Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - February 6, 2017

מסר מ- Matthew Ward מיום 6 בפברואר 2017

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. התדיינות בהתייחס למדיניותו של נשיא ארצות הברית מפלגת בחדות את האומה ואת העולם החשדני, וכפי ששלום בעולם מתחיל עם אדם אחד שיש לו שקט בנפש ובלב, ולאחר מכן עוד אחד ועוד אחד, כך זה עם אחדות של הרוח בחברה הגלובלית. המשמעות היא אינה אף פעם להסכים עם השקפות העולם או עם פעולות הסליחה אשר מפרות את עקרונותיכם וערכיכם! להיפך, התבוננות פנימית מאירה היבטים של העצמי שצריכים להתחזק לצורך צמיחת מודעות ורוחניות, וזה כולל קווי דמיון מחבקים אשר מאחדים במקום הבדלים שמפרידים.

מיילים שנשלחים אל אמי מאז הבחירות משקפים דאגות שונות של אנשים רבים בארצות הברית ושל תושבים במקומות אחרים באשר לאופן בו סדר היום הניהולי החדש ישפיע על מדינותיהם. בשעה שאנו ידענו כי "התיקו" החריג של הרטטים הגבוהים והנמוכים במצב זה לא יכולים להמשיך במשך זמן רב, לא היתה בהירות בשדה הפוטנציאלי של האנרגיה באשר לאופן בו זה יתגלה כדי לשרת את הטוב הגבוה ביותר של הכול. לאחר מכן, וראה זה פלא, זה היה כאילו שני מחנות הרטט אמרו "הנרקוד"?

למחרת טכס המינוי, כדור הארץ היה שטוף אור. מה שידוע כ"צעדת הנשים", גברים צעירים וילדים הצטרפו לנשים במאות ערים ברחבי ארצות הברית וחלק בכמה מדינות אחרות. זה לא היה רק האזורים השונים או מיליוני הצועדים שייצגו את הטווח של המגוון החברתי אשר הדליק במידה כה ניכרת את הפלנטה, זו גם היה מטרתם המאוחדת. אמצעי התקשורת פרסמו את האירועים כ"מחאות נגד דולנד טראמפ" אבל אין אנו רואים זאת בדרך זו. הצועדים בהרמוניה לא הפגינו את מה שהם אינם רוצים, הם נתנו את כוחם למה שהם רוצים: שלום, שוויון, כבוד, שירותי בריאות וזכויות חוקיות לכל אחד בעולמכם; אנרגיה נקיה כדי לשמור על הפלנטה.

כמה ימים לאחר מכן, צו ביצועי שכפה איסור נסיעה ספציפי למשך 90 ימים עורר תגובות די שונות ברחבי העולם - כעס, פחד ובלבול. הרטטים שרמתם נמוכה שנפלטו על ידי רגשות חזקים אלה קוזזו על ידי האור בחמלת המפגינים עבור כול מי שהושפע באופן אישי, וגם ניתן שירות למטרה גבוהה יותר. האיסור פעל כמו אורות מהבהבים כדי להביא את תשומת ליבו של העולם לעוולות בהפליה שלו וזה מהווה צעד בוטח לכיוון שינוי האנרגיה של מחלוקות לאנרגיה של אחדות. כולכם מחוברים בצורה מורכבת ברמת הנשמה, לכן מה שמזיק לאחד, מזיק לכול; מה שמיטיב לאחד, מיטיב לכול.

לכן, לא תמיד הדברים הם כפי שהם נראים. יש לכם אמרה "לכל ענן יש בטנת כסף", אשר מזכיר כי משהו חיובי יכול להתקיים אפילו במצב שנראה שהינו לגמרי ההיפך. אכן!

לעיתים קרובות אנו עודדנו אתכם "אל תפחדו", ולכל מי שכתב לאמי לגבי פחדיהם בגין משפחותיהם ובגין העולם, אנו אומרים בבקשה אל תרגישו פחד לגבי שום דבר! זכרו תמיד שהאנרגיה של רגש עוצמתי זה היא חרב פיפיות: זה הדלק שמעצים את אנשי האופל ואת החוק האוניברסאלי של משיכה שנמצא בתנועה מתמידה וקשור באופן אישי וגלובלי. האנרגיה של מחשבות ורגשות מפחידות מחזיר מצבים מפחידים יותר; לחילופין, אנרגיה של ביטחון ומצבים אופטימיים מביאה תחושות מלאות באור ובנסיבות משופרות.

מבחינה היסטורית, שינוי לטובה לא התחיל בשיא והחליק למטה, הוא התחיל עם מאמצים שורשיים וזנק כלפי מעלה. הרגישו מעודדים באמצעות הידיעה כי תנועות שנועדו לתקן עוולות ולרומם את החלש ואת המקופח גדלות במספרים ומצליחות ברחבי העולם. מעקפים לא סדירים ומקריים לאורך נתיב ההתקדמות יהיו ברורים לעין עוד קצת, אבל כיסי ההתנגדות יקטנו כיוון שהרטטים לא יכולים לתמוך זמן ארוך בכל דבר עם כוונה אפלה. זה לא יתרחש בן לילה, אלא בסופו של דבר רק אנשים הפועלים בתיאום עם האור ופעילויות המתבססות על האור תנצחנה.

ברני סנדרס (Bernie Sanders) ופילוסופים בהם הוא תמך נמצאים בתוך אותם פרמטרים, לכן אפשרו לנו לסטות קצת ולענות לשאלות הקוראים לגביו. הוא תמך בהילרי קלינטון (HillaryClinton) כיוון שהוא חשב שהיא טובה יותר משני המועמדים, והוא דבר לטובתה רק לאחר שהמועצה הלאומית הדמוקרטית הסכימה לכלול כמצעי המפלגה את הבעיות שהן בעלות חשיבות לתומכיו. כן, הוא לא גילה שספירת הקולות בבחירות מוקדמות רבות זויפה ולרגעים הצטער שלא אתגר זאת לטובת הרוב שהצביע עבורו; אין לו מושג שאם הרמאות היתה נחשפת, הרטטים היו נושאים אותו לנשיאות בניצחון סוחף. הוא לא יודע אם הוא ירוץ לנשיאות בשנת 2020; אולם, הוא מתכוון להישאר בעין הציבור כסניגור חזק וקול הקונגרס עבור הרפורמות שהשיגו לו תומכים כה רבים.

ועכשיו, אפשרו לנו לדבר על אלה המרגישים שהם אינם מתאימים כעובדי אור כיוון שאין הם יכולים להשתתף בצעדות או להיות פעילים בארגונים מתקדמים או לתמוך פיננסית במטרות ראויות. יקרים, באמצעות שליחת אור לאלה שיכולים להיות מעורבים, אתם מעצימים את יעילותם פי עשרה. לאור שאתם שולחים לצועדים ולמפגינים נגד איסור הנסיעה ישנה השפעה, וזה גם מחזק את נחישותם להמשיך את המאמצים לכיוונן של החלטות הוגנות וצודקות. כדי להיות בטוחים, עובדי אור רבים נמצאו בקהל בימים אלה אבל מרבית המשתתפים האחרים לא ידעו אפילו מושג זה וגם אין בכך שום צורך. האור בתשוקתם העזה עבור העולם שיהפוך למקום טוב יותר עבור הכול עוזר כי העולם יפרח לתוך הגשמתו. אף פעם אל תמעיטו בכוחו של האור שאתם מקרינים החוצה לתוך העולם!

להלן קטע ממיל שנכתב על ידי קורא בלונדון: "כאשר שאלתי (את המדיום) לגבי מצבכם הפוליטי הכאוטי, הוא אמר כי רוחות מפותחות לא מתעמקות בעניינים פוליטיים. אם הוא צודק, בבקשה שאלי את Matthew מדוע הנשמות בתחנתו עושות זאת. מדיום זה הוא צודק לחלוטין אם ב"התעמקות ב" הוא מתכוונן לנקוט בעמדה מפלגתית או לנסות להשפיע על כל אחד לגבי בעיה. אף פעם זה לא היה האינטרס שלנו, הרבה פחות כוונה - במספר מסרים שאמרנו שאנו אפוליטיים ולא שיפוטיים. ולכן, מדוע אנו מדברים לגבי "נושאים פוליטיים"?

האנשים בכדור הארץ אינם מבינים מדוע היו שם מלחמות תמידיות שגרמו למקרי מוות כה רבים והרס נרחב וכלי נשק מודרניים עד לנקודה של פוטנציאל גלובלי של השמדה, הם מתחילים לפחד במידה הולכת וגוברת לגבי מה טומן בחובו העתיד. הם לא ידעו שפחדם מזין את אנשי האופל, מעודד את החיפוש שלהם לשלוט על העולם ולהמשיך לצמצם את האוכלוסייה; הם לא ידעו שפחדם ספר ליקום שהם רצו מצבים נוספים כדי להרגיש בהם פחד. לכן, אם התרבות היתה צריכה לחיות באופן חופשי ושמח בעולם המשוקם לבריאות וליופי כפי שגאיה רצתה, משהו היה צריך להיעשות כדי לעצור את אותו מעגל הפחד. אולם, בהתאם לחוק האוניברסאלי, אף ישויות מתקדמות רוחנית יכולות לכפות את סיוען על תרבות כלשהי בדחיסות השלישית; זה חייב להיות החלטתם של אנשים לגבי סוג עולם שהם רוצים ועובדים לקראת השגתו.

וכאשר המועצה האוניברסאלית העליונה תכננת את עידן הזהב שלכדור הארץ בהתאם לרצונה של גאיה, זה היה חלק מהתוכנית שקראה לשליחים רבים מהאור ולמקבליהם בהתאמה להבהיר את הסיבה מדוע כדור הארץ נמצא במצב בו הוא נמצא ואיך האנשים יכולים לשנותו. ההיסטוריה שלהם לא תיעדה זאת למטה במהלך התקופות. מלחמות וכול צורות של דיכוי נגרמו על ידי המנהיגים הפוליטיים שהיו אסירים של החשיכה והמשיכו להרחיב את האימפריה שלהם עד שהם שלטו על כל המוסדות שהשפיעו על החיים בכדור הארץ. משימתנו היא להסביר מה אותה ממשלה סודית והרשת הגלובלית שלה עשו וגם להסביר לכם על מי שאתם - ייחודים, נשמות בלתי פגיעות נצחיות המחוברות כחלק בלתי נפרד עם הישות העליונה של היקום הזה ולכול הנשמות האחרות. משימתכם היא לחלוק ידע זה עם כול מי שפתוחים לרעיונות ולהדגים אהבה זו ואחדות היא הדרך לעולם המגשים את רצונותיה של התרבות על פני כדור הארץ.

אלף שנה של שליטת האופל מסתיימות כיוון שהאור המועצם מחזק מלמטה את תשוקות האנשים והרצון לחיות בעולם שלוו בו המנהיגים הם מכובדים, החוקים הם צודקים, גיוון מכובד וכל אחד חולק את השפע. למעט אותם מעטים המנסים לשגר ראשי נפץ גרעיניים, מתנת הבורא של רצון חופשי לכול נשמה מקבלת עדיפות מעל לכול דבר אחר. זה רצון קולקטיבי חופשי של האנשים בכדור הארץ שיוצר בזמן לינארי את המלאות של עידן הזהב שכבר משגשג ברצף, ואתם, אחים ואחיות יקרים, נמצאים שם כדי להיות חלק מחיל החילוץ של מסע אבולוציוני זה אותו האנשים נטלו על עצמם.

במהלך השנים של מסרינו, קוראים רבים בקשו מאתנו להעניק להם בתדירות גבוהה יותר את מסרינו, ואנו מצטטים בקשה אחרונה זו: " זה זמן מבלבל וכאוטי כזה. בבקשה התחילו לשלוח את מסריכם מדי שבוע כך שאנו יכולים לדעת מה למעשה מתרחש ומהן חדשות "מזויפות"".

אתם מוצפים במידע, וכן, אתם צריכים לדעת מה זה עובדתי ומה זה לא. "עיתונות חופשית" עדיין מדווחת מה האילומינאטי רוצה שאתם תחשבו ומשמיטה את מה שאין הם רוצים שתדעו, ולא כל דבר באינטרנט הוא מהימן - הרבה מזה מבוסס על אי ידיעת העובדות; כזבים מכוונים, כולל מסרים מתוקשרים הטוענים שהם הגיעו מישויות מפותחות; מאמרים עם מידע מעוות הנחשבים להיות מדויקים; או דעות משוחדות המוצגות כעובדתיות. כך שזה מובן שאנשים מחפשים מקורות מידע שהם מרגישים שהם אמינים.

אבל להיות תלויים במסרינו מסכל את מטרתם להעניק הארה, הדרכה ועידוד כך שאתם תלמדו להאמין במה שאתם יודעים באופן אינטואיטיבי ולא צריכים יותר אותנו או שליחים אחרים כלשהם מהאור. חלק בלתי נפרד של גילוי עצמי - אבולוציה של הנשמה - הוא אמון באינטואיציה שלכם, מסרים מרמת הנשמה לתודעה, וזו הסיבה מדוע אנו דרבנו אתכם לעיתים קרובות להיכנס פנימה כדי לקבל תשובות. נשמתכם - אתם! - חלק מתודעת ההמונים אשר בה כל דבר ידוע. מחסן קוסמי זה של ידע, של ידיעה אינטואיטיבית, שרק מחכה שתתגלה כאשר אתם מוכנים במודעות. אם אתם חשים שאתם משיגים מידע שהינו "מעל ומעבר למחשבותיכם", כך לומר, שימו לב - נשמתכם מספרת לכם מה שאתם צריכים לדעת באותו רגע.

חלק מכם שאלו איך לדעת אם אתם מפרשים כיאות את האינטואיציה שלכם. אינטואיציה אינה מחיבת פירוש או ניתוח - זו היא התגובה ההתחלתית הטבעית למידע. אם היא זורמת בקלות בתוך מרחב לבכם, סביר מאוד שהיא נכונה; אם ישנה משיכה של התנגדות, סביר מאוד שהיא אינה נכונה. לימוד להאמין בהבנה מולדת עשוי להתפתח במהירות, אבל בדרך כלל נדרש אימון, וסבלנות הינה בעלת בריתכם. היו מודעים שמוח הסגור להתחשבות בתקפותו של מידע ששונה מאמונות דתיות או אידיאולוגיות הוא מחסום ששומר על הידע ברמת-הנשמה מלהשיג את התודעה.

משפחה אהובה, אין אנו יכולים לומר לעיתים קרובות מאוד כיאהבה היא המפתח לחיים שאתם רוצים, לעולם שאתם נמצאים בו כדי לעזור ליצור. אם אינכם יודעים את הדרכים הרבות בהן אתם מבטאים אהבה או אולי לא זוכרים, קריאת מסרינו שכוללים אותם בטוח שתאיר את ליבכם [ 9 בדצמבר 2016].

ישויות מוארות בכול היקום הזה מעודדות אתכם תמיד קדימה ותומכות בכם עם כוח של אהבה ללא תנאי שאין שני לה.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge