Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - March 25, 2015

מסר של Matthew Ward מיום 25 במרץ 2015

Isis (דאעש); פילוג דתי; טרור, פשע; קנוניה, אילומינטי; קונגרס אמריקאי; גמישות של קרמה; חצבת, חיסונים, אוטיזם; פוטין, אובמה; עצים

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. עדות לאור ההולך וגדל יכולה להיות מוסתרת על ידי מה שנראה כמהומה אינסופית, ואנו יודעים שברגעים אלה קשה לשמור בראש מחשבותיכם: האור מנצח. בחודשים הקרובים, תראו את זה בצורה ברורה יותר כשדיונים בדלתיים סגורות יתחילו לשאת פרי שתקבלו בברכה מכל הלב.

בשם הנשמות כאן, אני שמח לענות על שאלות והערות שהצטברו בזמן שאמי ביקרה את משפחתנו בדרום אמריקה. הרבה חששות הובעו בנוגע ל- ISIS(המתרגמת- דאעש (Islamic State of Iraq and Syria- שמעשיהם מחזיקים קבוצה זו באור הזרקורים העולמיים. זה המקום שבו הם צריכים להיות, כאשר המשקל של העולם הוא נגד התנהגות ברברית והחברה שלכם יכולה לראות את הצורך למגר את השורשים שמהם זה נובעפלישות זרות, נקמה, קנאות, עוני ובורות.

אל תלכו שולל על ידי מי שבאופן מטעה מצביע על האיסלאם כעל הגורםמעשי הזוועה של דאעש מפרים את העקרונות הבסיסיים ביותר של דת זו. בדיוק כפי שניתן לצטט קטעים מהקוראן שקוראים להרג "הכופרים", כך אפשר לצטט קטעים מהתנ"ך שמצדיקים את הרג של אנשים שלא מאמצים את ההשקפה הנוצרית; ולמרות כל המחדלים והעיוותים של הרשומות המקוריות שהפכו לספרי קודש אלו, הם עדיין מכילים קטעים הדוגלים באהבה וכבוד. השחר של אמונה באלוהות אחת עליונה עוותה במהירות ע"י האופל, ודוגמות דתיות שהומצאו על ידי אנשים חמדנים תאבי כוח, לא על ידי אנשים "בהשראת" אלוהים או אללה, הפכו לכוחות מעוררי המחלוקת הגדולים ביותר בתרבותכם ועילה למאות שנים של רדיפות שלא יתוארו.

עכשיו, המשפחה האוניברסלית שלכם לא יכולה לעצור נתיב המוות וההרס של דאעש כי הם לא מורשים להתערב בבחירות הרצון החופשי של כל האנשים, למעט אלו המנסים לשלוח ראשי נפץ גרעיניים לחלל. כן, בסופו של דבר רטטים גוברים יפילו את המדינה האסלאמית, אבל בתקופת ביניים, דאעש ימשיך להדגים את ההתנהגות הבסיסית ביותר של דחיסות שלישית. אף פעם אנו לא מעדיפים, שלא לומר מציעים מלחמה, אבל אנחנו מבינים שכדי לעצור את התקדמותה של קבוצה זו, נדרשת קואליציה של כוחות ממדינות שנפגעו באופן ישיר ושכנותיהם, עם סוגים אחרים של סיוע ממדינות אחרות. אנו לא מזלזלים בכוח הצבאי של דאעש, כספים, הצלחה בגיוס או בנחישותם להרחיב את הטריטוריה שלהם, אך עם מחלוקות המתעוררות בהנהגה ובין החיילים הפשוטים, הם לא עשויים לבלי חת כפי שהם היו רוצים שעולמכם יאמין.

מה דעתו של Matthew על חלק זה של פרסום על נאומו של גורדון דאף בכנס בינלאומי בדמשק על טרור:

מה שקורה בעיראק ובסוריה עם דאעש הוא לא טרור, זה פשוט פשע. כלומר, זה העבודות של קנוניית פשע בינלאומית ששולטים בקונגרס האמריקאי. דאף זיהה את קנונית הפשע הזו כישראלית וציין כי מדובר בפשע עולמי בקנה מידה שלא היה בעבר.

דאף הסביר כיצד החלטת בית המשפט העליון של אזרחים מאוחדים אפשרה לאיל פשע מאורגן ישראלי-אמריקאי הפועל כיום מתוך מקאו, שלדון אדלסון לקנות את השליטה בשני בתי הקונגרס בבחירות האחרונות ולהיות מסוגל להביא את הקונגרס להיות בשליטת תאגיד הפשע הבינלאומי הזה המתמחה בסחר בסמים ובני אדם.

מה שאנו אומרים על החלק המצוטט של הפרסום הוא לא דעה, זה הידעשלנו, כי המידע הוא עובדתי. בעוד שבשום אופן זה לא כל הסיפור, חלק זה הוא אכן אמיתי, וה"עריכה" היחידה שהיינו מציעים היא לצטט טרור עבור מה שהוא, פשע נגד האנושות.

האם הקנוניה תוסר השנה עם ממשל חדש במקומה? ראשית נאמר שהקנוניה, מונח נפוץ לקבוצות השונות תחת מטריית האילומינטי במטרה המשותפת של שליטה בעולם, היא לא כוח מגובש הפועל כארגון אחד. זוהי רשת בינלאומית שכוללת ממשלות, בנקאות ומסחר, תאגידים, חינוך, דתות, תקשורת, כוחות צבא, מערכות משפט וצדק, ממסד רפואי, תחומי בידורכל ארגון, סוכנות ומוסד שמשפיעים על החיים בכדור הארץ.

רשת עולמית זו לא ניתנת להסרה או להחלפה במחי יד. להיפטר ממנה לחלוטין מעולמכם הוא תהליך, ותהליך זה מתנהל כבר בעשרות השנים האחרונות, באופן הדרגתי מחלישים את כוחותיה של הקנוניה על ידי "הוצאה לאור" את ההונאה והשחיתות שלהם ארוכת השנים. כמו כן, בשנים האחרונות האור ההולך-וגובר נגע בחלק מחברי הקנוניה והם עזבו את השורות; לחלק היה כזה שינוי של הלב שהם הפכו לעובדי אור נלהבים בעוד שאחרים פשוט הפסיקו להשתתף בפעילויות המיועדות להשגת תוצאות שליליות. נשארים כיסים של השפעה חזקה, אבל ככל שהפלנטה ממשיכה לנוע לרמות של רטטים גבוהים ברציפות, כיסים אלה יהיו גם יתפוררו או ימשיכו לדעוך עד שלא יתקיימו.

האם דאעש פועל תחת שליטת האילומינטי? לא, כי זה לא הכרחי למטרות האילומינטי. מוחות אפלים הניזונים מאנרגיה של פחד, דאעש וקבוצות ומשטרים רודניים אחרים יוצרים שפע של אנרגיית פחד שמשאירה את תדלוק הכוח של האילומינטי.

מה דעתו של Matthew על הזמנתו של יו"ר בית הנבחרים ביינר את ראש הממשלה נתניהו לנאום בקונגרס? זוהי פוליטיקה לשמה, וכאמור במסרים קודמים, נשמות בתחנה זו הן א-פוליטיות. אז זה ללא שיפוט או משוא פנים שאנו מסכימים עם האנליסטים שלכם שמפרשים את ההזמנה כ"סטירה לחי" לנשיא אובמה להמשך משא ומתן עם איראן במקום לעשות את הצעדים הקשים שנתניהו מעדיף וכך גם חלק מחברי הקונגרס.

חלק מחברי הקונגרס הם האילומינטי עצמם ועוד רבים אחרים נשלטים על ידי האילומינטי באמצעות מימון קמפיין, סחיטה, שוחד או איומים חמורים; וחלק קטן שאינם בלפיתת האילומינטי בדרך זו או אחרת הם צרי מוח בנוגע לפתרון בעיות בכל אמצעי אחר מאשר נקודת המבט הצרה שלהם. זו הסיבה, שמכל הממשלות שאתם קוראים להן דמוקרטיות, זו שבארצות הברית יכולה להיקרא "המקולקלת ביותר." בניגוד למה שנתפש על ידי רבים מהאזרחים, מאז נכנס לתפקידו הנשיא אובמה, הוא התאמץ "לתקן" את הממשלה על ידי היפטרות מהשפעת האילומינטי שמעשירה עוד יותר את העשירים וחונקת את הצעדים שיתנו מענה לצרכי האנשים.

האם נתניהו באילומינטי או שהלוחמנות שלו היא בשל אחריותו הרצינית לבטחון ישראל? הוא בשיא האילומינטי וכך היו גם כל קודמיו בעמדה זו. כאמור במסרים קודמים, האילומינטי מעולם לא שירת את האינטרסים של העם יהודי בישראל או בכל מקום אחר בעולםהאילומינטי יזם את כל הפוגרומים באירופה והיסוד הנאצי שלהם ביצע את השואה.

בכך שהשתמש ביהדות או בציונות כצידוק למעשיו, האילומינטי השאיר הרבה זמן את המזרח התיכון סוער, והם הוציאו שם רע לכל מי שהטיל ספק בחירחור-המלחמה שלהם על ידי תיוג אנשים אלה כ"אנטישמים". כמאסטרים ביצירת פירוד, האילומינטי יזמו מבחר תוויות לאמונות דתיות שונות, צורות של ממשל, תאוריות, פילוסופיות ואידיאולוגיות. במידה רבה, באמצעות דתות, לימודים אקדמאים והתקשורת המרכזית, שהיו בשליטת האילומינטי לאורך השנים, החברה שלכם כבר למדה בזהירות לזלזל בכל מה שמחוץ לתיוג שלהם; והאילומינטי החדיר בהצלחה את התפיסה כי כל מי שהם תייגו כ"אנטישמים" הוא אדם שנוא שהוא נגד הרווחה של האוכלוסייה היהודית.

אבל נתניהו אכן לוקח ברצינות רבה את "ביטחונה של ישראל." הרבה לפני הקמתה של ישראל של היום ב-1948, הייתה לאילומינטי כוונה להפוך את ירושלים למטה שלהם במזרח התיכון כדי להרחיב את הביצורים הכלכליים והפוליטיים שלהם בוותיקן, לונדון, ניו-יורק ובוושינגטון.

האם Matthew יודע אם "הערכה מחדש" של יחסי ארה"ב-ישראל אומרת שעל מנת לשמור על קבלת תמיכה כספית, על ישראל להפסיק את הדיכוי הפלסטיני ובסופו של דבר יכול להיות שלום באזור זה? איננו יודעים אילו הוראות ייכללו בכל "הערכה מחדש". מה שאנו כן יודעים הוא, שכאשר האילומינטי הקיצונים בממשלה ובצבא של ישראל ייחשפו, כך אומרים, ייתכנו יחסי שיתוף פעולה בין הישראלים ופלשתינים. ככל שהרטטים ימשיכו להתעצם בעולמכם העייף-ממלחמות, שלום והרמוניה יגיעו לכל מקום בו קיימים דיכוי, מלחמות או עריצות.

האם יש יותר משמעות לסיפור המלחמה בעיראק של בריאן ויליאמס מNBC, אולי משהו קארמתי, או שזה פשוט שהוא אמר דבר שקר ונתפס?למרות שנושא זה כבר לא ראויה לכותרות, השאלה מציעה לנו הזדמנות להראות עד כמה קארמה אינה כתובה בסלע, אלא מציעה גמישות רבה באמצעים לפיהם ניתן לחוות אותה. אם כבר מדברים על מר ויליאמס, אנו יודעים מעמיתים בנירוונה שהוא בחר כמשימה העיקרית שלו "לחנך את הציבור." הוא יכול היה לעשות את זה כמורה בבית ספר יסודי, כפרופסור בקולג', מורה בית ספר מקצועי, סופר, חוקר איכות סביבה או עורך עיתון לדוגמה; אבל הוא הלך בעקבות תחומי העניין שלו שהובילו לדווח חדשות בטלביזיה.

יש אותו מרחב תמרון גמיש בהתנסות ב"שיעור" של קארמה נבחרת. בהקשר זה, אולי מר ויליאמס הסכים להשפלה של הגילוי שהוא סילף סיפור מלחמה כדי להראות לציבור את החשיבות של שימוש בהבחנה לגבי מידע שמגיע מהתקשורת. זה היה יכול להיות הצהרה חזקה לתקשורת שדיווח חייב להיות מדויק או שאמינותה תאבד. ייתכן שהופעת סיפורו שנים מאוחר יותר תשמש כדוגמה שבסופו של דבר האמת תצא לאור. עם זאת מר ויליאמס רואה מה שהוא עשה ואת ההשלכות, זה עולה בקנה אחד עם בחירת חוזה נשמתו "לחנך את הציבור."

כמה קוראים הביעו חששות לגבי חיסונים והמחלוקת המתמשכת על בטיחות לעומת סיכונים, ואחד כתב: מדוע רק כמה מקרים של חצבת גרמו למצב חיסונים דחוף? זו אינה מחלה קטלנית! עד כמה שאנו יודעים, אף אחד מרופאיכם לא הסביר למה הם ממליצים לחסן נגד מחלה קלה כזו או איך מחלה שכביכול נעלמה בארה"ב פתאום צצה. הממסד הרפואי שלכם הוא "במיטה עם" החברות המייצרות חיסונים; וכמה ילדים שחוסנו במינונים חזקים כדי "לתת" להם חצבת, מתוכם כמה ילדים עם מערכות חיסון חלשות "תפסו" את המחלה, וכמה מהם הדביקו כמה אנשים נוספים עם מערכות חיסון חלשות.

החיסונים הראשונים פותחו על ידי מדענים שמטרותיהם היו חיוביות, וכך גם היה השימוש בחיסונים. עם זאת, האילומינטי ראו שהחיסונים יכולים להשיג את אחת המטרות הגדולות ביותר שלהםחיסול רוב אוכלוסיית כדור הארץכך הם גרמו למחלות שנאמר לציבור שהם ימנעו. במהלך מחצית המאה האחרונה לערך, מגוון רחב של וירוסים שפותחו במעבדות האילומינטי שוחרר כדי להתחיל מגיפה, ובמסרים קודמים הסברנו מדוע בשנים האחרונות כל הניסיונות האלה נכשלו. [במסר מ12 באוגוסט 2014 יש את המידע המקיף ביותר[.

לקוראים ששאלו אם חיסונים גורמים או תורמים לאוטיזם, ביקשתי מאמי שלי להעתיק את תשובתנו לשאלה זו במסר קודם.

האם העלייה הניכרת באוטיזם קשור לשינוי בתודעה? בכלל לא. המספר ההולך וגדל של ילדים שיש להם סימפטומים דומים לאוטיזם נובע מרעלים בחיסונים, והסימפטומים מתעצמים על ידי מזהמים באוויר, במים ובאדמה, וכימיקלים בחומרים משמרים במזון ובתרופות מרשם. אוטיזם אמיתי, שהוא הרבה יותר נדיר, הוא הבחירה של הנשמה של ניסיון, שכל האחרים המשתתפים בחיים אלו הסכימו לו. וגם אוטיזם וגם המצב הדומה לו, לא ימנעו מאותם אנשים מלהתעלות פיזית עם כדור הארץ, אלא אם כן חיים קצרים הוא חלק מחוזה הנשמה. [13 בפברואר 2011]

תודה לך, אמא. איננו יודעים אם הממשלה החדשה של יוון יכולה לשנות את כלכלת המדינה במהלך תקופת הארכת ההלוואה, אך אין זה סביר ביותר. חומרת המצב הכלכלי הזה והצרות הדומות של מדינות אחרות הם הקדמה הכרחית להובלת מערכת כלכלית עולמית חדשה. המערכת המושחתת האלימה הנוכחית, שתוכננה והופעלה על ידי האילומינטי, צריכה להתמוטט כדי לפנות מקום לחדשה המבוססת על מתכות יקרות. מאחורי הקלעים יש התקדמות להביא את זה להגשמה בתהליך מעבר שימזער את הסבירות לתוהו ובוהו.

אולי בגלל שאני שומע או קורא את אותו הדבר שוב ושוב, אני נותן אמינות למידע שאינו ראוי לזה. לדוגמה, האם פוטין אכזרי כפי שהוא מוצג בתקשורת שלנו? האם הוא ואובמה באמת עובדים ב" קטבים מנוגדים"? התשובה לשתי השאלות היא "לא", אבל מצבים אלה הקשורים לשיתוף פעולה הדוק דורשים הסבר.

שני הנשיאים מתמודדים עם מצבים לאומיים רציניים שבחלקם הגדול הם העבודה של האילומינטי, אבל האשמה נופלת על הנשיאים, שמעשיהם לעתים קרובות מתפרסמים כ"חלשים מדי" או "אגרסיבים מדי". שני המנהיגים נמצאים במצב של צורך לפלוט רטוריקה פוליטית כדי להראות את הכוח והנחישות של המדינות שלהם. לא מר פוטין וגם לא מר אובמה רוצים לזרז סכסוך או לגרום לקשיים כלכליים במדינות אחרות, ופחות מכך להתחיל מלחמה; ומאחורי הקלעים, כך אומרים, הם משתפים פעולה במאמצים להשגת שלום עולמי, יציבות כלכלית עולמית, וחיסול של מחלות, התרוששות, פשע ושחיתות.

קורא בספרד כתב על עצים במדריד. אמא, אנא העתקי את החלק הרלוונטי של הדוא"ל שלו והתשובה שלי.

"עצים רבים בעיר שלנו פתאום מאוד חולים ללא סיבה נראית לעין. שניים מהם התמוטטו בשנה שעברה והרגו 2 אנשים, כך שמועצת העיר מתכננת לכרות אלפים, עד 20% מכלל העצים באזורים מסוימים.

"שמעתי את אותו מידע משלושה אנשים שונים שמתקשרים עם מדריכים: מדריד סובלת מהתקפה אנרגטית שמשאירה את העצים חסרי חיים ומנותקים זה מזה, והשלב הבא הוא שזה יקרה לאוכלוסייה. אנשים רבים אומרים שמדריד היא מרכז ולמה שקורה כאן יש השלכות רבות מבחינה לאומית ובינלאומית. אנו יוצרים מודעות לזה כאן, אבל אני חושב שנוכל להשתמש בעזרה מחברים אחרים בחו"ל שישלחו לנו את תפילותיהם."

_____________________

" Matthew אמר שהוא לא היה מודע למצב זה ושידבר עם עמיתים בנירוונה. הם אמרו לו שבהסדר עם גאיה לפני כ -10 שנים בזמן ליניארי, העצים התנדבו לקלוט שליליות שנובע בעיקר ממחשבות, רגשות ופעולות מבוססי פחד של אנשים במדריד. זה היה כל כך יעיל בהעלאת רטטים שהעצים הציעו למשוך ולספוג שליליות הנובעת הרבה מעבר לעיר. בסופו של דבר הטמעה של רטטים נמוכים של השליליות ברחבי הארץ החלישו את העצים. הם נתנו ברצון את חייהם כדי לסייע לכדור הארץ להיפטר משליליות שבו, כך שהיא לא הצטברה והשפיעה לרעה על או הרסה חיי אדם. לאורך כל הדרך עצים סייעו לכדור הארץ ולאוכלוסייה האנושית, מבחינה בריאותית, אבל זה היה מאמץ יוצא דופן לסייע להתעלות הפלנטרית והאישית. במשך הזמן המין האנושי יבין את החיבור ההדדי של כל החיים על פני כדור הארץ, שהכל נשמות, וירגיש אסיר תודה על תרומתם הרבה של ממלכת צמחים ושל כל בעלי החיים."

תודה לך, אמא. כל צורת חיים על פני כדור הארץ היא היבט של אורגניזם סינרגיסטי מורכב אחד ולכולם יש תפקידים חשובים; עם זאת, אם לא יהיו עצים, לא יהיו חיים בכלל. אינספור נשמות עם חוכמה עתיקה מתגלמות כעצים כדי לשרת את הצרכים של כל צורות החיים האחרות, ולחלק מהעצים העתיקים, הגדולים ביותר שלכם יש תודעה ברמה גבוהה כזאת, שהם מעלים את המודעות של חיים אחרים באזורים נרחבים. ככל שהמודעות הזאת גדלה בתוך החברה שלכם, יכבדו את העצים על השירותים החיוניים שלהם. אנו מאד מעריכים כל מי שמשתדל להציל את היערות שלכם ומחנך את האוכלוסייה על החשיבות בהפסקת כריתה חסרת הבחנה.

ישויות מוארות בכל היקום הזה מריעים לכם מעתה ואילך ורבים מהם נמצאים ממש ביניכם, עוזרים בדרכים רבות כדי לזרז את המסע שלכם אל התהילה המלאה של תור הזהב של כדור הארץ.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YM


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge