Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 23, 2020


מסר באמצעות Blossom Goodchild - המתקשרת את ה-The Federation of Light - מיום 23 בפברואר 2020


בלוסום: שלום שם, ישויות אור נעימות! כאן על כדור הארץ, רבים מאתנו עדיין מוצאים את עצמם נאבקים, כך נראה. אני מבינה כי "האחדות של העצמי" שלנו מסייעת לנקות את הכול. יש כה מאבק רגשי רב ומתמשך עבור כה רבים, בתלות במצבם העוצמתי המסוים, ובאזור בעולם בו הם שוכנים. עם זאת, בשם כולנו.... אין אתם יכולים לתת לנו הפסקה שגרתית? אני יודעת שאין זה "אתם" לכשעצמכם, ואין אתם יכולים לשנות את זה. לכן, אני שואלת אם אתם יכולים לעזור לנו למצוא "את המתג" כדי "להפעיל אותנו שוב" בתוך ישויותינו השמחות יותר? עם הכבוד הגדול ביותר, אני מרגישה כי אתם תאמרו להמשיך לומר את המנטרה, אני האור, אני האהבה, אני. אנו עושים זאת, עם זאת, זה מרגיש עבורי כאילו זה שומר על חוט אחרון זה קשור לפני שיפול מעל הקצה, בניגוד  להרגשת העצמי הנהדר שלנו. כול עצה שתינתן תוערך מאוד כאן. תודה לכם.

פדרציה של אור:  בלוסום היקרה ביותר, כולם היקרים ביותר. אנו מודעים מאוד למאבק שמבקר בו העצמי של הנשמה, עבור מרביתכם. אנו יכולים להבין זאת מבחינה אנרגטית ואף על פי שאתם עשויים לא להרגיש על גג העולם.... אתם בהחלט באמצעו ועושים בדיוק את מה  שמתבקש מכם. אתם... משנים/מפזרים... את האנרגיות הישנות, המעופשות, האומללות, לא רק של עצמכם, כמובן, עם זאת, כול מה שהוא/היה על פני הפלנטה שלכם במשך תקופות זמן. אתם יכולים למנות עשרה דברים, מבלי לחשוב, בקנה מידה גדול, שהשקיעו את כדור הארץ שלכם עמוק יותר לתוך הבוץ ואז עוד ועוד דברים. דמיינו את כול מה שאתם מנקים ומפנים.

כן, זה עשוי להיראות כאילו זה הכול מאוד אישי... זה אישי. כיוון שאישיותכם משחררת עבירות מוסוות. כאשר אתם מציגים לכם את כול מה שאתם צריכים לנקות ולהמשיך, אתם גם משלבים המון "חתכים"  הקשורים לכך... שאתם מפנים עבור השלם.

בלוסום: אני יכולה להבין זאת. עם זאת, בזמן של עצבות או תסכול עמוקים ביותר, או כל רגש כלשהו שאחד... מקיא החוצה/מקיא למעלה... בכול זמן נתון... זה בוודאי לא מרגיש שאנו עושים זאת עבור השלם. זה מרגיש כה רב-עוצמה.

פדרציה של אור: זו עמדתנו בדיוק! הסיבה  שזה מרגיש כה רב-עוצמה היא מכיוון שזה כך. אתם מרגישים כי זה חופר כה עמוק בתוך נשמתכם ושאולי רק שאגת האריה תביא את זה ממקום זה, החוצה לתוך הגלוי. אנו משתמשים באנלוגיה זו מכיוון שהאריה ידוע כמלך הג'ונגל. לכן, שחררו שאגה זו בכוח. אפשרו לעצמכם ולכולם... דעו כי אתם עולים שוב בכוח ושום דבר לא ימנע/ירסן זאת.

זכרי בלוסום.... כמה עמוק פצעי הפלנטה שלכם יכולים לנדוד. פצעים שלא הבריאו עכשיו נרפאים אחת ולתמיד.

כיוון שאתם יודעים כי אין אתם יכולים.... פשוט לא יכולים... לנוע לתוך הרטט הגבוה יותר כאחד עד שזה נעשה.

בלוסום: כן. אני מבינה, עם זאת אני מרגישה כי על ידי כך שאנו חווים "שלב" זה אין אני מקרינה את האור והאהבה שלי על פני הפלנטה כפי שצריך. האם אין אתם מצפים מאתנו לעלות מעל כול זה ולהיות מגדלור של אור שיראה את הדרך? לא כך, חבריי! פשוט לא כך! אני מרגישה שאני עטופה ב"כדור המחרוזת" שלי ולכן, לא מקרינה את הלפיד שלי החוצה למקום אליו הוא נדרש ללכת ואפילו אם עשיתי זאת, הבטריות שלי אוזלות באופן חמור.

פדרציה של אור: אנו מודעים לדילמה זו. עם זאת, אנו מציעים לכם להסתכל על כך כבעיה זמנית. כיוון שאכן, זו בעיה זמנית.

אמרו את המנטרה.

דעו את השוני שהיא עושה.

דעו זאת. דעו זאת. דעו זאת.

אל "תקוו" לא בלב שלם שזה עשוי לעשות כתם של טוב. דעו כי למרות שלבכם עשוי לא תמיד להיות "בזה"... הצופן בתוך האמירה של מילים אלה, אורג את קסמו הכול באמצעות עצמו.

ההבדל הוא שככול שהנשמה של האומר מילים אלה קלה יותר, כך תהיה לכך יותר השפעה.

בלוסום: אה הלו? האם לא הקשבתם למילה שאמרתי?

פדרציה של אור: אנו משועשעים כתמיד, מהמגע ההומוריסטי שלך.

בלוסום: המתג. היכן נמצא מתג זה? אני לפעמים מרגישה שהוא חייב להיות חבוי במקום בו השמש אינה זורחת! כה רבים מאתנו כפי שאתם יודעים, נמצאים עכשיו מעבר לצורך ללמוד על אישורים חיוביים וכו'. אנו יודעים "כלים" אלה. עם זאת, בזמנים אלה נראה שישויותיהם נלקחות הרחק הרחק עמוק יותר לתוך תהום ואין חוט של חבל באופק. אפילו אם אנו מנסים, כאשר אנו מנסים לעשות זאת... זה עשוי פשוטו כמשמעו להימשך, רק רגע או שניים ואז מכה/סטירה (SHMACK)! בחזרה לתוך הצניחה העמוקה ביותר מעבר לדבר הזעיר ביותר. לכן, חוזרים על המנטרה... ואנו ממשיכים, סביב וסביב. איך בזמנים אלה יכולים אנו לשמור על עצמנו? אנו יודעים כי באנו לעשות זאת. אני מרגישה כי זו רק ההתחלה של כול זה, לכן אין זה נראה יותר מדי טוב אם זה האופן בו אנו מטפלים בכך בהתחלה! הכי טוב שתיקחו את עצמכם למטה לכאן חברים. אני מתכוונת לכך!

פדרציה של אור: בלוסום וכול הנשמות המוצבות על הפלנטה בכדור הארץ בזמן זה. אין מתג "קסמים". רק ישנה הידיעה כי גם זה יעבור. במהלך "שלוב של אנרגיות" זה.... מהגבוהות ביותר לנמוכות ביותר.... מהנמוכות ביותר לגבוהות ביותר וכול דבר שביניהן... זה יותר מאשר אתם יכולים לעשות, רק להיות איך שאתם בוחרים להיות בכול נשימה שאתם שואפים.

בלוסום: עם זאת, אני לא בוחרת להיות אומללה/מתוסכלת... קראו לזה איך שתרצו! נראה שזה בוחר אותי!

פדרציה של אור: אנרגיות אלה מוצאות אותך/בוחרות אותך.... כיוון שאת הסכמת כי תעשינה כך... על מנת לשנותן... על מנת לעשות משהו לגביהן... ואת עושה.

לכן, היי שמחה בפריצתך כאן למטה!

בלוסום: אוהבת את זה!

פדרציה של אור: עם זאת, באמת בלוסום, אם היינו צריכים "להמציא" סיפור לגבי מתג זה שאת מחפשת.... כאשר חווים שכול מה שאתם מרגישים מרוקן אתכם מכול דבר שאת יודעת את עצמך שהוא... באמצעות דמעותייך וכעסך והידוק החזה והאגרוף שלך.... צעדי מחוץ לעצמך וצחקי! שבחי את עצמך על תצוגה מהממת זו כשאת משנה את הפלנטה שלך לתוך בריאות ושמחה.

כך  שבאמצעות דמעותייך, באמצעות ביטוייך של "מספיק זה מספיק"....מחלק אחר של ישותך... צעדי הצידה וחייכי. הכירי כמה טוב את עושה זאת. ככול "שהכאב" עמוק יותר, כך את עושה את זה טוב יותר!

בלוסום: אני מבינה את מה שאתם אומרים, אני מנחשת שאם הם מאפשרים, הם יכולים להרגיש אשמה בכך שאין הם מקרינים את האור שלהם בזמנים האלה הנחוצים ביותר ויכולים להכות את עצמם בשל היותם חלשים.

פדרציה של אור: עם זאת, בדרך זו... התגאי בעצמי בשל  היותך "משרתת את השלם".

זה יעבור.

בלוסום: אני מנחשת כי השאלה "הטיפשית" שתישאל תהיה... עוד כמה זמן זה הולך "להרגיש" כך? אני מרגישה היטב שהעברתי את עצמי למכור לפי תאריך!

פדרציה של אור: אין זה ענין של טיפשות, בלוסום. בכלל לא. אנו יכולים להעריך את רצונך לדעת. לצערנו, אין אנו יכולים לומר לך... כיון אין מדובר כאן "בזמן" בעולמכם. מדובר באהבה.

בלוסום: עניתם יפה! העניין הוא... אתם אומרים כי בשנה זו, כה הרבה עומד להתגלות והאמת תיאמר. ובכן, האם זה כך שמרבית אמיתות אלה אינן כה נעימות (בלשון המעטה)? לכן, האם אין המשמעות שיש לנו הרבה יותר "מחומר זה" לשנות?

פדרציה של אור: כן. זה אומר.

בלוסום: הו, הסתכלו! שם נמצא סקוטי (Scotty)!

פדרציה של אור: עם זאת, גם זכרי, בלוסום, כי אנו גם אמרנו כי הרבה עונג יגיע מכך שאת תגלי היבטים גבוהים יותר של ישותך, שיאפשרו לפלאות שטרם סופרו להציג את עצמן.

בלוסום: באותו הזמן כשמרגישים כה איכס?

פדרציה של אור: אם את מאפשרת "למרחב שבין לבין" להראות לך איך.... אכן.

בלוסום: איך אנו מוצאים את אותו "מרחב שבין לבין"?

פדרציה של אור: באמצעות כניסה לתוך השקט של העצמי. כול  מה שנדרש אלה שלוש נשימות עמוקות בכול זמן נתון. אין אתם צריכים לעצור בהכרח את מה שאתם עושים, עם זאת, זה יכול להיות מועיל לעשות זאת. רק שלוש נשימות עמוקות כדי להתחבר ולהרגיש מחוברים ואתם תגלו.... לאורך זמן/דרך הזמן... "אירועים" קטנים/גדולים אלה, מראים את הדרך לנתיב הגבוה יותר שאתם בוחרים לעשות את מה שנאמר שניתן לעשות... צעד אחד בכול פעם/ דרך זמן.

בלוסום: דרך זמן?

פדרציה של אור: אכן. אנו נעזוב את זה שם ונאפשר לכם להרהר על המשמעות של זה.

בלוסום: אם להיות כנה אם אני מהרהרת הרבה יותר בכול מה שקשור עם החיים, אני אהרהר את עצמי ממש בפלנטה. במרבית הזמן כאשר איני יכולה להבין דברים או למצוא משהו הרבה יותר עמוק להשיגו, אני פשוט בוחרת לשחרר אותו, לשתות כוס תה, לדעת שאין זה משנה בכול מקרה ולחזור למנטרה של אני (I AM). לשמור את זה פשוט... הבה כולם רק נסו ושמרו את זה בפשטות. אנו סיימנו נכון להיום, הלא כן?

פדרציה של אור: אכן, סיימנו. תענוג להיות במחיצתך.

בלוסום: והתענוג שלנו להיות במחיצתכם! בהכרת תודה. בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge