Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Matthew Ward - May 2, 2014

 

מסר של  Matthew Ward מיום 2  במאי 2014

אין מלחמה באוקראינה; בסופו של דבר שלום בישראל ופלסטין; אפריקה; שליליות; תודעה;  אין מלחמה גרעינית, סיבה; שיקום נשמות מרוסקות; חשיבותם של בעלי החיים בהתפתחות של ציביליזציה; לוויתנים; אור בחמלה, הכרת תודה

ברכות אוהבות מכל הנשמות בתחנה זו, כאן Matthew. האור הזוהר של חמלה כבר זורם ברחבי העולם אל המשפחות שחייהם של יקיריהם הסתיימו במעבורת הדרום קוריאנית ולמשפחות של אלה שנחשבו שאבדו בים במטוס המלזי. בכל מקום בו מאות רבים מתאבלים אחרי שטראומה משותפת פתאום, זרם של חמלה כלפיהם עולה מכל קצות כדור הארץ.

לכן, זה אולי נראה כי לבבותיכם מאוחדים רק בזמנים של טרגדיות אישיות רבות, וזה לא כך. אתם תמיד מאוחדים באהבת המשפחה והרצון שילדיכם וכל הדורות הבאים יחיו בעולם טוב יותר ממה שאתם ירשתם—והבסיס הזה של האחדות שלכם הוא הרבה, הרבה יותר חזק מכל חילוקי הדעות שלכם, אחים ואחיות אהובים! זו הסיבה, שברצף הנצחי, כל התרבויות והגזעים של כדור הארץ חיים בהרמוניה אחד עם השני ועם כל הטבע. אתם יוצרים יחד עולם זה כשאתם מתגברים על אתגרים בעולם הזה של הרגע הזה.

תנו לנו לשכך חששות לגבי תוקפנותה של רוסיה באוקראינה—זה לא יוביל למלחמת חורמה. ולדימיר פוטין אינו רוצה במלחמה, והוא לא לגמרי טועה ע"י ייחוס חלק מהמהומה להתערבותה של ארה"ב. זוהי לא הממשלה של המדינה, זה שארה"ב היא ביתו של ה-CIA, וזה סיעה בשליטת האילומינטי של סוכנות שבוחשת בסיר הגלובלי. אה כן, ל"Black Ops" שלהם עדיין יש מספיק יכולת קיום להיכנס לאן שאנשים לא מרוצים ולהחריף את המצב.

עם זאת, הזמן למלחמות חדשות הוא בעבר, הרטטים לא יתמכו עוד זמן רב במזג מלחמתי ופילוג לוחמני. העידן למשא ומתן בנוגע לעימותים הגיע ובסופו של דבר, כל ההבדלים המהותיים בתוך ובין המדינות ייפתרו בדרך זו. דיונים יימשכו במקוטע, אז אנא אל תצפו מעבר חלק או תוצאות מהירות במיוחד היכן שמתנהלת עדיין לחימה ובנסיבות הרבות שבהן רגשות חזקים עדיין דורסניים, מכל סיבה שהיא.

שיחות לסיום עשרות שנים של אי שקט בין ישראל והפלסטינים נתקעו שוב לא בגלל שהתושבים מעדיפים מחלוקת על חיים ביחד בשלום, אלא בגלל שפסגת האילומינטי לא רוצה הרמוניה שם עד שהאזור יימצא תחת שליטתם—אנשים מעטים אלו מחזיקים באשליה שלהם של שליטה בעולם עם ירושלים כאחד מהמטות שלהם. תכניותיהם לעולם לא היה סיכוי להצליח מאז החלה ההתעלות של כדור הארץ, ובסופו של דבר רמות רטט יביאו לידי הגשמה הסכם שלום בר קיימא.

התבקשנו להגיב, גם על כמה מדינות באפריקה—"למה עדיין יש כל כך הרבה אלימות?" היא השאלה בשורה התחתונה. מבחינה היסטורית היבשת הייתה זירה לדיכוי ולשפיכות דמים. יחד עם הריגה אכזרית אחד את השני, שבטים חזקים תפסו שבטים חלשים יותר והשאירו אותם נתונים למרותם או מכרו אותם לסוחרי עבדים. השליליות שהצטברה במהלך מאות השנים של טבח ועבדות ובהמשך אפרטהייד ומלחמות אזרחים, השתחררה בהדרגה במהלך התעלות כדור הארץ, ורטטים נמוכים שהשתהו בארצות אלה השאירו את התושבים חשופים למהומות. בגלל שהאמצעים של אמא טבע של עקירה ושחרור השליליות—רעידות אדמה, התפרצויות הרי געש וסופות עצמתיות—אינם נפוצים באפריקה, "דף חדש", כך אומרים, בהחלט בדרך לשם, אבל זה מגיע לאט יותר לכמה אזורים אחרים.

יחד עם העלאת המודעות של החברה שלכם, הרטטים השוררים מייצרים אפקטים אחרים. אנשים הסובלים מטראומה כזו או אחרת, אולי לחימה ממושכת, התעללות מינית או התעללות פיזית אחרת, או ליקויים נפשיים, הם פגיעים במיוחד. כאשר חוויות אלה מובילות לכעס בלתי נשלט או לייאוש עמוק, היציבות המועטת של האנשים האלו נשברת, ולעתים קרובות הם הורגים אחרים או את עצמם. אנשים שמאומנים מילדות לנקום את מה שנעשה לאבותיהם מרגישים דחף מתעצם להשמיד את האויב המיועד—זה יסתיים כשהרצון להרוג ידעך סביב עולמכם.

המכנה המשותף במצבים מגוונים אלה, בעבר ובהווה, הוא שכולם היו והינם הזדמנויות לנשמות להתפתח מבחינה רוחנית ובמודע. עכשיו, לא רק שתושבי כדור הארץ לשעבר מנצלים בלהיטות את ההזדמנות הייחודית כדי להשלים קארמה של דחיסות מימד שלישי בתקופת חיים אחת במקום בהרבה, גם נשמות מתרבויות אחרות באות בלעשות זאת. עם זאת, גם עבורכם המבינים את המעגל הקרמתי התכליתי, אנו יודעים שזה קשה מאוד לחשוב כך על מיליונים רבים שבוחרים לחיות ולמות בנסיבות כואבות. אז אנא חישבו על האלפים הרבים של עובדי האור, שרובם מעולם לא שמעו את המונח הזה, המשתתפים או תורמים כסף לתוכניות הומניטריות המרוממות חיים אלו, והרגישו הכרת תודה על מאמציהם—תמיד האור של הכרת תודה הוא תרומה ראויה.

בלהיטות את ההזדמנות הייחודית כדי להשלים קארמה בדחיסות של מימד שלישי בתקופת חיים אחת במקום ברבות, גם נשמות מתרבויות אחרות גם באות לעשות זאת. עם זאת, גם עבורכם שמבינים את המעגל הקרמתי התכליתי, אנו יודעים שזה קשה מאוד לחשוב כך על המיליונים הרבים שבוחרים לחיות ולמות בנסיבות כואבות. אז בבקשה חישבו על האלפים הרבים של עובדי אור, שרובם מעולם לא שמעו על המונח הזה, התורמים כסף או משתתפים בתוכניות הומניטריות המרוממות את חייהם של אלו, ומרגישים מלאי תודה על מאמציהם—תמיד האור של הכרת תודה הוא ראוי לתרומה.

אין ספור הערות ושאלות ניתן לסכם כך: למספר מדינות יש יחסים עוינים וחלקן מחזיקות בנשק גרעיני; איך אתה יכול להיות בטוח שאף אחת לא תשתמש במכוון או בטעות לפתוח במלחמה גרעינית? אבל אם ניתן למנוע מלחמה גרעינית, למה אי אפשר למנוע את כל המלחמות?

אנו יכולים לומר בודאות שלא תהיה מלחמה גרעינית על פני כדור הארץ כי הבורא קבע שלא תהיינה יותר מלחמות כאלה בשום מקום ביקום. כאשר גופים מתים בגובה פני קרקע או בפיצוצים באטמוספרה נמוכה מאוד, נשמות אינן ניזוקות—הדחיסות של הגופים שומרת עליהן. כשמתפוצץ נשק גרעיני בחלל, כפי שקרה בתרבויות אחרות, נשמות החיות כרוחות חופשיות או בצורות דחיסות קלה אינן מוגנות—הן התרסקו וחלקיהן התפזרו בכל רחבי החלל.

הן לא יכולות להישאר שבמצב המום זה, ואחזור ושיקום הם תהליכים ארוכים ומורכבים שמתחילים עם צוותים מאומנים ומיומנים המחפשים אחר חלקי נשמה. חלקן עשוי לרחף ללא מטרה, לא מודעות לשום דבר אחר מאשר קיומן; אחרות ייתכן שנכנסו לגופן של נשמות נדיבות שהכניסו את ה"יתומים"; עדיין אחרות ייתכן שנתפסו על ידי ישויות אפלות והוחזקו כבנות ערובה; וחלק עשוי להיות כל כך מבוהל ומבולבל שהן יכולות רק לנוע כה וכה. אבל בכל מקום שכל חלק נמצא, הוא שומר על התדר הייחודי של הנשמה וזה אות המעקב שצוותי החיפוש משתמשים בו כמערכת ההכוונה שלהם.

כאשר חלק נשמה נמצא ומוחזר, הוא נלקח למה שהייתם מכנים מרכז שיקום ומקבל טיפול המותאם אישית למצבו—כלומר, כל טיפול המתאים לחוויות שלו במהלך המצב המופרד שלו. כשחלקים אחרים של נשמה זו נמצאים, כל אחד מהם נלקח למרכז ובעדינות מוצג מחדש לחלקים שהפכו לצעירים. אחרי שכל החלקים נמצאו וטופחו, הם משוחזרים בקפידה כך שכל התנסות, ידע וזיכרונות נמצאים בסדר הנכון בהתאם לקובץ של הנשמה ברשומות האקאשיות. רק אז יכולה הנשמה להירפא באופן מלא ולחזור לתפקוד, ובמקרים מסוימים, זה לקח כאלפי שנים בזמן ליניארי שלכם.

התחייבות עצומה זו מראה עד כמה חשובה כל נשמה לבורא וביקום הזה, לאלוהים, ומה שנשמות שבורות אלה סובלות היא הסיבה לכך שהבורא קבע שלעולם לא תהיה עוד מלחמה גרעינית. בהמשך לזה, אלוהים הרשה לכל התרבויות המפותחות מבחינה רוחנית, הכרתית וטכנולוגית למנוע כל ניסיון לפוצץ ראשי נפץ גרעיניים בכל מקום ביקום הזה—בעולמכם, הם עשו זאת זה יותר מתריסר פעמים.

בגלל שמלחמה "סטנדרטית"—וזה כואב לנו לדבר ככה כאשר חלק מהמשפחה האהובה שלנו נהרגים על ידי אחרים שגם אותם אנו אוהבים ללא תנאי והקרוסלה הקרמתית שלהם ממשיכה לנוע—מתחילה מבחירת הרצון החופשי של מישהו, אלוהים לא יכול להתערב. הוא חייב לכבד את החוק של הבורא שמאפשר ללא יוצא מן הכלל לאפשרויות הבחירה החופשיות של כל נשמה חוץ מאשר לפתוח במלחמה גרעינית. מה שאלוהים כן מרשה לעשות במסגרת החוק, הוא לכבד את בחירתה של גאיה בהזרמה מאסיבית של אור כדי להציל את הגוף הפלנטרי שלה וכל צורות החיים שלה. ציביליזציות גדולות, חזקות רחוקות שהגיבו באופן מיידי אפשרו לכדור הארץ להשתחרר מדחיסות עמוקה של מימד שלישי ולהתחיל במסלול ההתעלות שלה.

למרות שזה מתנהל במהירות חסרת תקדים, אנו יודעים כי בכמיהה לסיום כל הסבל והאלימות, בזמנים שסבלנותכם מתקצרת. אתם מתעייפים מלשמוע אותנו אומרים ששינויים גדולים בעיצומם—אתם רוצים הוכחות, לא רק מילות עידוד. אז נדבר על התקדמות בתחום שייתכן שלא ראיתם בהקשר של התעלות פלנטרית ואישית, אבל זה היבט חיוני—מהותי! —של התפתחות הציביליזציה: היחס לבעלי החיים. בשמחה ראינו שפעילות למען בעלי החיים הפכה לנפוצה בעולמכם!

בעלי חיים הם נשמות; כל אחד הוא חלק מהמקור בדיוק כפי שאתם והם מתפתחים בדיוק כפי שאתם. בקרב כמה מינים ישנן נשמות של בני אדם מפותחות מאד, שבחרו להתגלם בצורות אלו במיוחד כדי לחזק את הרוח המחברת בין כל בעלי החיים ובני האדם. אהבה היא המפתח—בעלי חיים מראים לכם איך לאהוב ללא תנאים או מגבלות.

האינטליגנציה של מסדרים גבוהים הוא קרוב מאוד לשלכם, משפחת היונקים הימיים של לווייתנים ודולפינים מכילים את הנשמות המפותחות ביותר על פני כדור הארץ מבחינה אינטלקטואלית ורוחנית. הספקטרום של הרגשות והתכונות של בעלי החיים הוא דומה לשלכם גם הוא, פרט לתכונות נרכשות כמו טקט, מרמה, מרירות והריגה כספורט; ובמובנים מסוימים המודעות שלהם היא נעלה. הם יודעים את המחשבות שלכם, הם יותר רגישים לאנרגיה מרוב האנשים, ואחד או יותר מחמשת החושים הבסיסיים שלהם חדים יותר משלכם.

הם נשמות רב ממדיות בדיוק כפי שאתם, אבל הם במודע נעים הלוך ושוב בין עולמות פיזיים ורוחניים, והם מבינים שאין דבר כזה כ"מוות". הם מתקשרים באופן טלפתי אחד עם השני ויוצרים אינטראקציה עם מספר עצום של נשמות דוויות ((Devic עליהן רוב האנשים יודעים מעט או כלום, עדיין יצורים יקרים אלה הם הכרחיים לפריחה של כל החיים על פני כדור הארץ.

תנו לנו להרחיב קצת כאן. לפני עידנים בעלי החיים חיו בשלום זה עם זה ועם בני האדם, והייתה תקשורת טלפתית בין כל צורות החיים, כולל הצמחים והממלכות הדוויות. כל כדור הארץ היה אז גן עדן וכל החיים שגשגו. כאשר תרבויות חזקות עם נטייה אפלה נכנעו לרצונם של כוחות האופל, הם הורידו (שינמכו) את ה-DNA של ציביליזציות חלשות יותר וכללו בו אלימות והם הציגו את האכזריות בבעלי חיים שהובילו לשרשרת הטורף-נטרף . כשהאור בתודעתם של האנשים התעמעם, הם החלו לטבוח אחד את השני ואת בעלי החיים—זה מה שגרם לכדור הארץ לנוע בספירלה לתוך דחיסות עמוקה של מימד שלישי ולהישאר תקועים שם לזמן רב.

כוחות האופל ידעו שלווייתנים שירתו את הפונקציה הקריטית של עיגון אור במעמקי האוקיינוס ​​לשם האופל לא יכול להגיע, ולהכחיד את כל האור על פני כדור הארץ, כוח זה השפיע על בני אדם להרוג את הלווייתנים כחלק מהתרבות או המסחר, והרבה יותר מאוחר, גרם להם לפגיעה חמורה ע"י בדיקות סונאר במי האוקיינוס. אבל האופל לא השיג את מטרתו—הלווייתנים הסכימו לתת לאור שלהם להישאר עמוק בלב הים אחרי שהרגו את גופם.

אותה השפעה אפלה הייתה בעבודה בהשמדה כמעט מוחלטת של עדרי ביזון ששוטטו במישורים של האדמה שהפכה לארצות הברית. אנשים שהיו תחת כישוף הורו על ההשמדה ההמונית, כי הם ידעו שבעלי החיים היו מקור למזון והסתירו שהאוכלוסייה המקומית נחוצה להישרדות. לעומת זאת, הילידים הרגו רק מספיק ביזונים כדי לספק הדרישות הבסיסיות שלהם והם הביעו כבוד והכרת תודה על החיים שהם לקחו.

דוגמאות נוספות להשפעת האופל הייתה להניע את האוכלוסייה להעריך פריטים המגולפים מניבי שנהב, לחשוב שלבישת פרוות בעלי חיים היא אופנתית, למלא ראשים של חיות בר ולעגן אותם על קירות, להאמין שחלקי בעלי חיים מסויימים הם מעוררי תשוקה או מחזקים את היכולת המינית. מיליוני בעלי חיים בטבע או במים נהרגו פשוט כדי לספק את התשוקה של המין האנושי.

זה אף פעם לא נכנס למוחם של אנשים אז שלבעלי החיים יש רגשות ואינטליגנציה ומינים רבים הם משפחתיים. לא הייתה שם אפילו לא מחשבה שההורים האלה אוהבים ודואגים לילדיהם בדיוק כמו שאנשים עושים ומתאבלים על האובדן של בן משפחה או חבר יקר בדיוק כמו שאנשים עושים. לא, חיות היו פשוט אובייקטים כדי לספק את הגחמות אנושיות. מנטליות זו של דחיסות עמוקה של מימד שלישי הייתה צריכה להשתנות כך שכדור הארץ יוכל להתעלות, ולכן, בשבעים וכמה השנים שבהן הוא היה במסלול ההתעלות שלו,האור כבר הגביר את התודעה של החברה שלכם כדי לראות את החשיבות הקריטית של בעלי החיים באיזון של כל החיים על פני כדור הארץ .

לאחר שנשמעו כמה קולות שהכריזו שלבעלי חיים יש זכות ליחס אנושי ועם הכבוד והערכה, קבוצות החלו להיווצר כדי לפעול על הנחת היסוד; וכמה אנשים אמיצים קיבלו השראה לחיות בטבע ולתעד את תצפיותיהם של מינים מסוימים. התחלות אלה צמחו לארגונים מקומיים, לאומיים ובינלאומיים של היום עם המשימה של הצלת בעלי חיים ובתי הגידול הטבעיים שלהם. חלק עושים או מרחיבים שמורות עבור חיות בר פצועות ויתומות, אחרים מפעילים מקלטים או הצלה ותוכניות שיקום לבעלי חיים מבויתים שעברו התעללות, ואנשים רבים תומכים מבחינה כלכלית בקבוצות אלה.

זעם על תנאים בלתי אנושיים בהם חיים ומתים בעלי החיים המגודלים למאכל מכריח שיפורים בתחומים אלה. גני חיות יוצרים או מגדילים אזורי מחיה של בעלי החיים שלהם ותוכניות רבייה מצילות מינים בסכנת הכחדה. קרקסים מגיבים להפצרות לטפל בבעלי החיים שלהם במסירות ובאדיבות. חוקים לאומיים אוסרים על יצוא של בעלי חיים מקומיים; חלק מאכיפת החוקים נגד ציד בלתי חוקי עוזר לציידים למצוא פרנסה אחרת; חוקים דורשים מגדלים של חיות מחמד לעמוד בסטנדרטים גבוהים יותר.

מחקר מקיף להתנהגות בעלי החיים, אינטליגנציה ותקשורת מראה את הדמיון שלהם לכם במובנים האלה. מספר הולך וגדל של חיות מחמד מאומצות; ילדים בבית הספר מתחנכים על הצורך לעקר ולסרס את חיות מחמד, כמו גם לדאוג לבריאות התקינה שלהם ולתזונה. נוצרות עצומות רבות בעד רווחתם של בעלי החיים—עצם החתימה על עצומה שולח קדימה זרמי אור—ובאינטרנט שיש שפע של סרטים ותמונות המראים את הידידות בין מיני חיות שונים, אפילו בשרשרת טורף-נטרף, כמו גם כמה חיות פרא הנכונות להתיידד עם בני אדם.

אתם יודעים זאת, אז למה אנו מדברים על זה? כדי שאתם תחשבו על צעדי הענק האלה שהחברה שלכם השיגה ושתרגישן הכרת תודה! כן, עדיין הרבה יותר צריך להיעשות, ורבים מכם כתבו מכתבים נוקבים השואלים מה אתם יכולים לעשות. בחשיבות עליונה, אנו קוראים לכם להפסיק להתמקד בהתאכזרות ובהזנחה שבעלי החיים סובלים מהם ולהרגיש מוטרדים בקשר לזה. באמצעות חוק המשיכה האוניברסלי שהוא בפעולה מתמדת, הרטטים הנמוכים של אותם רגשות ומחשבות שליליים עוזרים להמשיך את מה שאתם רוצים לסיים. שליחה של הרטטים הגבוהים של הכרת תודה על המאמצים העצומים בשם בעלי החיים מפזרת אור בכל ממלכת החי .

משפחה אהובה, יש הרבה יותר טוב ואור בעולמכם ממה שאתם יכולים לחשוב, וכל מחשבה, רגש ומעשה אוהב שלכם, מוסיפים לשפע שמשנה את עולמכם. באהבה, הוקרה וכבוד, אנו מצדיעים לכם ומלווים אתכם בכל צעד לקראת התהילה העצומה של תור הזהב של כדור הארץ.

אהבה ושלום LOVE and PEACE                                       

______________________________________

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Merav YMShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge