Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - February 8, 2015

מסר של Matthew Ward מיום 8 בפברואר 2015

תפקיד האילומינטי באוקראינה, ISIS; נירוונה: הרכב, מיקום, אזורי מגורים, פעילויות, אוכלוסייה מגוונת

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. נשאלנו אם לאילומינטי יש איזשהו תפקיד בלחימה המתרחשת באוקראינה ובמה שISIS (המתרגמת- דאעש (Islamic State of Iraq and Syria- עושה. כן, יש לו תפקידים מרכזיים בשניהם, אבל מאחר שהם "מאחורי קלעים", יש לומר, הם לא מיוחסים לאילומינטי מבחינה היסטורית או עכשווית. התסיסה באוקראינה נובעת ממלחמות שהם יזמו לפני זמן רב כדי ליצור גבולות לאומיים חדשים ללא כל התחשבות בתרבויות וההיסטוריה השונות של העמים המושפעים מכך, ולמטרה של ISIS של יצירת מדינה אסלאמית יש השורשים הרגשיים שלה במלחמות שהתחילו באפגניסטן ובעיראק על ידי האילומינטי שבתוך ממשלת ארצות הברית.

עכשיו נשיא רוסיה, ולדימיר פוטין, נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, וכמה מנהיגים לאומיים במזרח התיכון ובאירופה מנסים לשכך מצבים שהתלקחו בהסתת סוכנים בשליטת האילומינטי בCIA שיצרו תקריות כדי להסית את האזרחים, שבוצעו על ידי שכירי חרב וחיילים "בבעלות"- האילומינטי, וממומנים על ידי המשאבים העצומים של האילומינטי שהושגו באופן בלתי חוקי.

נא החזיקו בעיקר במחשבותיכם, שלמערבולת הולכים ואוזלים המסלולים האנרגטיים השונים והמומנטום האנרגטי הגובר של שינוי חיובי מניע את החברה שלכם יותר ויותר אל עולם שליו, הרמוני. זה מועיל לזכור גם, שאתם עובדי אור ובני משפחה של המשפחה האוניברסלית—חיל החלוץ של ההתקדמות—נעזרים במספרים עצומים של האוכלוסייה שלכם.

כולם מלבד קומץ יחסי של אנשים הם אנשים אוהבים, רחומים, כנים שישתדלו לעשות את החיים טובים יותר עבור משפחותיהם וקהילותיהם או שהם הולכים למדינות כדי לסייע לרבים שנמצאים במצוקה קשה או שהם תומכים במאמצים להגנת הסביבה וחיות הבר שלכם. פשוט על ידי חיים מהלב, אותם מיליונים על גבי מיליונים של נשמות מוסיפות לאין שיעור לאור שבסופו של דבר ינצח לאורך כל הציביליזציה שלכם.

האיזכור שלנו ל"דחיסות של מימד רביעי באזור המגורים" של נירוונה עורר מספר תגובות. אנו מודים לקורא ששאלותיו מצוטטות, והתשובה שלנו תטפל גם בהערות ושאלות מאחרים שכתבו.

" Matthew אמר, 'אנשים שמתקדמים מדחיסות שלישית לרביעית מבחינה רוחנית ותודעתית במהלך תקופת החיים בכדור הארץ נכנסים לאזורי המגורים בדחיסות הרביעית של נירוונה'. הוא גם אמר שהתושבים שם נעים בין דחיסות שנייה לחמישית ומעלה. איך האזורים שבהם הם חיים נבדלים מדחיסות רביעית? מי מחליט היכן אנשים חיים? האם בני משפחה מתאחדים באזור שבו הראשון שהגיע לשם נמצא? האם אנשים מוגבלים לאזור שלהם או שהם יכולים לעבור מאחד למשנהו? איזה סוג של אורח חיים יש לתושבים? מה עושים אנשים בזמן שהם נמצאים שם וכמה זמן הם נשארים? אני רוצה לדעת יותר למה לצפות כאשר אני אגיע לשם! "

ראשית, כתזכורת, אנו ממספרים דחיסויות, או כמסה או כמיקום או כמעמד התפתחות נשמה, רק כדי לציין התקדמות. דחיסויות אינן ממודרות ואין שילוט המציין היכן דחיסות אחת מפסיקה מבחינת מיקום ואחרת מתחילה, ואותו הדבר נכון להתפתחות נשמה. בשתיהן יש דרגות רבות, שאתם יכולים לחשוב עליהן כעל גוונים על טבלת צבעים שעוברים מהגוון החיוור כל הדרך על הספקטרום עד לצבע במלוא עוצמתו. בהתאם לכך במגורים בנירוונה, בני אדם שהם פחות מפותחים מבחינה רוחנית ותודעתית חיים ב"גוון" ואנשים שהם יותר מפותחים חיים בגוונים שמתאימים למעמדם.

עכשיו, בסוף תקופת החיים הפיזיים, כל האנשים בכדור הארץ עוברים לעולם הרוח הרב ממדי הזה, ובכך זה מקיף את מושגי הדתות גם של גן העדן וגם הגיהינום. נירוונה כוללת "שכבות" רבות מפותלות, מחוברות-אנרגטית, גמישות, אשר יכול להיחשב גן עדן, וכדור דחוס זעיר שהוא נפרד מהשכבות יכול להיחשב גיהינום. שניהם בערך באותו מרחק מכדור הארץ כירח שלכם. השכבות הן מה שאתם מכנים "חסרות גשמיות", ולמרות שיש להן מסה, הרטטים הגבוהים שלהן הופכים אותן לבלתי נראות לטלסקופים שלכם והכדור הוא קטן מדי בכדי להיות מורגש.

ראשית נדבר על השכבות ודרגותיהן, שכולם בשיעורי רטט שונים, ומי שהולך לאן נקבע על ידי חוקי הפיסיקה ששולטים ביקום הזה. האנרגיה של המחשבות, המניעים והמעשים של כל אדם לכל אורך חייו רשומים ברשומות האקאשיות המהימנות, וכאשר הגוף הדחוס מת, הגוף האתרי באופן אוטומטי מופנה לחלק של נירוונה שמתאים לאנרגיה שברשומות של האדם.

כמו כן אנו מזכירים לכם, שהנשמה משתחררת, או חופשיה, מהגוף האתרי—זוהי האישיות והחוויות של תקופת החיים שלה, המהוות את הנפש, שהולכת לנירוונה. כך שזה אפשרי, אפילו סביר, שחברים ממשפחת כדור הארץ ייכנסו לאזורים שונים, אבל כל מי שהולך לשכבות יכול לבקר זה את זה. כשחברים בשכבות נמוכות או בשכבה הדרגתית גדלים במודעות רוחנית ותודעתית, הם מתקדמים בהתאם במגורים.

נירוונה היא ברצף הנצחי, כך שתפגשו לא רק את המשפחה וחברים מתקופת חיים זו שנמצאים שם, אלא גם יקירים מגלגולים אחרים, וייתכן שתעדיפו לבלות איתם. תמיד קשרי האהבה החזקים ביותר בין אנשים נשארים וכולם מכבדים זאת; הדבר נכון גם לגבי אנשים שנישאו מחדש אחרי שבני זוגם נפטרו וכולם בנירוונה.

עכשיו נדבר על מי גר איפה. דיירי השכבה העליונה הם המפותחים9 ביותר: מועצת 100 החברים שמפקחת על ההיבטים המנהליים של נירוונה, מאסטרים תושבים ומבקרים בתחומים מיוחדים, ובני משפחה אוניברסליים המבקשים להישאר זמן מה לאחר שסיימו את שירותם בהתנדבות על פני כדור הארץ. רמה אחת למטה הם המנהלים האחראים על מעבר, ריפוי מותאם אישית וסיוע להתמקמות; טיפול בילדים; חינוך; תעסוקה; תחבורה; אדריכלות ובנייה; בידור; פיקוח על כדור הארץ; ספריות ואמנות. ואז באים המוני עובדים בתחומים אלה ואחרים שחיים בשכבות הדרגתיות בהתאמה למידת אחריותם והתקדמותם בשירות, צמיחה רוחנית ותודעתית, ותחומי עניין אישיים.

למרות שחינוך בכל הרמות והכשרה בכל התחומים הם זמינים לכולם, אישיויות זוכרות כישורים וכשרונות מתקופות חיים, לכן לתושבים יש שפע של ידע וניסיון לבחור מהם. תמיד תעסוקה היא עניין של בחירה, ואנשים שרוצים לעבוד יכולים לשנות מתחום אחד למשנהו בכל פעם שהם רוצים.

תינוקות וילדים צעירים נכנסים לדחיסות רביעית. אם קרובי משפחה חיים שם או בשכבות גבוהות יותר, הילדים מצטרפים אליהם; אם לא, הם מטופחים באהבה על ידי מטפלים שהוכשרו לכך במיוחד, וחונכו כהלכה לגיל ומצב צמיחת נשמה בזמן שהם הגיעו..

גם בעלי חיים ניכנסים לדחיסות רביעית. אלו שאתם מכנים טורפים היו אוכלי עשב לפני שהאופל הפך אותם לטורפים לפני שנים רבות, והיבט זה של טבעם נמחק מדפוסים תאיים במהלך המעבר מכדור הארץ לנירוונה. חיות מחמד ובני משפחותיהם האנושיים מתאחדים מחדש על ידי סרטי האנרגיה של קשרי אהבה משותפים. אם חיות המחמד מגיעים קודם, הם נודדים עם בעלי חיים אחרים עד שבן משפחה נכנס לאחת השכבות. מכאן ואילך הם יכולים לחיות ביחד אם זה מה שרצוי—כל בעלי החיים הם עצמאיים ואין בעלות על חיות מחמד כפי שאתם מכירים את זה.

דחיסות שלישית היא ביתם של אנשים שמסרבים להקשיב לאמיתות אוניברסליות אשר שונות מהאמונות שלהם ולאנשים שתכונות כגון גזענות, חמדנות, כעס, חוסר יושר, קנאה, שחצנות, אנוכיות או חוסר נאמנות גורם להם לסטות מהשיעורים קארמתיים הנבחרים שלהם. כל האנשים האלה צריכים זמן וסיוע להפוך לפתוחים להארה ולצבור כוח רוחני ונפשי. כשהם מגיבים, הם יעברו להדרגתיות גבוהה יותר, שם יש למידה מתקדמת ומגוון רחב יותר של תעסוקה, פעילויות והזדמנויות צמיחה זמינות, וכן הלאה במעלה הסולם.

בבקשה אל תחשבו שחיים בנירוונה הם רק עבודה, עבודה, עבודה או לימודים, לימודים, לימודים! בדיוק כמו שבכדור הארץ, רוב התושבים רוצים את שביעות הרצון העצמי שמגיעה עם להיות פרודוקטיבי ויצירתי והוספה לידע שלהם; ובגלל שהם גם נהנים מזמן של פנאי, זמין להם בידור ומגוון רחב של פעילויות הקשורות לגיל. כל הספורט הקבוצתי והפרטני מלבד אלו שהורסים או פוגעים בחיים הם פופולריים; כך גם השתתפות בסרטים, תיאטרון וקונצרטים; ו" שעת סיפור"הוא מהנה לכל הגילאים. יש מסעות ברחבי המתחם, הרצאות על ידי "פרופסורים" אורחים, חגיגות גדולות ומפגשים חברתיים קטנים, מוזיאונים נפלאים וגלריות לאמנות, ותחביבים של תחומי עניין.

בניינים בכל הגדלים והעיצובים הוקמו על ידי מחשבה והדמיה ממוקדות, ולמרות שהמגורים הינם בהתאם למצב התפתחות, לכל אחד יש את הבחירה של בית או דירה בעיר או חיים בסביבה כפרית. ראוי לציין שהנשמות המפותחות ביותר בוחרות מגורים צנועים ואנשים שבוחרים ארמונות מרגישים שלא בנוח מאוחר יותר עם כזה עושר—הם אבדו מחליפים בתים אלה בסגנונות צנועים יותר.

עכשיו נדבר על דחיסות שנייה, הכדור הזעיר הדחוס שיכול להיחשב כגיהנום של דתות. האנשים שנמשכים לשם הם אלה שהתעלמו באופן עקבי הסכמים של מצפון וטרום לידה והם גרמו בזדון סבל רב לאנשים שחוזי הנשמה שלהם לא כללו חוויות אלה. בגלל שאור הוא מאוס בעיני האנשים האלה, רק חוד סיכה מופנה לתוך עולמם האפל; כשהם מתגברים על הפחד שלהם מחוד הסיכה, קצת יותר אור מוקרן להם. זה יכול לקחת מאות או אפילו אלפי שנים לפני שהם בוחרים לספוג מספיק אור כדי להתגלם בתודעה הנמוכה ביותר ברמה בציביליזציה של דחיסות שלישית, חיים דומים לאלו של שבלולים וחרקים קצרי חיים בכדור הארץ. מעשה זה של חסד אלוהי מנקה את הדפוסים התאיים והנפשיים של בחירות בהתנהגות הרסנית.

למרות שנירוונה היא בעיקר הבית הזמני של אנשים שעברו מכדור הארץ, התושבים בשכבות גבוהות יותר משתנים במידה ניכרת. אמא, התיאור שלי של האוכלוסייה עונה על שאלות אחרות שנשלחו אליך, ואני חושב שזה יעניין את כל הקוראים, אז נא הכניסי אותו.

[קטע מתוך פרק "תושבים" של Matthew, ספר לי על גן עדן; Matthewתקשר מידע זה בשנת 1994, כשהוא עדיין חי בנירוונה.]

Matthew, כמה נפשות חיות בנירוונה?

בין 10 ל -12 מיליארדים. אנו באים והולכים ברציפות, כך שהאוכלוסייה משתנה. את מתקשה עם מספר הזה, אמא. למה?

זה נשמע כמו הרבה נשמות בין תקופות חיים שבכדור הארץ.

אני צריך להבהיר לגבי האוכלוסייה שלנו, שהיא הרבה יותר מגוונת ממה שהסברתי. המתחם הזה הוא בעיקר עבור אנשים שעוברים מתקופות חיים בכדור הארץ, שיכולים להיקרא תושבים "רגילים", אבל רבים אחרים גם חיים כאן, ואני אספר לך על כולם.

למרות שרוב התושבים הרגילים שלנו מתכוננים לתקופת החיים הבאה שלהם על פני כדור הארץ, בהתאם לשלב של צמיחת נשמתם, חלקם מתכוננים להתגלם או לחיות ללא גוף גשמי במקום אחר, אפילו מחוץ לגלקסיה שלנו, או שהם יכולים לבחור להתנסות כנשמה חופשיה. 20 שנים זה כנראה הממוצע ל" - "שהייה לזמן ארוך"" אבל לא ממש נוח לי לתת מספר זה בגלל שמשתנים רבים משפיעים על אורך תקופת המגורים. יש נשמות שמרגישות רגישות רבה בכל ההיבטים, יכולת הנרכשת רק ברטטים בדחיסות גבוהה יותר, והם לא נשארים זמן רב. חלקם כל כך מפותחים עד שהם ממש עוברים ביעף להצבת הצמיחה הבאה שלהם.

אחרים ממעמד התפתחות רוחני זה יכולים לבחור להישאר כאן די הרבה זמן. הם הרוויחו את זה כפרס על שירות מכובד, והם נשארים לזמן ארוך לפי חישוביכם. חלק מנשמות אלה גבוהות מאוד בהיררכיה שלנו. שוהים לזמן ארוך אחרים נמצאים כאן לריפוי אינטנסיבי ממספר תקופות חיים קשות. הם נשארים בסביבה של שלווה, ככל שהם זקוקים בכדי להחלים לפני בחירת הרמה הבאה שלהם של התנסות בצמיחה רוחנית. כל אותן הנשמות מהוות את מה שאני מכנה האוכלוסייה "הרגילה" שלנו.

חלק גדול נוסף הוא זמני. חלקם נשמות חופשיות, שבאות והולכות ככל שדורשים צרכי הצמיחה שלהם.

Matthew, סלח לי, בבקשה. זכור, כאן נשמות חופשיות הן אנשים שנראים כחיים את חייהם בשמחה ועושים את מה שרוצים מחוץ "לזרם המרכזי". האם זה אותו דבר שם?

הו, לא, אמא. רוח חופשית יכולה להיות רק כשאין לה גוף, אפילו לא הגוף האתרי, לא הכרחי למקום מגוריה של הנשמה. אבל במובן רחב יותר זה מתייחס ליחס המנטלי או לגישה הנפשית להתייחדות עם אלוהים ולהשגת הידע של המשימה שלפני הלידה נבחרה. כל אחד משני תנאים אלה מהווים תקופת חיים של נשמה חופשית. זה סוג של תהליך למידה שונה וזה הכרחי כמו כל שיעור אחר בשל סיבה ותוצאה קרמתיים.

אני מבינה. תודה לך.

בבקשה! עכשיו, אותם אחרים שהינם ארעיים הם מורים בתחומים מיוחדים או תלמידים שבאים לחינוך נבחר, והם עוזבים כשהם משיגים מטרתם. מבקרים מגיעים מעולמות לא גשמיים אחרים כדי לקדם את הצמיחה הרוחנית שלהם ולהישאר כל עוד ממשיך העניין הספציפי שלהם. ויש הרבה נופשים לזמן קצר, כמה מתרבויות העל-אנושיות. נירוונה היא הרבה יותר יפה מאשר רבים מעולמות לא גשמיים אחרים, ובדיוק כמו אתרי נופש על פני כדור הארץ, היא מושכת אליה "תיירים".

יש עדיין סוג אחר של תושבים כאן, נשמות אשר לקחו גופים חדשים על פני כדור הארץ, אבל הם מתגוררים כאן, כמו גם שם. אמא, זה לא "מוזר" בכלל, ויש סיבה טובה לחיים "כפולים" אלה. כאשר אחד מונע לכיוון לימודים, למידה יכולה להיות מושגת במהירות רבה יותר כאן מאשר על כדור הארץ. יש לנו משאבים מעולים כמעט בלתי מוגבלים ומורים מומחים, והסביבה כולה תורמת לצמיחה רוחנית. היש מקום טוב יותר כדי לצבור ידע והארה רוחנית ולהעניק לאישיות החדשה?

תודה לך, אמא. נתנו הצצה מאלפת של חיים בנירוונה, אבל שום מסר לא יכול לכסות את כל ההיבטים של העולם הזה, כמו הקבלה האישית של כל המגיעים וכיצד הם מושפעים מהמחשבות והרגשות של אהוביהם על פני כדור הארץ; הטיפול המותאם אישית הניתן לכל מי שמגיע עם נפש שעברה טראומה; הסביבה המגוונת שבעולם הרוח; צורת הרפובליקה של הממשל; הזדקנות ואי-הזדקנות; או מגוון של יכולות ההגשמה של התושבים. למרות שהמסרים שלנו מעולם לא היו במה להמלצה על ספרי Matthew, אנו עושים חורגים כאן פעם אחת: הספר Matthew, ספר לי על גן עדן מציע נחמה לאנשים המתאבלים על האובדן של אדם אהוב, והוא מהווה קו מנחה מלא השראה לחיים.

ישויות אור בכל היקום הזה מריעים לכם מאז ולתמיד ומחבקים אתכם באהבה ללא תנאי.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YM


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge