Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - December 9, 2016

מסר מ- Matthew Ward מיום 9 בדצמבר 2016

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. רגשות תמיד מועצמות בסוף שנה כשאנשים ברחבי העולם חוגגים בשירותי דת מסורתיים, מוסיקה מלהיבה, וחגיגות עם משפחה וחברים. במהלך עונה זו, אלה שחייהם מספקים מרגישים יותר אסירי תודה מהרגיל ואלה שחייהם עגומים מרגישים ייאוש רב יותר. שנה זו, עם רטטים פלנטריים גבוהים יותר מאשר אי פעם לפני כן בהיסטוריה שלכם, עם רגשות של הכרת תודה עבור ברכות והושטת יד לנזקקים שהתגברו בהתאמה. אנו רוצים כי תוכלו לראות את הזוהר של הכרת תודה הגוברת, הנדיבות ואסירות תודה עבור השיתוף - זה תאווה לעיניים.

הרטטים גם שיחקו תפקיד נרחב בבחירות האחרונות בארצות הברית, ואפשרו לנו לדבר בתחילה על התגובות השליליות מבחינת התוצאה. אנו יכולים להבין את הרגשות העזים של אנשים רבים במדינה זו: כעס לגבי המערכת הפוליטית שלא מכבדת את קולות הבוחרים, חשש לגבי מה שמתרחש בשבועות מאז הבחירות, הפחד של חלק מהמשפחות לביטחונן והעקירה הפוטנציאלית של חייהם, חרדה לגבי מה שעומד לפני מדינה זו. וכיוון כי לעיתים קרובות לפעולות הממשלה יש השפעה גלובלית, המנהיגים של אומות אחרות זהירים.

אנו מבינים רגשות אלה, ורבים מכם ביטאו אותם בהודעות מייל לאמי. יקרים, אתם יכולים להיות שקטים אם אתם חושבים על מה שאתם יודעים שמרבית האנשים אינם יודעים: תוצאת הבחירות נדונה בתוכנית האילומינאטי לשים אחד משלהם בבית הלבן לאחר שמונה שנים שלחמו בנשיא שנלחם בחזרה במידת יכולתו.

רטטים פלנטריים יתחזקו ויקדמו מאמצים שישרתו בצורה הטובה ביותר את כדור הארץ ואת כל צורות החיים שלו; כל דבר בניגוד לכך לא יכול להישאר לאורך זמן.

לא ניתן לפרק זכויות שהושגו בעמל רב והתקדמות בצדק חברתי. אין זה גורלם של אנשי כדור הארץ ללכת אחורה, אלא לנוע קדימה יותר מאי פעם לכיוון של שלום, כבוד הדדי, שיתוף פעולה וחיים בהרמוניה עם הטבע.

העולם בו החיים הם כמו אלה והפלנטה משוקמת לבריאות וליופי בתולי – העולם שאתם עוזרים לברוא בזמן לינארי – מבחינת רטט הוא כבר קים ברצף.

לכן, בשעה שזה עשוי להיראות כי הממשל החדש וכיוונו חקוק בסלע למשך ארבע שנים, אין זה המקרה.

מספר קוראים שאלו אם NESARA [National Economic Security and Reformation Act חוק לאומי כלכלי בטחוני ורפורמציה] הוא הפתרון למצב זה שרבים ברחבי העולם רואים כנקודת מפתח בזמן - זה הפתרון, וזה יקודם בברכה בצורה מהדהדת אם כולם יידעו מה עומד להתרחש.

בחזרה ל-NESARA. האנרגיה מסביב לחקיקה זו בארצות הבריתמכניסה זאת באופן אוטומטי בעולם אפשרי, אבל לא סביר שעולם זה יניב פירות בקרוב. לא רק שהחוק אינו ידוע באופן נרחב, אלא חלק אשר שמעו על כך לא מאמינים שהוא תקף; חלק אשר מאמינים שהוא תקף, יש להם תפיסה מוטעית לגביו; ואחרים, כולל חלק מחברי הממשלה, מאמינים לחוסר היצירה שפורסמה באתרNESARA של הממשלה. [עבור קוראים שאינם בקיאים לגביNESARA, בהקלידכם את המילה בסרגל חיפוש ב-www.matthewbooks.comm תיתנן גישה למועדים של מסרים רבים הכוללים נושא זה.]

במשך 16 שנים, יישום החוק נמנע על ידי אחד מאלה הרעים או אחרים - ברוטלי מאוד על ידי בגידה של ה-"9/11" של מדינה זו על ידי מנהיגיה - בשל הוראותיו שהחזירו אומה זו למעמדה החוקתי כרפובליקה ריבונית; ביטול התאגיד הקיים אשר הוקם מהר ובחשאי על ידי בית המלוכה הבריטי של האילומינאטי, וזרק את כל בעלי המשרה. רק בשל סיבה זו בלבד, הממשל החדש ישמור את החוק תחת צו אסור פרסום שניתן על ידי הנשיא הקודם ביל קלינטון אשר אסר באופן חוקי על כל אחד היודע על כך לדבר אי פעם על כך באופן פומבי. והאילומינאטי בתוך ומעבר לקונגרס ימשיכו לעשות את מה שצריך כדי לשמור את המכסה על NESARA כיוון שכל הוראותיו תוכננו לסיים את שליטתם על מדינה זו ובסופו של דבר, על העולם.

אף על פי כן, הפעילות בשדה האנרגיה בכדור הארץ של הפוטנציאל הקשור בבחירות ותוצאותיהן עדיין סוערת, כך שזה אפשרי כי החוק היה יכול להיות מובא למודעות הציבור ואולי בהתאם לדרישתם של צבור האזרחים המיודע, הממשלה תיערך מחדש. אם כך, זו תהיה הדרך שהמדינה תזכה במנהיגות אשר תגדיר מסלול בכיוונו של האור. וכיוון שחלק זה של שדה האנרגיה של כדור הארץ עדיין כה לא יציב, תרחישים אחרים עשויים לעלות כדי להוביל את ברני סנדרס (Bernie Sanders) למשרד הסגלגל.

זו אינה נבואה - זה עולה בקנה אחד עם זרימת האנרגיה. אנו יכולים לראות את התמונה הגדולה של כדור הארץ כיוון שברצף זועובדה מוגמרת, אבל אין אנו יכולים לחזות מה יקרה בזמן הקצר. הכול תלוי ברטטים. נחשול פתאומי של אנרגיה ממחשבות הקולקטיביות, רגשות ופעולות של כול החיים על כדור הארץ יכולים לדחוף מצב מסיכוי לוודאות כמו שזה יכול להפוך זאת במהירות לאפשרות.

ואז, אפשרו לנו לדבר לגבי זרימת האנרגיה כיוון שהיא השפיעה עד כה על זירת האירוע הפוליטית שלכם ועל התאמתה למה שנמצא לפנינו. לכך אין קשר עם הפוליטיקה לכשעצמה, יש לכך קשר עם הרטטים מסביב לעניינים הפוליטיים ואיך אלה יופעלו בהתאם לחוקים האוניברסאליים.

למרות התומכים הנאמנים במהלך החודשים של ניהול תעמולת הבחירות, גם דולנד טראמפ וגם הילרי קלינטון משכו חיבורי אנרגיה שליליים במידה ניכרת, אשר פלטו רטטים נמוכים. לאף אחד לא היתה המלצה מכל הלב של מפלגותיהם, אבל הם הפכו למועמדים. גב. קלינטון עשתה זאת כיוון שה-DNC נתן לה את ספירת הקולות בבחירות המוקדמות שמר. סנדרס זכה, ומרטראמפ זכה בבחירות לנשיאות כיוון שהאילומינאטי הפעילו ללא הצלחה מניפולציה להעדפת גב. קלינטון. לכן, רטטי האנרגיה מסביב לשני אנשים אלה והשחיתות בתהליך הבחירות היו בעקביות ברמות נמוכות, ורמה זו צנחה במהלך השבועות שחלפו מאז הבחירות עקב מחאות נרחבות ומצוקה לגבי בחירתם של אנשים בעמדות מפתח על ידי הנשיא הנבחר.

כאשר מר.סנדרס נכנס למרוץ, לאנרגיה שנאספה מסביבו היו רטטים גבוהים בהתאמה לאופיו ולהסכמתם של הבוחרים לפילוסופית הרפורמה שלו. כשהימים עברו והתמיכה עבורו גברה, רמת הרטט המשיכה לעלות ועדיין ממשיכה כשהוא ממשיך לקדם את השינויים שהוא ותומכיו מרגישים שהם הטובים ביותר למדינה. בשורה התחתונה, הרטטים מסביב למר. סנדרס מיושרים עם הרטטים הפלנטריים שמביאים לידי ביטוי תנאים מלאי אור בשירות לפלנטה ולאנשים. בשבועות ובחודשים שלפנינו, כדור הארץ יקיף במסלול ברציפות מישורים מוארים יותר, היכן שהתרבות שלהם יכולה סוף סוף להפוך חופשית מדיכוי בגוף, במיינד וברוח.

ועכשיו, לפני כמה זמן אנו אמרנו לכם ששנת 2017 מסיימת את העשור של העיכוב בהגשמת המודעות והרוחניות של החברה שהמאסטרים המתכננים של עידן הזהב של כדור הארץ נבאו שהוא יושג עד שנת 2007. בשנה הבאה מתחיל פרק חדש גדול בהיסטוריה של עולמכם כגלי אנרגיה עוצמתיים המחזקים מלמטה אזורים של רטטים גבוהים ומתחילים לתת ביטוי לשינויים משמעותיים באופק הקרוב שלכם.

אבל אל תצפו בבקשה כי הגילוי יהיה הפלגה חלקה לאורך הדרך. יהיו מעקפים של ניסוי וטעייה לאורך הנתיב המואר, גרירת רגליים של נשמות שעדיין רדומות, ולאילומינאטי עדיין יש שרידי כוח. הם יציבו התנגדות על ידי גרימת מהפכים בכל מקום שהם יכולים ותוך שימוש בטקטיקות הפחדה - מספר של ספקולציות מבשרות רע, כולל פלישה מהחלל, כבר מופצות. נשמות מתרבויות מתקדמות החיות ביניכם ובשמיים שלכם ימשיכו למנוע כל דבר שיכול לסכן אתם, ובקרוב האילומינאטי צריך יהיה לקבל את האמת: השנים הארוכות האפלות של שליטה בחיים על כדור הארץ, הסתיימו.

עובדי האור, אתם חיל החלוץ של המספרים הגדלים הנעים לכיוון עולם בו אהבה שוררת באופן כללי. במסרים רבים אמרנו לכם שאהבה ואור הינם אחד ואותה אנרגיה, הכוח העוצמתי ביותר ביקום והמפתח להתמרת עולמכם, אהבה זו היא ההרכב של הנשמה והקשר שמאחד מחדש אנשים ובעלי חיים אשר כה יקרים אחד לשני. אולי לא אמרנו לכם מספיק לעיתים קרובות, לכן, רוחניות גדלה ומודעת כוללת את אהבת העצמי. אתם יכולתם לומר שהתפתחות הנשמה מתחילה עם אהבת העצמי - אתם צריכים לדעת איך אהבה מרגישה לכם לפני שאתם יכולים ולהרגיש אהבה לאחרים ולהיות פתוח לקבלה. אחים ואחיות יקרים, אהבה עצמית אינה מרכוז-עצמי, אגו, גאווה, התנשאות או כל מאפיין אחר של הדחיסות השלישית - אהבת העצמי מכבדת את האלוהות שלכם כחלק מאלוהים.

נשמות מוארות צריכות להבין מהי אהבה, וקוראים וותיקים עשויים להעריך אזכור ממה שאמרתי לאמי כאשר היא שאלה לגבי אהבה ואיך היא מיושמת "בחיי היומיום".

במילים הפשוטות ביותר, אהבה היא שיתוף של האלוהים בכבודו ובעצמו עם כל ברואיו. אהבה היא כוח מרפא של היקום. אהבה נמצאת בתוך הנשמה וצריכה רק את הקצבתכם של תחושות מולדות אלה של לאהוב את האחרים ולקבל את אהבתם אליכם. לאהבה אין מגבלות, אין גבולות לקיבולת שלה.

בהתבטאות, אהבה מטפלת באחרים בטוב-לב, בהוגנות, בכנות, בחמלה, בעזרה, בתשומת-לב, בכבוד. אם ניתן היה לומר שלאהבה יש "רכיבים" אזי אלה הם חלק מרכיבי הביטוי האלוהי בפעולה.

הידיעה שאתם ואלוהים וכל אחד אחר מברואי האלוהים הם בלתי נפרדים, היא אהבה. הידיעה שכדור הארץ הוא בעל כושר חישה, מודע לחיים בעצמם ומספק את כל צורות החיים שלו, זו אהבה. ההבנה שאף אחד יכול להכיר את האחרים ברמת הנשמה ולכן לא שופט אותם, אלא לא מתנהג בסלחנות לפעולה שנראית כפוגעת, זו אהבה.

האזנה לאלוהות העצמית של האחד, זו אהבה. לחיות סוג של חיים אשר גורמים לאהוב את העצמי, זו אהבה. להרגיש שמחה בעצמכם כאשר אתם רואים זאת באחרים, זו אהבה. לעשות משהו שמביא שמחה לאחר, זו אהבה. סליחה של העצמי ושל האחרים, זו אהבה. שיתוף של משאביכם בלב מלא, זו אהבה. לעשות מעשים טובים מבלי להצמיד ציפיות, זו אהבה. להרגיש שלוות של הלב ומיינד, זו אהבה. הרטט השקט בלראות את שקיעת השמש או לשמוע שיר של ציפור, זו אהבה, וחיוך הוא אחד מהביטויים הפשוטים ביותר והקורנים ביותר של אהבה.

בכול אחת ובכול הדוגמאות אלה ורבות אחרות שאתם עשויים להיתקל בהן אתם יודעים באופן אינסטינקטיבי שהם אהבה בפעולה, אתם נותנים ביטוי לאהבתכם עבור ושל אלוהים. אמא, אני לא חושב שאמרתי לך שום דבר שהוא מפתיע. אבל אולי זה טוב שיהיו כמה אזכורים כאור מנחה בזמנים אלה כאשר החשיכה עשויה להיראות מאפילה על השפע הנהדר של אהבה בעולמכם. [מובאה זו מ " אהבה בחיים היומיומיים" פרק של הארה עבור התקופה החדשה ששודר מיד לאחר שאני ו- Matthewהתחלנו לשוחח באופן טלפתי בינואר 1994].

כשאתם חוגגים עונה זו, זכרו בבקשה את נדיבות הלב של האלוהות באהבה שאתם ואחרים אינסופיים מקרינים. אף פעם אל תמעיטו בערך של כוחה של האהבה לשנות את חייכם ואת עולמכם - אהבה היא הכניסה לעידן הזהוב של כדור הארץ בפריחה מלאה.

אנו מאחלים ימי חג שמחים ושנה חדשה נהדרת לכם, משפחתנו האהבה.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge