Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - March 6, 2017

מסר מ- Matthew Ward מיום 6 במרץ 2017

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew. כול דבר בעולמכם מבשר את חילופי המשמרות, אם אפשר לומר כך. בגלוי ובסודיות, פעולה בחזיתות רבות נעה במהירות כדי לשחרר את כדור הארץ מהגורמים ששמרו את תרבותה בשעבוד במשך אלף שנה. וכשהרטטים עולים, הקיטוב של הפילוסופיות והשקפות העולם מפשיר כמו הקרח באזורי הקוטב ובסופו של דבר יהיה איחוד של הרוח ברחבי העולם. גורלם של אנשי כדור הארץ הוא לחיות בחופשיות, בשלום, בשגשוג ובהרמוניה שמחה עם הטבע, ואנו מכבדים את כול הנשמות שעזבו את מולדתם כדי לעזור לחברה הנוצרת בזמן לינארי של עידן הזהב של כדור הארץ, עולם נהדר שמשגשג בגדול ברצף.

במהלך החודשים האחרונים, התייחסנו לעניין שלכם בהתרחשויות הגלובליות ועשינו זאת בשמחה, אבל אנו הזנחנו במקצת את מטרתם העיקרית של מסרינו, להעניק הארה והדרכה הרלוונטית למסעכם האבולוציוני. מיילים רבים נשלחו לאמי וכללו שאלות והערות שהעידו על תפיסה מוטעית לגבי התעלות, עניין שהוא מבלבל לנשמות שרק התעוררו ואולי גם לחלק שמכירים את המידע הרוחני. התעלות צריכה להיות מובנת כיאות, ובתשובה לכול מי שכתב, אנו מתחילים עם מייל אחרון זה: "מכרה ספרה לי שהיא קראה מסרים שתוקשרו המצהירים שאירוע ההתעלות עומד להתרחש בקרוב. מדוע Matthew לא מספר לנו עליו ואיך להתכונן לכך?"

אין אנו יודעים לאיזה אירוע מתייחסים מקורות אחרים, לכן אנו נספר לכם על ההתעלות מנקודת מבטנו. ראשית, ישנן שני סוגים, פלנטרי ואישי, ואנו נתחיל עם הראשון. לפני כ-80 שנים כאשרגאיה, הנשמה שהתגלמה כפלנטה שעכשיו מכונה כדור הארץ, זעקה לעזרה, עירוי האור מתרבויות עוצמתיות ייצבו את הפלנטה המוחלשת באופן חמור ומנעו ממעופה לתוך החלל והרס מסוים גם אפשר לה להתנענע בצורה משוחררת מהדחיסות השלישית העמוקה ולהתחיל להתרומם באופן הדרגתי. זו היתה ההתחלה של התעלות פלנטרית מבחינת מיקום-חכם.

אפשרו לנו לסטות רגע כדי להזכיר משהו שיכול להיות נקודה אחרת של בלבול. מאז שהשתמשו גם במימד וגם בדחיסות בהקשר של התעלות, זו יכולה היתה להיות המחשבה שהם שלבים או היבטים שונים של תהליך זה במקום של מונחים שהשתמשו בהם לסירוגין. אנו מוסיפים שדחיסות היא הרבה יותר מונח מדעי מדויק מכיוון שמדובר בהתעלות בהקשר לאנרגיה, שאינה יכולה להימדד בדרכים שהשתמשו בהם כדי ליצר את המימדים של משהו, נומר קופסא או חלקת אדמה.

ועכשיו, בדצמבר 2012 כדור הארץ חצה את הסף של הדחיסות הרביעית וימשיך להתעלות עד שהוא יימצא היטב בתוך הדחיסות החמישית העליונה, היכן שהוא נוצר. אולם, במהלך התקופות בהן הפלנטה התפתלה כלפי מטה לתוך מעמקי הדחיסות השלישית ונתקעה שם, גאיה נשארה בדחיסות החמישית במצב של אבולוציית הנשמה.

זה מביא אותנו להתעלות אישית - צמיחתה של הנשמה במודעות רוחנית ומודעת, או אבולוציה. זה גם הינו תהליך ולא אירוע שישפיע על כל האנשים באופן דומה ובו זמנית. זה כך שנחשולי האנרגיה של כדור הארץ שנפגשים הינם אירועים מבשרי טוב מהם המין האנושי שלו יכול להפיק תועלת. אבל התפרצויות אנרגיה חזקות שלה מגבירות את כל המאפיינים וההתנהגות, ובשעה שכול האנשים מגיבים בהתאם לנטיותיהם הבסיסיות החיוביות או השליליות, הפלנטה ממשיכה את התעלותה היציבה לתוך המישורים האסטרליים הגבוהים יותר.

באשר למתי שההתעלות האישית התחילה, האור המסיבי ששמר על החיים בכדור הארץ לפני כשמונה עשורים היה זמין לכול תושביו, כך שהייתם יכולים לומר שזה התחיל אז בערך בזמן זהעבור האנשים שהיו פתוחים אל האור. אנו אומרים בערך בזמן זה כיוון שהתעלות, התקדמות באבולוציה, היא מטרתה של כל נשמה בכול מחזור חיים.

לכול נשמה יש את התדר הייחודי שלה, או זרם אנרגיה, שמנווט באמצעות קבציה - מחשבותיה, הרגשותיה ופעולות מרצון חופשי של האדם - לתוך שלבים רבים של צמיחה בתוך כול הדחיסות. אפשרו לי לשנות שלבים "רבים" ל"בלתי מוגבלים" - נשמות יכולות לחזור לאחור במהלך מספר רב של מחזורי חיים בדחיסות השלישית, ומכיוון שיש להם את כל ההזדמנויות שהן צריכות כדי לחזור למסלול, בהשוואה לנשמות אחרות שלמעשה מזנקות מהדחיסות השלישית לרביעית.

אפשרי כי הסיבה העיקרית של בלבול לגבי התעלות היאהמספרים. ליקום זה אין דחיסויות ממוספרות וגם לא לנשמות. אנו משתמשים במספרים רק כדי לציין את מצבו של כדור הארץ או את התקדמותו של המיקום-החכם ולהראות את המצב האבולוציוני או ההתקדמות של המין האנושי שלו, ומספרים של האחרון יכולים להיות שונים במידה ניכרת בשעה שמספר המיקום של כדור הארץ נשאר אותו הדבר.

המציאות היא, כי יקום זה הוא אנרגיה טהורה הזורמת ללא תחימה בין הזרמים "האחרונים" של הדחיסות הנמוכה ו"הראשונים" של הדחיסות הגבוהה יותר הבאה, אבל ליתר דיוק ישנו ערבוב של הזרמים מכיוון ששיעורי הרטט שלהם כה דומים. זו הסיבה מדוע אתם לא ראיתם שינויים דרמתיים ב-21 בדצמבר, 2012, או בימים ובשבועות שלאחריו אפילו שכדור הארץ התחיל לנוע במסלול סביב למישור הנמוך ביותר של הדחיסות הרביעית. מבלי להתחשב במיקום בו נמצאת הפלנטה, התעלות אישית יכולה לקרות. אפילו במהלך התקופות הארוכות בהן כדור הארץ שקע בבוץ במעמקי הדחיסות השלישית, חלק מהנשמות - שליחיו המיוחדים של אלוהים, שליחים אחרים ואנשי חזון - התעלו במהלך מחזורי החיים מלאי האור שלהם.

ובכן, איך אתם מתכוננים להתעלות? זה פשוט כמו לחיות בדרכי האלוהים, או, כפי שאלוהים אומר "היו טובים".

"כמה שנים רבות יותר ייקח לכדור הארץ להגיע לייעדו?" אם ישנה תשובה מוחלטת, אין אנו יודעים אותה. אתם תחושו שהזמן עובר מהר יותר ויותר כשהפלנטה נכנסת למקום מואר יותר, לאחר מכן למישורי אנרגיה עדיין מוארים יותר, ובנקודה מסוימת אתם תבינו שאתם נמצאים ברצף נצחי, של "פחות מרחק". ברגע זה, אחים ואחיות יקרים, לנסות לדמיין את החיים בהם כל דבר בקיום אוניברסאלי הוא סדרת התרחשויות סימולטניות, זה מזמין תסכול. אתם יודעים ברמת הנשמה שאלה החיים, אבל כאשר אתם נמצאים "מחוץ לזמן" כשמדברים באופן לינארי, אתם תשמחו ברגע שאתם שוב מודעים באופן מלא על החיים ברצף.

"כמה זמן זה ייקח לנו ולגאיה לעבור דרך המימד הרביעי לפני שאנו חווים את המימד החמישי? מצאתי ספר שהתייחס לכך ונתן את שנת 2032 כמועד בו אנו נתחיל להיכנס למימד החמישי". הנשמהגאיה לא עזבה אף פעם את המימד החמישי, רק גופה הפלנטרי עשה זאת, ואין אנו יכולים לומר עכשיו כמה זמן כדור הארץ יעבור דרך המימד הרביעי כיוון לא ניתן עכשיו לעשות בדייקנות את ההערכה בזמן לינארי לגבי מה נמצא ברצף. וישנו גם ההבדל המשמעותי הזה בין ההתעלות הפלנטרית והאישית.

מרבית עובדי האור, גם אם הם חושבים או לא חושבים על עצמם כאלה, נמצאים מודעים ורוחניים בין האמצע - לדחיסות הרביעית הגבוהה, ובמקרים מסוימים גבוה יותר, הנשמות שהגיעו מעולמות מתקדמים ביותר כדי לסייע בהתעוררותם של אנשי כדור הארץ. זה אינו נותן לאף אחד מכם המתנדבים חסינות לטווח המלא של רגשות אנושיים, ואפיזודות של עצבות, אכזבה, ייאוש או הרגשות של מתח אחרות שאינן מסכנות את מצבכם. אנשים שיכולים להתרומם זמנית מעל אתגריהם האישיים וחווית ההתהוללות הקצרה של העולם באושר של הדחיסות החמישית והתחושה של קלילות כזו כך שאין מודעות של להיות בגוף דחוס.

באשר למועד של שנת 2032, לא היינו מסתכנים לנקוב בשנה קלנדרית בהקשר לכול שלב במסעו של כדור הארץ - או שלכם - בשל הקושי כפי שנאמר לעיל לשים מישורי אנרגיה משתנים לתוך מסגרת זמן לינארית.

"איך אני יכול לשכנע את קנאי הדת במשפחה שארמגדון/אפוקליפסה/אחרית הימים הם אינם מה שעומד לפנינו? אני לא רוצה שהם יישארו בחוץ כאשר ההתעלות מגיעה!" דברנו על תהליך ההתעלות כך שאין צורך להתייחס שוב לכך, אבל הצעתנו מתייחסת לכול אלה האהובים שסגרו את מוחם לכול דבר שאינו מתאים לדעותיהם לגבי דת או לגבי כול מערכת אמונה אחרת. שתפו את רעיונותיכם ואת הידע עם אנשים שמעוניינים, אבל בבקשה אל תנסו לשכנע מישהו שאינו פתוח להאמין כפי שאתם מאמינים. כול נשמה רשאית לנוע בקצב נוח לקראת הארה, ואם אין זה מוגשם במחזור חיים זה, זה יקרה באחר - אף נשמה "נשארת בחוץ" אי פעם - ואמונותיהם השונות לא משנות את קשרי האהבה שמאחדים נשמות.

אמא, אני רואה כי שאר הפריטים ברשימתך הארוכה קשורים להתעלות אישית וכמה הם דומים. אנו נענה לכול בלי הצורך עבורך להדפיס שום דבר, ואנו מתחילים עם מצב ההתפתחות של תרבות כדור הארץ. אלה הנמצאים בקצה הנמוך של הספקטרום עדיין נמצאים בדחיסות שלישית עמוקה, אלה שנמצאים בקצה הגבוה מתקרבים לזרמי האנרגיה הראשונים של החמישית. המצב של הרוב הגדול הוא בין האמצע - לדחיסות הגבוהה השלישית או הדחיסות הרביעית הנמוכה, הרבה יותר מתקדמים יחסית מכמה אנשים אשר תקועים במעמקי השלישית, כשהרטטים ממשיכים לעלות, התקדמות אבולוציונית תהיה מהירה יותר וגלויה יותר באוכלוסיה.

להתעלות אין קשר עם אריכות ימים פיזית; יש לה את כול הקשר עם כמה קרוב החלטות ופעולות האדם במהלך מחזור החיים דבקים בחוזה הנשמה.

לא, התעלות אינה דורשת שהאדם יהיה מודע לה. מיליונים רבים מתפתחים מבלי לדעת שהם כך. אם אין הם מקשרים את האמפתיה שלהם, ההתפתחות האינטואיטיבית שלהם, ההתחשבות והטוב לב שלהם עם התעלות בשעה שהם נמצאים על כדור הארץ, תהיה להם הבנה מלאה ברגע שהם נמצאים בנירוונה.

התעלות קורית במהלך מחזור החיים הפיזי, לא משהו שמגיע בבת אחת בסוף. זה אותו דבר עם רגרסיה (נסיגה) - ולמרות שאין דבר כזה כמו "שיחה על ערש דווי אשר מצילה את נשמתו של האחד" מה שאדם עושה במהלך הימים או השעות האחרונות של גופו "מקבל אשראי" במידה שנכנס לחלק של נירוונה שמתאים לאנרגיה של מחזור החיים השלם של האדם.

מעבר לחיים הרוחניים אינו "התעלות אוטומטית". החיים בעולם הרוח של כדור הארץ הם כמו מחזור החיים הפיזי באזורים של רצון חופשי, ונירוונה מעניקה מגוון רחב מעין זה של פעילויות מעניינות ומסע מקסים שחלק מהנשמות מתמכרות לבידור ולעיקוף של הזדמנויות הלמידה הנהדרות של האזור. אין שיפוט כלשהו לבחירת סוג זה של חיים; אולם, לנשמות שעושות מאמץ מינימלי להתכונן לגלגול עוקב אין את היתרון של ההתעלות במחזור חיים זה כפי שעושות אלה שמתכוננות בחוכמה.

התעלות אינה עזיבה פיזית של כדור הארץ כדי לחיות בפלנטה בדחיסות גבוהה יותר, זו יציאה למסע עם כדור הארץ עבור תוחלת חיים שנבחרה בחוזה הנשמה. זו תפיסה מוטעית שישנם שני כדוריארץ - "החדש" אליו בני האדם מתעלים וחיים באהבה ובשלום בשעה שהאנשים שאינם עושים זאת נשארים ב"ישן" בתוך אלימות, שחיתות ותאוות בצע.

אין "זמן סיום" בגין ההתעלות בהקשר של שאלות הקוראים, אלא בהקשר אחר יש. אין אתם אדם שיש לכם נשמה, אתם נשמה בת אלמוות החווה מחזור חיים אחר בגוף. כל התגלמות - יכולה להיות אלפים רבים, אפילו מיליונים במגוון של צורות אלה, תרבויות ועולמות כה שונים ממה שאתם יודעים שאין אתם יכולים לדמיין אותם - מעניקים צמיחה פוטנציאלית במודעות רוחנית ומודעת, ההיזכרות של מה שידוע ברמת הנשמה: אתם היבט אנרגטי של הישות העליונה של יקום זה ומחוברים בצורה מורכבת עם כול דבר בכול היקום הזה. כאשר נזכרים בכך באופן מלא, אתם מבינים שתמיד הייתם ולעולם תהיו היבט של התודעה המסיבית אשר היאהישות העליונה. אבל אין זה סוף מסעכם - היעד הסופי הוא ההתחלות הקוסמיות שלכם, אנרגית הבורא הטהורה של אהבה-אור, יודע הכול, אחדות כול יכול של הכול.

משפחה אהובה, נראה כי לגלות מחדש את ההבנה ברמת-הנשמה והחיים עצמם הופכים למורכבים ומלבלבים יותר כשאתם מתפתחים. זה להיפך - כול דבר הופך פשוט וברור יותר. המורכבות והבלבול נמצאים היכן שאתם, אתם הבריאה של מחשבותיכם, רגשותיכם והחלטותיכם. נכון לעכשיו, אפשרו לכוח שאין שני לו של אהבה להדריך אתכם בשמחה ובביטחון כשאתם ממשיכים להקרין את האור שלכם לכול כדור הארץ.

______________________________________

אהבה ושלום

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman

הערה מסוזי: מסר זה מפורסם "בזמן" כיוון שנסיעתי לביקור משפחתי נדחה עד לחודש מאי.


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge