Home > > Matthew Ward - May 4, 2020

סוזי וורד - מתקשרת את Matthew Ward – 4 במאי 2020

עם ברכות אוהבות מכול הנשמות בתחנה זו, זהו Matthew.  מטרת מסרינו תמיד היתה להעניק הדרכה רוחנית, הארה ועידוד במהלך תקופה ייחודית זו ביקום. אתם מוכים עם מידע מטריד לגבי נגיף הקורונה, לכן אפשרו לנו להסתכל בראשית על היבטיו המעודדים של מצב זה.

אתם רואים ומדגימים את האיכויות הטובות ביותר של המין האנושי - אהבה, חמלה, אמפטיה, שיתוף פעולה, טוב-לב, התחשבות, נכונות לעזור, אומץ, התמדה להתגבר על המכשולים.

אתם צופים ומשתתפים בזרימה של הכרת תודה לכול מי שמטפלים בחולים ועוזרים לאחרים הזקוקים לכך.

אתם משתמשים בהאטת קצב החיים להתבוננות פנימית, מתחברים עם העצמי של אלוהים, עם תודעתכם הגבוהה, ומעריכים את השפע של טוב ויופי בעולמכם.

אתם מחדשים דרכים לעבודה, לילדי בית ספר, הכשרה לימודית וקורסי מכללה בבית; ובאמצעות הטלפון והמחשב, אתם שומרים במגע קרוב עם משפחה וחברים.

רוחם המאוחדת של אנשים ברחבי לעולם מגשרת את התהום של פילוג ומדגישה את הצורך לסיים דעות קדומות מערכתיות ולרפא את הפצע שהם גרמו.

רגשות ופעולות קולקטיביים אלה יוצרים כמות מאסיבית של אור, שמעורר מודעות מוגברת ביחד עם הרצון  להארה לגבי היבטי נגיף הקורונה שאינם מדווחים "בחדשות".

החברה הגדולה ביותר מאחדת יחידים שכבר שואלים איך הנגיף צץ פתאום בסין. מדוע הספקולציה שמקורה בעטלף - ואיך בכול מקרה היא התחקתה לעטלף זה? - הוחלפה לתאונה במעבדה במחוז ווהן (Wuhan)? מדוע הנגיף שיכול היה לגרום למחלה כה מדבקת נוצר במעבדה מלכתחילה?

האוכלוסייה תוכנתה להאמין כי המידע שתויג כ"תיאורית קונספירציה" הוא חסר ערך, בעיקר רעיונות הצצים ממוחות מבולבלים. אבל שאלה זו היא הגיונית: מדוע האפשרות כי נגיף קורונה נוצר במעבדה בארצות הברית ונלקח לסין פשוט נדחית כתיאוריה קונספירציה במקום להיחקר?

החברה שואלת מדוע "מומחים" אומרים כי רוב האנשים לא יחלו ב- COVID-19(נגיף הקורונה), מרבית אלה שכן חלו מבריאים, רבים שמתו סבלו מבעיות בריאות שהיו קיימות לפניו, ותסמיני המחלה יכולים להיות כה מתונים כך שאנשים רבים אינם מודעים שיש להם או שהיה להם אותה; עם זאת  אותם מומחים טוענים כי עיקר אוכלוסיית כדור הארץ צריכה להיות מחוסנת.

זה מוביל לשאלה זו: מדוע לא קים ענין זהה לסיים את המוות הניתן למניעה עקב תזונה לקויה, מחלות הנגרמות על ידי תנאי חיים תת-תקניים, התמכרות לאופיואיד (opioid) והתאבדות כאשר מספר מקרי מוות אלה עולה בהרבה על מספר המתים עקב COVID-19?

מוחות חוקרים גם "עוקבים אחר הכסף" מי מפיק תועלת מבחינה כלכלית כאשר מיליוני אנשים מסביב לעולם מטופלים בגין מחלה שמחייבת רכישת בדיקות, תרופות, ציוד לבית חולים ופריטי הגנה לאנשי רפואה?

היקף תשאול זה הוא בדיוק ההיפך למה שהתכוונו אנשי האופל שתכננו ורשמו פטנט על איידס, סארס וכול הנגיפים האחרים במעבדה בארצות הברית ולפני כמה חודשים שוחרר בסין אחד המכונה נגיף הקורונה. וגם השפעותיו אינן מה שאנשי האופל התכוונו. הם רצו מגיפה גלובלית אותנטית עם ביליוני מקרי מוות. הם צריכים את האנרגיה של הצער והפחד של הניצולים ועולם בכאוס מוחלט כדי ליצר את הרטטים הנמוכים הדרושים להם עבור עצם קיומם.

הכישלון להשגת מטרה זו הוביל לתוכנית ב. זו הסיבה מדוע "המומחים"  דברו על הסבירות שגל חדש של COVID-19 יגיע לאחר הגלים הראשונים, וסוג זה של רכבת הרים יכול להמשיך כשלוש שנים או עד שכול אדם בעולם נבדק בגין נוגדנים וחוסן.

מעבר להעשרת החברות המייצרות את הבדיקות ומפתחות את החיסון, הכוונה - שוב - היא חיסון שיהיה קטלני למרבית אוכלוסיית העולם. אבל גם, חיסון יכניס שבב מתוכנת שיפעל עם הפליטות של  G5 כדי לגרום לטראומה פיזית ורגשית, להזיק לתאי המוח ולאפשר את המעקב אחר אנשים ששרדו.

החברה צודקת בשאלה מה הבסיס ל"מגיפה גלובלית" זו!

אין אנו רואים את חיסוני החובה מתממשים, אבל אם יתממשו, מדענים בכוחות מיוחדים של חוצנים יצמצמו את הפוטנציאל של החיסון ויקלו על תכנות השבבים. וכששיעורי הרטט על הפלנטה עולים, כול הנגיפים יאבדו את יכולת הקיום. עם כל זה, בבקשה הפגינו בקול רם כנגד החיסונים עד שיהרסו אותם והפגינו כנגד שירות ה-G5 עד שהמכשירים מותאמים כך שתדריהם תואמים למערכות החשמליות של הגוף.

ועכשיו, התוצאה הכלכלית של COVID-19 תהיה איכשהו לא יציבה אבל הרבה יותר רחוקה ממה שאנשי האופל רוצים: כלכלה גלובלית קורסת לחלוטין, התרוששות משתוללת, רעב וייאוש. ואז הם יחברו ביחד את השברים של שליטתם וישיגו את מטרתם של שליטה בעולם.

זה לא יקרה. שלטונם הארוך עבר.

רצון טוב, שיתוף פעולה, רוחב לב וסחר חליפין - מסחר בסחורות בעבור שירותים ולהיפך - ישרת אתכם היטב עד שמערכת כלכלית גלובלית ישרה מחליפה את השחיתות והחמדנות שיוצרת את הביליונרים אשר מנהלים והורסים כול דבר על כדור הארץ. יקרים, אל תפחדו ממה שלפנינו - ברגע שעובר הבלבול הזמני והמצוקות הקצרות, האוכלוסייה תהיה בדרכה לצדק ולשפע עבור הכול.

נשאלנו להעיר על רפסודה של מידע הזמין באינטרנט שבו חוקרים, פרופסורים רפואיים ושאר המדענים נותנים עדות על מצבים שאתם מתארים כ"מהממים", "בלתי נתפסים", "שטניים" או "זוועתיים". תיאורים אלה אכן מתאימים לפעילויות של החברה הסודית הידועה כאילומינאטי, הקנוניה, סדר עולם אחד (One World Order), ממשלת צל (, (shadow government או, יותר לאחרונה,   Deep State.(מצב עמוק[1]).

חממת נגיף הקורונה היא הווטרלו[2] שלהם. כוח אור עוצמתי מאחורי הקלעים מאשים אותם בפשעים כנגד האנושות. אנשים אשר ממשיכים לנסות להרוג ביליונים מכם, מנהלים טקסים שטניים, שולטים על אמצי התקשורת המרכזיים ומשפיעים לרעה על כול היבטי החיים האחרים על כדור הארץ כולל על אנשים שידועים ונערצים. מעצרם יגיע כהלם למרבית האוכלוסייה.

אלה שנמצאים בשיא החשיכה מחבלים תוכניות מתועבות, אחרים מסתבכים בלהיטות, רובם הינם עבדים המשתתפים בשל שוחד, סחיטה או איומים כנגד משפחותיהם. במקרים מסוימים, אשמות מבוססות על מידע מפוברק, צילומים ווידאו, אבל האמת לגבי כול אדם מואשם תפורסם בזמן.

כהדרכה רוחנית, משפחה יקרה, אנו מודים לקורא ששאלתו היא: "מה יכולים עובדי האור לעשות חוץ מאשר "להיות באור" ולעזור לסיים את כול החשיכה על הפלנטה?" הישארו חיוביים, רגועים, מאוזנים ואופטימיים. מדיטציה מקנה את השקט של המוח והלב ששומר שהאנרגיה שלכם זורמת באופן חלק ומקרינה את הרטטים הגבוהים שנותנים ביטוי לשינוי מועיל.

הדמיה היא עוצמתית. לדמיין את כדור הארץ מסתובב באור לבן זהב. לדמיין אנשים בכול הגילאים, צבעים ותרבות מחייכים, צוחקים, מתחבקים ורוקדים בין בעלי החיים, כולל אלה אותם אתם מכנים פראיים. לדמיין כי מה שנותן לכם שמחה או מאפשר לכם להרגיש נאהבים שולח קדימה את הרטטים הגבוהים אשר פשוטו כמשמעו מאירים את עולמכם.

השאלה מתייחסת ל- .NESARA/GESARA"איך יכולים אנו לבקש עזרה מכוחות השמיים אם אין מבנה סביר להכניס בתוכו תחליף של מה שיש לנו?" לקוראים שאינם מכירים את ראשי תיבות אלה - NESARA היא United States legislation National Economic Security and Reformation Act  חקיקה בארצות הברית בדבר הביטחון והרפורמציה הכלכליים הלאומיים. GESARA - United States legislation Global Economic Security and Reformation Act - חקיקה בארצות הברית בדבר הביטחון והרפורמציה הכלכליים הגלובליים – חוק זה ישים ברחבי העולם.

היתה "עזרה מכוחות השמיים" החל מההתפרצות. המאוד מושג ל- NESARA מגיע מהמועצה האוניברסאלית הגבוהה ביותר שהינם המתכננים של עידן הזהב בכדור הארץ וסט. ג'רמן (St. Germaine ) היה אחד מהמנהלים שהלחין את החוק, שנחתם כחוק לפני כ-20 שנה.

זהו מסמך חוקי, כך גם הוראותיו יכולות רק להיות פוליטיות וכלכליות, אבל מטרתו היא לא פחות מאשר התמרת העולם. אינדיקציה של המשמעות החיונית של החוק היא שהאילומינאטי מנע את הודעתו שתוכננה ב-12 בספטמבר, 2001, באמצעות בימוי הטרור שאתם מכירים כ:"9/11".

כיוון שהמאמצים להודיע על NESARA היו גם חסרי תועלת, היבטיו הוטמעו באופן הדרגתי הודות להתמדה של עובדי האור המתנדבים מציוויליזציות אחרות.

בקיצור, המבנה להחלפת השליטה המרושעת של עולמכם היתה במקום מההתחלה, ונשמות עם יושרה רוחנית ומוסרית ימשיכו להניע תוכנית אלוהית זו קדימה. [מסרים רבים המתויקים ב- www.matthewbooks.com  מכילים מידע מורחב לגבי החוק. תהיה לכם גישה לאותם מסרים בהדפיסכם NESARA בסרגל החיפוש בתפריט].

אחים ואחיות אהובים, אנו מכבדים את איתנותכם בעזרה לציוויליזציה כדור הארץ לתת ביטוי לעידן הזהב ואנו תומכים בכם עם כוח שאין כמוהו של אהבה ללא תנאי.

_______________

אהבה ושלום.

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Email: suzy@matthewbooks.com
Translation: Gili Weizman

[1]           המתרגמת - Deep State. – תיאורית קונספירציה שטוענת כי קנונית פשע קיימת בתוך המערכת   הפוליטית בארצות הברית ומקימה ממשלה חבויה(נסתרת) בתוך הממשלה החוקית שנבחרה.

[2]           ווטרלו – מובסים מבעיה שקשה להתגבר עליה.


Share |