Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Blossom Goodchild - March 3, 2020


מסר באמצעות Blossom Goodchild - המתקשרת את ה-The Federation of Light - מיום 3 במרץ 2020


בלוסום: שלום שם, ישויות טובות. חשבתי שאנסה להתאים תקשור אחד נוסף לפני הרפתקאותיי בהוואי בסוף השבוע.  רק עברתי לתוך ביתנו החדש, ויש מעט מאוד זמן לפני נסיעתי.  בכול מקום אליו אני הולכת אני שומעת אנשים מדברים על וירוס הקורונה ואני שומעת את המילה "מפחיד". לכן, זה עושה את מה שתוכנן לעשות! האם יש לכם משהו נוסף לומר על כך?

פדרציה של אור: ברוכים הבאים האחד וכולם ואכן לך, Blossom Goodchild.

בלוסום: מדוע הרשמיות?

פדרציה של אור: מכיוון שכמו כול אחד אחר, אנו חושבים שזה שם נפלא.

בלוסום: תודה לכם. זה לקח לי להיות נשואה כמה פעמים כדי לקבל אותו! אם היה לי דולר עבור כול פעם שנאמר לי זאת הייתי אישה עשירה מאוד!

פדרציה  של אור: יש לו תהודה נהדרת!

בלוסום: לא כמו הווירוס! שנתחיל?

פדרציה של אור: אכן. "מרקחת" זו גורמת להרס רב בכול מסביב ומשפיעה על אנשים כמו גם על עסקים גדולים וקטנים. הוא, כפי שאמרת, מנקודת מבט של יוצריו, עושה בדיוק כפי שתוכנן. כיוון שאין מדובר כה הרבה על עוצמתו של הווירוס ועל מה שהוא עושה... כיוון שלמעשה, הוא לא יותר "קטלני" מאשר מרקחות מעין אלה רבות לפניו. עם זאת, כול מה שגורם לפניקה ולפחד זה הההפרעה. ו... נראה כי זה עובד!

אנו רק יכולים להגיד כי כאנשים עם בחירות.... מומלץ להישאר רגועים ולא ליפול... לתוך/עבור... הריגוש המוגזם שמייחסים אליו/באמצעותו.

בקשנו מכם בזמנים אלה להקשיב לאמת שלכם. אם אתם שומעים "טקטיקות הפחדה" באמצעי התקשורת שלכם, אזי שחררו אותן מהאנרגיה שלכם. אם אתם שומעים "חרחורים מפחידים" מהרכילות היומיומית שלכם עם האחרים... בחרו לחסום אותה, או אכן, להשקיט אותם, או לחלופין, לנסות לנחם.

בלוסום: עושה זאת בשמחה. עם זאת, אין להכחיש כי ביטולים מכול סוג גורמים למהומה על הפלנטה, כמו הפחד מהידבקות בווירוס והגדרת המגבלות/ההסגרים שחלים על עסקים וסוגים שונים של אירועים כאוטיים.

פדרציה של אור: זה, בלוסום היקרה, הינו בדיוק חלק ממה שספרנו לך עליו לפני זמן רב. זה חלק מהמהפכות שקורות ואנו היינו אומרים כי יש המון מהיכן שזה הגיע....בהסוואות שונות ורבות.

אין לומר כי אנו מחרחרי פחד... זה נאמר כדי להכין אתכם, כיוון שאנו מאמינים שעשינו זאת...  כדי שתחזיקו בכובעיכם.

דבר אחד יוביל למשנהו ולדבר נוסף וזה מיועד לכול אחד כדי שישחקו את חלקם בשמירת הבעירה של "השריפות הביתיות" כביכול.

בלוסום: אולי אין זו הדרך הנאותה ביותר לנסח זאת בהתחשב בביתי, שהינו אוסטרליה וכול השריפות שהיו שם.

פדרציה של אור: אולי כן, קצת חוסר טקט. עם זאת, הכוונה היתה לרומם ולבקש מאחד להישאר חזק.

בלוסום: מישהו שאל איך אתם יכולים "לדעת" מה עומד להתרחש?

פדרציה של אור: זה עובד עבורנו בקטגוריות רבות. מבחינה אנרגטית אנו יכולים "לנבא" הפרעה וכו' שממתינה. עם זאת, יש לנו גם את מקורותינו שמספקים לנו יותר אישור לגבי "למטה בכדור הארץ" על מה  "שנמצא בשרוול" ("נשמר בסוד לשימוש בעת הצורך").

אולם, אין זה אומר כי זה מדויק לגמרי. כיוון שכול הבחירות שנעשות על ידי כול אדם יכולות לשנות את נתיבי התוצאה בכול זמן נתון.

בלוסום: אם כן, זה חייב להיות מסובך מאוד, לומר למעשה שזה, או האחר עומד להתרחש?

פדרציה של אור: בהתייחס למשהו כעצום כמו מה שמתרחש על הפלנטה שלכם... היינו אומרים כי חרחורי "האפשרויות"  נבחן עמוקות על מנת לעקוב  ולהשוות עם בפועל... פיזי/חומרי... תנועת המחשבה.

לכן, אלה אשר תוכניותיהם הינם להפריע ולהרוס, ממשיכים לציית לתוכניתם הנבחרת ורוצים מאוד לראות זאת דרכה.

בלוסום: עם זאת, חשבתי שאמרתם  כי "האפלים" נפלו והאור ניצח?

פדרציה של אור: הוא ניצח. ללא ספק.

בלוסום: אזי, איך זה שהם מנצחים עם הווירוס ובכול מה שעומד להיות מוצג לנו בדרכים של תוהו ובוהו?

פדרציה של אור: זה עשוי להיראות קצת קשה להבנה, בלוסום. עם זאת, הפרוטוקול במצב זה חייב להיות במקום על מנת שהדברים "יוצגו"... על מנת שתינתנה התראות על הדברים... על מנת שהתוצאה הסופית... על ידי/מ... האנשים הטובים תזרום בהתאם לתוכניות במקום.

בלוסום: ובכן, זה חיוני עבור "השינוי להכות את המאוורר" ("שהמצב יגרום באופן פתאומי לבעיה")?

פדרציה של אור: אם אנו מבינים נכון, כן.

בלוסום: בסוף השנה הקודמת, נעשו מעצרים מסוימים ואני מאמינה כי "נתפסים" אחרים הנמצאים עכשיו בעמדות כוח/סמכות. אמרתם כי זו היתה הפתיחה של פחית התולעים הענקית ולמרות שזה ייקח זמן, לאט לאט יותר ויותר יתגלה.

פדרציה של אור: זה כך. זה מה שמתרחש.

בלוסום: ובכן, היכן  ווירוס הקורונה מתאים עם כול זה?

פדרציה של אור. במקומו, בלוסום.

בלוסום: 2 מתוך 10  עבור תשובה זו, בחורים! למרות שאחרים עשויים לומר אחרת.

פדרציה של אור: עם זאת, הביני כי אנו פשוט מוצאים את זה בלתי מוסרי ו"מסוכן" (עבורך) לגלות יותר מדי לך. ישנם אלה שאינם רוצים כי "יחפשו" מוקדם מדי "יותר מדי".

בלוסום: בצד של הטובים הרעים או המכוערים?

פדרציה של אור: הצד של הטובים לא יכול לגלות או לחשוף את מה שעומד להתגלות ולהיחשף לפני הזמן הנכון. אנו יכולים רק לבקש מכם להתכונן בכוח ובאור בוודאות המוחלטת של מי שאתם... בלי ספקות ופחדים והסחות דעת הקשורות לכך.

הצד של הרעים לא רוצה דליפה כלשהיא של תוכניות, כיוון שזה יכול להפריע מאוד וגם, כפי שאמרנו, יהיה מסוכן באופן רציני לאיש/אנשים המדברים "מוקדם בזמן" לגבי משהו שהם לא צריכים לדעת.

בלוסום: ובכן, החלק הפחדני יותר שלי מסכים אתכם.. שמרו זאת מתחת לכובעיכם ואז אחזו בהם. לכן, מבלי להתייחס למכוערים... מה אתם יכולים לומר על האופן בו אתם רואים את מסעו של הווירוס בעתיד?

פדרציה של אור: לא תוצע תרופה נוגדת. עם זאת, כשהוא ימות... והוא ימות... וכול אחד ימשיך "להצגתם של מחרחרי הפחד" הבאה... יהיו אולי חיסונים המוצעים כדי למנוע מזה לקרות שוב. אין אנו מרגישים שזה הכרחי עבור אלה העוקבים אחר מילותינו  להסביר יותר לגבי כך. כיוון שאתם כולם מודעים וחכמים מספיק עד עתה, לעקוב אחר לבכם ואחר הבנת נושא זה.

בלוסום: עם זאת, בושה כזו לכול ההפרעה שנגרמה. אני מרגישה שהייתם רוצים להשתמש בביטוי "לא ראית שום דבר" עדיין. מה שאינו מאוד מבטיח!

פדרציה של אור: בלוסום היקרה מאוד וכול אלה על הסיפון של ספינה מסתחררת זו! אם תסתכלו לאחור על כול מה שהענקו לכם בידע שלנו על איך להמשיך לרומם את הפלנטה שלכם... אנו, במשך זמן כה רב, הצענו לכם  לגבי מה שעומד להגיע.

אנו, כמובן נאהב לומר לכם כי מה שנח לפנינו באופן מיידי הוא הכול "בסדר גמור" (‘Tickety Boo’) כפי שאת היית אומרת, בלוסום. עם זאת, זו לא תהיה האמת שלנו. כיוון שזה כך... שהצרות על פני מישורי כדור הארץ שלכם עומדות להתגבר מאוד ותהיה מהומה רבה.

אין אלה חדשות חדשות מאתנו. זו הסיבה מדוע הגענו... להכין את הדרך עבורכם.

ו... הדרך... לפנינו... היא בכך שאתם עושים בדיוק את מה שחתמתם לעשות כאשר התנדבתם לשנות את אמא כדור הארץ חזרה לתוך ישות האור המהוללת שלה. לאפשר לה להציג לכם בדרכי יופי על גופה את מה שאתם שכחתם.

אתם, יקרים מאוד, למרות שאין אתם יכולים להיזכר בראשכם... יכולים לזכור בנשמתכם... כי אתם הייתם כה להוטים להגיע וכה שמחים להיבחר.

ידעתם על כול זה שעומד להגיע.

ידעתם שזה יהיה כה קשה לשמור על הלהבות בוערות.

ידעתם כי "זמן זה" יהיה זמן של שיבושים גדולים.

ידעתם כי נשמתכם תרגיש לפעמים ריקה.

ידעתם כי לפעמים אתם תרגישו כאילו רציתם להסיר את עצמכם.

ידעתם כי יהיו זמנים בהם לא יישאר לכם כוח.

ידעתם כי ייהיו זמנים בהם הרגשתם כי אתם לא יכולים להמשיך.

ידעתם... ידעתם... ידעתם כול זאת!

ועם זאת, כול אחד מכם כמעט טיפסתם אחד על השני כדי להגיע לקידמת התור כיוון שהייתם כה נחושים כי אתם יכולים לעשות זאת וכי אתם תוכלו לראות את הדרך!

ידעתם... ידעתם... ידעתם.

ובכן, אנו מבקשים כי ברגעים שלכם של נשימה עמוקה... ברגעים שלכם של אני האור. אני האהבה. אני... שאתם נותנים הכרת תודה בשל היותכם אחד מאלה שנבחרו.

כה רבים לא נבחרו.

התחברו לתוך ידיעה זו. היא זורמת יותר מאי פעם עם אנרגיה ואהבה לכם מכול אלה שנשארו "מחוץ לפלנטה". הם נמצאים שם כדי לשרת אתכם. לסייע לכם בדרכים כה רבות.

כאשר אתם מרגישים כמו מוותרים... הרגישו מבורכים בשל כך שנבחרתם.

כי, נשמות יקרות ביותר ומוארות ביותר, ההולכות עכשיו באומץ לב קדימה בזמנים אלה....

אתם ידעתם גם.... מדוע!

אתם ידעתם כי כשאתם צועדים קדימה באור - אהבה שלכם אתם צעד אחד קרוב יותר עם כזו נשימה שאתם שואפים, לשכון באדמה חדשה.

אדמה של החופש!

ואלה אתם... כול אחד המרגיש שהם נחלשו בזמנים אלה... שימשיכו ... שימשיכו להמשיך... מכיוון שבתוך מעמקי ישותכם אתם יודעים זאת כאשר זה מסתיים.... החיים שאתם תחוו... החיים של החיים כפי שהיו צריכים להיות.... בשמחה... יהיו שווים כול נשימה בודדת שהתרגזה בשל ידיעה זו.

אתם אור.

אתם אהבה.

אתם שום דבר אחר מאשר... אני (I AM).

בלוסום: תודה רבה לכם, חברים. אני באמת הרגשתי משיחת עידוד זו את האנרגיה שלכם ואת כוונתכם. דברו שוב כאשר אני חוזרת בסוף חודש מרץ/תחילת חודש אפריל.

פדרציה של אור: אנו מחכים לכך.

בלוסום: בהכרת תודה. בשירות אוהב... אני (I AM).


בבקשה בקרו בשנית את התפילה "אנו משני המשחק" באם מצב הרוח לוקח אתכם... לשמור על האנרגיה גבוהה כפי שאנו יכולים. http://youtu.be/MYeqbshjgmA  .

הפכו כל יום ליום אנושות מאושר (Happy Human Day).

 http://www.youtube.com/watch?v=5_DDBfwTX1g

הקישור לכל ה YouTubes של בלוסום:

 http://www.youtube.com/user/isjaabmo


Website: Blossom Goodchild

Hebrew translation: Gili
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge