Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - January 19, 2013

מסר של Matthew Ward מיום 19 בינואר 2013

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. הרהור ותמיהה נמצאים במחשבותיהם של חלק מעובדי האור. הנה אתם נמצאים כמעט שלושה שבועות בתוך שנת 2013 שלכם; לא רק שלא קרה דבר באופן של רפורמות משמעותיות, אלא יש דיבורים על אזור מלחמה נוסף ומצב קטלני של בני ערובה באלג'יריה, אלימות אקראית ממשיכה והמצוקה של פליטים גדלה. האם לא כל אלה מראים שכדור הארץ עדיין נמצא באפילה?

חשבנו שהמסר האחרון שלנו ענה על השאלה מדוע עולמכם לא יכול להשתנות מהר כפי שכמה עובדי אור קיוו או ציפו. עם זאת, המחשבות החקרניות הראו לנו כי בחיבור נקודות המידע במסרים קודמים רבים, השמטנו נקודה זו-- ההבדל בין הכוחות האפלים, האפילה ואנשי האופל.

הכוחות האפלים, ללא ספק החזקים ביותר, הם שדה כוח עצום של צורות מחשבה שליליות שמתפתל לאורך היקום, מחפש ציביליזציות פחות מפותחות בכדי לעטוף אותן באפילה. למרות שלשדה העצום הזה יש את היכולת להתגשם בכל אותן צורות שאדם מדמה לעצמו, הוא לעיתים רחוקות עושה כך כי מטרתו היא ללכוד את כל הציביליזציה על ידי עטיפתן באפילה.

כך שאפילה היא צאצא של הכוחות האפלים, אפשר לומר, ואפשר לדמות אותה לכיסוי עננים שהוא כל כך דחוס עד שהאנשים מרגישים אבודים באדים הרעילים. ואכן הם אבודים ככל שהכרה מודעת על התחלותיהם, על האל והאלה העצמיים שלהם ועל החיבור הבלתי ניתן להפרדה שלהם עם השליט העליון של היקום הזה וכל צורות חיים האחרות שכאן.

אנשי האופל הם האינדיבידואלים בציביליזציה אפופה באפילה שיש להם נטייה לכיוון חמדנות, אכזריות ותאוות השלטון. הרטטים הנמוכים של הנטיות האלה יוצרים "סדקים" בנפש, ולפי החוק האוניברסלי של משיכה, הסדקים מאפשרים את הכניסה של צורות מחשבה שליליות תואמות שהן מהוות את האיפור ((makeup של האפילה.

מכאן והלאה האפילה משפיעה ובסופו של דבר שולטת במחשבות, בכוונות ובמעשים של אינדיבידואלים אלה. הם הופכים לבובות של האפילה ומבצעים את מטרתם של הכוחות האפלים לשעבד ציביליזציה זו ע"י רודנות, פחד, הונאה, שחיתות ובורות בקשר לאמיתות על ההתחלות שלהם בבורא, בגלגולי חיים רבים, בחוקים האוניברסליים או במציאות של ציביליזציות אחרות.

אם כך איפה נמצאים שלושת המקורות האפלים האלה עכשיו ביחס לכדור הארץ?

הכוחות האפלים התחילו להתרחק ממערכת השמש שלכם לאחר שעירוי האור מתרבויות רחוקות הציל את חייו של כוכב הלכת שלכם לפני שבעים וכמה שנים. שדה הכוח הזה עזב כי אור הוא סיכון לעצם קיומו-- בדיוק כפי שהדלקת נר בחדר חשוך מפלחת את החשכה, כך גם האנרגיה של אהבה-אור, מנקבת את האנרגיה של כל אפילה שהיא שנמצאת בקרבת מקום.

למרות שהכוחות האפלים עזבו, הענן הסמיך של אפילה נשאר על כדור הארץ, שהכוחות לשווא בקשו ללכוד אותו פעם אחת ולתמיד. האפילה המשיכה למנוע מודעות הכרתית ורוחנית בתודעה הקולקטיבית, ובאמצעות חוק המשיכה, תושבי כדור הארץ המשיכו לייצר את השליליות שכמעט הרגה את הפלנטה.

זה השתנה כאשר הקרינה האינטנסיבית של האור החלה לפזר את דחיסות הענן ונתנה לכדור הארץ את האנרגיה שהוא היה זקוק לו בכדי להשתחרר ממעמקי הדחיסות של מימד שלישי ולהתחיל את מסע ההתעלות שלו. רק בשבועות האחרונים השרידים החלשים האחרונים של הענן הותמרו לאור הפלנטה עברה בתרועת ניצחון בפתח הדחיסות של המימד הרביעי.

ובכן, עכשיו כשכדור הארץ נמצא בדחיסות הזו, איך זה יכול להיות שהאלימות וחוסר הצדק עדיין ממשיכים? זה בגלל שמיקומה של פלנטה הוא סוג אחד של דחיסות ומצב אבולוציה נשמתית של כל אחד מתושביה הוא דבר אחר לגמרי. אימא, בבקשה הכניסי את התאריך של המסר שמסביר את שתי הדחיסויות. [9 ספטמבר 2011]

תודה. למרות שהיה יכול להיראות כי 21 דצמבר 2012 המיוחל היה כשלון חרוץ בגלל שלא ראיתם שינויים עמוקים, שפע של אור-אהבה שחלחל לעולמכם בזמן הזה היה תאווה לעיניים!

אותו נחשול אנרגיה המשיך להבהיר את התודעה הקולקטיבית עד שהיא נראתה כמו שמש הצהריים, מגשים את הרצון הכן של כדור הארץ שלפחות רוב תושביה ילוו אותו לאורך מסלול ההתעלות שלו. אנשים רבים, רבים שבעבר חסרו את האור שיאפשר להם ללכת יחד עם הפלנטה סופגים מספיק כדי לעשות זאת לפחות בזמן ארוך יותר.

עכשיו אנו מדברים שוב על אנשי האופל. הם אנשים על פני כדור הארץ ​​שלפני כעשר שנים סרבו לכבד את ההסכמים של רמת נשמתם להצטרף לכוחות האור אחרי שנתנו הזדמנות להמונים להשלים את הקארמה של דחיסות המימד השלישי. הם המשיכו לעשות צרות בכל רחבי עולמכם באמצעים שונים כגון שליטה בממשלות ובכלכלה העולמית, שחרור וירוסים מהונדסים, שליטה במזג אוויר וייזום רעידות אדמה, התחלת מלחמות או שליטה במשטרים עריצים.

במהלך המזיגה של אנרגיית אהבה-אור, כמה מאנשים אלו שעדיין נמצאים בקרבכם ספגו קצת יותר אור ממה שהיה להם, וזה רק הניצוץ שהוא כוח החיים שלהם. אבל זו היתה תוספת מספקת לגופם הפיזי לשרוד באניצים הראשונים של הדחיסות של מימד רביעי היכן שכדור הארץ נמצא ברגע זה. אם הם לא יספגו יותר מזוהר האור שימשיך להתעצם יחד עם מסלול ההתעלות של כדור הארץ, גופיהם לא יהיו מסוגלים להתקיים עוד הרבה זמן.

הרוב שהרוויח מנחשול האנרגיה הם "אנשים טובים", שאכפת להם מאד באשר לענייני העולם כפי שהם מתוארים באמצעי התקשורת העיקריים שלכם והדיסאינפורמציה המפחידה באינטרנט. הם עדיין לא "ראו את האור", אם לשאול ביטוי שלכם-- הם חיים בדרכים אלוהיות, אך עדיין רואים את עולמכם ברמה המימד השלישי נפשית ורוחנית.

אחרים שנמצאים עדיין "באפילה" במובנים האלה נשמעים להוראות רשויות, הם לא ספגו מספיק אור בכדי להתעלות מעל שטיפת המוח שלהם לציית ללא עוררין. בחלקם הושרשה האמונה שזו אחריותם לחפש נקמה על התקפות כנגד אבותיהם, קהילותיהם, מדינותיהם.

כמו כן יש כאלה שנמצאים בקונפליקט-- הם מבינים כי מה שהם עושים הוא נגד הרווחה המשותפת, אבל הם תלויים באותם מקורות הכנסה כדי לפרנס את משפחותיהם.

מצבים שונים אלה של מחשבה יחד עם נזק סביבתי מסיבי הם באופן טבעי ה"תוצאה של אלף שנים של אפילה", כאמור במסר האחרון שלנו.

נותר לראות לכמה אור האנשים האמורים יהיו פתוחים, מה תהיינה הבחירות של הרצון החופשי שלהם, וכמות האור תקבע כמה רחוק כל אחד יהיה מסוגל לנסוע עם הפלנטה לרטטים גבוהים יותר ברצף. אבל בבקשה זכרו את מה שציינו קודם: בגלל מגוון רחב של סיבות הידועות ברוב המקרים רק ברמת נשמה, אנשים מלאי-אור רבים יבחרו לעזוב את כדור הארץ מאשר להמשיך בהתעלות מבחינה פיזית.

עכשיו נסביר מדוע לעיתים קרובות ציינו כי במהירות ובהיקף, ההתעלות של כדור הארץ מחוץ לדחיסות העמוקה של מימד שלישי היא חסרת תקדים ביקום הזה.

פרט לחוויית ההתעלות, חציית הדחיסות שבה האפילה מושרשת כה עמוק הוא טרק יוצא דופן ארוך, מפרך. אנחנו מצטטים חוויה של עולם אחר. כמו עמים עתיקים של כדור הארץ, אותה ציביליזציה גם ירדה מדחיסות גבוהה יותר מבחינת מודעות רוחנית והכרתית לסף של חורבן פלנטרי בגלל התחלה בלחימה והמשכיותה. הם לא קיבלו את סיוע משפחתנו האוניברסלית, ודורות רצופים בילו כמעט 50,000 שנים ביציאה מתוך עומק דחיסות מימד שלישי לפני שהגיעו לרביעי. זה לקח כל כך הרבה זמן לפני שהיה מספיק אור בתודעה הקולקטיבית להרים את הציביליזציה והפלנטה שלהם לדחיסות גבוהה יותר.

אמא, לקוראים שהיו רוצים לדעת יותר על ההיסטוריה של הציביליזציה הזו, מראה פיזי, תרבות, שלטון וכן הלאה, בבקשה הזכירי את הספר עם המסר הארוך מנציג של האוכלוסייה הנוכחית שלו. [הפרק "Aeschyles" בהארה לעידן חדש].

תודה. לכדור הארץ ולצורות החיים שלו היו כמות חסרת תקדים של עזרה מאז שהחלה ההתעלות בשנות 1930 המאוחרות. זה התחיל בעירוי מציל החיים של אור מהרבה ציביליזציות עוצמתיות והמשיך באמצעות האמצעים השונים של עזרה שמנינו במסרים קודמים.

רק קומץ יחסי של האוכלוסייה שלכם יודע על הסיוע הזה, אבל הישגים אחרים של האור הם אכן ניכרים. כפי שהאור הולך וגדל על פני כדור הארץ, יותר ויותר מכם יצרו אור משלהם בעוצמה רבה יותר, ואתם עובדי אור עשיתם צעדים עצומים בהחלשת השפעות האפילה על ידי חשיפת פעילותם של אנשי האופל.

להישגים הגדולים שלכם, אותם ציינו קודם אנו מוסיפים את אור הזרקורים העולמיים שאתם מאירים על הצורך לרומם את מעמד האישה ולשים קץ להתפשטות הרבה של כלי נשק. היבטים מאד שליליים אלו של החברה שלכם, שהיו דומיננטיים זמן רב בתודעה הקולקטיבית נמצאים כיום בחוד החנית של עין הציבור.

דור אחרי דור אחרי דור סבלו חוקים תרבותיים לא צודקים ומנהגים שהשפילו נשים והסכימו ללחימה נצחית ואלימות כ- "אלו הם החיים". עכשיו הקול של החברה שלכם ברחבי העולם אומר עצור!

ישויות אור ברחבי היקום הזה מכבדות את הנשמות הרבות שהסכימו להשתתף במספר רב של מצבים טרגיים שהניעו את העמים לנקוט צעדים אמיצים קדימה בשני תחומים אלה ובכל האחרים בהם שינוי היה מאוד נדרש. הנשמות שקבלו את אותן משימות קשות ביותר עשו זאת באהבה ללא תנאי והם זנקו קדימה בצמיחת נשמה.

בדיוק כמוכם, היינו רוצים שכל השינויים הנדרשים יכולים היו לקרות בין לילה. זה ייקח הרבה משא ומתן, דיונים רבים וכמה חסימות לפני שכל הלבבות והמחשבות יהיו מתואמים. מתכנני האב של תור הזהב ידעו שלא תוכלו לשנות את עולמכם בכל דרך אחרת מאשר צעד אחר צעד, וברמת נשמה אתם וכל השאר על כדור הארץ גם יודעים את זה.

אפילו עם סיוע מהחלל החיצון, ציביליזציה מדחיסות מימד שלישי מתפתחת לתוך עמים שלווים שחיים בהרמוניה עם הטבע היא תהליך מעבר. מלכתחילה המסרים והתשובות שלנו לקוראינו ששאלו זאת היו אותו דבר – שינויים יבואו באופן הולך וגובר.

הקטע הבא מתוך מסר מתאריך 2 ביוני 2007 נשלח לאחרונה לאמי במייל על ידי קורא חדש ש"רק יצא לו לראות זאת." הוא גם כתב שהמידע הזה צריך להיות במסרים נוספים, אנחנו לא צריכים לצפות שאנשים יזכרו מה נמצא במסרים ישנים.

"האם 2012 היא סוף ההתעלות וההשלמה של כל שלבי המעבר לתוך תור הזהב?"

כל האפילה תותמר ויושג איזון לכדור הארץ וליחידים, אבל זה לא נכון שלאחר השנה 2012 כל מה שהושג עד לאותו זמן לא ישתנה מעתה ואילך. זיכרו, הדבר הקבוע היחיד ביקום הוא שינוי. צמיחה רוחנית ואינטלקטואלית והתקדמות טכנולוגית תימשכנה-- לא תרצו זאת בכל דרך אחרת!

משפחת כדור הארץ האהובה שלנו, מעולם לא ציפינו שתזכרו את כל המידע שנתנו לכם! לא רק שימיכם מלאים במגוון רחב של אחריויות לחשוב עליהן, גם הזמן ליניארי עובר מהר יותר ויותר. זו הסיבה שכל כך לעיתים תכופות חזרנו על מה שחיוני לכם לדעת, וזה כולל את העובדה שתפארות של תור הזהב לא יושבות כולן על מפתן דלתו, ושיום אחד לא יהיה שונה באופן דרמטי מהיום הקודם ומיום למחרת.

כדי למנוע כל אפשרות של פרשנות שגויה, אנו אומרים שהיינו יכולים להיות יותר קפדנים בנוגע ל-"הושג איזון" שבמסר של יוני 2007. למרות שהחומר הקודם היה בהקשר של תנאי דחיסות של מימד שלישי, יכולנו לציין כי יושג איזון כך שכדור הארץ ותושביו יוכלו להתעלות מחוץ לדחיסות מימד שלישי. כמיקרוקוסמוס של היקום, שתמיד נמצאים במצב איזון, גם אתם תמשיכו להתאזן בשעה שהמודעות הרוחנית וההכרתית שלכם ממשיכות להתרחב.

מה שחיכה לכם בפתחו של תור הזהב הוא ההשפעה של נחשול האנרגיה במהלך יום ההיפוך בדצמבר ששינה את אחרוני האפילה לאור. שפע של אור חדש זה מגדיל את המומנטום בשדה האנרגיה של כדור הארץ של פוטנציאל לכיוון הגשמה של ניסים שאתם והמשפחה האוניברסלית שלכם תיצורנה לאורך המסע של כדור הארץ דרך הדחיסות של מימד רביעי והלאה אל היעד בחמישי.

איננו יודעים כמה זמן זה ייקח עד שכדור הארץ ישוב בשמחה הביתה, היכן שכדור הארץ ונשמתו, גאיה, נוצרו. זה הגיוני לשאול, מכיוון שידענו מתי כדור ארץ יצא מדחיסות מימד שלישי, למה איננו יודעים מתי יגיע ליעדו?

התעלות כדור הארץ עד לנקודה זו נקבעה מראש, כך שהוא יגיע לחלון צר השמימי כאשר היישור הפלנטרי יאפשר לו להיכנס לדחיסות של מימד רביעי. עכשיו כשהיא נמצאת בדחיסות זו, שבה האפילה אינה יכולה לפגוע בה עם השליליות שלה, המסע שלו מכאן ואילך הוא בנמל מבטחים, כך אומרים, שבו אין לחץ של "זמן".

בדיוק כמו קודם--תמיד!--המסעות של תושבי כדור הארץ תלויים בבחירות שכל אחד עושה, והבחירות המצטברות בונות את התודעה הקולקטיבית. כך שאלו מחשבותיכם, רגשותיכם ומעשיכם הסוערים שיקבעו את הקצב של כדור הארץ מעתה והלאה. בין אם זה המהום עליז דרך הדחיסות של מימד רביעי או דאייה כמו נשר, גאיה מאושרת-- השלב הקשה במיוחד של ההתעלות הסתיים!

גם אתם יכולים להרגיש מאושרים--העמידה האיתנה באור הוסיפה לאין שיעור להישג המדהים הזה. אמנם בזמן ליניארי תמשיכו להתקדם לעבר מטרתכם של עולם אוהב, הרמוני ובריא עם שפע לכולם, ברצף אתם כבר המנצחים. כשתהיה לכם הבנה מלאה של כמה ייחודי הישג ​​זה, אתם תדעו שאם אי פעם נשמות כלשהן יוכלו להכריז "עבודה בוצעה היטב" אלו אתם עובדי האור!

אנחנו מחזיקים אתכם בכבוד ובאהבה ללא תנאי בעודנו ממשיכים ללוות אתכם, גם אם סמויים, בכל שלב של הדרך.

______________________________________

אהבה ושלום LOVE and PEACE

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YM


< previous message | next message >


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge