Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - May 12, 2013

   מסר של  Matthew Ward מיום 12  במאי 2013

פרספקטיבה גבוהה יותר של כדור הארץ; אלימות, דואליות; CIA, הפיגוע במרתון בבוסטון;  דיונים על עב"מים; שינויי אקלים

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. אנו יודעים שקשה לכם לחוש התרוממות רוח בנוגע להימצאותו של  כדור הארץ בדחיסות של מימד רביעי כשאלימות תופסת מקום נכבד בעולמכם ואתם תוהים היכן תור הזהב המובטח.

כדור הארץ חצה את הסף של תור הזהב שלו כשהוא נכנס לנמל הבטוח של הדחיסות של מימד רביעי לפני כמעט חצי שנה, אבל רבים מתושביו שליוו אותו לא הגיעו לדחיסות זו במודעות רוחנית והכרתית. כך שזה מובן אם אתם מרגישים מיואשים על ידי מה שנראה כמו התקדמות קטנה לקראת עולם של שלום.

כן, הזכרנו רגשות אלה קודם לכן, ועכשיו בדיוק כמו אז, לעולם זה לא עם ביקורת. בכל האמת, היינו יכולים להרגיש את אותו הדבר אם היינו רואים רק את מה שאתם עושים, אבל יש לנו יתרון עצום בכך שאנו מסוגלים לראות את כדור הארץ מנקודת מבט יוצאת דופן זו.

אנו רואים את ההבדלים המדהימים בעולמכם היום בהשוואה לתנאים שהיו בתחילת ההתעלות של כדור הארץ רק לפני שבעים וכמה שנים. אנו רואים שערים של אנרגיה עתיקה נפתחים מחדש והאור הנכנס מתעגן בכל רחבי כדור הארץ. אנו רואים את האורות המרובים הנוצצים של נשמות שמתעוררות בזמן שכדור הארץ ממשיך לנוע לתנודות גבוהות יותר, ואנו רואים את כל תפארת תור הזהב שלו כעובדה מוגמרת.

הייתם מרגישים לא רק מעודדים, אלא גם מאושרים אם גם אתם הייתם יכולים לראות את כל זה, ואיך היינו רוצים שתוכלו! אבל אתם לא יכולים, אז בבקשה תנו לידע שלנו בנוגע למה שהתרחש ולמה שקורה ברגע זה להפיג כל רפיון רוח שייתכן שיש לכם כך שהתנודות הנמוכות שלו לא יעממו את אורכם. העמידה האיתנה שלכם באור היא חיונית עכשיו כפי שהייתה תמיד בשבילכם באופן אישי ועבור החברה שלכם אתם מראי-הדרך לנשמות המחפשות המתעוררות מחדש.

האם השכיחות של האלימות לא מראה כי עדיין האפלה אוחזת בכדור הארץ? בקצרה, זה מה שחלק מהקוראים כתבו לאמי, ודאגתם משותפת לעובדי אור אחרים. אנו מבטיחים לכם, שהאפלה שאפפה את כדור הארץ במשך אלפי שנים, נותרה מאחור כאשר כדור הארץ יצא מדחיסות מימד שלישי.

כדי להסביר למה האלימות נמשכת למרות שכדור הארץ בטוח בדחיסות של המימד הרביעי, אנחנו הולכים קצת אחורה בזמן שלכם. לאורך מסלול ההתעלות של כדור הארץ, הוא עבר דרך רמות אנרגיה רבות ולפני כמה זמן הגיע לרמה שהתחילה להגדיל את כל התכונות וההתנהגויות. כאשר הקצוות המנוגדים של דואליות התעצמו, מעשים המשקפים את הטוב ביותר של המין האנושי גדלו וזה היה אותו הדבר עם מעשים המשקפים את הגרוע ביותר.

דואליות היא בשיאה וכולם מגיבים ל "קול המוגבר שבפנים" אנשים עם נטיות לאלימות נמשכים לצרכים המוגברים שלהם לפעול באלימות.

עם זאת, לא הכל כמו שזה נראה. הסיעה של ה-CIA  אשר הינה בשליטת האילומינטי עדיין פעילה בטרור, לעתים בשיתוף עם אנשי אכיפת החוק, שלא במתכוון מעודדים ולא לוכדים את המבצעים. בנוסף לשימוש בכמה אנשים שנותרו אשר חשיבתם נשלטת אשר תוכנתו, לאותה סיעה ישנה רשימה של אנשים ש"סביר" להאשים אותם בפעילות הטרור שלהם. הם מפברקים יסוד סביר סביב עובדות סלקטיביות לגבי אותם אנשים ומאכילים את התקשורת עם הסיפור הזה.

הפיגוע במרתון בבוסטון היה מעשה ידיהם. שני האחים ש"לכאורה" היו המחבלים התאימו היטב למה שהיה דרוש לסיעה עבור אירוע הזה. הם למדו על התעניינותם של הצעירים בבנייה פשוטה של פצצה, וקשירת מידע זה להרשעותיהם "הרדיקליות" הדתיות ושהותו במשך חודשים של האח הגדול בצ'צ'ניה ודאגסטן, יצרו "חשודים" שהציבור יאמין לכך.

זה עצוב עבורכם ועבורינו כי אירועים אלימים כלשהם עדיין הינם חלק מהחיים על כדור הארץ. הם אכן טרגיים עבור כל מי שחווה את האובדן של אנשים אהובים או סבל פציעות חמורות. אנו מייחלים בכנות שהמשפחות האבלות יוכלו לדעת שקרוביהם התקבלו על ידי משפחה "שמתה" וחברים יקרים עם כניסתם לנירוונה, שבו החיים מלאים בפעילות, גיוון ומודעות שמחה לכך שכל אחד הוא חלק מהאחדות של הכל.

למרות הכיסוי של התקשורת המרכזית של "מעשי הטרור" ופשעים נתעבים אחרים, אנרגיית הפחד מתפוגגת. ברמת הנשמה כולם יודעים שכדור הארץ הוא פי מאה פחות "רעיל" ממה שהיה רק לפני כמה שנים, ובעוד שזרמי אנרגיה המשיכו להניע את כדור הארץ לתנודות גבוהות יותר ויותר, ידע זה החל לחלחל לתודעה. רבים אשר בעבר הושפעו עמוקות מההפחדה של התקשורת -כבר לא רגישים אליה.

יש ספקולציות לגיטימיות וגם שמועות איומות אסטרטגית על הכיוון אליו מלחמת האזרחים של סוריה עלולה להוביל. לא יהיו יותר מלחמות בינלאומיות "משגשגות" וניסיונות להשתמש בנשק גרעיני לא יהיו מוצלחים. בסופו של דבר, לוחמי החופש בסוריה ינצחו, וכמו במדינות אחרות שבהן האזרחים הדיחו שליטים עריצים, אומה זו גם תעבור תקופה של אי שקט לפני השגת יציבות חברתית והנהגתית.

** ראו הערה למטה

כך קורה שמנשמות רבות נשללים החוק, שירותי בריאות, חינוך, שוויון כלכלי וחברתי; וחוקים בלתי הוגנים, שיטות מעקב ופעילויות אחרות המפרות את הפרטיות שלכם ומצמצמות את החירות. ריסוסים כימיים (Chemtrails) עדיין חוצים את השמיים שלכם בכמה מקומות ומזהמים אחרים ממשיכים לזהם את האוויר, המים והאדמה שלכם; כך גם חילול היערות שלך והטיפול הנורא בבעלי חיים בים וביבשה.

ממשלות לא יכולות להתעלם יותר מהדרישות לרפורמות משמעותיות באותם אזורים ובכל המצבים המזיקים האחרים. שינויים לטובה  מתעוררים מפעולותיהם של האנשים, ותנועות עממיות ברחבי עולמכם גדלות במהירות במספרים וביעילות. אתם תראו שכל החוקים הקיימים ומוצעים, מדיניות, מגבלות, מוצרים ומערכות שהשפעתן מזיקה לחיים על פני כדור הארץ יימחקו בהדרגה.

אנשים שמחברים את הנקודות של התפתחויות חיוביות שדווחו בפרסומים עצמאיים, אתרי אינטרנט וסרטים תיעודיים וראיונות בטלוויזיה מרגישים מעודדים. נקודה אחרונה עם בקשה בינלאומית הייתה בארצות הברית. קבוצה נפגשה עם נציגי תקשורת וכמה חברים לשעבר בקונגרס כדי לדבר על התצפיות והידע האישיים שלהם המציעים עדות ברורה לחיים אינטליגנטיים מחוץ לכדור הארץ [דיון אזרחי בגילוי (עב"ם) במועדון העיתונות הלאומי בוושינגטון הבירה, החל מ29 באפריל].  

לפני תריסר שנים הקבוצה הייתה באותו המקום לאותה המטרה. התקשורת התעלמה לחלוטין מפגישה קצרה זושלא להזכיר, גם ממשלת ארה"בולמרות שחמשת הימים האחרונים של דיונים פורמליים לא ייצרו כותרות ברחבי העולם, זה הוזכר בכמה עיתונים ופורסם באתרי אינטרנט רבים.  

אבל המשמעות הגדולה הרבה יותר של אירוע שנמשך שבוע ארוך היא שהוא התרחש. ההשפעה של האילומינטי בארצות הברית, המעוז האחרון שלהם, נחלשה בצורה כל כך משמעותית שהם לא יכלו למנוע אותו. הממשלות שלכם אינן יכולות להמשיך עוד הרבה להסתיר את הנוכחות של המשפחה שלנו, אבל בבקשה אל תצפו ללחוץ ידיים עם אלה שחיים ביניכם או לברך את צוותי הנחיתה בשבוע הבא. הודעה רשמית שאכן קיימות ציביליזציות אחרותאו אולי רק הסבירות שהן קיימות תהיה צעד ראשון זהיר, והמנהיגים שלכם שהיו מעורבים בתכנון ההכרזה עדיין מתווכחים על השאלה מתי אנשים יהיו מוכנים לשמוע את זה?

המנהיגים האלה לא יודעים שההחלטה היא לא שלהם. בחוכמתו הגדולה לאין שיעור, אלוהים ידע מתי לתת את האותGO  למועצה האוניברסלית הגבוהה ביותר, ואז חלק מאלפי הצוותים המקיפים את כדור הארץ יצטרפו אליכם. הם יוסיפו את הטכנולוגיות שלהם לאלה שפותחו על ידי המדענים שלכם לפני שנים רבות, אך נגזלו על ידי האילומינטי, וכשכבר לא תזדקקו לסיוע שלהם, בני המשפחה האלה יחזרו לארצות מוצאם.

זה מקום מתאים כדי לטפל בדאגה נוספת המשותפת למספר עובדי האור. לא, העובדה שלא היו נחיתות המוניות אינה אומרת כי המיטיבים במשפחה האוניברסלית שלנו נטשו אתכם ותרבות שרוצה לשעבד אתכם נמצאת עכשיו במקום! הצוותים היחידים בשמים שלכם הם לוחמי אור, והם משרתים אתכם בדרכים הכרחיות ועמוקות.

טכנולוגיות על הספינות מפחיתות זיהום באטמוספרה, גורמות לכלי הנשק של מלחמות לתקלות, מונעות ניסיונות לתקיפות טרור, מכוונת את האור לתוך המים שלכם כדי לעזור לשמור על חיים ימיים, ומפוצצים או מאדים כל אלמנטים קטנים בחלל שעלולים לפגוע בכדור הארץ. ציביליזציות גדולות וחזקות עדיין מקרינות אור מרחוק לכדור הארץ, וחוצנים נמצאים שם איתכם בעמדות השפעה לוחצים קדימה במאמצי הרפורמה.

תנו לנו להזכיר עוד תחום שבו ויכוחים מתמשכים הם חסרי טעם. "התחממות כדור הארץ" בשל הזנחה מכוונת של המין האנושי, בורות והכחשה היא אמת מוחלטת, לבטח, אבל ההמסה של הקרח בקטבים, טמפרטורות קיצוניות שוברות שיאים וחריגויות אחרות במזג האוויר הם צעדים של כדור הארץ לקראת חזרה לאקלים מתון ברחבי העולם, כפי שהיה כאשר כדור הארץ כולו היה "גן עדן".

גולשי סקי וחובבי ספורט חורף אחרים לא צריכים לדאוג שהרים מושלגים ייעלמוהם לא! רכסי ההרים המלכותיים של כדור הארץ ועמקים מדהימים נוצרו על ידי תהפוכות דינמיות ומים אדירים לא היו קיימים כאשר כוכב הלכת ראשון נוצר, אבל היבטים מרהיבים אלה של היופי הטבעי שלו שמשמחים אתכם משמחים אותו גם כן.

אמא, אני חושב שהקוראים ייהנו מחלק מהתקשור עם הנשמה היקרה בנירוונה הקשורה לאקלים. אנא הכניסי את זה, וגם את השיחה הקצרה שלה איתך לאחר מכן.

[להלן קטע של המידע של גרייס Grace)) בתור הזהב של כדור הארץ - החיים מעבר לשנת 2012. חלקה בספר זה הוא מבחר קטעים קצרים של כמה תקשורים ארוכים שלה שיצרו את הפרק "גרייס" בהארות לעידן חדש. המידע שלהלן הוא מהתקשור הראשון שלה, בשנת 1999.]

השירות שלי בשלב זה הוא למידת המכניקה של פירוק חריגות במזג אוויר וריכוך ההשפעות שלהן באטמוספרה שלנו. ואני מתכוונת "שלנו"כמו שלכם ושלנו. אנו לא כל כך רחוקים מכם, ​​אתם יודעים, ויתר על כן, יש לנו קשרים כה קרובים עם כולכם כך שאיננו מופרדים במובנים רבים מאוד. בדחיסות הקלה שלנו ומזג האוויר המתאים, כן, אנחנו מופרדים, אבל עדיין זו האטמוספרה שלכם ושלנו עליה אני עובדת.

אני יודעת שזה נשמע כמעט יותר מידי מוזר מכדי להאמין, אבל זו הדרך הכי קלה עבורי לומר לכם. זה בכלל לא איך שהייתי מתארת את זה כאן, אבל אין לכם את המילים שלנו אז איך אתם יכולים להתחיל לדעת למה אני מתכוונת אם אשתמש באוצר המילים שלנו? אין שום מילים נרדפות או ביטויים דומים לתהליך הזה. זה משהו שלא יכול לעזור באופן מיידי, אבל בטווח הארוך, מה שאני עושה ישפיע.

זה לא שאני יכולה לרתום את הרוחות של כדור הארץ או להתנהג כאילו אני מטרייה עולמית בסופות החזקות האלה. אני לומדת כיצד להכיל את האנרגיה כך שהיא תוכל להתפזר ולא להתכנס ואז להתפוצץ. הייתי צריכה לומר להתפזר באופן שגרתי, איטי ובעדינות במקום רק לעצור לרגע ולאחר מכן להתנהג כאילו היא אוחזת את העולם בזנבו ואז, היזהרוהנה עוד הוריקן או טורנדו!

זה הולך לקחת זמן מה עד שתהיה לכך השפעה, אתם יודעים? עדיין צריך להשיג הרבה יותר עד שהייעוד יתקייםניקוי, טיהור, הגברת האור, הקלה בנטל של השליליות על כדור הארץ, תהליך ההתעלותאבל כל זה מסתכם לאותו הדברהרבה פעילות גיאולוגית עם נזק כבד למדי עדיין ממתינה.

אין דרך לצאת מזה, אתם יודעים. אנרגיה היא אנרגיה, ואתם לא יכולים להגיד, "קישטה, לכי תתפוגגי." למעשה, על זה אני עובדת, איך להגיע למצב של להיות מסוגלים להתמודד עם דברים, כך שאם יש צורך בגשם, הוא מגיע, בדיוק בכמות המספקת. כאשר זה מסתיים, הוא הולך משם עד שהוא נחוץ שוב. הקצב, התבנית מוכנים, אתם מבינים.

[להלן חלק משיחה קצרה של גרייס ושלי באוקטובר 2011.]

הצוותים בשמים שלכם נעשים חסרי מנוחה. הם מוכנים כבר שנים לנחות ולהתחיל לעבוד על הדברים שהם יכולים לעשות כדי לעזור לכם, שהטכנולוגיות שלהם יכולות. יש לכם כמה התפתחויות משלכם שנשמרו בסוד וכמה מכם יודעים זאת ולמה הם מסוגלים, אבל רק חכו עד שתראו טכנולוגיה חוצנית בפעולה!

כמו כן, מזג האוויר שלכם ואסונות "טבעיים"רק כמה מילים על זה. אתם יודעים שבמשך שנים הרבה מזה נוצר על ידי שילובים טכנולוגים שנשלטו על ידי האילומינטיובכן, זה עומד להסתיים במהירות גדולה. למעשה, זה כבר האט בהרבה, ואף אחת מאותן טענות על כל מיני תהפוכות קטסטרופליות פנטסטיותפנטסטי כמו בפנטזיה, לא פנטסטי-נהדר המשוטטות ברחבי האינטרנט, לא תקרה לעולם. רק תראו בעיניכם עולם מפואר, תור הזהב של כדור הארץ, ואל תפחדו משינויים גדוליםהם כולם לטובה!

גרייס, מה מצבך עם "מזג האוויר של העתיד" שלך?

נפלא! כולנו מוכנים לזמן שבו כדור הארץ יזרוק את כל השליליות ואנחנו יכולים לפעול על בחירתו באקלים מתון בכל מקום. זה לא ייקח זמן רב ככל שאולי נדמה לכם להפוך מדבריות לגינות ירק!

תודה לך, אמא. עכשיו, משפחת כדור הארץ יקרה, אתם יודעים שאנשים בנירוונה עושים יותר מאשר להקרין אהבה אליכםהם משרתים בדרכים שכנראה אף פעם לא דמיינתם שכל מי שחי בעולם הרוח יכול להצליח.

מדינות רבות מכבדות את  האימהות היום (12.5.13), ולכל המדינות שלכם יש ימים מיוחדים כדי לכבד אנשים שתרמו תרומה יוצאת דופן בדרך זו או אחרת. כמה שמחה תהיה כאשר כל יום תכבדו את עצמכם ואת כל יתר הנשמות ביקום הזה כמשפחתו של אלוהים של ישויות אלוהיות.

 

_____________________________________

אהבה ושלום LOVE and PEACE

Suzanne Ward

Website:  The Matthew Books 

Email: suzy@matthewbooks.com

Translation: Merav YM

** הערה

במקום המסומן הושמטה פסקה שלא ראיתי אותה כמתאימה לתרגום.                                           

הפסקה דנה בלוחמה העקשנית של ישראל.   וכמו כן קיימת התייחסות לתנועה הציונית.                        

לכל המעוניין ניתן לקרוא את הטקסט שהושמט  באנגלית. Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge