Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - February 2, 2020


מסר באמצעות Blossom Goodchild - המתקשרת את ה-The Federation of Light - מיום 2 בפברואר 2020


בלוסום: שלום שם! מנסה שנית, לראות אם אנו יכולים לתקשר. כה הרבה מתרחש עבור כול אחד. אנרגיות כה רבות של כול הרטטים עפות מסביב ועם זאת, אנו צועדים קדימה! איך זה במקום בו אתם נמצאים והאם אתם מדמיינים החלפה?

פדרציה של אור: בלוסום היקרה ביותר. ברוכה הבאה והלוואי שהאנרגיות שלנו תתאמנה... אכן, כול האנרגיות תהיינה תואמות כדי שאנו נוכל לפטפט ולדון כפי שאנו אוהבים לעשות.

את צודקת באומרך לגבי הרטטים השונים. זה מה שגורם למהפכות כה רבות עבור כול אחד בזמנים אלה. כשהרטט של הפלנטה שלכם מתרומם לתוך עמדה הראויה להיות בה, הוא דוחה שדות רטט מגנטים "שרוצים להצטרף לנסיעה". המאבק בין  התדרים הגבוהים והנמוכים הוא ריקוד שאינו ניתן לשליטה המנוהל על ידי התחושות הנמוכות וזה מה שגורם  להפרעה "בלתי נשכחת".

בלוסום: מדוע אתם אומרים "בלתי נשכחת"?

פדרציה של אור:  כיוון שאין זה מונח שמשתמשים בו כדי "לזכור" אם אנו מסתכלים על כך בדרך זו?

בלוסום: אני מניחה כך, עם זאת, לא הייתי באמת רוצה לזכור זמן מסוים זה כיוון שאין זה אחד להכניס באלבום של "הזיכרונות החביבים".

פדרציה של אור: ועם זאת כאשר כול זה עובר... כאשר כול דבר שצריך להיאמר ולהיעשות נאמר ונעשה... אתם תזכרו את זה ותסתכלו אחורה בחיבה על כך כיוון שזה יוכר כתהליך הסיום של הישן... כשאתם מכניסים את החדש.

החדש יביא כזה כוח ואושר לכול.

החדש יאפשר לכם להרגיש את עצמכם ואת מי שאתם באמת.

בלוסום: נראה כי כול אחד, כולל אני, מרגישים כה פגיעים. כה הרבה מתרחש לכה רבים.... האם זה הכרחי לחלוטין שזה יתרחש ברמה הפרטנית, האישית? כה רבים צריכים להיות בבית חולים, כה הרבה משרתים אותם, מה שאני חושבת שהינו מצב קשה מיותר שרחוק מנעים. אני מתכוונת מדוע זה חייב להיות כה אישי כאשר מנקים  את האנרגיות "באוויר", אם אתם מבינים אותי?

פדרציה של אור: עם זאת, אתם כולם אחד ואותו הדבר. מה שאחד חווה... נחווה עבור הכול.

כול מה שמתרחש בחייו של אדם הוא כמו "אחד בשביל כולם". כול דבר שאתם עכשיו מתמודדים בהדרגה, משחרר את הפלנטה מכול "החומר" שצריך להשתחרר על מנת שהנתיב קדימה יהיה ברור.

בלוסום: עם כבוד... האם לא עשינו זאת במשך כמה עשורים אחרונים ועוד די הרבה חוץ מזה?

פדרציה של אור: זכרי בלוסום, את וכול אחד אחר שמודעים לאור שלהם, לא רק מתמודדים עם כמה שקרים לבנים כאן ושם, או קצת גניבת תכשיטים.

אתם מתמודדים עם הצד האפל של הכול! אתם בחרתם להיות חלק ממערכת הפינוי של כול מה שנפל לתוך בור של סבל, תאוות בצע, שנאה.... האם נמשיך?

בלוסום: אין צורך, עם זאת, כן, בבקשה המשיכו, רק לטובת העניין.

פדרציה של אור: קנאה, תאווה, גאווה, רמאות. כול מה שנמצא מתחת לקו של מה שהינו מקובל.

קודם לכן גילינו לכם כי השנה המגיעה תהיה שנה מעניינת ביותר בצורות רבות של עצמה. דבר אחד אחרי השני יוצג לכם כמו אלה בעלי פחות אור.... הרבה פחות אור... נאבקים לממש את  מעמד כוחם ושליטתם על האוכלוסייה.

יש לכם וירוס אשר "מתפשט" בעולמכם....

בלוסום: וירוס הקורונה?

פדרציה של אור: זה השם שניתן לו.

בלוסום: הרגשתי שרציתם שאחפש את המשמעות של המילה "קורונה". (מעטפת גזים של השמש והכוכבים האחרים.... או "של הכתר").

פדרציה של אור: שם מעניין. בהתחשב בכך שיש דיבור רב על התפרצויות סולאריות  והריבונות של מדינה שנמצאת תחת מתח רב בשל החדשות שהודלפו. כול מה שספרו לכם מעמיק הרבה יותר ממה שאמרו לך עד כה. עם זאת, זה יתגלה ולא תהיה עצירה לגינויים האלה כשהם זורמים הלאה.

בלוסום: ובכן, הווירוס?

פדרציה של אור: מלכודת! הניחו במקום כדי להסוות את משימות ההצלה של אלה שנמצאים "תחת האגודל!"

בלוסום: "תחת האגודל" משמעו אלה שמפוקחים ותחת שליטתם של מישהו. לכן, לדבר כפי שהוא... אתם אומרים כי הווירוס הונח במקום כדי להפנות את תשומת הלב מאלה של החשיכה שעומדים "להיתפס".

פדרציה של אור: נכון, בלוסום.

בלוסום: עם זאת, לא פחות מכך שהווירוס הוא דבר אמיתי שהורג אנשים!

פדרציה של אור: כמו עם וירוסים רבים שהומצאו כדי לגרום דאגה ופחד רבים. תמיד יהיה "מצב רפואי כלשהו" שנעשה חשוב בזמן מתאים עבור הסוכנים החשאיים להחליק דרך המכשול ולחמוק בלתי נראים.

כה הרבה מוצג בעולמכם  שהוא בעל אופי של מלכודת. כה הרבה!

ורק הפחד שנבנה, מזין את עצמו עד שאיום מסוים זה "מת" ואלה שיצרו אותו, יושבים מאושרים בידיעה שמשימתם שוב היתה מוצלחת.

מרביתכם שמודעים יודעים כול זאת.

יכולים אנו לשאול... בכול פעם ששמעת על הווירוס הזה או כול דבר אחר, או ראית זאת בחדשות שלכם, מה הרגשת? איך הגבת?

בלוסום: ובכן, להיות כנה... אני מאוד לעיתים נדירות צופה בחדשות, עם זאת, אם מישהו מזכיר זאת, אני מרגישה מאוד לא אוהדת, כיוון שאני יודעת שזו רק תחבולה. למרות שאנשים מתים, אני מרגישה בלתי קשורה איכשהו. זהו רק חלק נוסף של המשחק ואני בצוות המנצח. כמובן, המנטרה אני האור. אני האהבה. אני משפיעה בכול הזמנים.  כיוון שאת מה שאיני יכולה להבין או לקבל באופן מלא הוא כה הרבה "קל יותר בעוצמה" בעשותי זאת. אמירת מנטרה זו מאפשרת לי לעצור מלחקור ומלהרהר על כול זה ופשוט להיות  (האור והאהבה). שוב ושוב בכול מצב אני אומרת את זה ואני יודעת כי רבים מאוד עושים את אותו הדבר.

פדרציה של אור: עם זאת, מה שאינך יודעת, הוא ההבדל שזה גורם לעצמכם, אחד לשני ולפלנטה שלכם. כאשר אתם ממשיכים לעשות זאת, אתם מבינים כי אתם לא "מתפתים/תחת הכישוף" שמתוכנן בכוונה ללכוד אתכם. אתם חופשיים ממנו...רק באמצעות אמירה/הרגשה של כמה מילים פשוטות, עם זאת כה עוצמתיות מאוד.

בלוסום היקרה מאוד וכל הנשמות של כדור הארץ אשר נאבקים דרך זמנים אלה... אפשרו לכוח שנמצא בתוך הצופן של מנטרה זו, להנחות אתכם בבטחה הביתה. השתמשו בו כפי שאתם עושים לאורך כול הדרך... לא רק בנסיבות היומיומיות שלכם... עם זאת, השתמשו בו לאורך כל ישותכם.

אפשרו לו להיות אתם. כיוון שאתם האור. האהבה. נוכחות האני בצורה האנושית. כאן כדי לגרום לשינוי בתוך עולמכם הבהיר יותר.

האנרגיות המסוימות שנמצאות מסביב ברגע זה תירגענה ותשקענה לזמן קצר, עם זאת, אז, יקרים..... סערה בעלת חשיבות גדולה תפרוץ ואז אתם תאספו כוחות כדי לראות את עצמכם דרכה.

בלוסום: אני מניחה שאתם מתכוונים לסערה, באופן מטפורי?

פדרציה של אור: כן. עם זאת, כשהיא מגיעה אתם תדעו מדוע השתמשו בכך כסימן שלה.

בלוסום: האם זה יגיע בקרוב? אני לא מאמינה שאני פשוט שאלתי זאת! הייתי צריכה לדעת כה הרבה יותר טוב.

פדרציה של אור: אין אנו יכולים לתת לך תאריכים כפי שאת יודעת. "סערה" זו  הינה בניה של אירועים.... וכשכול אחד "הופך להיות חשוף".... כך המהומה גדולה יותר אשר אז מובילה "לקש האחרון".... מתוך רצון לדרך תיאור קלה.

בלוסום: עם זאת, האם זה יהיה בשנה זו?

פדרציה של אור: אנו מרגישים די בטוחים על כך.... עם זאת, כפי שאת יודעת בלוסום.... שום דבר לא כתוב באבן.

שנה זו עומדת להיות השנה של כול השנים מנקודת מבט של שינויים בקנה מידה מסיבי.

אנו מאמינים שכובעכם מאובטחים היטב....

בלוסום: הם וודאי צריכים להיות.... שופטת מכול מה שמתרחש עבור כול אחד בדרך אחת או אחרת הרגע. זו הרגשה מוזרה של כניעה למה שיש. אין טעם להילחם עם זה. זה נראה יום אחד בתרחיש הזמן ולאחר מכן אני נכנסת למיטה וברגע שאני עוצמת את עיניי, מוחי אומר, אני האור, אני האהבה, אני....שמחה שהצלחתי לעבור יום נוסף.... איכשהו. עם זאת, יודעת גם, כי זו רק ההתחלה.

פדרציה של אור: את מכירה את כוחך. כול אחד מכם יכול להרגיש אותו עמוק פנימה. את יכולה להרגיש עכשיו כי כול ההכנה "שסבלת"  מובילה לזמנים אלה, כשאתם הולכים לתוך המקטעים הבלתי ידועים/ידועים של מסע זה של חייכם.

אנו אוהבים אתכם. אנו נרגשים לצפות בתוצאה הנהדרת הנחשפת.

בלוסום: וכה רבים אוהבים אתכם. מקווה להיתקל בכם יום אחד.... אולי לתפוס טרמפ? בהכרת תודה. בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge