Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - July 4, 2013

   מסר של  Matthew Ward מיום 4  ביולי 2013

"העצמאות" של ארה"ב; אלוהים: פוליטיקה שלוש רמות של השתתפות, מועמדים להערכה; אפקטים מרובים של רטטים ששוררים; אובדן זיכרון; יתרונות תזונתיים; איזון

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. מנקודת התצפית שלנו, כדור הארץ נראה כמו ים של אורות מהבהבים כשאנשים מגיבים לרטטים השוררים. אתם מרגישים את מה שקורה הרבה יותר מאשר רואים את ההתפתחויות.

אנו נחזור לזה, אבל קודם כל אנו רוצים לתת לכם הצצה חשובה על ההיסטוריה המתייחסת לחגיגת העצמאות של ארצות הברית באנגליה עם התהלוכות המסורתיות של ה-4 ביולי, נאומים פטריוטיים וזיקוקים.

המועצה האוניברסלית הגבוהה ביותר התכוונה כי המושבות שלחמו לעצמאות משליטתם של הבריטים יהוו חלון ראווה לריבונותן של  הנשמות. ברגע שהתאחדו, אומה זו הראתה לשאר העולם שכאשר אנשים חופשיים לממש את הזכויות שניתנו ע"י אלוהים, הם יחיו בשלום, בשיתוף פעולה, ביצירתיות ובשגשוג.

גלים בלתי פוסקים של מתיישבים ראשונים פעלו בעקבות הדחף שלהם "להיות חופשיים" והמייסדים של ארצות הברית פעלו על פי משימתם שהיתה בהשראה אלוהית כדי ליצור אומה המבטיחה את חירויות האזרחים, עם זאת הן היו מוגבלות בהתחלה שכן לא נכללו רבים מהאוכלוסייה. החושך שהיה מושרש במידה רבה על פני הפלנטה איפשר לעבדות לפרוח ומנע מנשים את הזכות להצביע.

ההגבלות האלו לא היו חשובות כהוא זה לאילומינטי שכוחו, בחלקו, היה ממוקם במשפחת המלוכה של אנגליה. הם לא עמדו לוותר על שליטה באוכלוסייה "החופשיה" או על העושר העצום של משאבים טבעיים של האדמה, והם במהירות הרחיבו את האימפריה האירופית שלהם על פני האוקיינוס ​​האטלנטי. באמצעות הדמויות המובילות בתעשיות, בבנקים ובממשלהומאוחר יותר הגניבו לחוק את מערכת הפדרל ריזרב (הבנק המרכזי של ארה"ב) שבשום אופן הוא אינו מוסד פדרליהאילומינטי רכש מחדש שליטה על ארצות הברית.

במהלך מאה השנים מאז שהם כיבו את איתות האזהרה שאומה זו  היתה אמורה להיות עבור עולמכם, הם המשיכו להפיץ את רשת השחיתות וההונאה שלהם עד שהיתה עולמית. עכשיו כשהרשת מאבדת את השרידים הנותרים של כוחם הקודם, צעד אחר צעד אתם תובעים במודע את הריבונות שתמיד הייתה שלכם מעצם היותכם אלים ואלות.

עכשיו, בכל פעם שהמסרים שלנו כוללים מידע הקשור לפוליטיקה, קוראים שולחים את התנגדויותיהם. זוהי אחת מההערות הנעימות יותר: "אם המסרים מיועדים להכין אותנו מחינה רוחנית להתעלות, כפי שכבר אמר Matthew, הוא צריך לדבוק בזה ולהפסיק לנסות להשפיע על הדעות הפוליטיות שלנו".

במקום להסביר שוב למה אנחנו מדברים על נושאים פוליטיים וחשיבותם בהקשר של התעלותכדור הארץ והחברה שלכםביקשתי מאמי להעתיק את מה שאלוהים אמר על זה.

[להלן, קטע מתוך הפרק "להיות מעודכן ולפעול" בקולות היקום, ששודר ב- 4 אוקטובר 2003.]

הפוליטיקה ששולטת בכל המדינות, בכל העמים, בכל הכלכלות והמשאבים של כדור הארץ שלכם כבר סייעה בהבאת עולמכם למצב ההרוס שהוא נמצא בו.

אין בשום מדינה על פני כדור הארץ ​​אנשים שהם חופשיים. במשך מילניום הנשמות האפלות של תרבויות שמעבר לכוכב שלכם השפיעו על אחיהם ואחיותיהם בכדור הארץ שנמצאים בעמדות מנהיגות כדי להטעות ולהפחיד את שאר האנשים. ללא קשר למי שמחזיק בתפקידי מנהיגות לאומיים, הם שולטים על ידי התכתיבים של אותם הכוחות שאינם ידועים לאנשים ואולי אף לא לשליטים.

ההשפעה של מפעילי הבובות החוצנים האפלים האלה גרמה לכל הצהרות המלחמה וכל ההחלטות לגבי כלכלות ומשאבים של העולם. המטרה המשנית שלהם היא להגדיל את השליטה ואת העושר של המנהיגים של כדור הארץ, שתאוותם לכוח הופכת אותם לבובות להוטות, כך יש לכם כיום עולם עם ריכוז חסר תקדים של עושר עצום, מדינות עניות, הרס סביבתי מכוון ושחיתות נוטפת מקשרים עסקיים עם ממשלות.

המטרה הסופית של מפעילי הבובות היא השמדתה של הפלנטה שלכם. זה לא יקרה, אבל שינויים מועילים לכל דורשים שינוי באופי של המנהיגים של עולמכם. חייבים להרים את הקולות בדרישות למנהיגים עם יושרה רוחניתסוג זה של אופי שבא לידי ביטוי, ולא רק מוצהר. אני לא מתכוון שלא היו בעבר מנהיגים עם מעלות טובות או שלא הרימו אי פעם קולות במחאה על חוסר צדק וחוסר שוויוןאכן היו אנשים כאלה. רבים מהנשמות האמיצות הללו סבלו או מתו בגלל זה, והרבה מעבודותיהם הטובות בוטלו על ידי דורות שבא אחריהם שהלכו בעיניים עצומות אחרי מנהיגים אנוכיים.

עכשיו, הרצון הקולקטיבי של העם מתעורר ועולה כדי לחשוף ולהתנגד למצב הזה. כששקרים נחשפים, נאמרים עוד שקרים, ואלה ייחשפו גם כן. משטרים עריצים יהיו חייבים להשתנות ואכן ישתנו. למרות שיש תוכניות למהפכה שקטה זו דרך מאמץ משותף בין הציביליזציה שלכם ורבים מבני משפחת החלל שלכם, זה לא פוטר כל אחד מכם הרוצה עולם, בהיר וטוב יותר מאחריות לסייע ליצור זאת. כולכם בחרתם להיות בדיוק היכן שאתם נמצאים בשלב זה כך שתוכלו לעשות בדיוק את זה! למעשה, כמה מכם גולמו בגלגולים אחרים כמנהיגים גדולים על פני כדור הארץ וגם מעבר לו, ואתם חוזרים עכשיו לקחת על עצמכם תפקידים דומים מעוררי השראה וקונסטרוקטיביות.

אתם חייבים לפעול בשלוש רמות כך שגופי שלטון מכובדים יושגו. הרמה הראשונה היא רוחנית, ואני אגיד לכם מה לא רוחני: זה לא חברות בכל אחת מהדתות הרבות שלכם. זה לא צדקנות שבאה לידי ביטוי בשפע גדול. זה לא בריחה לתוך "חיי תפילה" עם הראש בתוך החול. זה לא להאמין שאין טוב וגם שאין  רע קיימים כיוון שאלה הם רק שיפוטיים. זה לא לקבל את העובדה שהכל קיים בסדר אלוהי וימשיך במסלולו ללא ההשתתפות שלכם. זה לא הימנעות מלראות את מה שקורה בעולמכם בגלל שאמרו לכם שהכל אשליה בכל מקרה. אני לא אומר שאין אמת בכל זה; מה שאני אומר הוא שהרוחניות אינה היבט אינהרטי של הכל.

הרמה הרוחנית שבה תוכלו לשנות את מנהיגיכם מלהיות מושפעים משלטון אפל לאנשים ראויים להיות מנהיגים אמיתייםמנהיגים אמיתיים עם יושרה רוחניתהיא בתוך ליבכם. זה התיאור הרגיל שלכם למקום שבו האהבה שוכנת, נכון? למעשה, התחושה של אהבה היא מחוז של הנפש, אבל יש לה השפעות פיסיות חזקות על הלב שמייד מתפשטות בכל הווייתכם לרומם אתכם ברוח, נפש וגוף.

אהבה מתחילה בעצמי, כשחיים כך שאהבה עצמית היא טבעית כמו נשימה. רק אז אתם יכולים לתת ולקבל אהבה. אהבה היא מדבקת, ללא הגבלה, בכל מקום. זה מה שמשנה את העגמומיות של הרוח למלאות הרוח, מחלה לבריאות, חוסר לשגשוג. היעדר האהבה מוליד את כל הצער בעולמכם, ומילוי החלל באהבה זה מה שירפא את הצער. זוהי לא בקשה מכם לאהוב את מה שמביא את הסבל וקיפוח ופגיעה! זוהי בקשה מכם פשוט להרגיש אהבה כך שתוכלו לשלוח הלאה את אותה אנרגיה היא תמצא את דרכה אל אותו החלל.

הרמה השנייה היא מנטליתחשיבה עמוקה כדי להבחין מה היא האמת ומה היא לא במקום לקנות כל מה שאומרים מועמדים. המלכוד הוא, מהו מידע אמיתי ומה לא? על אילו מקורות אפשר לסמוך? רימו אתכם במשך עידנים באמצעות כמה נשמות דור אחר דור שכוונתן היתה לשמר את השליטה עליכם, כך שגישה לאמת לא מושגת בקלות. איך אוכל לנסח זאת כך שזו לא תהיה סדרה של אל תעשו? תמיד אני מעדיף להיות חיובי בהצהרות, וכבר התפשרתי על כך בהסבר על מה זה לא להיות רוחני.

טוב מאוד, אני יודע איך להמשיךחשבו על מה שאתם רוצים בעולמכם. אם זה שלום והרמוניה ושיתוף פעולה, שם תמקדו את מחשבותיכם. מה יביא זאת לעולם? חשבו על מה שיביא: הערכה וכבוד לכל הגזעים והאמונות ולכל המינים; עזרה בכל מקום בו נדרשת עזרה; שיתוף שוויוני של העושר העצום של כדור הארץ; ריפוי כל המחלות; חינוך, עבודה מספקת ובתים נוחים לכולם; יושר, חסד, חמלה, הגינות, הרמוניה, שיתוף, צדק, סליחה.

חשבו על כל האיכויות והנסיבות האלה ותנו ללב ולמצפון שלכם להנחות אתכם למועמדים שאתם מזדהים ביותר עימם. המילים של הבטחות בחירות הן חסרות ערך בלי הלב והנשמה של המועמד בתוכן. תנו ללב ולנשמה שלכם, ולא רק לעיניים ולאוזניים שלכם, להוביל אתכם לאנשים שמדגימים את האהבה והאור שיש צורך בהם כדי לרומם את עולמכם.

הרמה השלישית היא פעולה. אם אתם רוצים מנהיגים שאתם סומכים עליהם ומכבדים אותם, פעלו לשם כך. תמכו בפומבי ומבחינה כספית באנשים שאתם רוצים בתפקיד, אבל אם זה לא אפשרי, הציגו את כוונתכם באמצעות מיקוד כוחה של האנרגיה שלכם ובאותם אנשים אשר ממש מחזיקים בעמדותאני לא יכול להדגיש חזק מדי את כוחה של הכוונה! אתם יכולים להיות בטוחים שלאנשים הנוכחיים בשלטון יהיו את התומכים שלהם הפועלים נמרצות כיוון שאנשים אלה מקבלים את הנדיבות המחלחלת כלפי מטה בתמורה. אתם שרוצים אהבה, שלום והרמוניה תקבלו ניצחונות גדולים לאין שיעור אלו בתמורה לאנרגיה שאתם משקיעים כדי ליצור אותם.

תודה לך, אמא, ועכשיו אנחנו חוזרים להצהרה שלנו שאתם מרגישים את מה שקורה יותר מאשר רואים זאת. אף אחד לא חסין להשפעותיהם של הרטטים הגבוהים ביותר שאי פעם גופים היו צריכים להסתגל להם. כל זה לטובתו של כל מי שסופג אורהתאים שלהם משתנים ממבנה פחמן למבנה גבישי, ואם ישנן תחושות פיסיות, רגשיות או נפשיות לא נוחות הקשורות להתאמה, הן יחלפו.

ההשפעה המטרידה ביותר עשויה להיות אובדן זיכרון רגעי. אולי אתם לא זוכרים את שמו של מישהו שאתם מכירים היטב, או שמילה מסוימת חומקת מכם. כשאתם יוצאים מחדר או נכנסים למכוניתכם, אתם שוכחים לאן התכוונתם ללכת ולמה. או אולי, ברגע שאתם נמצאים בחנות המכולת, אתם לא יכולים לחשוב על הפריט שהלכתם לקנות. אם אתם חווים מקרים כאלו או סוגים דומים של כשלים, יקירים, בבקשה אל תדאגו בקשר לזה!

אמא, בבקשה העתיקי את מה שידידנו מציביליזציה מתקדמת ביותר אמרו על המצב של הזיכרון הזה. קוראים עשויים להעריך שמיעה ממקור אחר על אותו המידע שאנו נותנים.

[הסברו של Saminten במהלך אחת מהשיחות שלנו בשנת 2003 הוא בפרק בשם זה בהארות לעידן חדש.]

אתם מקלים ראש באובדן הזמן שנראה כעובר מהר והפסד נוסף שאתם מקוננים עליו הוא זיכרון. אף אחד מההיבטים של מודעות של מימד שלישי אינו אובד, יקירים. "זמן" מעולם לא היה כפי שהמצאתם אותו עם 24 שעות בכל יום ו-12 חודשים בשנה, וכן הלאה. זה שירת אתכם היטב, אבל זה כבר לא קורה. מבנה הזמן שלכם קורס כשהאנרגיה נעה במהירות הדחוסה הקלילה שלו, והתקופות של אור וחושך שלכם באות יותר במהירות. הזמן אינו הולך לאיבוד, הוא מואץ.

זכרונות שרבים מכם מתארים כ"נעלמים", לא נעלמים. עם ההאצה של כל מה שבתוך היקום, אך טבעי הוא שהתאים בגופכם מגיבים לכך שהם מורמים למצב הישרדות גבוה יותר. יותר מכל, זה משפיע על המוחות שלכםהמחשבים שמפעילים את החשיבה שלכם ותהליכי החשיבה וזה הכרחי!האור שנספג על ידי התאים שלכם מאפשר למוח שלכם להשיל את השכבות של שכחה ותכנות שמנע מהם יכולת תפקוד מלאה.

אם אתם לא חווים כל אובדן זיכרון או תחושה של חשיבה מפוזרת, אז אתה תקועים בדחיסות של מימד שלישי שלא יהיה עוד הרבה זמן המצב של הווית כדור הארץ. לכן זה רצוי עבורכם להרגיש לא ממש בקשר עם המציאות של היום או של הסביבה.

תודה לך, אמא. הרטטים השוררים משנים גם את הצרכים הפיסיים, ויחד עם הרחבת ההכרה והמודעות הרוחנית שלכם, הסתגלות לדרישות של הגוף שלכם היא בעלת חשיבות עליונה.

שינה מספקת היא חיוניתלתת לגוף את זמן ההתחדשות שהוא צריך כדי לתפקד היטב. שתייה מרובה של מים טהורים גם היא חיוניתזה עוזר לסלק את הרעלים שאתם סופגים דרך הסביבה המזוהמת שלכם והמזונות המהולים, וזה עוזר לשמור על מערכות החשמל של הגוף לפעול כראוי. תרגול בהתאם ליכולת גופנית גם עוזר באותם מובנים, וזה עוזר למחזור הדם ולמערכת הנשימה להתנהג בצורה חלקה.

אם אתם לא רעבים כמו שהייתם רגילים להיות, זה טובככל שיש יותר אור בגוף, הוא צריך פחות אוכל. אכלו בתבונה. פירות וירקות טריים, מזונות המכילים אור לרוב, יאיצו צמיחת תאים גבישיים ויגבירו את רמות האנרגיה. הפחיתו במוצרי חלבהם אינם מכילים את הערך התזונתי כפי שטוענים והם סותמים את מערכות הדם.

אם אתם לא מוכנים להוציא את הבשר ומאכלי הים מהתפריט, הפחיתו את הכמות רוב בעלי החיים המיועדים למזון חיים ומתים בתנאים נוראיים והאנרגיה של הטראומות שלהם מועבר לצרכנים. הביו בבקשה שזה נועד רק כדי להאיר את עיניכם ובשום אופן זה לא נועד להיות ביקורת על מי שאינם צמחונים!

בניגוד לביטוי שלכם "רמת סוכר גבוהה", עיכול סוכרים מעובדים מוריד את רמות האנרגיה. בחרו דגנים ולחמים מחיטה מלאה, ואם אין לכם אלרגיות לאגוזים, שקדים ואגוזי מלך הם הבחירה הטובה ביותר. הכל טוב ויפה אם אוהבי שוקולד, קפה ותה לא נתקלים בשום תופעות שליליות מקפאין; עם זאת, אם יש לכם בעיות במערכת העיכול, קפאין עשוי להיות הגורם. שתיית יין אדום בכמות מתונה יכולה לשפר את זרימת הדםהצעה זו אינה חלה על אנשים הסובלים מבעיות שתייה!ומשקאות מוגזים אינם טובים לאף אחד.

אלו הן הנחיות תזונה כלליות לאדם בריא בדרך כלל, אבל השורה התחתונה היא, שימו לב לגופכם הוא יגיד לכם מה הוא צריך לפעולה אופטימלית. בברככם את המזון שלכם, ובבקשכם ממנו שישמש לטובתכם הגבוהה ביותר ובהרגישכם הכרת תודה לצמחים ולבעלי החיים שסיפקו אותו, אתם מוסיפים אור לכל מה שאתם אוכליםברכה שקטה יעילה כמו ברכה קולית.

במהלך שלב זה של התאמה לאנרגיה קלה יותר, שינויים במצבי רוח ושלבים של אי-פעולה או עצבנות יוצאת דופן הם טבעיים, ותרופות מרשם להקלת תנאים אלו מחריפים אותם במקום. אם אתם נוטלים תרופות לבעיות בריאות אחרות, דברו עם המטפל שלכם לגבי הפחתת המינון שלהן.

אפילו עדיף, שאלו אם תרופות עם מרכיבים טבעיים יכולות להציע את אותה מידה של טיפול. ההתפשטות של כימיקלים בתרופות ובמזון מהונדס מפריעה למנגנוני ריפוי עצמי של הגוף ותהליכים טבעיים אחרים, ובעקבות השימוש בהם, קשה לשמור על איזון. בדקו  אם עייפות ומצוקות אחרות יכולות להיות בגלל חוסר איזון ברמות הורמונים או בכימיה של הגוף, אם כן למדו  אילו תוספי מזון טבעיים יכולים לטפל במצב.

אנחנו לא יכולים להדגיש יותר מדי את החשיבות של איזון! היקום הוא באיזון מתמיד וכך גם כל צורת חיים בתוכו; עם זאת, לאורך תקופות ארוכות בהן האפלה אופפת את כדור הארץ, נשלל קשות מכדור הארץ ותושביו אור שגורם להשגת איזון. אם אתם חושבים על פעולת האיזון כנדנדה פנימית שנעה תמיד בהתאם למצב שלכם בגוף, בנפש וברוח, אתם יכולים לראות שהתנועה האופטימלית היא נדנוד עדין.

מדיטציה היא שימושית במיוחד בשמירה או בהשבת התנועה הזאת, ויש דרכים אחרות השונות מלשבת בשקט או להאזין לצלילים מקסימים שהולחנו במיוחד להשגת מצב מדיטטיבי רגוע. בלו זמן בטבע, תהנו מחברתם של בעלי חיים, קראו שירה. האזינו למוסיקה האהובה עליכםאלא אם כן זה 'הבי מטאל'("heavy metal"), אשר הורסת איזון, והצלילים של יצירות הקלאסיות הם יעילים ביותר בהחזרת איזון. פנו זמן להתבודדותאפילו תקופה קצרה יכולה להיות מאוששת.

צחוק הוא טוב לנשמה וכך גם כל דבר שמעורר תחושות של שלווה. בשעות הפנאי, בחרו בקריאה קלילה ואת אותה איכות בתוכניות טלביזיה וסרטים. בלו זמן עם חברים ובני משפחה יקרים. כאשר לא ניתן להימנע ממפגשים לא נעימים, בדמיינכם  את האור המחלחל לסיטואציה, זה יעזור להקלת מתח. הודו על ברכות בחייכםהכרת תודה, כמו תקווה ואופטימיות, מלאים באור.

הרטטים השוררים גם מעצימים הבדלים אנרגטיים ואנשים רבים מרגישים רצון עז לעשות שינוי משמעותי. אולי לחפש עבודה אחרת, לסיים מערכת יחסים או להתחיל אחת, למצוא תחום חדש של לימודים, לעבור לאזור שאתם מכירים או אולי מקום ששמעתם עליו אבל מעולם לא בקרתם בו. איננו מדברים על פעולה פזיזה ואיפולסיבית, אלא הקשבה לתחושה גוברת של דחיפות לפעול בנוגע לרעיון שכבר מתבשל על אש קטנהזוהי הנשמה מדברת בקול גובר והולך  לתודעה: זה מה שבחרתם בחוזה הנשמה שלכם.

מדוע אנחנו מציעים את ההדרכה שהזכרנו, אם כי יותר בקיצור, במסרים קודמים או שהיא זמינה במספר רב של כל המקורות הפרקטיים והמעשיים? אנו אומרים לכם, משפחת כדור הארץ האהובה שלנו: בבקשה טפלו בעצמכם!

זרמי האנרגיה שיתערבלו בעצמה גוברת הם הזדמנויות מעולות לקלוט אור, וככל שתהיו יותר חסונים מבחינה פיזית, נפשית ורגשית, תפיקו תועלת רבה יותר. בחרתם בחיים האלה כדי שתוכלו להשתתף בטרנספורמציה ובהתחדשות הרוחנית של עולמכם, והתפתחות נשמתית היא המטרה של כל תקופות חייםשניהם דורשים איזון בגוף, בנפש וברוח. לתת לענייני חול להפריע לטיפול עצמי או להתעלם מהמסרים של נשמתכם גורמים לחוסר איזון שמעמעם את אורכם, את האור שאתם צריכים כדי לחוות את מה שבחרתם ולהתפתח!יקירים, אהבו את עצמכם כמו שאנחנו אוהבים אתכם, ודאגו לעצמכם!



Share |



Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com




Galactic Channelings

Create Your Badge