Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - July 21, 2013

   מסר של  Matthew Ward מיום 21  ביולי 2013

השפעות הגילוי של מסמכים של ממשלת ארה"ב, משפט ג'ורג' צימרמן

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. אנו שמחים לענות על השאלות של קוראים רבים לגבי שני מצבים שמעניינים מספר רב של אנשים. שניהם קשורים לאזרחי ארצות הברית, ולמרות שעשוי להיראות כאילו אין ביניהם כל קשר, שתי סוגיות מתוקשרות אלה הן אותו הדבר לגמרי ושתיהן גם דוגמאות לצעדים ארוכים בהתקדמותה של חברתכם.

ראשית: האם פרסום המסמכים הסודיים ע"י אדוארד סנאודן יוביל ליותר שקיפות בנוגע לפעילויות ממשלתו, או רק יסבך עוד יותר את יחסים בינלאומיים צולעים?

אם היה אפשר לומר שהתרמת עולמכם מצריכה מרכיב עיקרי, מרכיב זה הוא אמת. רמות האנרגיה שמקיפות את כדור הארץ סוללות  את הדרך לאמיתות שיגיעו, אך אין שום אמצעים ספציפיים שדרכם זה חייב להתרחש משום שיש גמישות בחוזי נשמה.

כדי להסביר את הקשר הזה, תנו לנו לומר שבחרתם להרוויח סכום ניכר של כסף כדי לאזן חיים של עוני וייאוש. יחד עם הוראה זו של החוזה, בחרתם גורמים שיעזרו להשיג זאת, כגון ארץ מגורים, כישורים מולדים ונטייה לחשוב ולפעול באופן עצמאי. אבל אין שיטה חזקה ומהירה או רק תחום אחד של מאמץ שיוביל להשגת אורח החיים שבחרתם.

ללא כל זיכרון מודע של חוזה הנשמה שלכם, אתם פשוט מגיבים לרעיונות, אינסטינקטים, אינטואיציה, שאיפות ומצפוןהמסרים של נשמתכם לתודעה שלכם, שהם מתואמים עם בחירות החוזה שלכם כמו הזדמנויות שצצות ו"מתאימות".

כאשר זה חל על אנשים שאתם מכנים מלשינים, זה מה שאדוארד סנאודן עשה. בזמן שהוא נחשב על ידי כמה כבוגד ועל ידי אחרים כגיבור, הפרשנים שלכם דנים בילדותו ובגיל ההתבגרות שלו, תכונות אישיותו וחוסר בשלותו, והם מעלים השערות בנוגע למניעיו לשחרור המסמכים הסודיים של ממשלתו.

הם וגם סנאודן לא יודעים שהוא הגיב למסרים של הנשמה שלו כאשר ההזדמנות שהתעוררה "התאימה." זוהי אותה זרימה משותפת של גורמים אנרגטיים שהניעו את בראדלי מאנינג לחשוף מסמכים רשמיים ואת ג'וליאן אסאנג' להקים אתר ויקיליקס. בשום אופן שלושה אלו אינם היחידים שפעלו מתוך תחושת האחריות "להביא את האמת לאור"אנחנו מדברים רק על אנשים שהוזכרו  בימים אלה בחדשות.

באשר להשפעות של פרסום המידע על יחסים בינלאומיים, לאנשים שהוזכרו  אין עניין ליצור הר מעכבר; יש להם עניינים פנימיים הרבה יותר חשובים לטפל בם. יתר על כן, כל הרטטים השוררים הינם בעד מנהיגים שמחליקים את כל ההבדלים ומגיעים להסכם בינלאומי.

ובאשר לשקיפות בשלטון, זה יתרחש עם דרישות האזרחיםלא רק סוף לסודיות, אלא גם לשירות עצמי פוליטי, למערכות צדק מושחתות, והכסף המשותף שעומד בבסיס מדיניות וחקיקה של גופי ממשל רבים. הזעקה לשינוי היא לא רק בארצות הברית, זה בטוח! מצרים, ברזילאים ורוסים הם בין אחרים שגם הם דורשים שהממשלות שלהם ישרתו את האינטרסים של העם. בכל מדינה שבה יש צורך בשינויים מיטיבים, ההתמדה ואומץ לבם של תנועות שורשיות (1), חלקן עם תמיכה חיצונית, יגשימו זאת.

הנושא השני של עניין נפוץ הוא משפטו של ג'ורג' צימרמן שהסתיים בזיכויו מאישומי הריגה ורצח מדרגה השנייה של טרייבון מרטין. בעוד שרוב האנשים התמקדו בפסק הדיןהוגן או לא? קוראים רבים שואלים: האם הם ובני משפחותיהם הסכימו לזה בחוזי הנשמה שלהם?

כן, אבל זה דורש הסבר. טרייבון וג'ורג' ובני משפחותיהם הם כמו כל יתר הנשמות במידת בחירת ההתנסויות הקרמתיות כדי לאזן תקופות חיים אחרות. כלומר, הם הסכימו לחוות את ההרג, המוות והתוצאות הטראומטיות, והחוזים שלהם הציעו מידה מסוימת של גמישות באיפה, מתי ואיך זה יתרחש.

במיוחד בתקופה ייחודית זו ביקום, הזדמנויות ש"מתאימות" צצות בשפע ברחבי העולם כך שלא רק שבחירות קרמתיות יכולות להסתיים, אלא גם אלה שמשרתים "מטרה גדולה יותר." וכך זה קרה עם המשפחות של מרטין וצימרמן. הסנגורים והמושבעים טענו שהגזע לא היה גורם; בכל זאת, התפיסה הנפוצה היא שאפליה או אפיון גזעי, הם אכן שורשו של העניין ורבים מוחים על גזר הדין.

המשפט ותוצאותיו "מביאים לאור"  בכוח כך שקנאה עיוורת גזענית, שכבר זמן רב מהווה כתם ולחץ על המין האנושי, אין לה מקום בעולמכם היום. חינוך יכול לשנות השקפה מנטלית על גזע, אבל רק כאשר זה נוגע ללבבות נעשה שינוי אמיתי בחברהלכן טרייבון וג'ורג' ובני משפחותיהם הסכימו לתפקידיהם בטרגדיה אישית זו.

אותו סוג של מחלוקות מרות שנגרמות על ידי קנאה עיוורת גזענית קיימות גם בדתות, מסורות אתניות ותרבותיות, כינויי "מעמדות" חברתיים, מערכות שלטון, מין (ג'נדר), ומצב כלכלי. כל התחומים האלו של שוני שגרמו סבל בל יתואר במשך אלפי שנים הללו יגיעו לסיומם.

אנשים ברחבי העולם מגיבים ללא פחד לתחושת אחריות חזקה לפעול לפי מה שהם יודעים ברמות הנשמה והמודעות שהוא הדבר הנכון לעשות, והיקום מזמן עבורם הזדמנויות לפעול בתיאום עם בחירות החוזה שלהם. הרוב אינם מוכרים מחוץ למעגל הקרוב של בעלי בריתם, מעט מאוד בשרו בזירה הבינלאומית. ואלה שהם יותר ידועים לא יודעים שלפני לידתם, הם בחרו להיות מי שהם, ולעשות  את מה שהם עושים וכמובן שהאוכלוסיה גם לא יודעת את זה.

מישהי שהיא ידועה ומכובדת מאוד היא מלאלה יוספזי, הילדה הפקיסטנית הצעירה שגם לאחר שנורתה, כי היא נלחמה על זכותן של בנות להתחנך, ממשיכה במאמציה לקראת מטרה זו. זה לא רק בגלל טיפול רפואי מעולה ומספר עצום של תפילות שהיא התאוששה מפציעת מסכנת חיים בראש. בחוזה הנשמה שלה, היא בחרה להקדיש את חייה לשירות חשוב זה שבסופו של דבר יהיה לטובת בנות בכל מקום בו מונעים מהן את אותו החינוך שמקבלים בנים.

האפיפיור פרנסיס הוא אדם נוסף ידוע ומכובד מאוד. הנשמה המפותחת מבחינה רוחנית שהתגלמה כחורחה  ברגוגליו עשתה זאת כי התבקשה ע"י המועצה האוניברסלית הגבוהה ביותר, כך שמאוחר יותר הוא יוכל למלא את תפקיד האפיפיור רב ההשפעה. בקנה אחד עם הסכמת הנשמה, היקום "סלל את הדרך" להזדמנות "מתאימה". כך ברגוגליו הפך לאפיפיור ולמרות התנגדות עזה בוותיקן, הוא פועל על פי מה שהוא מרגיש שבאחריותו, כדי לתקן את העוולות שמוסד זה ביצע מראשיתו.

במהלך מסלול התעלותו של כדור הארץ הוא כבר מקבל כמות עצומה של אור מתרבויות אחרות. אבל, משפחתנו האהובה, זה האור שנוצר על ידי כל מי שהקשיב לקולו הפנימי אשר מניע את חברתכם קרוב מאד אל עולם שליו, הרמוני שבו כולם חולקים במידה שווה את השפע העצום של כדור הארץ.

כל ישויות האור ביקום הזה מחבקים אתכם, עובדי אור, באהבה ללא תנאי ובהערכה הגבוהה ביותר!

_____________________________________

(1) תנועות שורשיות לפי ויקיפדיה:

תנועה שורשית הוא מושג במדעי המדינה המתאר יוזמה חברתית או פוליטית של אזרחים, אשר פעיליה מגיעים מן הקהילה. המונח המקורי באנגלית Grassroots Movement, מתאר יצירה של תנועה חברתית מן "שורשי העשב", בהנחה שצמיחה כזו היא ספונטנית וטבעית, שלא כמו תנועות חברתיות שמוקמות ומופעלות על ידי גורמי כוח מסורתיים. לעתים, הפעילות המקומית יכולה לצבור כוח על-אזורי ולהפוך לפעילות פוליטית במישור הלאומי או אפילו הבינלאומי. תנועת ומפלגת הירוקים בגרמניה הם דוגמה לתנועה שורשית ש"התמסדה" והפכה לאחת מן המפלגות המובילות בארצה.

תנועות שורשיות רבות הן רשת רופפת, ויחסית חסרת היררכיה, של פעילים. במדינות שונות, כמו גרמניה, המונח מזוהה בעיקר עם פעילויות ותנועות של השמאל החדש ובעיקר עם עמדות של האנארכו-פצפיסטים. כיום, עם זאת, משמש המונח לא רק לתיאור יוזמות מסוג זה, אלא למעשה לתיאור כמעט כל יוזמה אזרחית, שבאה מ"למטה". חלק מן התנועות השורשיות פונות למאבק אלים - המונח אינו מתאר את דרך הפעולה של התנועה, אלא את הגורמים שהניעו להקמתה ושפעילים בה. האינטרנט מספק היום במה לתנועות שורשיות, המסייעת להן להפיץ את מסריהן ולגייס פעילים.

לצד פעילותן של "תנועות שורשיות" אותנטיות, קיימים ניסיונות של לוביסטים, מפלגות וכוחות פוליטיים וחברתיים ממוסדים אחרים, ליצור תנועות אשר תדמיתן הציבורית תהיה של תנועות אשר "צמחו מלמטה" ואשר מבטאות את רחשי הלב של הקהילה, אך הן למעשה "דשא מלאכותי" (באנגלית המונח ליצירת תנועות "שורשיות מדומות" כאלו הוא Astroturfing, על שם ה-AstroTurf, אחד מן המותגים הידועים לדשא מלאכותי). היועץ הפוליטי דייוויד אקסלרוד היה מעורב בהקמת מספר "תנועות שורשים מלאכותיים" כאלו.Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge