Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - July 2, 2014

 

מסר של Matthew Ward מיום 2 ביולי 2014

מצב העולם; חשיבות עובדי האור; עקרונות ההגשמה; עידן חדש של ציביליזציה; שדה האנרגיה של כדור הארץ של הפוטנציאל; אנרגיה נשית; אמונות קיצוניות; עזרה לילדים

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. רבים שהזכירו מצבים במזרח התיכון, אוקראינה, הונג קונג, ועוד כמה מדינות באפריקה, מזרח אירופה ואמריקה הלטינית הביעו חששות דומים לקטע זה מתוך דוא"ל של אחד הקוראים: אז איפה כל האור והאנרגיה החדשים האלו שאמורים לפגוע בכדור הארץ ולשנות הכל? אני רק רואה שהדברים נעשים יותר ויותר גרועים.

האור אכן משנה את כל מה שלא משרת את האינטרסים הטובים ביותר של כדור הארץ ותושביה הפתוחים לקבלת אור, ומה שנראה כמו "הופך להיות יותר ויותר גרוע" הוא דורות רבים של אידיאולוגיות סותרות בנקודת רתיחה. כולם מושפעים לטובה או לרעה על ידי האור ההולך וגובר וכל מה שמתרחש בתוך האנשים, שזה מה שקובע את התגובות שלהם לאירועים, הוא התוצאה הטבעית של תנודות מוגברות. ככל שהאור ממשיך לזרום ועובדי אור על פני כדור הארץ ממשיכים לייצר יותר, בהדרגה הרתיחה תדעך ובסופו של דבר תהיה ל"מים שקטים".

בשלב זה של פעילות גלובלית, עם זאת, קיימת מחלוקת סוערת, ודאגות בשפע על מה יהיה הדבר הבא שידווח ב "חדשות." עולמכם מוצף במידע, אבל לרוב המכריע של האוכלוסייה אין מושג כלשהו על הסכמים טרום לידה וחוזי נשמה, כוחות חושך והאור, מטרת הקארמה וגלגולי חיים רבים, או את החשיבות של איזון. הם לא יודעים שאבותיהם הם מציביליזציות אחרות; שסיוע מאסיבי ניתן על ידי חוצנים; או שסופות, רעידות אדמה, התפרצויות הרי געש הן הדרכים של כדור הארץ להיפטר משליליות. הם לא יודעים שכדור הארץ כבר על מסלול התעלות במשך יותר משבעה עשורים, או שהמהירות והיקף של שינויים פלנטריים הם חסרי תקדים ביקום הזה, והם לא יודעים כלום על תור הזהב של כדור הארץ. אתם כן יודעים את כל זה ועוד הרבה יותר.

אל נא תחשבו שאנו מצפים מכם לזכור את כל מה שאמרנו ב10 שנים של מסרים! אנו לא, בהחלט לא, אבל אתם משואות של עידוד, התלהבות ובטחון בעתיד של עולמכם, ואנו קוראים לכם בבקשה להיות קשובים למידע המשכנע ביותר שהצענו. מדע ורוח הם אחד ואותו הדבר—אנרגיית האהבה-אור של הבורא שממנו כל דבר ביקום הזה נוצר—והעקרונות הבאים הם ביסוד כל הבריאה:

אהבה, שהיא אותה אנרגיה כמו אור והיא התמצית של כל הנשמות, היא הכוח החזק ביותר ביקום. אהבה-אור הוא המפתח לפתרון כל הסכסוכים ולהרגשת שלום בבפנים! [מסר מ-2 ביוני 2014]

אהבה מתחילה עם העצמי, לחיות כך שאהבה עצמית היא טבעית כמו נשימה. רק אז אתם יכולים לתת ולקבל אהבה. האהבה היא מדבקת, בלתי מוגבלת, נמצאת בכל מקום. זה מה שמשנה את העגמומיות של הרוח למלאות הרוח, מחלה לבריאות, חוסר לשגשוג. היעדרה של אהבה זה מה שיוצר את כל הצרות של עולמכם, ומילוי החלל באהבה זה מה שירפא את הצרות. לא מבקשים מכם לאהוב את מה שמביא סבל וקיפוח ופגיעה! מבקשים מכם פשוט להרגיש אהבה, כך שתוכלו לשלוח הלאה את האנרגיה הזו—היא תחפש את דרכה אל החלל. [קטע מתוך מסר מאלוהים,במסר מ-4 ביולי 2013]

המומנטום של האנרגיה ממשיך לחזק את העוצמה של כל המחשבות והרגשות, ולכן אנו חוזרים על ההנחיות שלנו שלא לחשוב על תנאים חיוניים בלב כבד; במקום זאת, לדמיין את כדור הארץ בתוך אור זהוב-לבן כך שדימוי זה והרצון שלכם לשינויים מיטיבים יצאו אל היקום ויחזרו עם אור נוסף. [מסר מ-5 בינואר 2014]

באמצעות החוק האוניברסלי של המשיכה שהוא בפעולה מתמדת, הרטטים הנמוכים של רגשות ומחשבות שליליים עוזרים להמשיך את מה שאתם רוצים שיסתיים. [מסר מ-2 ביוני 2014].

נשמות החיות בנסיבות נואשות חווות את מה שהן בחרו כדי להשלים שיעורים קארמתיים בדחיסות של מימד שלישי ולהתפתח מבחינה רוחנית ותודעתית, והחברה שלכם יכולה להתלכד כאיש אחד כדי לרומם את חייהם של אלה שסובלים. העמידה האיתנה שלכם באור מחזקת את המהלך לקראת הליכוד הזה, ואור קורן אל כדור הארץ מציביליזציות אחרות ומסייע במאמצים שלכם לשנות את עולמכם. [מסר מ-2 באפריל 2014]

ההדרכה הכוללת שלנו בכל תחום שבו יש צורך ההשבחה היא, דעו את העצמי האלוהי שלכם וחיו את אורכם! בידיעה כי אהבה-אור, האנרגיה החזקה ביותר ביקום, היא "המרכיב" של נשמות והבסיס שעליו נעשים חוזי נשמה הוא חלק מבהירות רוחנית, והרחבת הבהירות הזו היא המטרה של כל תקופות החיים הפיזיים של כל נשמה. המהירות שבה מודעות היא נגישה והיקף ההארה המוצע לציביליזציה שלכם בשלב זה הוא ייחודי ביקום הזה. [מסר מ-11 ביוני 2011]

משפחה אהובה, בכך שתחיו בהתאם לעקרונות אלו, החוקים האוניברסליים האלה, תגשימו את מה שאתם רוצים בחייכם, תתפתחו מבחינה רוחנית ותודעתית, ותאיצו את הקצב של החברה שלכם ביצירה משותפת של גדולתו של תור הזהב של כדור הארץ.

זה מוביל להתייחסות לשאלות רבות שאפשר לסכם כך: איך זה יכול להיות תור הזהב עם האופל עדיין בשליטה? האופל הוא לא בשליטה, ושוב אנו מתייחסים למידע שמסרנו בעבר כי זה המקרה עכשיו כפי שהיה כאשר נאמר במקור:

ראשית אנו אומרים, כל מה שקורה בעולמכם הוא בתגובה לרטטים הולכים וגוברים, ויחד עם התקדמות ניכרה, אתם רואים את השרידים של מה שממשיך באופן טבעי אחרי עזיבתו של האופל. חופשיים מתכריכי השליליות, אנשים כבר לא פועלים תחת ההשפעה הכבדה שלו, אלא בקנה אחד עם אמונות דתיות פילוסופיות או פוליטיות מושרשות עמוק, ומדי פעם מתפקוד נפשי מופרע שמועצם על ידי הרטטים הרווחים. [מסר מ-2 ביוני 2014]

מחלוקות על הנושאים רציניים ביותר המשפיעים על החברה שלכם ימשיכו עד שהאור יהיה כל כך חזק שעמדות קיצוניות כבר לא יוכלו להרתיע צעדים קונסטרוקטיביים לקראת פתרון של שלום. דיונים רציונאליים בדרך ואלו שיתחילו עלולים לדעוך מעת לעת, אבל בסך הכל הם יצברו תאוצה; ומה שאתם מכנים "שכל ישר" ((common sense, שעדיין אינו נפוץ אצל כולם, בסופו של הדבר יופיע במצבים שברגע זה הם סטטיים או בלתי יציבים. [מסר מ-3 בפבואר 2014]

מיליונים נוקטים צעדים נועזים ומביאים לשינוי חיובי כל הדרך מקהילות קטנות לתנועות בינלאומיות. את התפשטות האור שמחלחל לתודעות וללבבות ברחבי העולם לא ניתן לעצור! אל נא תחשבו שרק אלה בעמדות מנהיגות הם חשובים—כל נשמה היא חיונית, ופשוט על ידי הקרנת האור שלכם, כל אחד מכם תורם לטרנספורמציה של עולמכם. [מסר מ-27 בינואר 2008]

השחר של עידן חדש בכל ציביליזציה הוא בלתי מורגש אפילו למעטים יחסית שיכולים לדעת על זה. עם זאת, הציביליזציה אחראית להגשמת העידן החדש באמצעות האנרגיה של מחשבות ורגשות ממוקדים. והחלק החיובי של רטטים רווחים הוא המודעות הגוברת לכך שמשהו בעל חשיבות רבה מתרחש. לפני שנה לא הייתה אפילו מחשבה ברוב המוחות שאולי מהומה היא הקדמה הכרחית לעולם טוב יותר עבור כולם. עכשיו, נשמות מתעוררות—ומיליונים מגיבים לאפקט הזה של רמות רטט—חשות שאולי אפילו מצבים חמורים עשויים להיות בעלי תוצאות טובות. כמו ש"ייתכן" (may) מתפתח ל"יהיה!" (shall) בתוך מחשבות ורגשות קולקטיביים, אתם תראו יותר ויותר ראיות בזמן ליניארי מפלאי תור הזהב שכבר יצרתם ביחד ברצף.

קוראים רבים שאלו על מדינות המוצא שלהם והשאלות התחילו כך- מתי: יוחלפו מנהיגים מושחתים או רודניים על ידי אנשים עם יושרה מוסרית ורוחנית; הכלכלה תשתפר; רדיפה של מפגינים שלווים תיפסק; לחימה תיפסק; פליטים יחזרו הביתה; עוני מייאש יוקל? יקירים, אם היינו יכולים לומר לכם מתי, היינו עושים זאת בשמחה. פעילות בכל החזיתות הללו שופעת בשדה האנרגיה של כדור הארץ בפוטנציאל, ובגלל שיש תומכים ומתנגדים בכל המצבים האלה, סרטי האנרגיה לא יכולים להמשיך בקווים ישרים. ברגע זה הם מזגזגים בכל עבר כשצד אחד מרוויח, ואז מאבד את היתרון כשהצד השני אוסף כוח. התנועה של הלוך וחזור תבוא לסיומה כאשר האנרגיה של נשמות שמטרותיו הן מלאות-אור משיגות מומנטום בלתי ניתן לעצירה לקראת עולם של שלום, נעים ועם שפע לכולם.

קורא ביקש מאתנו להסביר את הגישה של שנאת הנשים נגד נשים ברחבי העולם בתקופה שבה "האנרגיה הנשית" עולה. האם היא עולה? כן, היא אכן עולה, אבל נתחיל בהתחלה. במשך אלף שנים הרטטים הנמוכים של אנרגיה גברית ששלטה בעולמכם השפיעו על גברים להרגיש נעלים על נשים והשפיעו על נשים לקבל את העמדה הנחותה שלהן. למרות שמעטות עמדו באומץ מול דעת קהל ומחו נגד זה שנמנע מהן להצביע, השכלה גבוהה וקריירה מקצועית, אחרות פשוט קיבלו את המעמד שהחברה ייחסה להן.

כאשר הכניסה של האנרגיה הנשית, או של האלה, החלה לדלל את הגברית, זה הביא את חוסר האיזון המגדרי ארוך שנים לחזית ועמדות לגבי תפקידים החלו להשתנות. נשים השיגו תארים אקדמיים, נכנסו לפוליטיקה ולתחומים אחרים שבעבר היו נחלתם של גברים, קודמו לתפקידי ניהול, הפכו ליזמיות, וניהלו בהצלחה הורות ועבודה. גברים הפכו להיות הרבה יותר מעורבים בגידול ילדים וחלק הפכו לאבות שנשארים-בבית. כן, חוסר שוויון עדיין קיים, כגון מספר קטן יותר באופן משמעותי של נשים מאשר גברים המשפיעים על החלטות ארגוניות ופוליטיות, שכר וסולמות שכר, הנהגת הכנסייה, ותקנות למניעת הריון; אבל כשמספיק אור יגיע לאלה ולאזורים מפלים אחרים, הם יובאו לאיזון.

בתרבויות שבהן נשים נחשבות רכוש, שבו שלילת זכויות היא הרבה יותר חמורה ומושרשת עמוק, השינוי מגיע הרבה יותר לאט, והנה שאלות נוספות של קורא הן רלוונטיות: מה על האמונות הקיצוניות הקיימות בתוך האיסלם? מה בנוגע לדיכוי נשים בכמה חברות אסלאמיות והאונס האינסופי של נשים בהודו? האם כל הגילויים הללו נועדו בעשור הבא להיעלם?

פעולות אלה שיוחסו לאיסלם אינן אמונות של דת זו כפי שהייתה במקור—גורמים קיצוניים עיוותו את הדת כדי להצדיק את שכנוי אישי ופעולות המבוססות על מה שלימדו אותם להאמין. בדיוק כמו שקיצונים בדתות אחרות ייעלמו כשהאור ממשיך להתעצם, כך יהיה עם האיסלם. אונס הוא המעשה הברוטאלי של גברים חלשים שצריכים להוכיח לעצמם שהם בשליטה. לדמיין אור מקיף את עולמכם יזרז פתיחת תודעות ולבבות, כך שיחס אכזרי, בלתי צודק כלפי נשים ונערות ייפסק.

מורה באזור מאד-עני ביקש רעיונות שלנו על איך להציג לבית הספר מחוזי דרכים כדי לשרת טוב יותר את הצרכים של ילדים שחוו תנאים טראומתיים בבתיהם ובשכונות. אין דרך כוללת לענות לצרכים אלו—כל ילד מושפע באופן ייחודי גם כאשר התוצאות העגומות של התרוששות דומות. חברה חכמה ואכפתית נותנת את המשאבים שלה כדי לספק לילדים שלה עם טיפוח והכנות אחרות שהם צריכים כדי להיות מבוגרים אחראים.

אנו שמחים להציע כי מנהלי בתי הספר ייפגשו עם חלק מההורים וישאלו אילו שירותים הם מרגישים יהיו המועילים ביותר. בהתבסס על כך ובעזרת מורים שנבחרו, המנהלים יגבשו תכנית מקיפה שיכולה לכלול, לדוגמה: עזרה בלימודים, מתקני טיפול בילדים, עבודה במשרה חלקית עבור תלמידים בוגרים יותר, שיעורים שאינם זמינים בבתי ספר, ייעוץ אישי וקבוצתי, מבחנים פיזיים, שירותי רפואת שיניים, חדרים שבם ניתן לקיים אירועים משפחתיים, מתקני נופש, טיפול וטרינרי, תחבורה, כרטיסים לאירועים מיוחדים, טיולים למוזיאונים ולגלריות לאמנות, אספקת מזון ובגדים, פעילויות של אח גדול ואחות גדולה, ושירותי בנייה תיקונים, אחזקת רכב, תרומות כספיות.

המנהלים יציגו את התכנית הסופית לראש העיר ולמועצת העיר, עמותות אזרחיות, קבוצות ספורט, כנסיות, ספריות, בעלי חנויות, מסעדות, בנקאים, אמנים ומוזיקאים, טכנאים, מכונאים, משטרה, מומחי תקשורת, עורכי דין, אנשי רפואה—כל הארגונים והאנשים שיש להם את היכולות. אין גבול למה שקהילה יכולה לעשות עבור ילדיה בנסיבות חיוניות כאשר אכפתיות אמיתית מחזקת מאמצים משולבים!

אנחנו לא לוקחים שום קרדיט על הצעה זו. סוגים דומים של שיתופי פעולה משיגים הצלחה מחממת לב במקומות רבים, והאור שנשלח הלאה על ידי האנשים שנותנים ומי שמקבלים הוא עצום.

בדברי כ Matthew- עכשיו, יכולתי לתת לאמי לשלוח את הרעיון רק למורה שביקש אותו. לא עשיתי זאת, יקירים, בגלל שאתם חברי ארגונים אזרחיים, מרפאות, כנסיות או מועצות; בעלי החנויות, מכונאים, נהגי משאיות ואוטובוסים, עורכי דין, אמנים, מורים, רופאים, מאמנים, נגרים, טבחים. אתם אלה שתרומותיהם הקולקטיביות יעניקו לילדי הקהילה שלכם הזדמנויות כדי לממש את הפוטנציאל שלהם ולהיות המבוגרים האחראים של מחר.

כל אחד מכם נאהב ללא תנאי ואינספור ישויות אור נמצאות איתכם בכל צעד לאורך דרככם.

אהבה ושלום LOVE and PEACE                                       

______________________________________

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YMShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge