Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - November 11, 2016

מסר מ- Matthew Ward מיום 11 בנובמבר 2016

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. אנו עומדים לחלוק אתכם את מה שהבחנו בשדה האנרגיה של הפוטנציאל בכדור הארץ ומה צגי כדור הארץ בנירוונה דיווחו לגבי הבחירות לנשיאות בארצות הברית. במסרינו האחרון אמרנו שיכולים להתפתח תרחישים נוספים מסביב לבחירות, ואכן זה קרה, אבל לא בדרכים שניתן היה לחזותן.

כשאנו מדברים לגבי השחקנים המעורבים, אנו מבקשים מכם בבקשה לזכור מה אמרנו פעמים רבות - האינטרס שלנו לא קיים אף פעם במניעים הפוליטיים של משפחתנו בכדור הארץ ואף פעם אין אנו שופטים אף אחד מכם.

אין זה רק האנשים בארצות הברית אשר יש להם הכי הרבה להרוויח או להפסיד בגין מי שהופך להיות נשיאם. אותו הדבר סייע גם לסיעת רוקפלר של האילומינאטי. השפעתם הכבדה על וול סטריט ועל ממשלת האומה נובעת במידה רבה מביל והילרי קלינטון (Bill and Hillary Clinton) המשתפים פעולה עם חברה סודית זו; רשמית מבין המעטים בראשה, כאשר הם ראו את שליטתם הגלובלית דועכת בערך לפני עשור, הם ייסדו את בסיס כוחם האישי ומשאבי מימון שלהם. אולם, מוטל בספק כי האילומינאטי עשוי להעריך את ההבטחות של מסע הבחירות של דולנד טראמפ (Donald Trump), הם יודעים שהוא "איש ברשות עצמו" אדם שהם לא יכולים לשלוט בו.

במהלך השבועות שקדמו לבחירות, האנרגיה של הכעס וחוסר האמון של המצביעים שסביב גב' קלינטון (Mrs. Clinton) ומר' טראמפ (Mr. Trump ) גדלה במידה כזו שהתחילה למשוך לעצמה את הזרמים של כל התרחישים, שלכל אחד היה הפוטנציאל להוביל את ברני סאנדרס (Bernie Sanders) לנשיאות. [התרחישים מתוארים במסר מיום 19 באוגוסט ,2016] מה היה מתרחש באופן מסודר כשהזרמים רצו את מסלוליהם המוגדרים היטב במקום להפוך לאנרגית בלגן שניתן להשוותה לתמנון החובט בזרועותיו בים הבלבול. אנרגיה היא ניטראלית, היא פשוט זורמת בכיוון שנקבע על ידי הכוונה, במקרה זה, הכוונה היתה להשפיע על תוצאת הבחירות, והעסקה של דרכים שונות - שחלק מהן מסוכסכות עם האחרים - ובסופו של דבר נוצר התמנון.

תומכי קלינטון בוועדה הלאומית הדמוקרטית תמרנו לגב' קלינטון את ההצבעות בבחירות המוקדמות אשר למעשה נוצחו על ידי ברני סנדרס (Bernie Sanders); לכן, זו היתה היא במקום בחירת הבוחרים אשר הפכה למועמדת של המפלגה הדמוקרטית.

באשר לחקירה של ה-FBI בגין המיילים הפרוצים של גב' קלינטון, המנהל ג'יימס קומיי (Director James Comey) נכנע ללחץ של ביל קלינטון (Bill Clinton) ויתר האילומינאטי והסיק כי הביטחון הלאומי לא נפגע והשימוש בשרת אישי אינו מהווה עבירה ברת-אישום. האצבע הופנתה לרוסיה בגין אירוע הפריצה.

ולדימיר פוטין (Vladimir Putin) הוצדק בטענה שרוסיה לא עשתה זאת. אנשים ב- FBI וסוכנויות ביון אחרות אשר ידעו את היסטורית הפלילית של קלינטון פרסמו את המיילים - הם הרגישו כי לציבור היתה הזכות לדעת את האמת לגבי גב' קלינטון. אבל מר קומיי הסתיר את מה שהמיילים הראו: היא ניצלה את משרתה כמזכירת המדינה כדי לאסוף תרומות לקרן קלינטון והפיקה הטבות בתמורה וחלק מכספי הקרן הועילו לטרוריסטים.

כאשר אותם אנשים גילו מאוחר יותר כי המחשב של אנטוני ווינר (Anthony Weiner) הכיל ראיה על מעורבותה של קלינטון בטבעת הפדופילים, הם התעקשו שמר קומיי יפתח מחדש את החקירה. שוב הוא נכנע ללחץ של מחנה קלינטון והצהיר כי אף אחד מהמיילים היה קשור לגב' קלינטון.

לאחר מכן, האנשים הנ"ל גייסו את עזרתו של ג'וליאן אסנג' מויקיליקס (Wikileaks’ Julian Assange) שהיה לו את המידע המרשיע שהועבר ל"חושפי השחיתות" מפעילי אתר אינטרנט. כדי לאזן את ההשלכות מחשיפה בלתי צפויה זו, עובדי האילומינאטי טפלו במהירות במניפולציה של מנגנוני ההצבעה כך שהספירה הגדולה תלך לגב' קלינטון. אולי החיפזון שנדרש זה מה שהוביל לטעויות שגרמו לתכסיס זה להתפוצץ בטרם עת - הספירה הגדולה נרשמה בטעות למר' טראמפ.

השליליות שנוצרה על ידי אלה שכוונתם היתה לרמות ופעולות המטעות עצמן היו כנגד הכוח של הרטטים ההולכים ומתעצמים. הרפובליקאים הם הרוב בבית הנבחרים ובסנאט, אבל מעטים היו מרוצים שמר טראמפ הוא נושא הדגל שלהם. הדמוקרטים היו ממורמרים ומודאגים; רבים הרגישו שאם ברני סנדרס היה המועמד של המפלגה, הוא היה זוכה בבחירות, ואנרגיה חיובית מסביב למר סנדרס ממשיכה לגדול.

זו תמונת ה"רטט", אתם יכולים לומר, של ארצות הברית. בשמירה על החוק האוניברסאלי רטטים נמוכים וגבוהים אלה לא יכולים להתקיים ביחד, מתוך הכאוס האנרגטי חייב לבוא פתרון. אין אנו יודעים מה הוא יהיה, אבל אנו יכולים לומר לכם כמה גורמים שעשויים להיכנס היטב לתוך המשחק.

"המהפכה המפתיעה" כפי שהאנליסטים הפוליטיים ואמצעי התקשורת מכנים את תוצאת הבחירות, המריצה המונים מהתושבים הנלהבים לצאת לרחובות במחאה וחלק קוראים לחקירה של ספירת הקולות. אם זה יתממש ומתגלה שמכונות ההצבעה היו פגומות או לא כל כתבי ההצבעה נספרו, הבחירות יתבטלו. במקרה מעין זה, הנשיא אובמה יישאר בתפקידו עד שנשיא אחר ייבחר.

גב' קלינטון לא היתה בשיא המצב הפיזי כאשר המשובטים שלה הומצאו לפני כמה שנים, וכשרמות הרטט עולות, החמרה בבריאותו ובהופעתו של המשובט תהפוך לבולטת די מהר. עדיין, אם צריכים להיערך בחירות נוספות, זו לא תהיה הסיבה שהיא לא תרוץ; זה יהיה אותו מידע לגביה וקרן קלינטון שנמצאים בכל רחבי האינטרנט.

המצע של הרפובליקנים מכיל הוראות אידיאולוגיות אשר רבים במפלגה לא מחבקים ולא נוח להם עם חלק מהרטוריקה של מר טראמפ; הם הצביעו עבורו כיוון שהוא מייצג שינוי מהממשלה שהם הרגישו שעזבה אותם מאחור. גם מר סנדרס, תומך בשינוי מהממסד בוושינגטון, וההיבט המקצועי והאישי עבורו יחד עם הפופולריות בקרב הדמוקרטים תהפוך אותו לבחירה טבעית כמו מועמד לנשיא. או אולי, באמצעות דרישת הקהל, כמחליף.

מר' טראמפ הוא תחרותי. זו הסיבה מדוע הוא נכנס למרוץ, היה נחוש לנצח והעולם חושב שהוא נצח. המון המפגינים עשוי לא להפריע לו; אולם, כאשר למד כמה האחראויות הנשיאותיות לחוצות ומקיפות, שמצפים ממנו לפעול בהתאם לעצה של אחרים יותר מאשר דחפיו והוא לא הבוס של הקונגרס, הוא עשוי להחליט כי להיות נשיא לא יהיה משביע רצון כמו להיות יזם והוא יבחר דרך מכובדת החוצה.

חלק מגורמים אלה נובעים מהמחשבות ומהרגשות המסתחררים בתודעה ההמונית, חלק ידועים למרחקים, חלק רק קוראי מסרינו יודעים. ואתם תבינו מדוע הגורם החיוני ביותר מכולם הוא : הכיוון בו מר טראמפ והמפלגה הרפובליקנית רוצים לקחת את המדינה הוא בניגוד לרטטים השכיחים, אשר ימשיכו לעלות לאורך נתיב ההתעלות של כדור הארץ. כיוונה של מפלגה זו נמצא בעימות עם חזונה של גאיה, שנשמות מוארות חולקות אותו ומספרן עולה מיום ליום. החלטה ופיוס חייבים ויגיעו כדי לרפא מדינה מחולקת בכאב זו אשר השפעתה מורגשת ברחבי העולם.

משפחה אהובה, אל תפחדו ממה שעשוי להתרחש. ייצרו את מה שיתרחש על ידי כך שתחיו ביציבות את האור שלכם! אינספור ישויות ברחבי יקום זה מכבדות ותומכות בכם עם כוח של אהבה ללא תנאי שאין שני לו.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge