לקבל ולשלוח אהבה לאורך הספקטרום שלהם של ביטויים מרוממים; אלה שסגורים, האנרגיה אינה יכולה.

זה עשוי להיראות כי ההיפך מאהבה הוא שנאה, אבל אין זה כך - ההיפך הוא היעדר אהבה. פחד גם הוא היעדר אהבה, ולמרות שאף פעם אנרגית פחד לא יכולה שיהיה לה את הכוח שטבוע באהבה, היא חזקה מספיק כדי ל"שמש הורה", איך לומר, לחוסר רחמים, חמדנות, אלימות, תרמית ותשוקה לכוח ולשליטה. אנשים שחיים בפחד "נמצאים בחשיכה" כל עוד מודעות רוחנית ומודעת ואנשים שגורמים לנסיבות מלאות בפחד שבויים של האופל. זו הסיבה מדוע כה לעיתים קרובות אנו מאיצים בכם לשלוח אור לכולשל כדור הארץ - רק כאשר אנשים "רואים את האור" ליבם ומוחם יכול להיפתח ולאפשר לאהבה לעקור את הפחד.

נשאלנו איך לשלוח אור. לכל אדם ישנה היכולת להיות ערוץ של אנרגיה אוניברסאלית, כל עוצמה של אהבה-אור, ופשוט הרצון, אוהכוונה, לשלוח אנרגיה זו לאדם או לאזור מסוים או לכל של כדורהארץ, אנרגיה זו מכוונת באופן אוטומטי ומידי לנמען המיועד. אם אתם רוצים לעשות זאת באופן רשמי יותר, אולי תפילה, מדיטציה או הדמיה, כמובן זה בסדר אבל אין זה הכרחי - אלה רגשותיכםשנחשבים. ואכן נחשבים! ההרגשות הקולקטיביות של אנשים שרוצים לחיות בשלום ובהרמוניה עם הטבע, עם צדק, כבוד ובשפע לכולם, הן כוח האנרגיה שמביא לידי ביטוי סוג זה של עולם.

"האם האנשים בנירוונה מושפעים מסימנים אסטרולוגים שונים באותו אופן כמונו?" לא. גוף אתרי ונירוונה עצמה רוטטים בתדרים שאינם מושפעים מאינטראקציה כוכבית במערכת השמש שלכם שיכולה לייצר השפעות על גוף דחוס כמו שלכם.

"עם התגלותם של רובוטים אוטונומיים, האם הם מהווים איום על עתידנו והאם האילומינטי ישתמשו בבינה מלאכותית כדי לעצור את התעלותנו לתוך הדחיסות הרביעית וייווצרו אבטלה מסיבית ואי שקט סוציאלי?" כאשר משתמשים ברובוטים נפוצים בתעשיות, טכנולוגיה זו מחליפה משרות פס ייצור מייגעות - וזה "האיום" היחיד - שיסתיים, ובתלות בגיל העובדים, הם יכולים לפרוש או להתכונן לעבודות בשטחים אחרים אשר יהיו הרבה יותר משביעי רצון ומתגמלים כלכלית.

זה לא יתרחש כהרף עין, אבל החלק בעל הערך של עידן הזהב שלכדור הארץ נמצא בדרך. כאשר החברה מבינה את הצורך בפעילות מרגיעה משקמת - בריאה מחדש - אשר בה המערכת הכלכלית החדשה תתמוך, אנשים יהיו בריאים יותר, מאושרים יותר, פעילים הרבה יותר בצורה משמעותית ומשגשגים. אם בינה מלאכותית תהיה בשימוש למטרות שמעשירות חיים. ולאילומינאטי לא היתה אף פעם היכולת לעצור התעלות אישית לדחיסות הרביעית או מעבר לה של מישהו במודעות הרוחנית והמודעת.

אמא, אין צורך להדפיס את השאלות לגבי נשמות תאומות - אני אענה בהתאם לרשימתך. אין זה סביר כי חוזה של נשמה יכלול את האיחוד של תאומים; כל חוזה הוא חלק בלתי נפרד של הסכם טרום-לידה המיועד להועיל לכל המשתתפים, והתאומים עשויים לא להיות יכולים למלא את התפקידים שכל האחרים בהסכם צריכים. כיוון שתאומים ידועים רק אחד לשני, אין "אמצעי זיהוי מובהק"שמיושם לכל התאומים. לא, תאומים לא משפיעים על בחירות או החלטות מודעות של חוזה נשמה של כל אחד במידה זו או אחרת מאשר נשמה אחרת לפני או לאחר שהתגלגלה. איחוד עם תאומים בתרבות פיסית לא מבטיח סיום קרמתי, ואין זו עליה בתהליך האבולוציוני בלהיות תאומים. כן, סביר יותר שתאומים יכירו אחד את השני בתרבות מפותחת גבוהה או את עולם הרוח שלהם. זה יותר מאשר "אפשרי", סביר מאוד "שמישהו יכול לטעות לגבי אדם מסוים בהיותו נשמתו התאומה" - כפי שהצהרנו במסר קודם, תאומים הם מאד נדירים. אנו מוסיפים שהעיסוק ברצון לדעת אם אתם תאומים או להתאחד עם התאום שלכם יכול לצמצם את הגשמתן של בחירות החוזה שלכם עבור מחזור חיים זה.

"אני חושב על השינוי שבו רבים ימותו כיוון שגופם לא יסבול את עלית רמות הרטט. מה יקרה אם יש להם ילדים צעירים? האם כל הילדים עד לגיל מסוים מתרוממים באופן טבעי עם כדור הארץ? האם יש נקודה מסוימת בה בני האדם הופכים לאחראים בגין החלטה זו? האם מבנה המשפחה מתפתח לצורות חדשות?"

כאשר הגוף מאבד פתאום את יכולת חיוניות הקיום עקב עלית רמות הרטט, מוות ייוחס לאי ספיקת לב, מפרצת, שבץ מוחי או אולי התוצאה של נפילה או התרסקות כלי רכב. תהא הסיבה הרפואית אשר תהא, ילדים צעירים לומדים להתמודד עם צער ואובדן הורה. במשך כל הדורות, אינספור נשמות בחרו חוויה זו כדי להשיג איזון, ובתקופה חסרת תקדים זו ביקום, הסכמים טרום-לידה לוקחים בחשבון שילדים עשויים לאבד הורה או את שני הוריו עקב אי סבילות לרטט. אם כך, בדיוק כמו עכשיו, משפחות תקבלנה אבחון רפואי.

התעצמותם של הרטטים יספקו היבטים מחממי לב, גם אנשים יוארו לגבי החיים בעולם הרוח והוודאות של אחודים עם אנשים אוהבים ועם חיות מחמד. כאשר הקשרים הטלפתיים ייפתחו, יכולה להיות תקשורת ברורה בין נשמות על כדור הארץ ובכל מקום אחר ביקום; וכאשר החברה שלכם מפותחת גבוה יותר, תושבים על הפלנטה ובניוונה יוכלו לבקר הלוך ושוב.

באופן טבעי, לעלות עם כדור הארץ - או לומר טוב יותר, התעלות אישית - זה עניין של לגדול רוחנית ותודעתית, וגיל אינו מהווה גורם; במשך 30 שנים או יותר, מספר משמעותי של תינוקות הגיעו במצב מפותח. לכל אדם יש את הבחירה, לא את האחריות, לגדול במודעות המאפשרת ללכת פיזית עם כדור הארץ למשך תוחלת החיים שנבחרה בחוזה הנשמה. התעלות פיזית אינה דורשת לנסוע עם הפלנטה לתוך דחיסויות גבוהות יותר - נשמות התפתחו במשך אלף שנה, כאשר כדור הארץ היה שקוע עמוק בבוץ בדחיסות השלישית. היתרון הגדול עכשיו הוא ההזדמנות להשלים את הקארמה של הדחיסות השלישית במחזור חיים אחד, כשנעזרים ברטטים מאיצים ולעיתים קרובות בסיוע האוהב של נשמות חזקות יותר.

מבנה המשפחה התפתח די הרבה זמן, וזה ראוי למחשבה כלשהיא בהקשר להתעלות. ישנם נישואין של בן תערובת ובינ-דתי; בכמה שטחים, נישואין עם אותו מין ועם טרנסג'נדר; נערים מתקוממים כנגד נישואין מסודרים. הורים גרושים חולקים משמורת על ילדיהם; נישואים שניים יוצרים משפחות "מעורבבות"; חלק מההורים בוחרים במחויבות על מעמד משפטי; אימהות פונדקאיות והפריה חוץ גופית אינם בלתי רגילים; שליטה על לידה מאפשרת לזוגות נשואים לבחור שלא יהיו להם ילדים. ילדים שהוצאו מהורים מעליבים ומזניחים חיים עם חברי משפחה אחרת או עם משפחות אומנות, רווקים מאמצים ילדים, אנשים במדינה אחת מאמצים ילדים מאחרת. שלושה דורות עשויים לחיות באותו בית, חברי המשפחה עשויים לחיות רחוק אחד מהשני, הורים קשישים עשויים לחיות בבית דיור מוגן. חלק מהסידורים המשפחתיים הם בשל התקדמות במדע הרפואה, אבל ראיה עמוקה יותר של שינוי היא הכבוד הגדל לכל מערכות היחסים האוהבות ותצורות המשפחה.

אחים ואחיות אהובים, כשחיל החלוץ של האבולוציה הרוחנית והמודעת בדרך, פשוט באמצעות חיים באור שלכם, אתם מדגימים התלהבות ואמון בעתיד כדור הארץ - כשהרטטים שלכם ממשיכים לעלות, אתם ממשיכים להעלות את הרטטים של העולם. ישויות אור ברחבי יקום זה מכבדות אתכם ומקיפות אתכם באהבה ללא תנאי.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge