Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 9, 2020


מסר באמצעות Blossom Goodchild - המתקשרת את ה-The Federation of Light - מיום 9 בפברואר 2020


בלוסום: הי חבר'ה. מזדרזת לבלות אתכם, כול כך מקווה שאתם נמצאים בבית ומוכנים לשיחה?

פדרציה של אור: ברוכה הבאה וברוכים הבאים כולם. אפילו אלה שאינם יודעים שום דבר עלינו, אנו עדיין שולחים החוצה אליהם מחשבות מסבירות פנים אוהבות, למה שאנו אומרים, למה שאנו מתכוונים לסייע.... בכול מקרה יוצא "החוצה שם" ומגיע לאנרגיה שלהם  בין אם הם מודעים או לא לכך, או אם הם רוצים אותה או לא. זו אינה התערבות ברצון החופשי. זה ייצור אפשרויות על מפתן דלתם אם הם יבחרו לפתוח את הדלת.

זכרו זאת, יקרים, אם אתם רוצים. כול המחשבות הטובות, כול הכוונות הנעימות, כול זה הינו עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול, נשלח החוצה לכולם... אף פעם לא לריק. לפעמים, זה עשוי להרגיש  שהמאוד מעט של "מחשבות טובות" אלה מגיע ליעדן. זה אינו כך. תמיד משיגים את היעד, עם זאת, העובדה נשארת כי תמיד ישנה בחירה אם כן או לא אנרגיות אלה של אהבה נספגות לפעמים, או פשוט נשארות "מתנדנדות" עד לזמן כזה כאשר המקבל מוכן לקבל ואכן, מקבל.

בלוסום: זה מעניין כיוון שחשבתי כי כשאחד שולח החוצה מחשבות אוהבות למישהו במצוקה, לא משנה מה, הם יגרמו לשינוי.

פדרציה של אור: הן תגרומנה לשינוי. אפילו כאשר הן "נשארות ממתינות" לקבלתן, הן עוסקות בריקוד עם ה.... היינו אומרים.. "אנרגיות חיצוניות" של אותה נשמה או יוצרות מצב ומתרחקות משם בהדרגה כדי לחדור דרכה. זה בדיוק כמו להרוס קיר לבנים. אחרי מכות פטיש רבות.... זה מחליש את המבנה ופתאום, רק כאשר מרגיש שזה תרגיל חסר טעם, הקיר מתפורר.

יקרים ביותר. אף פעם אל תרגישו כי מחשבותיכם לאחר או לשלם ( כיוון שהם אחד ואותו הדבר) נופלות על קרקע אבנית. האם לא הייתם עדים לפרחים הגדלים דרך בטון?

כול מחשבה טובה, כול כוונה טובה אף פעם לא מבוזבזת. כיוון שבתוך "תצורות תפילה" אלה נמצאים שוב "קודים" שמרפאים ברמות אחרות.

היינו מנסחים זאת בדרך ילדותית כמו זו. אם הייתם שולחים החוצה מחשבות באמצעות האוויר למישהו הנמצא רחוק.... וכדי להגיע לשם, מחשבות אלה צריכות לנסוע מעבר ליבשה וים.... דמיינו איך נשמות, ציפורים, פרחים, עצים, גבעולי דשא, טיפות גשם רבים ואוקיאנוסים מלאים צריכים "לעבור דרכם" כדי להגיע לשם. לכן מה שאתם עשויים לדמיין שהינו מחווה נעים של מחשבה אוהבת למישהו הנמצא רחוק, למעשה מתברר שזה פרויקט ריפוי מסיבי כשאהבתכם עוברת דרך כול האנרגיות החיות האלה בדרכה לנמען.

אל תמעיטו בערך כול צעד שאתם עושים. אל תמעיטו בערך כול תהליך המחשבה שהינו עבור הטוב הגבוה ביותר של הכולהכוח של כוונה טובה בתוך מחשבותיכם הוא הרבה מעבר לדמיונכם. כיוון שדמיונכם עוכב וקוצץ במשך זמן, להשאיר אתכם "מאמינים" כי "מיומנויות הריפוי" שלכם הן מוגבלות מאוד.... או מובנות באופן מלא באמצעות גורו/מורה רוחני היושב בראש ההר.

מתחו את אזור הנוחות שלכם, נשמות יקרות.

מתחו את מגבלותיכם. אל תאמינו יותר כי כאשר אתם מגיעים להיות באמת באמת באמת אדם טוב, אז אולי, אתם יכולים לרפא אצבע כואבת ולהרגיש מבורכים בשל עשיה זו ושיש לכם כזו מתנה.

עם כבוד... אל תישארו ממתינים להפוך למישהו/למשהו שאתם כבר!

עצרו את ההתמהמהות. הכירו את האמת.... ממש עכשיו!

כוחות ריפוי אלה, כוחות של "נסיעות בלי כלי רכב" אלה, כוחות אלה שעולים על מעשה הכשפים הגדול ביותר אותו אתם יכולים לדמיין.... שוכבים בתוך כול אחד מכם.

הם חלק מהמבנה שלכם. לא צריך להרוויחם באמצעות זכות של להיות ישות אנושית טובה.

כולכם ישויות אנושיות טובות. כול אחד... בבסיס... הם טובים. כיוון שכול אחד מגיע מהעצמי של אלוהים.

אתם מודעים ונעשים חולים באמצעות הפעולות של אלה שמאמינים שהם שולטים על הפלנטה שלכם.

בלוסום: מאמינים? האם אם כן אין הם שולטים עליה?

פדרציה של אור: לא. הם רק "חושבים" שהם....

בלוסום: עם זאת, מה שאתם חושבים כי אתם, אתם הופכים.

פדרציה של אור: בדיוק. לכן, אם אתם חושבים ומאמינים כי הפלנטה שלכם מנוהלת על ידי אלה בעלי פחות אור, אזי כך זה יהיה.

בלוסום: עם זאת, זה כך, הלא כן?

פדרציה של אור: מכיוון שאתם מאמינים שזה יהיה כך. שנו את אמונותיכם!

בלוסום: אתם רואים, זה המקום בו אני נעשית מבולבלת. זה יותר מברור לנו כי אלה שבעלי פחות אור מנהלים את ההצגה... האם לא אמרתם זאת בעצמכם?

פדרציה של אור: כן אמרנו. עם זאת, הם מנהלים את ההצגה מכיוון שזה מוטמע בתוך מערכת האמונות שהם אכן כך.

בלוסום: מכיוון שזה אמת???!

פדרציה של אור: מכיוון שאחד מאמין שזה כך.

אם כול אחד שמודע לכך, שינה את יחסם.... שינה את ידיעתם... שינה את מערכת האמונות לשונה... נומר אחד שינה את  מחשבותיהם ומאמין כי הפלנטה שלכם נוהלה באמצעות מלאכי הזהב של אור עבור הטוב הגבוה ביותר של הכול.... אם כול אחד עשה זאת... אזי האנרגיה שזורמת מעשייה זאת, תגרום לכך שזה יהפוך לאמת שלכם.

מה שאתם בוחרים לחשוב.... כאשר אתם חושבים על כך ומתמקדים על כך במשך זמן ארוך מספיק יהפוך למציאותכם... זה כך.

בלוסום: האם הייתם אומרים, שזה צריך להיות אחוז מסוים מהאוכלוסייה שצריך לעשות זאת, על מנת שזה יקרה?

פדרציה של אור: אנחנו עונים לכך גם כן וגם לא.

כיוון שאת  מבינה, בלוסום... ובבקשה אל תיעלבי... כול אחד מכם... כול נשמה שוכנת בתוך העולם שלהן.

בלוסום: היציאה מהבמה שמאלה!.... ו.... נופלים ישר במורד מאורת הארנב! בבקשה המשיכו ואני אנסה להמשיך. אני פשוט לא מבינה איך זה יכול להיות שכול אחד אחר שאני מכירה, הוא גם בעולמי.

פדרציה של אור: ואת נמצאת בעולמם! עם זאת... את מנהלת את ההצגה בסופו של דבר. את מנצחת על התזמורת. את מושכת בחוטים. את כותבת את התסריט, מעצבת את התלבושות ומחליטה באיזה תפקיד את הולכת לשחק ואיזה תפקיד אלה שמציגים לצדך גם ישחקו. יצירת המופת הקטנה שלך.... לתצוגה....

בלוסום: עבור מי שיראה?

פדרציה של אור: עצמך. רק עצמך. כיוון שכול אחד אחר מנצחים על ההצגה שלהם.

בלוסום: עם זאת, בוודאי שאני נמצאת בהצגתם ואיך זה יכול להיות כאשר אני כבר מופיעה בשלי? אני לא יכולה להיות בדרמות אלה באותו הזמן.... אם אני עסוקה ביצירה של זו שלי.

פדרציה של אור: כן, את יכולה והם יכולים. כיוון שאת היא השתקפות של מה שהם צריכים שאת תהיי... בהצגתם.

בלוסום: השתקפות של מה? של עצמי?

פדרציה של אור: כן. אם היית מבקרת באולם המראות, היית רואה חזיונות רבים של עצמך. "הפקות" רבות שלך ועם זאת, שם את עומדת מביטה רק לתוך מראה אחת.

בלוסום: אתם מאבדים אותי.... אתם יודעים כי אתם מאבדים אותי, הלא כן?

פדרציה של אור: הישארי אתנו ואפשרי לנו לזרום....

בלוסום: זכרו כי אני נמצאת בנפשי/במוחי האנושי וזה מבלבל אותי, כיוון שאיני יכולה לעקוב לאן זה מוביל.

פדרציה של אור: בלוסום היקרה ביותר. עכשיו מגיע "הדבר החשוב" ( "the Biggie") כפי שהייתם אומרים. אתם משחקים תפקיד של עצמכם ומי אותו אדם... הוא מי שאתם בוחרים להיות בכול רגע נתון של חוויה/ניסוי. כול מה שאתם רואים ומקרינים זה סרט הקולנוע שלכם, כפי שאמרנו. הנשמות שמלוהקות כדי לשחק את תפקידן בסרט שלך נמצאות שם כדי לשרתך, על מנת שאת תכירי את עצמך.

בלוסום: עם זאת, מה הם עושים בסרט שלי כאשר הם צריכים להיות בשלהם?

פדרציה של אור: הם מסייעים לך. הם נמצאים בסרט שלך בנוסף לזה שלהם... כיוון שכול "סרט" הוא סרט בתוך סרט, בתוך סרט, בתוך סרט.

בלוסום: רגע אחד בבקשה בשעה שאני מטאטאה את מוחי מהרצפה! זו באמת אחת מאותן שיחות  שלא מביאות אותנו לשום מקום במהירות ואחד תוהה מדוע אנו אפילו התחלנו. אני באמת לא יודעת אם יש טעם כלשהו בהמשך כיוון ששוב, אני אבודה עמוקות בתוך הארנבייה ואין גזר באופק!

פדרציה של אור: עם זאת, בלוסום היקרה ביותר... הזרעים נזרעו....

בלוסום: עם זאת, עם כבוד... מדוע לבלבל אותנו אפילו יותר?

פדרציה של אור: כיוון שאתם מוכנים.

בלוסום: עם זאת, מה הטעם? אני מבולבלת מספיק רק מלנסות להצליח כול יום, בלי כול כניסה זו לתוך מודעותי... ואני כמעט בטוחה שאני לא אהיה מסוגלת להרצות על כך אפילו אם אני בת מאתיים ועשר... כיוון שאני עדיין לא מבינה את זה.

פדרציה של אור: עם זאת, בלוסום.... את יודעת את כול זה. אין את יכולה להבין את זה... מנקודת המבט של החיים שאת חייה בהם.

בלוסום: אזי האם אנו לא בזבזנו פשוט שעה?

פדרציה של אור: ידע הוא אף פעם לא מבוזבז. שום דבר הוא לא מבוזבז אי פעם.

בלוסום: בוודאי, אם זה לא הגיוני לכם, זה מבוזבז. אני ביליתי 4 שעות בנסיעה ברכב מנסה להבין באמת במה תמכו מפלגות פוליטיות, רק מכיוון שהרגשתי כה בורה. ביום למחרת  אנו עשויים פשוט רק לבלות ארבע שעות אלה בדיבור על הרפתקאותיו של נודי והאוזניים הגדולות (Noddy and Big Ears) , כדי שאחד לא יחשוב שהוא שקע... בבזבוז זמן.

פדרציה של אור: לא... פשוט חוויה נוספת שממציאה את מי שאתם. אולי אנו צריכים לסיים זאת....

בלוסום: משאירים את הדלת פתוחה לרווחה?

פדרציה של אור: כמובן... ועם זאת, אם היתה ניתנת לנו האפשרות לסיים משפט זה.....

בלוסום: אופס!

פדרציה של אור: היינו אומרים לכול אחד המגיע ממקום האהבה העמוק ביותר... שכוונתנו העיקרית בשיחה זו היא לחזור ולהדגיש כי אתם מנהלים את הצגתכם! גם אם אתם חושבים שאתם מנהלים או לא.... גם אם אתם אוהבים את זה או לא... גם אם אתם מסכימים או לא... הכי טוב להיכנס לתוך הלבוש המפואר ביותר שלכם כיוון שלא רק שחייבים כי ההצגה תמשיך... עם זאת ההצגה הגדולה ביותר על כדור הארץ היא לעבר בלוסום קדימה מכול אחד ואחד!

בלוסום: המסך עולה.... האורות נדלקים... אין לנו שום דבר לפגוע בו מלבד הגבהים! (we’ve got nothing to hit but the heights!) ( כפי שהשיר הולך). לא בטוחה על מדובר היום או אכן, כמה שימושי זה עשוי להיות. זה מה שזה. בהכרת תודה. בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge