Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - June 11, 2013

   מסר של  Matthew Ward מיום 11  ביוני 2013

טורקיה; סוריה, מדינות מזרח תיכוניות אחרות; סין, ארה"ב, הסוכנות לביטחון לאומי ((NSA; חוק הגנת מונסנטו; הנשיא אובמה; שחרור שליליות; מתקני כוח גרעיניים, נשק גרעיני; ועידת בילדרברג; שר הביטחון הקנדי, חוצנים; הערות של Hatonn

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. כשאנו מתייחסים לנושאים שהקוראים הביעו בהם התעניינות גדולה ביותר, אנא זכרו כי הסוף "השלילי" של ספקטרום הדואליות הוא בשיאו; ואנרגיה זו, ברגע שנכנסה לפעולה, חייבת לזרום במסלולה. אתם רואים את השילוב של אנשים עם נטיות לאלימות פועלים בעקבות הדחף המתעצם שלהם לפעול באלימותבין אם במעשים אקראיים או מנהיגים המדכאים את עמם משחקים עם האנרגיה במצבים רבים ומגוונים ברחבי עולמכם.

סערה בטורקיה, לכאורה כדי להגן על פארק, הייתה ביוזמת "Black Ops" של ה-CIA כדי ללבות את האש בין הסונים לשיעים ולהוביל למלחמה בוערת. בדיוק כמו לכל המדינות האחרות בעולמכם, לטורקיה יש משטרים שאינם מספקים את כל האזרחים, אבל זה קול כלכלי ומתקדםוזה מה שהאילומינטי רוצים להרוס. למרות שהרשת הגלובלית שלהם במצב גרוע ועומדת להיכשל או לאבד שליטה, כמה אנשים יחידים תקועים באשליה שלהם שהם ישתלטו על המזרח התיכון כולו וימשיכו הלאה גם לשלוט בשאר העולם. ללא ספק, זה לא יקרה, וכשהתסיסה בטורקיה תשכך, וזה יהיה בקרוב, כמה רפורמות יצאו ויחזקו עוד יותר את נתיב ההתקדמות של המדינה.

במדינות במזרח-התיכון שבהן העם הדיח שליטים עריצים או שליטי שושלות, החופש הוא חדש וזה טבעי שיש בלבול לגבי מנהיגות וממשל. בסופו של דבר יגיעו להסכמה בכל מדינה ויונהג סוג של שלטון דמוקרטי שמתאים ביותר לכל אחד.

סוריה היא שונה במקצת מפני שקבוצות שונות נאבקות במשטר אסדהמטרה שלהם זהה, אבל לכל קבוצה יש אג'נדה משלה, אם אפשר לומר כך. כאשר הנצחון יגיע, יהיה זמן של מחלוקת קשה בהנהגת הקבוצה הרדיקלית ביותר עד ששכל ישר ותבונה יגברו; אז תוקם קואליציה כדי להעביר את המדינה לכיוון יציבות בדרכי שלום.

האינטרס של סין הוא לא ב"כיבוש כלכלי של ארה"ב," אלא בהתמודדות עם הבעיות הפנימיות הקשות שלה. בין המדינות הגדולות בעולם מבחינה כלכלית, לסין ולארצות הברית יש את האתגרים הפנימיים הגדולים ביותר. בשל אופייה הסמכותי הממותן על ידי חזון ברור, הממשלה הסינית עובדת על פתרונות לאזורים הבעייתיים שלה; בשל דמוקרטיה שהשתבשה, פעולות בארצות הברית בכל הנוגע לאזורים בעייתיים היא יחסית בקיפאון.

כאן המקום המתאים לענות על שאלות שקוראים רבים שאלו: איך נשיא ארה"ב אובמה יכול להגן על איסוף הנתונים משיחות הטלפון פרטיות של אזרחים ורשומות באינטרנט שביצעה הסוכנות לביטחון הלאומי (NSA)? למה הוא חתם על חוק ההגנה מונסנטו? פעולות של קונגרס הן נחלת הכלל, אבל מה שקורה מאחורי דלתות סגורות אינו ידוע, ואנו נספר לכם את מה שרלוונטי לשני מצבים אלה.

הנשיא אובמה הגן על האיסוף של נתונים של הסוכנות לביטחון הלאומי (NSA), שהוסמך בחוק הפטריוט שעבר בתקופת ממשלו של ג'ורג' בוש, על הבסיס האותנטי שהוביל לגילוי ולסיכול תוכניות טרור רבות. מה שהנשיא לא יכול לומרובוש לעולם לא יגידהוא שפעולות הטרור הנרחבות ביותר שנכשלו ורוב העלילות הקטנות יותר שגם נכשלו היו אלה שתוכננו על ידי הסיעה של הCIA שבשליטת האילומינטי.

אובמה גם לא יכול לחשוף שחוצנים עובדים בסוכנות לביטחון לאומי (NSA) ובסוכנויות אחרות במדינה זו ובכמה אחרות. הם אוספים ומנתחים מידע על כל פעילויות האילומינטי ברחבי העולם ומשתמשים בזה כדי להחליש את פעילויותיהם ולהשיג ראיות להעמדה לדין. כאשר זה ישרת את המטרה להביא את שלטון האילומינטי לרגע הסופי שלוחוק הפטריוט (1) וגם המחלקה לביטחון המולדת בארה"ב יבואו לסיומם.

ובאשר לחוק הגנת מונסנטו (2), דוברי האילומינטי אמרו לנשיא שאם הוא יטיל וטו על זה, הקונגרס יעקוף את זה. יתר על כן, הם יגבירו את מאמציהם כדי לבטל את חוק טיפול בר השגה, יחסמו חקיקה שיכולה להקל על כמה בעיות הגירה, ויסכלו ניסיונות לפתור קונפליקטים בינלאומיים על ידי דיונים רציונליים במקום עימות כוחני.

זוהי הסיבה ה"מעשית", אפשר לומר, שאובמה חתם על הצעת החוקאבל יש פן אחר לכך שעליו זרם האילומינטי לא יודע. למרות איומיהם, הנשיא לא התכוון לחתום על החוקהוא עשה זאת משום שכך יעצו לו חוצנים הקרובים אליו. נקודת המבט הגבוהה יותר שלהם היה שהזעם של האזרחים על הצעת חוק חתרנית זו צריכה להניע אותם לחייב את ביטולו. העם חייב לממש את זכותו ואחריותו לדרוש שנבחרי הציבור שלו יפסיקו תמיכה עקשנית, להפסיק לתת לכסף של הלוביסטים להכתיב את ההצבעות שלהם בחקיקה, ולהתחיל לשרת את האינטרסים של המדינה.

בשום פנים אין זה חל רק על ארצות הברית! ממשלות בכל מדינה חייבות להתחיל לשרת את הצרכים של האנשים שלהם, כי זה הולך ללב לבו של תור הזהב של כדור הארץ והתפתחות נשמתית!

כפי שהוזכר במסרים קודמים, האוכלוסייה של כדור הארץ נמצאת בדחיסות של מימד רביעי מבחינת מיקום, אך רבים עדיין לא הגיע לדחיסות זו מבחינה הכרתית או רוחנית. בדיוק כפי שההתעלות של כדור הארץ נקבעה מראש, כך גם תור הזהב שלה, אבל מתי יפרח תור זה במלוא תפארתו בזמן הליניארי שלכם תלוי במחשבות של האנשים, ברגשות ובמעשים מבחינה קולקטיבית. איננו יכולים להדגיש מספיק כמה אורכם נדרש במידה כה רבה כדי לעזור לקדם את החברה שלכם במודעות הכרתית ורוחנית!

חוק המשיכה האוניברסלי הוא חיוני בהתקדמות. על ידי התמקדות בחוסר שביעות רצון מהעוולות במערכות שלטון ובפעילויות נפשעות, האנשים שולחים אנרגיה שממשיכה את המצבים שהם רוצים שיסתיימו! הם צריכים לדעת שע"י התמקדות במקום על מה שהם רוצים, הם מייצרים את האנרגיה שתגשים אותו. הם צריכים להיות בעלי הבחנה על מידע מכל המקורות על ידי התבוננות פנימה, שם האמת ידועה, אם משהו הוא אמת או בדיה, אמת או שקר.

דיברנו לראשונה על ברק אובמה לפני הבחירות הראשוניות ב- 2008 בארצות הברית, כאשר הצהרנו כי הוא ייבחר לנשיא. דברנו עליו פעמים רבות מאז, כולל לפני הבחירות ב- 2012 כאשר אמרנו שהוא יישאר בתפקיד ומדוע. לאחר שכל אחד מהמסרים הרבים שלנו שהזכירו את אובמה התפרסמו, אמא שלי הוצפה במיילים: עורכי דין של המפלגה הרפובליקנית גינו בתוקף את מה שאנו אומרים לכם עליו ותומכיו רוצים לדעת אם הוא יכול להתגבר על ההתנגדות האימתנית הניצבת בפניו. חלקם שואלים: האם הוא עדיין ישות מוארת? כן, הוא אכן!

נוסיף קצת לזה, אבל תחילה נאמר, זוהי הפוליטיקה שחשפה דורות רצופים בכדור הארץ למקרי המוות וההרס הנוראיים של מלחמות ויצרה הפצה לא הוגנת וחסרת מצפון של העושר העצום של עולמכם. אנחנו לא מתעלמים מחלקן של הדתות, אבל אלה ששולטים בדת ובמדינה הם שמובילים את חסידיהם אל שדה הקרב.

לאורך דורות רבים היסודות של המערכות הפוליטיות של עולמכם היו הטירוף של כיבוש ושפיכות דמים, שחיתות והונאה. בסופו של דבר זה יצר מסה כזו של שליליות שחייו של כדור הארץ היו בסכנה. גאיה, הנשמה שמתגלמת כפלנטה שלכם, לא רצתה שהגוף שלה ושכל צורות החיים שעליו ימותו.

כך, בהתאם לבקשתה של גאיה וברכתו של אלוהים, תרבויות ממרחק רב החדירו לכדור הארץ אור מציל החיים והמועצה האוניברסלית הגבוהה ביותר יצרה את תכנית האב לעידן חדש, שנודע בשם תור הזהב של כדור הארץ. הם ביקשו מנשמה מציביליזציה מתקדמת מאוד לקחת את אחת המשימות הקשות ביותרנשיאות ארצות הברית, תפקיד שיגרום להתעלות הפוליטיקה בעולם.

כן, בהחלט ברק אובמה הוא מלא-אור כמו שהיה כשהסכים לקבל את המשימה לתקן את העוולות במדינה ולהיות בחוד החנית של מביאי שלום בעולם! במשך כל הזמן שלו בתפקיד, הוא עובד במלוא המרץ מאחורי הקלעים כדי לפרק את הרשת שאפשרה לאילומינטי לשלוט בכל דבר שמשפיע על החיים בעולמכם. כוחם לסכל או לשבש לחלוטין את מאמציו היה מוצלח מאד, אך כאשר ההשפעה שלהם בתוך ומחוץ לקונגרס תסתיים, תראו את האמת של המילים שלנו על אובמה.

עכשיו תנו לנו לראות את השליליות בהקשר של מזג אוויר ואירועים גיאופיזיים, שייתכן שלא החשבתם כעדות לשינוי שהם מהווים. האור האינטנסיבי שהציל את חיי כדור הארץ נתן לו את כוח להתחיל לשחרר שליליות באמצעות רעידות אדמה חזקות, התפרצויות הרי געש וסופות חמורות, שגרמו למספר מקרי מוות והרס מסיבי.

השליליות "הישנה" האחרונה חוסלה לפני כחצי שנהזה מה שאפשר לכדור הארץ להיכנס לדחיסות של מימד רביעי. השליליות "החדשה" שנגרמת על ידי אלימות מתמשכת משתחררת באמצעות סדרה של רעידות אדמה באזורים שבם יש מעט מאוד, אם בכלל, אובדן חיים או הרס קרקע, ואותו הדבר עם התפרצויות געשיות. ובנוסף השליליות מתפזרת באמצעות סופות גשם זלעפות באזורים מסוימים ושריפות באחריםמים ואש הם אלמנטי הטיהור של הטבע.

לעולם לא תצטבר שוב שליליות על פני כדור הארץ ואף אחד מהאסונות הצפויים לא יתרחש! החושך שבמשך דורות רבים אפף את כדור הארץ נעלם, אבל "ניגוב" מה שנותר בעקבותיו ימשיך עד שהוא יגיע למישורים שבהם אלימות לא קיימת. כדוה"א לא יגיע לשם בשבוע הבא או בחודש הבא, אבל בעזרת כוחות של אור בתוך, על ומחוץ לכדור הארץ, הוא נע לכיוון חלל זה במהירות שהיא ייחודית ביקום הזה ולאורך הדרך, האלימות תפחת וכך גם סופות, רעידות אדמה ופעילות וולקנית.

נעבור כעת לעניינים אחרים שקוראים שאלו לגביהם, לפני כמה זמן נוטרלו פליטות רדיואקטיביות מהמתקן הגרעיני שנפגע ביפן כך שלא יהוו סיכונים בריאותיים חדשים. בסופו של דבר כל תחנות הכח הגרעיניות, פסולת מאוחסנת וזיהום רעיל אחר יתפוגגו בצורה טכנולוגית. בינתיים, צוותים בשמים שלכם משתמשים בטכנולוגיה בספינותיהם כדי להגן על מתקני גרעין שעדיין נמצאים בשימוש.

חששות לגבי מדינות עם נשק גרעיני שיפעלו בפזיזות, מדינות אחרות שמתחרות לפתח או לרכוש נשק זה, ותאונות שיגור הם מיותרים לחלוטין. בצו הבורא ואישורו של אלוהים, תרבויות עם היכולת למנוע פגיעות גרעיניות מכוונות או מקריות תמשכנה לעשות את זה.

במהלך כנס  בילדרברג (3), האילומינטי בקושי יכלו להסתיר את דאגותיהם העמוקות לגבי משך הזמן שהם יכולים לשלוט בבנקאות, בהלוואות ובהשקעות ברחבי העולםהם כמעט מיצו את האמצעים שבעזרתם הם הצליחו לשמור על הונם ללא פגע. כפי שהוזכר קודם לכן, אנשים בתוך ומחוץ לסוכנות לביטחון לאומי (NSA) אספו ראיות לכך שהאילומינטי רכש את הונו באופן בלתי חוקי ולא אתי; עם זאת, עד שכל התיעוד יוצג כתיקים סגורים לבתי המשפט השונים ולאחר מכן ייפסק בצדק עליו, הכספים יישארו בידי האילומינטי.

שמענו בשמחה על הכרת שר ההגנה הקנדי בנוכחות של תרבויות אחרות!   עדיין לא ידוע עד כמה זה עשוי להשפיע על העיתוי של נחיתות ועל העיתוי שחוצנים החיים ביניכם יזדהו.   

אמא, אנא הכניסי את תשובתו של Hatonn לשאלה שלך בעניין הזה.

"ככל שהכרה זו מעודדת, זה לא מספיק לכך שמחר תהיינה נחיתות. המילה שיש לנו היא, שאתם קודם צריכים לשים  את ביתכם מסודר טוב יותר. אף אחד לא מצפה מכם לעשות זאת בעצמכם, זו הסיבה שאנחנו כאן!

"סוזי, חברתי, את יודעת שאנחנו לא הולכים להשתלט על עולמכם, אבל רוב האנשים לא יודעים. הם סקרנים לגבינו, אבל לא משוכנעים שאם ננחת, זה יהיה כדי לעזור. אין להם מושג על מה שאנחנו עושים עבור כדור הארץ במשך מאות שניםהם יותר כמו, למה שחוצנים יהיו מעוניינים בנו?

"כשהם יראו את הדברים נעים בכיוונים טובים וירגישו יותר בטוחים לגבי מה שמשתנה, הם יוכלו להיות לא כל כך חשדנים כלפי זרים שמגיעים.  אבל, התעמולה של האילומינטי על 'חוצנים אולי נראים ידידותיים, אבל הם הולכים לשעבד אתכם' עדיין מסתובבת באינטרנט.

"בכל מקרה, השורה התחתונה היא, אלוהים אחראי. הוא ידע מתי תהיו מוכנים לקבל אותנו ואז לאחר מכן יתן למועצה את סימן ה- GO. אנחנו אפילו יותר להוטים לכך ממך, סוזי! "

תודה לך, אמא, ובבקשה העתיקי את הקישור לסרטון וידאו  קצר שגם מוסיף אנרגיה לזירוז היום שבו תפגשו את "הנדבנים שלכם מהחלל ".  אנו מקווים שתרגישו השראה כדי לתמוך במאמצים של קבוצה זו כדי להפיץ את הבשורה  http://www.youtube.com/embed/b3RYMb9uoZ0

משפחת כדור הארץ האהובה שלנו, מיליארדי נשמות רוצות את אותו הדבר כמו שאתם, לחיות בעולם של שלום שבו הצרכים של כולם פוגשים בשפע, שבו כל המנהיגים הם חכמים ומכובדים והחיים הם בהרמוניה עם טבע. אבל הם לא יודעים איך לעזור לעשות את העולם כזה ואתם יודעים אתם שם כדי להיות מראי-הדרך!

בכך שאתם חיים מתוך ליבכם, אתם ממחישים לכל הסובבים אתכם שהאהבה היא הדרך ליצור את העולם שהם, ואתם, רוצים. זכרו, ברצף העידן של שלום עולמי, שמחה, יופי, טוב לב, כבוד הדדי, שפע והרפתקה נפלאה כבר קיים!

_____________________________________

אהבה ושלום LOVE and PEACE

Suzanne Ward

Website:  The Matthew Books 

Email: suzy@matthewbooks.com

Translation: Merav YM

 

(1) חוק הפטריוט -  לפי ויקיפדיה: 

חוק הפטריוט (באנגלית: USA PATRIOT Act, ראשי תיבות של שמו המלא: Uniting and Strengthening America by Providing Appropriate Tools Required to Intercept and Obstruct Terrorism Act of 2001) הוא חוק שחוקק הקונגרס של ארצות הברית אשר נחתם על ידי נשיא ארצות הברית ג'ורג' ווקר בוש ב-26 באוקטובר 2001 ונכנס לתוקף ב-1 בפברואר 2002. מטרת החוק לאחד ולחזק את אמריקה על ידי מתן הכלים המתאימים הדרושים ליירוט ושיבוש פעולות טרור. החוק, אשר נחקק בתגובה לפיגועי 11 בספטמבר, צימצם בצורה דרמטית את המגבלות שהוטלו על רשויות אכיפת החוק, בפעילות לאיסוף מודיעין בתחומי ארצות הברית; הרחיב את סמכויות מזכיר האוצר של ארצות הברית לווסת עסקאות פיננסיות, בפרט פעולות המתבצעות במעורבות גורמים ואנשים זרים; והרחיב את שיקול דעתן של רשויות ההגירה ואכיפת החוק לעצור ולגרש מהגרים החשודים בפעולות הקשורות לטרור. החוק גם הרחיב את ההגדרה של טרור בצורה שכללה גם טרור שמקורו בתוך ארצות הברית, וכך הגדיל את מגוון הפעולות לגביהן יכולות להיות מיושמות הסמכויות המוענקות לרשויות האכיפה בחוק.

ב-26 במאי 2011 חתם הנשיא ברק אובמה על הארכה לארבע שנים של שלוש הוראות המפתח בחוק: מתן הרשאות לחיפוש אחר תיעוד עסקי (סעיף "רשומות הספרייה"), ביצוע מעקב אחר "זאבים בודדים" - אנשים החשודים כבעלי זיקה לפעילות טרור שאינה קשורה לארגוני טרור, וביצוע האזנות סתר "נודדות" אחר יעדים למעקב, תוך שימוש באיפיון ייחודי אשר מביס את ניסיונותיו של יעד המעקב לשבור את המעקב על ידי שינוי מיקומו או טכנולוגיית התקשורת בה הוא עושה שימוש, בשל העובדה שההיתר ניתן למעקב אחר האדם ולא אחר האמצעי בו הוא עושה שימוש.

החוק אושר בבית הנבחרים של ארצות הברית ברוב של 357 תומכים מול 66 מתנגדים, ובסנאט של ארצות הברית ברוב של 98 תומכים מול מתנגד אחד, ראס פיינגולד, כשהוא זוכה לתמיכתם של חברי קונגרס מן המפלגה הרפובליקנית ומן המפלגה הדמוקרטית גם יחד.

המתנגדים לחוק מתחו ביקורת על הסמכות שהוא מעניק לרשויות אכיפת החוק לעצור מהגרים לפרק זמן בלתי מוגבל ללא הבאתם למשפט; לבצע חיפוש בבית או בעסק ללא צורך בקבלת רשות מהבעלים, ואף בלא חובה ליידעם על כך; הרחבת השימוש ב-National Security Letters (מכתבי הביטחון הלאומי), צורה של צו הבאה אדמיניסטרטיבי המאפשר ל-FBI לבצע חיפוש בדוחות כספיים, תכתובות דואר אלקטרוני ושיחות טלפון ללא קבלת צו משפטי, והרחבת הגישה של רשויות אכיפת החוק לתיעוד פיננסי. מאז אישורו, התקיימו מספר ניסיונות לאתגר את החוק בבתי המשפט הפדרליים ונקבע כי כמה מן ההוראות מנוגדות לחוקת ארצות הברית.

תוקפן של רבות מהוראות החוק אמור היה לפקוע ב-31 בדצמבר 2005. בחודשים שקדמו למועד פקיעתו של החוק, ניסו תומכיו להתיר את הוראות החוק לצמיתות, בעוד מתנגדי החוק שאפו להכניס בו שינויים שישפרו את ההגנה על חירויות האזרח. ביולי 2005 העביר הסנאט הצעה לאישור מחדש של החוק תוך הכנסת שינויים משמעותיים בכמה מסעיפיו, בעוד שהצעת בית הנבחרים לאישור מחדש של החוק שמרה על רוחו המקורית של החוק. הפערים בין ההצעות יושבו בוועדה משותפת לשני הבתים עליה נמתחה ביקורת על ידי סנאטורים משתי המפלגות שטענו שהיא התעלמה מהצורך לדאוג לחירויות האזרח.

הצעת החוק, בה הוסרו רוב השינויים ששאף הסנאט להכניס, עברה בקונגרס ב-2 במרץ 2006 ונחתמה על ידי הנשיא בוש ב-9 במרץ. למחרת נכנס החוק לתוקף.

(2) חוק הגנת מונסנטו - להרחבה בנושא זה : http://www.greenpeace.org/israel/he/news/monsantoact/

(3) קישור לקריאה על קבוצת בילדרברג:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A7%D7%91%D7%95%D7%A6%D7%AA_%D7%91%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%A8%D7%91%D7%A8%D7%92Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge